Agenda

14.10.2020
SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ / SECURITY I SYSTEMY POŻAROWE CZ.2

10:05 – 10:40

W prezentacji przybliżymy widzom sposób instalacji, obsługi i funkcjonowania sieci wirtualnej w systemie Winkhaus blueSmart w praktyce, omówimy dostępne komponenty oraz sposób ich wykorzystania na przykładach ostatnio zrealizowanych obiektów, takich jak Archiwum Narodowe, szpital oraz duże prywatne przedsiębiorstwo produkcyjne. Pokażemy jak można nadawać i odbierać dostępy do pomieszczeń oraz jak je organizować z uwzględnieniem założonych ograniczeń czasowych.

Prelegenci: Andrzej Andrzejewski i Miron Łukaszczyk

10:40 – 10:50

Sesja Q&A i konkurs z nagrodą.

10:50 – 11:25

Podczas prelekcji zaprezentujemy wdrożenie systemu kontroli dostępu Matrix Professional na jednej z inwestycji. Omówimy poszczególne etapy realizacji projektu od momentu ofertowania do wykonania. Przybliżymy funkcje, które są wykorzystywane w systemie.

Prelegent: Rafał Tamborski

11:25 – 11:35

Sesja Q&A i konkurs z nagrodą.

12:10 – 12:20

Sesja Q&A i konkurs z nagrodą.

12:20 – 14:00

Konsultacje na wirtualnych stoiskach.

Close Menu

Winkhaus

https://www.winkhaus.com/pl-pl

Winkhaus to znany w Europie producent okuć budowlanych i systemów kontroli dostępu o ponad 160-letniej tradycji. Oprócz 5 zakładów na terenie Niemiec przedsiębiorstwo posiada oddziały i partnerów handlowych w wielu krajach świata. Ogółem Grupa Winkhaus zatrudnia około 2000 pracowników.

Fundamentem Grupy jest wspólna dla wszystkich przedsiębiorstw kultura innowacyjności, dążenie do perfekcji we wszystkim, co robią, oraz poczucie współtworzenia wartości, które czynią firmę Winkhaus niezawodnym partnerem dla klientów i kooperantów.

Firma Winkhaus jest ekspertem w dziedzinie badań i rozwoju produktu. Posiada ponad 700 patentów i praw patentowych. Współpracuje z renomowanymi ośrodkami badawczymi w Europie. Od początku działalności stawia na jakość bez kompromisów. Wprowadzając liczne innowacje, stale dba o podnoszenie standardów jakościowych. Produkty Winkhaus reprezentują najwyższy poziom zaawansowania technicznego w branży okuć i zabezpieczeń.

Dormakaba

https://www.dormakaba.com/pl-pl

Jesteśmy jedną z trzech największych firm na globalnym rynku rozwiązań zabezpieczeń i kontroli dostępu. Oferujemy rozwiązania bezpiecznego dostępu do pokoi i budynków z jednego źródła. Około 15 tysięcy naszych pracowników i wielu partnerów biznesowych jest gotowych służyć pomocą w ponad 130 krajach.

Grupa dormakaba to firma o ugruntowanej pozycji z ponad 150 letnim doświadczeniem. Niezależnie od tego, gdzie nasi klienci potrzebują innowacyjnych, godnych zaufania rozwiązań z zakresu dostępu i bezpieczeństwa, mogą na nas liczyć. Wysokiej jakości portfolio naszych produktów, znajduje zastosowanie w hotelach, sklepach, obiektach sportowych, lotniskach, szpitalach, domach lub biurach. Na całym świecie.

Nasze portfolio zawiera rozwiązania spełniające wszystkie wymagania: systemy wejść w tym automatyka drzwiowa i fizyczna kontrola dostępu, mechaniczne systemy klucza, technikę drzwiową, systemy okuć do szkła, zamki sejfowe, kontrolę dostępu i dane elektroniczne, systemy zamków hotelowych, akustyczne ściany mobilne. Oferujemy także serwis.

Bosch Building Technologies

www.boschsecurity.com/pl/pl/

Bosch Building Technologies jest wiodącym globalnym dostawcą produktów i rozwiązań w branży systemów zabezpieczeń, ochrony i komunikacji. Portfolio produktów obejmuje systemy dozoru wizyjnego, systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, systemy konferencyjne i kongresowe, a także systemy kontroli dostępu i zarządzania.

DTS SYSTEM

www.dts-system.pl

Firma DTS SYSTEM Sp. z o.o. prężnie prowadzi swoją działalność na polskim rynku od 2001 roku jako dystrybutor współpracując z największymi producentami. Silna pozycja oraz ciągły, dynamiczny rozwój w branży jest wynikiem wieloletniego doświadczenia naszych pracowników, jakości dostarczanych rozwiązań oraz podtrzymywaniem długoletnich relacji partnerskich ze swoimi klientami. Dzięki temu nasza firma cieszy się uznaniem wśród inwestorów, wykonawców i projektantów.

Na co dzień z powodzeniem opracowujemy wszelakie koncepcje, wspieramy przy projektowaniu systemów oraz dostarczamy wysokiej jakości sprzęt z zakresu:

  • telewizji przemysłowej,
  • systemów alarmowych,
  • systemów sygnalizacji pożaru,
  • nagłośnienia,
  • systemów kongresowych,
  • systemów wiedeofonowych i domofonowych,
  • kontroli dostępu,
  • systemów oddymiania,
  • systemów integrujących.

Aby zapewnić profesjonalną obsługę naszych klientów oferujemy im wsparcie poprzez cykliczną organizację szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów z branży. Nasz zespół kieruje się prostą zasadą: „Nie zatrzymuj wiedzy dla siebie, dziel się nią”.

Centrala firma DTS SYSTEM mieści się w Lublinie, ponadto możecie nas znaleźć w Rzeszowie, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy oraz Warszawie.