26-27 września 2012 r. | Hotel STOK – Wisła
Ponad 240 uczestników wzięło udział w jubileuszowym 10 Spotkaniu Projektantów Instalacji Niskoprądowych 10 SPIN, które odbyło się w Wiśle 26-27 września. Spotkanie SPIN to coroczne wydarzenie skupiające kluczowych producentów i dostawców rozwiązań oraz projektantów i instalatorów z branży niskich prądów.
W trakcie 10 jubileuszowego SPIN swoje rozwiązania zaprezentowało 20 Partnerów Merytorycznych, wśród nich firmy: 3LOGIC , Axis Communications, C&C Partners Telecom, ASSA ABLOY, iGPM, BKT Elektronik, Draftel, DTS-SYSTEM, Konsorcjum FEN, Microsens, NEC Display Solutions Europe, OPTEX, Xtralis, TAP Systemy Alarmowe, UNICARD SA, Veracomp SA, 3M, Honeywell Life Safety Austria, AVAYA, Miwi-Urmet.
Wśród Partnerów 10 SPIN gościliśmy firmy, które towarzyszą historii spotkań od 2002 roku: C&C Partners Telecom, Draftel, Honeywell Life Safety. Miłym zaskoczeniem jest dla nas wciąż rosnące zainteresowanie spotkaniem ze strony nowych producentów i dostawców takich jak AXIS, BKT Elektronik, Microsens, NEC, ASSA ABLOY, OPTEX, Miwi-Urmet. Potwierdza to zarówno rangę, jaką osiągnął SPIN w branży niskich prądów, jak i zaufanie do LOCKUS jako organizatora spotkania – mówi Magdalena Kniszner, Prezes LOCKUS.
Zintegrowane systemy monitoringu i bezpieczeństwa, sterowania oświetleniem, urządzenia do kontroli dostępu i nadzoru, systemy bezpieczeństwa przeciwpożarowego, systemy audiowizualne i Digital Signage to tylko część tematów omawianych w trakcie dwóch, intensywnych dni wykładów i prezentacji.
Jubileuszowa edycja SPIN została wzbogacona o panel ekspercki poprowadzony przez mł.bryg.mgr inż. Edwarda Skiepko. W trakcie wykładu uczestnicy mieli możliwość poznać kwestie związane z zastosowaniem kabli i przewodów ognioodpornych oraz zasady zasilania urządzeń przeciwpożarowych, na podstawie obowiązujących przepisów i zasad wiedzy technicznej.
W programie 10 SPIN był również czas na premierę. Firma iGPM przeprowadziła prezentację wykorzystania zdalnego monitoringu urządzeń budynku w ramach systemu informatycznego iGPM służącego do realizacji zadań zarządczych w zakresie zdalnego gospodarowania nieruchomościami, racjonalizacji zużycia mediów oraz rozliczeń z najemcami.
10 SPIN był okazją do zdobycia najbardziej aktualnej wiedzy na temat nowatorskich technologii i rozwiązań w branży niskich prądów – powiedziała Magdalena Kniszner. Spotkanie było także swoistym forum wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych kontaktów biznesowych i pogłębiania współpracy.
Merytoryczni partnerzy spotkania swoje rozwiązania prezentowali również na stoiskach wystawienniczych rozmieszczonych na powierzchni ponad 400 m2. Uczestnicy na żywo mogli sprawdzić możliwości prezentowanego sprzętu oraz zapoznać się z jego funkcjonalnościami.
10 jubileuszowe Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, 26 – 27 września 2012, Hotel STOK, Wisła, to
Chcesz z nami współpracować? Wziąć udział w wydarzeniu? Masz jakieś pomysły dotyczące konferencji? Napisz do nas!
ZPAS S.A. to polski dostawca rozwiązań dla szeroko pojętego rynku IT, ITC i energetyki. Aktualnie zatrudnia około 700 osób w 4 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na Dolnym Śląsku. Kadra inżynieryjna to 70 specjalistów w mechanice i elektryce, którzy wspólnie z przedstawicielami działów handlowych doradzają klientom w doborze optymalnych rozwiązań zarówno na bazie konstrukcji własnych ZPAS, jak i kastomizowanych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów.
50 lat doświadczenia na rynku (od projektu po wykonawstwo i obsługę posprzedażową) czyni ze ZPAS wiarygodnego partnera biznesowego o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zgodnie ze strategią rozwoju firmy, najbliższe lata to oprócz ciągłego ulepszania stałej oferty (szaf i szafek 19”, serwerowych, zewnętrznych, przemysłowych, pulpitów), dalszy rozwój rozwiązań kompleksowych, w tym Data Center (https://zpasgroup.pl/content/41-serwerownie-zpas).
Zapraszamy na warsztaty na stoisko firmy Grupy Romi, na którym podczas warsztatów będziemy chcieli pokazać Państwu nasze rozwiązanie autonomicznego „Micro Data Center” oraz szaf dźwiękoszczelnych.
Wśród wszystkich uczestników warsztatów rozlosujemy agregat prądotwórczy marki Pramac PX4000 AVR.
Od 30 lat związany z branżą TELCO i IT, od blisko 20 lat zajmuje się wdrażaniem na polskim rynku rozwiązań opartych o produkty firmy 2N. Zebrana wiedza i doświadczenie z różnych dziedzin pozwala na rozwiązywanie większości problemów związanych z niestandardowymi potrzebami klientów.
Na co dzień związana z marką BCS. Jako specjalista ds. projektów zajmuje się utrzymaniem współpracy z projektantami, wsparciem w zakresie projektowania CCTV oraz analizą i doradztwem w zakresie doboru optymalnych rozwiązań i sprzętu.
Tytuł inżyniera uzyskała na Politechnice Łódzkiej, nadal kontynuuje naukę na Politechnice Warszawskiej o specjalizacji Technologie Cyfrowe w zarządzaniu produkcją. Aktualnie pisze prace związaną ze sztuczną inteligencją wspierającą oprogramowanie do zarządzania monitoringiem wizyjnym.
BCS to polska marka stworzona w 2008 roku. Wiele lat doświadczenia w sektorze elektronicznych systemów zabezpieczeń dało nam szansę na stworzenie wyjątkowej grupy produktów. Od 14 lat krajowa marka BCS jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży CCTV. Znając bardzo dobrze potrzeby rynku, wiemy czym powinien charakteryzować się produkt wysokiej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny i zapewnieniu wsparcia techniczno–projektowego na najwyższym poziomie.
Naszym partnerom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej (IP, HD-CVI), wideodomofonów IP, zasilaczy oraz kontroli dostępu. Na ofertę BCS składa się każda linia z grupy produktów CCTV, obejmująca produkt: ekonomiczny, standardowy i profesjonalny dedykowany do projektów.
Dbając o wysoki poziom zadowolenia naszych Klientów udzielamy profesjonalnego wsparcia od zakupu po serwis. Stawiając na jakość oferowanego sprzętu cały czas poszukujemy najlepszych rozwiązań na rynkach światowych , szkoląc i rozwijając nasz dział wsparcia technicznego, który jest dedykowany dla naszych Klientów.
BCS to dziś marka, która stawia na jakość sprzętu i obsługi.
Z TP-Link związany od 2012 roku, obecnie odpowiada za strategię sprzedaży rozwiązań biznesowych. Posiada szeroką wiedzę o sieciach i stosowanych w nich urządzeniach, przez lata pracował jako inżynier wsparcia przedsprzedażowego.
Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów.
20 lat doświadczenia w branży inteligentnych technologii automatyki budynku oraz multimediów, doktor nauk technicznych o specjalności Wibroakustyka i inżynieria dźwięku (doktorat obroniony w 2005 roku), wykłady i zajęcia prowadzi na Wydziale Zarządzania AGH w ramach wdrażania nowego przedmiotu nauczania Zarządzanie Informacją Multimedialną. Od wielu lat prowadzi własną działalność gospodarczą w dziedzinie integracji zaawansowanych systemów multimedialnych oraz nowoczesnych instalacji inteligentnego i zintegrowanego budynku. Jako jedyny w kraju posiada certyfikat THX, jest także członkiem i certyfikowanym instalatorem CEDIA oraz InfoCOMM/AVIXA z prawami do prowadzenia szkoleń i wykładów. Posiada także uprawnienia ISF oraz wiele certyfikatów branżowych i producenckich. Prowadzi szkolenia oraz czynnie zajmuje się consultingiem i doradztwem technicznym oraz nadzorami nad realizacją inwestycji. Czynnie uczestniczy w pracach zagranicznych komisji standaryzacyjnych oraz doradztwa produktowego. Zajmuje się także projektowaniem, doradztwem i konsultingiem oraz audytem w zakresie nowoczesnych technologii budynkowych.