Agenda

30.09.2020
SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ / SECURITY

10:05 – 10:40

Zarówno proste, jak i zaawansowane systemy rejestracji obrazu oraz monitoringu wymagają przechwytywania, zapisu oraz monitorowania dużej liczby danych. Żeby cały zaprojektowany system działał skutecznie i niezawodnie, warto wyposażyć go w nośniki danych dedykowane rozwiązaniom smart video.

Weź udział w prezentacji Western Digital i zobacz, dlaczego warto postawić na niezawodne dyski i karty dedykowane systemom rejestracji obrazu i bezpieczeństwa oraz które rozwiązania wybrać do konkretnych potrzeb.

Podczas naszej prezentacji

  • Poznasz produkty Western Digital z linii WD Purple oraz Ultrastar dedykowane systemom bezpieczeństwa smart video
  • Dowiesz się jak dobierać nośniki danych do konkretnych urządzeń
  • Poznasz technologie, które gwarantują wysoką jakość rejestrowanego obrazu i zapewniają jego bezpieczeństwo
  • Zobaczysz przykładowe rozwiązania i ich zastosowanie

Prelegent: Norbert Koziar

10:40 – 10:50

Sesja Q&A i konkurs z nagrodą.

10:50 – 11:25

Zastanawiasz się dlaczego warto wziąć udział w naszej prezentacji?

  • Podczas spotkania opowiemy o nowościach produktowych, które zawitały właśnie do naszej oferty: sterowniki i czytniki Kontroli Dostępu oraz nowe oprogramowanie do rejestracji pracy zdalnej.
  • Jeśli nie miałeś do tej pory do czynienia z naszymi produktami, to oczywiście omówimy w telegraficznym skrócie naszą ofertą z zakresu Kontroli Dostępu.
  • Zaprezentujemy, jak rozwiązania UNICARD integrują się z systemami i urządzeniami firm zewnętrznych.
  • Pokażemy na ciekawych przykładach nasze ostatnie nietypowe wdrożenia w firmach, których logo bardzo dobrze znasz.
  • Na sam koniec opowiemy o tym, jak zamierzamy Cię wspierać. Jaką rolę będzie pełnił Twój dedykowany opiekun i czego możesz od nas oczekiwać.

Obiecujemy… nie będzie nudno! Naszą prezentację będziemy przeplatać pytaniami konkursowymi. Mamy do rozdania markowe gadżety więc warto być czujnym.
Do usłyszenia na SPIN online 2020!

Prelegent: Andrzej Mendak

11:25 – 11:35

Sesja Q&A i konkurs z nagrodą.

11:35 – 12:10

Czego możesz się spodziewać po prezentacji Axis:

– Opowiemy w dużym skrócie o dużym wyborze rozwiązań Axis dla Twoich klientów
– Dowiesz się jakie unikalne cechy produktów sprawiają, że rozwiązania Axis są dobrym wyborem
– Poznasz jak stawiać pierwsze kroki przy projektowaniu systemów w oparciu o technologie Axis
– Zobaczysz jak narzędzia do doboru i projektowania systemów przyspieszają pracę nad projektem od początku życia projektu aż po jego realizację

Do zobaczenia!

Prelegenci: Adam Brzezicki i Bogumił Szymanek

12:10 – 12:20

Sesja Q&A i konkurs z nagrodą.

12:20 – 12:40

Dynamiczny rozwój systemów zabezpieczeń elektronicznych, liczba obsługiwanych urządzeń oraz przetwarzanych sygnałów jest obecnie wprost proporcjonalnie i nierozerwalnie związana ze skutecznością systemów alarmowych. Poprzez przykłady i źródła prelegent postara się wyjaśnić, dlaczego zarządzanie alarmami jest tak istotne z punktu widzenia projektanta i inwestora zarówno dla instalacji w małych obiektach, po te duże, zintegrowane oraz czym jest kolejkowanie alarmów, nadawanie priorytetów i komu potrzebne są zapisy zdarzeń (logi systemowe).

Prelegent: Cezary Mecwaldowski

12:40 – 12:50

Sesja Q&A

12:50 – 15:00

Konsultacje na wirtualnych stoiskach

ZPAS

ZPAS S.A. to polski dostawca rozwiązań dla szeroko pojętego rynku IT, ITC i energetyki. Aktualnie zatrudnia około 700 osób w 4 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na Dolnym Śląsku. Kadra inżynieryjna to 70 specjalistów w mechanice i elektryce, którzy wspólnie z przedstawicielami działów handlowych doradzają klientom w doborze optymalnych rozwiązań zarówno na bazie konstrukcji własnych ZPAS, jak i kastomizowanych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. 

50 lat doświadczenia na rynku (od projektu po wykonawstwo i obsługę posprzedażową) czyni ze ZPAS wiarygodnego partnera biznesowego o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zgodnie ze strategią rozwoju firmy, najbliższe lata to oprócz ciągłego ulepszania stałej oferty (szaf i szafek 19”, serwerowych, zewnętrznych, przemysłowych, pulpitów), dalszy rozwój rozwiązań kompleksowych, w tym Data Center (https://zpasgroup.pl/content/41-serwerownie-zpas).

Warsztaty Grupa Romi i Corning

"Najnowsze rozwiązanie MICRO DATA CENTER".

Zapraszamy na warsztaty na stoisko firmy Grupy Romi, na którym podczas warsztatów będziemy chcieli pokazać Państwu nasze rozwiązanie autonomicznego „Micro Data Center” oraz szaf dźwiękoszczelnych.

Wśród wszystkich uczestników warsztatów rozlosujemy agregat prądotwórczy marki Pramac PX4000 AVR.

Artur Kowalski
Dyrektor Techniczny w CTI MIKROTEL

Od 30 lat związany z branżą TELCO i IT, od blisko 20 lat zajmuje się wdrażaniem na polskim rynku rozwiązań opartych o produkty firmy 2N. Zebrana wiedza i doświadczenie z różnych dziedzin pozwala na rozwiązywanie większości problemów związanych z niestandardowymi potrzebami klientów.

Maria Głowa
Specjalista ds. projektów

Na co dzień związana z marką BCS. Jako specjalista ds. projektów zajmuje się utrzymaniem współpracy z projektantami, wsparciem w zakresie projektowania CCTV oraz analizą i doradztwem w zakresie doboru optymalnych rozwiązań i sprzętu.

Tytuł inżyniera uzyskała na Politechnice Łódzkiej, nadal kontynuuje naukę na Politechnice Warszawskiej o specjalizacji Technologie Cyfrowe w zarządzaniu produkcją. Aktualnie pisze prace związaną ze sztuczną inteligencją wspierającą oprogramowanie do zarządzania monitoringiem wizyjnym. 

BCS

BCS to polska marka stworzona w 2008 roku. Wiele lat doświadczenia w sektorze elektronicznych systemów zabezpieczeń dało nam szansę na stworzenie wyjątkowej grupy produktów. Od 14 lat krajowa marka BCS jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży CCTV. Znając bardzo dobrze potrzeby rynku, wiemy czym powinien charakteryzować się produkt wysokiej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny i zapewnieniu wsparcia techniczno–projektowego na najwyższym poziomie.

Naszym partnerom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej (IP, HD-CVI), wideodomofonów IP, zasilaczy oraz kontroli dostępu.  Na ofertę BCS składa się każda linia z grupy produktów CCTV, obejmująca produkt: ekonomiczny, standardowy i profesjonalny dedykowany do projektów.

Dbając o wysoki poziom zadowolenia naszych Klientów udzielamy profesjonalnego wsparcia od zakupu po serwis.  Stawiając na jakość oferowanego sprzętu cały czas poszukujemy najlepszych rozwiązań na rynkach światowych , szkoląc i rozwijając nasz dział wsparcia technicznego, który jest dedykowany dla naszych Klientów.

BCS to dziś marka, która stawia na jakość sprzętu i obsługi.

Robert Gawroński
SMB Channel Manager, TP-Link

Z TP-Link związany od 2012 roku, obecnie odpowiada za strategię sprzedaży rozwiązań biznesowych. Posiada szeroką wiedzę o sieciach i stosowanych w nich urządzeniach, przez lata pracował jako inżynier wsparcia przedsprzedażowego.

INFOMUSIC

Największy portal muzyczny w Polsce

TP-Link

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów. 

Signum Project
SIGNUM PROJECT to firma z długim doświadczeniem w zakresie projektowania i dostarczania rozwiązań multimedialnych oraz nowoczesnych technologii budynkowych dla rynku korporacyjnego, edukacyjnego oraz ekspozycyjnego. Zespół SIGNUM PROJECT to osoby z wieloletnim doświadczeniem z wielu dziedzin co pomaga w tworzeniu zaawansowanych technologicznie, dedykowanych rozwiązań dla każdego odbiorcy oraz ich integracji z pozostałymi systemami w budynku, architekturą czy scenografią. Dzięki połączeniu wielu dziedzin i kreatywnego podejścia do tworzonych projektów, uzyskujemy rezultaty wyróżniające naszych Klientów oraz ich ofertę, a także sposób pracy. Nietypowe realizacje są naszą najlepszą wizytówką, ale również w bardziej praktycznych aplikacjach potrafimy sprawić aby odznaczały się one wyjątkową jakością oraz stanowiły niezawodne narzędzie i wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.
Dr inż. Grzegorz Łukasz Augustyn

20 lat doświadczenia w branży inteligentnych technologii automatyki budynku oraz multimediów, doktor nauk technicznych o specjalności Wibroakustyka i inżynieria dźwięku (doktorat obroniony w 2005 roku), wykłady i zajęcia prowadzi na Wydziale Zarządzania AGH w ramach wdrażania nowego przedmiotu nauczania Zarządzanie Informacją Multimedialną. Od wielu lat prowadzi własną działalność gospodarczą w dziedzinie integracji zaawansowanych systemów multimedialnych oraz nowoczesnych instalacji inteligentnego i zintegrowanego budynku. Jako jedyny w kraju posiada certyfikat THX, jest także członkiem i certyfikowanym instalatorem CEDIA oraz InfoCOMM/AVIXA z prawami do prowadzenia szkoleń i wykładów. Posiada także uprawnienia ISF oraz wiele certyfikatów branżowych i producenckich. Prowadzi szkolenia oraz czynnie zajmuje się consultingiem i doradztwem technicznym oraz nadzorami nad realizacją inwestycji. Czynnie uczestniczy w pracach zagranicznych komisji standaryzacyjnych oraz doradztwa produktowego. Zajmuje się także projektowaniem, doradztwem i konsultingiem oraz audytem w zakresie nowoczesnych technologii budynkowych.