Agenda

30.09.2020
SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ / SECURITY

10:05 – 10:40

Zarówno proste, jak i zaawansowane systemy rejestracji obrazu oraz monitoringu wymagają przechwytywania, zapisu oraz monitorowania dużej liczby danych. Żeby cały zaprojektowany system działał skutecznie i niezawodnie, warto wyposażyć go w nośniki danych dedykowane rozwiązaniom smart video.

Weź udział w prezentacji Western Digital i zobacz, dlaczego warto postawić na niezawodne dyski i karty dedykowane systemom rejestracji obrazu i bezpieczeństwa oraz które rozwiązania wybrać do konkretnych potrzeb.

Podczas naszej prezentacji

  • Poznasz produkty Western Digital z linii WD Purple oraz Ultrastar dedykowane systemom bezpieczeństwa smart video
  • Dowiesz się jak dobierać nośniki danych do konkretnych urządzeń
  • Poznasz technologie, które gwarantują wysoką jakość rejestrowanego obrazu i zapewniają jego bezpieczeństwo
  • Zobaczysz przykładowe rozwiązania i ich zastosowanie

Prelegent: Norbert Koziar

10:40 – 10:50

Sesja Q&A i konkurs z nagrodą.

10:50 – 11:25

Zastanawiasz się dlaczego warto wziąć udział w naszej prezentacji?

  • Podczas spotkania opowiemy o nowościach produktowych, które zawitały właśnie do naszej oferty: sterowniki i czytniki Kontroli Dostępu oraz nowe oprogramowanie do rejestracji pracy zdalnej.
  • Jeśli nie miałeś do tej pory do czynienia z naszymi produktami, to oczywiście omówimy w telegraficznym skrócie naszą ofertą z zakresu Kontroli Dostępu.
  • Zaprezentujemy, jak rozwiązania UNICARD integrują się z systemami i urządzeniami firm zewnętrznych.
  • Pokażemy na ciekawych przykładach nasze ostatnie nietypowe wdrożenia w firmach, których logo bardzo dobrze znasz.
  • Na sam koniec opowiemy o tym, jak zamierzamy Cię wspierać. Jaką rolę będzie pełnił Twój dedykowany opiekun i czego możesz od nas oczekiwać.

Obiecujemy… nie będzie nudno! Naszą prezentację będziemy przeplatać pytaniami konkursowymi. Mamy do rozdania markowe gadżety więc warto być czujnym.
Do usłyszenia na SPIN online 2020!

Prelegent: Andrzej Mendak

11:25 – 11:35

Sesja Q&A i konkurs z nagrodą.

11:35 – 12:10

Czego możesz się spodziewać po prezentacji Axis:

– Opowiemy w dużym skrócie o dużym wyborze rozwiązań Axis dla Twoich klientów
– Dowiesz się jakie unikalne cechy produktów sprawiają, że rozwiązania Axis są dobrym wyborem
– Poznasz jak stawiać pierwsze kroki przy projektowaniu systemów w oparciu o technologie Axis
– Zobaczysz jak narzędzia do doboru i projektowania systemów przyspieszają pracę nad projektem od początku życia projektu aż po jego realizację

Do zobaczenia!

Prelegenci: Adam Brzezicki i Bogumił Szymanek

12:10 – 12:20

Sesja Q&A i konkurs z nagrodą.

12:20 – 12:40

Dynamiczny rozwój systemów zabezpieczeń elektronicznych, liczba obsługiwanych urządzeń oraz przetwarzanych sygnałów jest obecnie wprost proporcjonalnie i nierozerwalnie związana ze skutecznością systemów alarmowych. Poprzez przykłady i źródła prelegent postara się wyjaśnić, dlaczego zarządzanie alarmami jest tak istotne z punktu widzenia projektanta i inwestora zarówno dla instalacji w małych obiektach, po te duże, zintegrowane oraz czym jest kolejkowanie alarmów, nadawanie priorytetów i komu potrzebne są zapisy zdarzeń (logi systemowe).

Prelegent: Cezary Mecwaldowski

12:40 – 12:50

Sesja Q&A

12:50 – 15:00

Konsultacje na wirtualnych stoiskach

Close Menu

Western Digital

www.westerndigital.com

Western Digital jest jednym z największych producentów dysków twardych na świecie. Firma z ponad 50-letnią tradycją, właściciel licznych patentów, w swoim portfolio posiada kompletną ofertę produktów do magazynowania danych, w tym dedykowaną systemom monitoringu smart video serię WD Purple składającą się z trwałych dysków twardych, szybkich kart pamięci oraz serie specjalistycznych dysków WD Gold i Ultrastar do średnich i dużych centrów danych. Jako lider w dziedzinie infrastruktury danych, firma wprowadza innowacje potrzebne do pomocy klientom w przechwytywaniu, zachowywaniu, uzyskiwaniu dostępu oraz edycji coraz większej liczby różnorodnych danych – od zaawansowanych centrów danych, przez czujniki mobilne, po urządzenia osobiste.

UNICARD

www.unicard.pl

UNICARD od prawie trzech dekad wspiera swoich Klientów, integrując rozwiązania z zakresu Kontroli Dostępu (KD), Rejestracji Czasu Pracy (RCP) oraz systemów identyfikacji osób. Firma projektuje oraz produkuje własne urządzenia i wraz z oprogramowaniem buduje systemy spełniające indywidualne wymagania Klienta. Dbałością o najwyższą jakość produktów i usług ugruntowała sobie pozycję na rynku oraz zyskała zaufanie i renomę. Sięganie po nowoczesne rozwiązania, profesjonalne podejście do każdego projektu, wysokiej jakości sprzęt i autorskie oprogramowania uczyniły z UNICARD lidera w branży.

 

Axis Communications

Axis wspiera rozwój inteligentnego oraz bezpiecznego świata poprzez tworzenie rozwiązań sieciowych, które dostarczają wiedzę umożliwiającą poprawę bezpieczeństwa i wdrażanie nowych sposobów prowadzenia działalności. Jako lider rynku sieciowych systemów wizyjnych Axis oferuje produkty i usługi z zakresu dozoru wizyjnego i analiz wideo, kontroli dostępu oraz systemów audio. Axis to firma mająca ponad 3500 pracowników w ponad 50 krajach, która współpracuje z partnerami na całym świecie w celu dostarczania rozwiązań klientom. Firma została założona w 1984 roku; ma siedzibę w Lund, w Szwecji.

Więcej informacji o Axis można znaleźć na stronie internetowej firmy pod adresem www.axis.com

Cezary Mecwaldowski

Mgr inż. Cezary Mecwaldowski – wykładowca szkoleń zawodowych i specjalistycznych z zakresu zabezpieczeń elektronicznych, łączności oraz stosowania urządzeń do kontroli osób, pojazdów i bagażu w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej oraz Polskiej Izbie Systemu Alarmowych. Autor branżowych publikacji, biegły i projektant z dwudziestoletnim doświadczeniem, w tym dwuletnim w Arabii Saudyjskiej przy projektowaniu zabezpieczeń, energetyki przemysłowej oraz automatyki.