Program

  • DZIEŃ 1 | 26 WRZEŚNIA 2018


  • 08:00

    Rejestracja Uczestników

  • 09:15

    Panel powitalny

  • 09:30

    Corning Optical Communications | Michał Najmrocki | Sales Manager | “Corning-3M. Włókno światłowodowe w biznesie”

     

  • 10:00

    Western Digital | „WD Storage dla monitoringu. Od MicroSD po wielodyskowe rozwiązania serwerowe”

  • 10:30

    BKT Elektronik | Michał Piechulek | Dyrektor Biura Projektowego BKT Elektronik | „Passive Optical Lan- system okablowania Światłowodowego budynków i obiektów”

  • 11:00

    Przerwa kawowa i networking

  • 11:20

    ZETTLER | Paweł Józwik I Inżynier Wsparcia Technicznego / Trener | „ZETTLER, nowoczesny system sygnalizacji pożarowej”

  • 11:50

    SEAGATE | Marcin Kaczor I Country Sales Manager | Portfolio dysków twardych Seagate

  • 12:20

    ATEN | Michał Kulesza | Menadżer Sprzedaży Produktów | „ATEN – nowoczesne i bezpieczne zarządzanie infrastrukturą”

  • 12:50

    Przerwa techniczna

  • 13:00

    EUROPEAN SECURITY TRADING | Julien Chaine – Członek Zarządu | „Kompleksowe zarządzanie bezpieczeństwem dzięki Security Center firmy Genetec”


    Assa Abloy | Paweł Banach – East Europe CLIQ Hub System Specialist | „Rozproszone systemy kontroli dostępu – Abloy Protec2 CLIQ”

  • 13:20

    Przerwa techniczna

  • 13:30

    BOSCH wraz z DTS – System | Jakub Bednarz | Regional FIRE Marketing Manager | „Internet rzeczy i inteligentna analiza obrazu w projektowaniu systemów bezpieczeństwa”


    C&C | Szczegóły wkrótce

  • 13:50

    Przerwa obiadowa

  • 15:10

    PRODUS | Marcin Stępień I Kierownik Działu Systemy Bezpieczeństwa | „Zintegrowane systemy ochrony obwodowej do zabezpieczenia infrastruktury krytycznej”


    NSS | Mariusz Kulik I Specjalista ds. produktu | „Nowe rozwiązania w ofercie BCS. Inteligentna, zintegrowana platforma z funkcjami przechowywania, przesyłania i zarządzania urządzeniami”

  • 15:30

    Przerwa techniczna

  • 15:40

    SIEMENS | „Desigo CC – Zintegrowana platforma zarządzania budynkiem”


    SOLARIX | „Najbliższa przyszłość sieci komputerowych – obsługa protokołu 10G-BASE-T w oparciu o komponenty Solarix CAT6A”

  • 16:00

    Konsultacje w strefie wystawienniczej

  • 17:00

    Integracja i wypoczynek

  • 20:30

    Kolacja i wieczór pełen atrakcji

  • DZIEŃ 2 | 27 WRZEŚNIA 2018


  • 7:30

    Śniadanie | Przerwa kawowa i networking

  • 09:30

    PANEL EKSPERCKI | dr inż. Mirosław Zielenkiewicz | „Kompleksowa ochrona przed przepięciami systemów niskoprądowych – zasady prawidłowego projektowania według strefowej koncepcji ochrony odgromowej”

  • 10:10

    Konsultacje w strefie wystawienniczej

  • 11:00

    VERACOMP | Paweł Jachimczyk, Product Manager Extreme Networks; Piotr Kulik, Product Manager MOBOTIX | „Nowoczesne rozwiązania z zakresu sieci bezprzewodowych oraz kamery monitoringu wizyjnego będącego kompletnym systemem bezpieczeństwa”


    Panel Srebrnego Partnera

  • 11:20

    Przerwa techniczna

  • 11:30

    TP-Link | Robert Gawroński | SMB Channel Manager | „Scentralizowane zarządzanie siecią bezprzewodową dzięki chmurze – rozwiązania TP-Link dla biznesu”


    Panel Srebrnego Partnera

  • 11:50

    Przerwa techniczna

  • 12:00

    Bitstream | „Przełączniki Ethernetowe HYPERION – Bezpieczna i niezawodna platforma transmisji danych w sieciach monitoringu wizyjnego”


    Panel Srebrnego Partnera

  • 12:20

    Przerwa kawowa i networking

  • 12:40

    PANEL EKSPERCKI | Szczegóły wkrótce

  • 13:20

    Konsultacje w strefie wystawienniczej

  • 14:00

    Podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursów | Zakończenie

  • 14:30

    Obiad

.