Agenda

Dzień I
28.09.2022 - środa

08:00

Rejestracja Uczestników

09:00

Panel powitalny

09:15

Podczas prelekcji zaprezentujemy rozwiązanie TP-Link – Omada SDN.

Dowiecie się Państwo do czego ono służy i jak je optymalnie wykorzystać. Przedstawimy także, jak na przestrzeni ostatnich lat zmieniała się technologia sieci kablowych oraz bezprzewodowych. a także kierunek – w którym naszym zdaniem – będzie ona podążała.

Podczas prezentacji możliwości systemu Omada SDN, pokażemy Państwu przykłady zrealizowanych projektów w oparciu o studia przypadków z obiektów wielkopowierzchniowych tj. hoteli, restauracji, szkół oraz obiektów z sektora MŚP.


Robert Gawroński | TP-Link

09:45

Pomimo wysokiego tempa rozwoju systemów bezpieczeństwa, zwłaszcza w zakresie analizy obrazu wykorzystywanej na potrzeby detekcji sytuacji niebezpiecznych, tylko kilka procent nowopowstałych instalacji wykorzystuje ten olbrzymi potencjał. Zmieńmy to! W trakcie prelekcji przedstawione zostaną możliwości połączenia najnowszych rozwiązań w zakresie optyki używanej w kamerach oraz oprogramowania wykorzystującego AI oraz ich wykorzystanie w praktyce.


Maciej Pietrzak | Dahua Technology

10:15

W trakcie prelekcji zaprezentowana zostanie nowa wersja polskiej platformy kontroli dostępu klasy Enterprise RACS 5 v2.0. W najnowszej aktualizacji rozbudowano przede wszystkim moduł monitorowania pracy systemu w trybie graficznym, co podnosi efektywność działania, jak i poziom bezpieczeństwa. Ponadto w wersji v2.0 udoskonalono obsługę podsystemów kontroli dostępu rozproszonych terytorialnie, dodano nowy moduł Księgi Gości oraz kolejne integracje z zewnętrznymi systemami.

Dzięki nieustannemu rozwojowi system RACS 5 realizuje nie tylko podstawową funkcjonalność, jaką jest kontrola dostępu, ale dostarcza wiele rozwiązań powszechnie spotykanych w nowoczesnym budownictwie takich jak:
• integracje z systemami windowymi,
• integracje z systemami BMS, SMS, VMS i PSIM
• integracje z systemami SSP, SSWiN i CCTV,
• integracje z platformami zarządzania biurowcami,
• integracja z usługą Active Directory.

Nowe funkcjonalności systemu zaprezentowane zostaną na przykładzie kompleksu biurowego 3T Office Park zrealizowanego w bieżącym roku.
Podczas prelekcji zaprezentowane zostaną również rozwiązania firmy SENSOR-ONLINE oparte o urządzenia Roger, które przeznaczone są dla obiektów hotelowych.


Łukasz Kanarek | Roger

10:45

Firma Bosch podczas wystąpienia zaprezentuje najważniejsze zagadnienia związane z bezpieczeństwem danych w profesjonalnych systemach monitoringu kamerowego wykorzystujących zaawansowane analityki wideo.

Omówione zostaną również aktualne normy stosowane w systemach kontroli dostępu.

W drugiej części prezentacji firma pokaże kluczowe korzyści ze zintegrowanych systemów CCTV oraz SKD.


Marcin Grzybek i Michał Małek | Bosch

11:15

Przerwa kawowa i networking

12:00

Tematem prezentacji jest omówienie zasad stworzenia mikroserwerowni z minimalnym wykorzystaniem przestrzeni obiektu. Serwery chronią, archiwizują i przetwarzają dane; wizualne, metryczne, finansowe jak również dane wrażliwe oraz takie, w przypadku utraty których przedsiębiorstwo czy instytucja może utracić zdolność rynkową w obsłudze klientów i produkcji.

Czy wszędzie możemy stworzyć dużą serwerownię?
Czy zawsze potrzeba adaptować pomieszczenie, zabezpieczać pożarowo?
Może na hali produkcyjnej nie jest konieczne wydzielanie pomieszczeni aby postawić szafy serwerowe?
Czy w remontowanych szpitalu konieczne są prace budowlano instalacyjne aby zaistniało małe centrum archiwizacyjne?

Redundantne zasilanie i chłodzenie; ochrona pożarowa i zabezpieczenie przed niepowołanym dostępem, aż w końcu pełne monitorowanie i podgląd urządzeń – zdalnie i online w jednej aplikacji. Omówię, jak dobrać mikroserwerownię; jakie dane są niezbędne aby skonfigurować niezawodne i bezpiecznie mikroDataCenter.


Michał Piechulek | BKT Elektronik

12:30

Nowoczesne podejście do budowy Małych i średnich DataCenter.

Aby wybudować Serwerownie w istniejącym Budynku należy przewidzieć wiele kwestii. Począwszy od :
Znalezienia odpowiedniej powierzchni w istniejącym budynku, o odpowiedniej wysokości i nośności stropu.
Wydzielenia strefy oddzielnej strefy pożarowej.
Doprowadzenie zasilania, co w istniejących budynkach nierzadko wiąże się z dużym nakładem prac budowlanych, poza wydzielonym pomieszczeniem.
Takich jak prace związane z elektryką, instalacjami klimatyzacji, oraz umiejscowieniem Agregatu i jednostek zewnętrznych klimatyzacji.
Drugą istotną sprawą wpływającą na koszy, a przede wszystkim na czas realizacji inwestycji jest uzyskanie odpowiednich pozwoleń na zmianę przeznaczenia powierzchni.
Pamiętajmy, iż serwerownia jest wydzieloną strefą pożarową.
W przypadku budowy nowego budynku serwerowni na działce spraw związanych z pozwoleniami jest jeszcze więcej.
Ale…
Można inaczej.
Nie wszyscy potrzebują dużych powierzchni DataCenterna 50 i więcej szaf serwerowych.
Z naszych obserwacji wynika, iż najwięcej klientów potrzebuje dla swojego sprzętu aktywnego między 1 a 12 szaf 42U.
Obecnie coraz większą popularność zyskują Serwerownie w wykonaniu kontenerowym.

I tu naprzeciw oczekiwaniom rynku przychodzi firma ROMI.
Posiadając w ofercie szereg rozwiązań dla DataCenter, oraz 18lat doświadczenia na rynku, realizujemy …..
Najlepszym rozwiązaniem dla pojedynczej szafy jest MicroDatacenter. Autonomiczna szafa z własną klimatyzacją, systemem gaszenia, monitoringu oraz kontrolą dostępu. Wyposażona w zasilanie gwarantowane UPS. Pozwala na umiejscowienie jej dowolnym pomieszczeniu bez konieczności dostosowywania go do potrzeb Serwerowni. Wystarczy wentylacja i doprowadzenie zasilania. Istnieje możliwość łączenia szaf, oraz dostawy w wykonaniu zewnętrznym pozwalającym na szybką instalację poza obrębem budynku.
Dla klientów, którzy potrzebują większą ilość szaf idealnym rozwiązaniem jest Serwerownia kontenerowa.
Dzięki wielu zrealizowanym projektom serwerowni w Budynkach, oraz kontenerowych posiadamy Duże doświadczenie którym z przyjemnością dzielimy się z naszymi Klientami.
Doradzamy od etapu koncepcji, dobierając optymalne rozwiązanie dla potrzeb danej organizacji. Poprzez prace projektowe. Nasz zespół projektowy przygotuje kompletny projekt, który jest bazą do szybkiej i sprawnej realizacji przez naszych Inżynierów.
Jako Największy w Polsce Dystrybutor szaf Serwerowych, oraz UPSów, posiadając zaplecze w postaci własnej Hurtowni Elektrycznej, zapewniamy szybkie terminy realizacji, oraz wysoką jakość wykonania.
Nasz zespół inżynierów serwisu zapewnia spokojny sen i nadzór nad niezawodną pracą serwerowni przez długie lata….więcej na naszej prelekcji – Zapraszamy !


Mikołaj Olszewski | Romi

13:00

W trakcie prelekcji przedstawimy Państwu nowe rozwiązania do fotowoltaiki off-grid i on-grid od PowerWalker. Opowiemy jak wygląda obecnie sytuacja dotycząca produkcji energii solarnej i dlaczego PowerWalker postanowił rozszerzyć portfolio w tej kategorii.


Bartłomiej Kołodziej | Impakt

13:30

Podczas prelekcji przedstawimy rozwiązania firmy ZPAS w zakresie realizacji zadań związanych z projektowaniem i budowaniem obiektów Data Center oraz serwerowni. Pokażemy różnorodność oferty od podstawowych szaf Z-SERVER po serwerownie kontenerowe. Przedstawimy możliwości wsparcia projektantów w ich pracy poprzez wspólne wizyty na obiektach, konsultacje techniczne oraz udostępnianie materiałów projektowych. Dodatkowo będziemy zachęcać Państwa do poszerzenia wiedzy na temat magazynów energii jako elementu wspierającego standardowe zasilanie obiektów.


Patryk Jaworek | ZPAS

14:00

Przerwa obiadowa

15:15

Jesteśmy polską firmą, która w tym roku świętuje 30 lat działalności. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu projektowania oraz wdrażania Systemów Bezpieczeństwa, Kontroli Czasu Pracy, Systemów Kartowych i Systemów Smart City.

Na Spotkaniu Projektantów Instalacji Niskooporowych SPIN 2022 zaprezentujemy m.in. najnowsze urządzenia z obszaru KD/RCP (np. nowy czytnik UR 905, ASR x805 Glass, Rejestrator UT-One). Przedstawimy również Sterownik UC 8000 wraz z platformą do rozwoju systemów Kontroli Dostępu. Opowiemy o dedykowanych wdrożeniach w Polskich Szpitalach i Sądach.

Zaprezentujemy także pierwszy polski System Kontroli Dostępu w Chmurze – impero 360! Podczas prezentacji dowiesz się, jak dzięki impero 360 można prosto i bezpiecznie zarządzać chmurową kontrolą dostępu oraz dlaczego rozwiązania chmurowe to bezpieczna i skalowalna inwestycja. Dla najbardziej aktywnych uczestników przewidzieliśmy konkurs z nagrodami. Stay tuned!

Po spotkaniu zapraszamy wszystkich do naszego stoiska, na którym przedstawimy szczegóły współpracy w ramach budowanego Programu Partnerskiego.


Tomasz Kącki, Maciej Misaczek i Paweł Kieczmur | Unicard

15:35

Jesteśmy jedną z trzech największych firm na globalnym rynku rozwiązań zabezpieczeń i kontroli dostępu. Oferujemy rozwiązania bezpiecznego dostępu do pokoi i budynków. Wśród naszych produktów znajdą Państwo: samozamykacze, okucia antypaniczne, automatyczne drzwi przesuwne, bramki sensoryczne, okucia do szkła, szklane ściany przesuwne, mobilne ściany przesuwne, zamki hotelowe, okucia elektroniczne. rozwiązania rejestracji czasu pracy.

Zaprezentujemy system kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy Matrix wraz z nowymi modułami i funkcjami. Ponadto będzie możliwość zaoferowania Matrix’a jako usługi w chmurze.

 
Rafał Tamborski | Dormakaba

16:05

Przerwa kawowa i networking

16:30

Równolegle warsztaty poprowadzą:

Warsztaty

17:10

Przerwa techiczna

17:20

Równolegle warsztaty poprowadzą:

Warsztaty

18:00

Integracja i wypoczynek

20:30

Kolacja | Wieczór pełen atrakcji

Dzień II
29.09.2022 - czwartek

07:30

Śniadanie

08:30

Poranna kawa | Rozmowy w strefie wystawienniczej

09:30

Aby przygotować się na przyszłe zagrożenia, już teraz trzeba poszukiwać technologii, które pozwolą stworzyć skuteczne systemy zabezpieczenia technicznego.
Rosnące koszty pracy oraz ceny materiałów montażowych, sprawiają, że musimy bardziej kreatywnie podchodzić do tworzonych systemów.

Dzięki bezprzewodowym technologiom w systemach zabezpieczenia technicznego możemy bardzo skutecznie chronić strefę perymetryczną obiektu. Tak tworzony system pozwala zminimalizować godziny pracy potrzebne na jego instalację i możemy zapomnieć o kosztownych przewodach. System Varya Perimeter o pozwala na bardzo precyzyjną lokalizację każdego wykrytego zdarzenia, zapewniając pełną świadomość sytuacyjną. Dodatkowe uzupełnienie czujnikami bezprzewodowymi oraz barierami mikrofalowymi tworzy wyjątkowe skuteczne zabezpieczenie. Przyjdź i dowiedz się jak projektujemy takie systemy na przykładzie konkretnych obiektów.


Jakub Sobek | RCS Engineering

09:50

Molex Connected Enterprise Solutions jest częścią grupy Molex, należącej do Koch Industries. Molex to marka rozpoznawalna na całym świecie, między innymi w telekomunikacji, elektronice użytkowej, przemyśle, motoryzacji, medycynie.

Realizując przez dekady projekty infrastrukturalne w sektorze prywatnym i rządowym (np. centra przetwarzania danych, fabryki, opieka zdrowotna, edukacja, instytucje publiczne) zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie branżowe.

Chcąc się dzielić wiedzą, firma Molex CES zaprojektowała Portal Wsparcia Klienta (CSP), udostępniając wsparcie w postaci narzędzi projektowych, szkoleń, biuletynów technicznych i przewodników. To przyjazna i intuicyjna w użyciu platforma wiedzy z nowoczesnym i responsywnym designem, dostępna z poziomu komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych.

CSP.MOLEX.COM – Twoja kompleksowa biblioteka ze szkoleniami, narzędziami i wsparciem technicznym.


Jarosław Biesiada i Jacek Woźny | Molex

10:30

Potrzeby i trendy, w każdym aspekcie naszego życia, zmieniają się wraz z coraz bardziej zaawansowanym i szybkim rozwojem technologii. Ma być szybko, wygodnie i mobilnie.

Podczas prezentacji przedstawimy nasze najtrudniejsze, najbardziej skomplikowane realizacje. Inwestycje, które będziemy omawiać to złożone osiedla mieszkaniowe, budynki przemysłowe i użyteczności publicznej, które potrzebują indywidualnego podejścia i niestandardowych rozwiązań.

Na przykładzie smartdomofonów pokażemy, jak nowe technologie wpływają na standard inwestycji wielomieszkaniowych oraz zmianę istniejącej instalacji z audio na video. Pokażemy jak zaprojektować system domofonowy, aby spełniał nawet najbardziej nietypowe oczekiwania Inwestora.


Michał Dzierżak i Mateusz Florek | Aco

10:50

Prezentacja i omówienie modułów rozszerzeń aplikacji BCS Manager.

Współpraca aplikacji z kamerami do rozpoznawania tablic rejestracyjnych, zarządzanie listami numerów rejestracyjnych bezpośrednio z poziomu aplikacji oraz tworzenie raportów zdarzeń.

Możliwość powiązania aplikacji z kasami i drukarkami fiskalnymi, przechwytywanie informacji wysyłanych z kas oraz nanoszenie ich na obraz dowolnej kamery podłączonej do aplikacji. Tworzenie bazy danych zarejestrowanych informacji przesłanych z urządzeń POS, przeszukiwanie według słów kluczowych oraz odtwarzanie właściwych fragmentów nagrań.

Omówienie modułu serwer-klient, tworzenie rozproszonej struktury z centralnym zarządzaniem, konfiguracją urządzeń i kont użytkowników aplikacji.

Moduł alarmów – zbieranie i weryfikacja zdarzeń alarmowych z urządzeń na serwerze.


Marcin Walczuk | BCS

11:10

Przerwa kawowa i networking

12:20

Infrastruktura krytyczna pełni kluczową rolę w funkcjonowaniu państwa i w życiu jego obywateli. Jej ochrona jest jednym z priorytetów stojących przed każdym państwem. Istotne jest, by chronić ją przed zagrożeniami, a ewentualne uszkodzenia i zakłócenia w jej funkcjonowaniu były możliwie krótkotrwałe, łatwe do usunięcia i nie wywoływały dodatkowych strat dla obywateli i gospodarki.

Istnieją różne sposoby zabezpieczenia infrastruktury krytycznej, między innymi przy wykorzystaniu systemów elektronicznych, takich jak telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, systemy sygnalizacji włamania i napadu. Wszystkie te systemy oprócz sprawnego działania muszą gwarantować również jego ciągłość. Takie właśnie, niezawodne rozwiązania posiada w swoim portfolio spółka Miwi Urmet a omówi je podczas swojej prezentacji Pan Jacek Karcewicz.


Jacek Karcewicz | Miwi-Urmet

13:00

Tematem prezentacji są użytkowe cechy systemu sygnalizacji pożarowej Zettler w kontekście wymagań stawianych przez: inwestorów, projektantów oraz instalatorów. W prezentacji zwracam uwagę na cechy systemu Zettler, które są unikatowe względem innych systemów.


Krzysztof Wiech | Zettler

13:20

1. Wprowadzenie: norma PN-EN 60839-11-1:2014 w pigułce – wymagania na poszczególne poziomy (stopnie – ang.:grade) bezpieczeństwa systemów kontroli dostępu (KD).
2. Przejścia – funkcjonalne jednostki systemu KD i RCP – rodzaje, funkcje, przeznaczenie
3. Jak spełnić wymagania inwestora – dobór odpowiednich urządzeń:
– czytniki , kontrolery, rejestratory RCP, osprzęt dodatkowy
– okablowanie na potrzeby systemów KD
4. Oprogramowanie – wymagania normy a oczekiwania inwestora
5. Zaproszenie na całodzienne szkolenie – konsultacje z omawianych tematów.


Jerzy Drożdż | MicroMade

13:40

Przerwa kawowa i networking

14:00

Podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursów

14:20

Obiad

Zobacz wszystkich Wystawców >>>

TP-Link

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów. 

Robert Gawroński
SMB Channel Manager

Z TP-Link związany od 2012 roku, obecnie odpowiada za strategię sprzedaży rozwiązań biznesowych. Posiada szeroką wiedzę o sieciach i stosowanych w nich urządzeniach, przez lata pracował jako inżynier wsparcia przedsprzedażowego.

Dahua Technology

Dahua Technology jest wiodącym światowym producentem urządzeń i rozwiązań w dziedzinie systemów zabezpieczeń oraz automatyki budynkowej. W swojej ofercie ma zaawansowane urządzenia do monitoringu wizyjnego i termowizyjnego, systemy kontroli dostępu, systemy nadzoru ruchu ulicznego, systemy alarmowe wraz z elementami wykonawczymi oraz videodomofony. Dopełnieniem oferty jest oprogramowanie umożliwiające tworzenie zintegrowanych systemów bezpieczeństwa.

Dahua Technology ma rozbudowaną sieć sprzedaży na całym świecie oferując kompletne wsparcie sprzedażowe, projektowe, serwisowe i marketingowe.

Dahua Technology Poland Sp. Z o.o.
Ul. Salsy 2; 02-823 Warszawa
NIP 252-26-65-374

Kontakt: biuro.pl@global.dahuatech.com

Maciej Pietrzak
Technical Manager, Dahua Technology

Maciej Pietrzak związany z marką Dahua Technology od 6 lat. Jako Technical Manager odpowiada za wsparcie techniczne oraz szkolenia dla firm instalacyjnych, projektantów i inwestorów. Zainteresowanie
technologią przekłada w codziennej pracy na opracowywanie nowych rozwiązań w zakresie systemów zabezpieczeń odpowiadających wymaganiom rynku.

ROGER

Firma ROGER jest obecna na rynku od 30 lat, a przedmiotem jej działalności jest projektowanie, produkcja i sprzedaż elektronicznych systemów kontroli dostępu i automatyki budynkowej oraz rejestracji czasu pracy. Ponadto wysoka niezawodność i funkcjonalność oferowanych produktów, potwierdzona w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji, przy dobrej relacji jakości do kosztu przyczyniły się do powstania rozległej sieci dystrybucji obejmującej 3 kontynenty i ponad 40 krajów. Dla oferowanych rozwiązań dostępna jest bezpłatna pomoc techniczna. Dział techniczny firmy zapewnia profesjonalne wsparcie z zakresu doboru i konfiguracji urządzeń oraz oprogramowania.

SENSOR-ONLINE

Automatykę budynku hotelowego można zaprojektować na wiele sposobów i na różnorakim sprzęcie. Niezależnie od przyjętego rozwiązania powinna ona uwzględniać specyfikę obiektu i wymagania korzystających z niej użytkowników. W żadnym wypadku nie powinna być celem samym w sobie, z mnóstwem „wodotrysków” i atrakcyjnych dodatków przysłaniających podstawową funkcjonalność. Korzystanie z niej powinno być dla gościa intuicyjne, a od personelu niewymagające specjalistycznego przygotowania. Takim właśnie rozwiązaniem jest SENSOR Automatyka dla Hotelu — produkt skierowany do obiektów turystycznych takich jak hotele, pensjonaty, apartamenty na wynajem itp.

SENSOR to system uwzględniający rytm pracy hotelu wyznaczany przez przyjeżdżających i wyjeżdżających gości. Jedna karta/klucz pozwala na poruszanie się po całym obiekcie w ramach posiadanych uprawnień. Otwiera pokój, umożliwia wjazd na parking czy też pozwala na przejście do strefy relaksu. System zadba o automatyczne ustawienie optymalnej temperatury, załączy oświetlenie, otworzy zawory z wodą, podniesie rolety itp. a po skończonym pobycie, bez ingerencji obsługi przestawi pomieszczenia w tryb pracy postojowej, przyczyniając się do zmniejszania kosztów wydatkowanych na zużywaną energię. Dodatkowo, w przypadku awarii poinformuje o zalaniu wodą czy wycieku freonu, a w pokojach dla osób z niepełnosprawnością pozwoli na uruchomienie instalacji przyzywowej. Jest to system bardzo uniwersalny spełniający wymagania zarówno małych pensjonatów, jak i wielogwiazdkowych hoteli. Należy przy tym pamiętać, że kontrola dostępu w tym przypadku to jedynie 20-30% jego możliwości. Pozostała funkcjonalność jest zwykle dokupywana przez Inwestorów u różnych producentów — tutaj mamy wszystko w ramach jednego, zintegrowanego pakietu.

Łukasz Kanarek
Dyrektor Sprzedaży Krajowej i Obsługi Klienta, Roger

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Z firmą Roger związany od 2013r. Aktualnie jako Dyrektor Działu Sprzedaży Krajowej i Obsługi Klienta czynnie współpracuje z dystrybutorami, biurami projektowymi, wykonawcami oraz inwestorami oferując wsparcie projektowe na wszystkich etapach realizacji projektu. Odpowiedzialny za utrzymanie obsługi klienta na najwyższym poziomie oraz obsługę kluczowych klientów w sprawach związanych z obsługą rynku krajowego.

W latach 2015-2018 odpowiedzialny za przygotowanie i wdrożenie systemu RACS 5 do sprzedaży poprzez testy i uruchomienie systemu na instalacjach pilotażowych.

Tel. 882-609-601

email: lkanarek@roger.pl

Bosch Building Technologies

Bosch Building Technologies jest wiodącym globalnym dostawcą produktów i rozwiązań w branży systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz ochrony obiektów. Portfolio produktów obejmuje systemy dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania i napadu, systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, kontroli dostępu oraz systemy konferencyjne i kongresowe. Firma dostarcza również oprogramowanie integrujące systemy bezpieczeństwa w obiektach.

Marcin Grzybek
Regionalny Menadżer produktów systemów kontroli dostępu oraz integracji systemów bezpieczeństwa budynkowego

Absolwent wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej na kierunku Automatyka i Robotyka. Od 2008r. projektant oraz integrator systemów zabezpieczeń technicznych z doświadczeniem w realizacji dużych projektów w obiektach rozproszonych, przemysłowych oraz biurowych. W Bosch Building Technologies odpowiedzialny za systemy kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu oraz integrację systemów bezpieczeństwa.

Michał Małek
Regionalny Kierownik Sprzedaży odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań Bosch Video Systems & Solutions w regionie Polska, Czechy, Słowacja i Ukraina.
BKT Elektronik

Kto: BKT Elektronik sp. z o.o.

Wiodący w Europie Środkowej producent systemów teleinformatycznych (ICT)

Grupa: część grupy technologicznej: Kurkus Holding S.A (kapitał 100% polski)

Doświadczenie: od 1998r.

Liczba pracowników: łącznie 1300 ( w tym ok 50 inżynierów, technologów, product mamagerów, projektantów)

Potencjał produkcyjny:  powierzchnia produkcyjno-magazynowa : 46,5 tys m2,  ponad 200 maszyn, zautomatyzowane i zrobotyzowane procesy produkcyjne, linie prefabrykacji kabli, wiązek, szaf

Obrót 2021: 361mln PLN

Produkowane i dostarczane rozwiązania:

 • Zintegrowane systemy DataCenter (CRACK/iROW, SUG, PDU, EMS, ACS, UPS, DTS)
 • Szafy i obudowy telekomunikacyjne, teleinformatyczne, indoor/outdoor
 • Obudowy dla energetyki zawodowej, automatyki przemysłowej
 • Systemy Transmisji Danych BKT
 • Technologie transmisji danych new generation kat. 8.1 i 8.2 – 25/40GBE
 • Urządzenia do pomiaru i certyfikacji sieci LAN
 • Systemy dystrybucji energii BPS i monitoringu środowiska EMS
 • System wizualizacji serwerowni SM4DC-DCIM
 • Kompleksowe rozwiązania światłowodowe dla operatorów telekomunikacyjnych
 • Usługi doradztwa technicznego i projektów instalacji elektrycznych, niskoprądowych i telekomunikacyjnych

 

BKT Elektronik intensywnie poszerza rynki sprzedaży w Europie. Nasze produkty można spotkać w Niemczech, Francji, Anglii, Islandii, Bułgaria, Rumunii, Czechach, Słowacji, Łotwie, Estonii. Jesteśmy też obecni w krajach Bliskiego Wschodu a obecnie prowadzimy dostawy do krajów środkowoafrykańskich powoli budując w tym nowym świecie rynek odbiorców publicznych i firm prywatnych.

Bkt wyróżnia dbałość o jakość produktów (IS0 9001, 14001, DIN EN ISO 3834-2, DIN EN 15085-2, badania i certyfikacje produktów: GHMT, 3P, Force), o integralną całość i wzajemne dopasowanie. Naszą unikatową przewagą rynkową jest personel doradców technicznych w zakresie określonych grup produktów oraz biuro projektowe (instalacje elektryczne, niskoprądowe, telekomunikacyjne), którego inżynierowie dysponują szeroką wiedzą i doświadczeniem w opracowywaniu dokumentacji projektowych instalacji budynkowych, liniowych oraz DataCenter (Uptime Institute, TUV-IT).

Mgr inż. Michał Piechulek
BKT Elektronik

Absolwent Politechniki Śląskiej z dyplomem w specjalności Organizacja i Zarządzanie Produkcją; dyplomowany Project Manager – Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu fila w Chorzowie.

Od kilkunastu lat związany z branżą teleinformatyki, telekomunikacji i informatyki. Konsultuje i prowadzi wiele projektów technicznych i doradza z zakresu DataCenter dla większych i mniejszych klientów; przygotowywał koncepcje projektowe dla obiektów stadionowych (Górnika w Zabrzu, Raków Częstochowa), lotniskowych (GTL-Katowice Pyrzowice, Gdańsk, Radom), DataCenter np.: Promax Media, Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie, Archiwum Narodowe w Krakowie.

Na co dzień związany z firmą BKT Elektronik zajmuje stanowisko dyrektora oddziału projektowego zajmującego się opracowywaniem dokumentacji dla instalacji niskoprądowych w oparciu o technologie BKT Elektronik oraz firm partnerskich (WiFi, CCTVipHD, BMS, FIS, SSWiNiKD, SAP i inne) rozwojem produktów dla sieciach teleinformatycznych oraz konsultacjami i nadzorami nad projektami instalacji oraz koordynacja międzybranżowa. Pod Jego nadzorem powstaje rocznie kilkadziesiąt projektów i koncepcji projektowych w zakresie infrastruktury teleinformatycznej. Współpracuje z uczelniami wyższymi, dla których przygotowuje i prowadzi konferencje techniczne z dziedziny teleinformatyki.

Uczestnik konferencji HOSTING & CLOUD TRANSFORMATION SUMMIT EUROPE, DataCenter Dynamic, OCP Summit.

ROMI Sp. z o.o.

ROMI Sp. z o.o. należy do najbardziej wyspecjalizowanych dystrybutorów IT w Polsce. Nasza firma z siedzibą w Warszawie, posiada biura handlowe w Krakowie, Lublinie i Bydgoszczy. Od początku działalności realizujemy model dystrybucji z wartością dodaną, której głównymi filarami są: wiedza, wsparcie techniczne oraz realizacja projektów. Przemyślany dobór partnerów, dostawców oraz produktów pozwala nam od lat realizować założenie dystrybutora, który nie tylko dostarcza towar, ale również dzieli się wiedzą. Wąska specjalizacja wraz z bardzo szerokim asortymentem dostępnych artykułów (ponad 100 000 produktów na magazynie), pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem takich marek jak : GT, GT Networks, Telegartner, MIRSAN, Toten.

Romi Sp. z o.o. jest największym dystrybutorem szaf teleinformatycznych orz zasilaczy UPS w Polsce, na magazynie mamy dostępnych ponad 300 modeli szaf oraz 100 modeli zasilaczy awaryjnych UPS.

Dodatkowo na magazynie posiadamy ponad 60 000 części elektrycznych oraz ponad 10 000 akcesoriów 19”, które stanowią tylko część naszego asortymentu. Stała dostępność produktów pozwala nam na bardzo szybką dostawę i sprawną realizację zadań stawianych przez klientów, co niewątpliwie jest naszą ogromną zaletą i stawia nas o krok przed konkurencją.

Mikołaj Olszewski
Członek Zarządu Grupy ROMI

Współzałożyciel i współwłaściciel Firmy ROMI. Z sukcesami od 18 lat zarządza spółkami z Grupy Romi. Studiował w Wyższej Szkole Handlu i Prawa na wydziale Handel Zagraniczny.

Posiada 16-letnie doświadczenie we współpracy handlowej z rynkami Azji i Europy. Pierwsze kroki, w wieku 16 lat, stawiał na warszawskiej giełdzie komputerowej. Następnie jako Hewllet Packard Autorised Support Prowider zdobywał doświadczenie na rynku sprzętu Komputerowego.

Od 1998 r. związany z rynkiem zasilania gwarantowanego oraz pasywnych rozwiązań dla świata IT.

Czynnie zaangażowany w projekty budowy DataCenter, zasilania gwarantowanego dla największych centrów dystrybucyjnych w Polsce oraz szereg innych projektów..

Od 3 lat zaangażowany w proces transformacji spółki w największego dystrybutora rozwiązań pasywnych dla świata IT.

IMPAKT S.A.

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm zajmujących się importem i dystrybucją produktów w segmencie rozwiązań sieciowych oraz szeroko pojętej elektroniki użytkowej. Jako spółka dynamicznie rozwijamy swoją ofertę w segmencie rozwiązań profesjonalnych, tworząc możliwie jak najbardziej kompleksową ofertę rozwiązań sieciowych, zarówno dla użytkownika domowego, jak również małych i średnich firm lub serwerowni. Nasza bogata oferta modeli zasilaczy awaryjnych pozwala na dobór rozwiązania dla wszelkich inwestycji niskoprądowych.

PowerWalker

PowerWalker to niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji zasilaczy awaryjnych, będąca częścią firmy BlueWalker GmbH. Wizją marki jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie zasilania awaryjnego. Produkty PowerWalker przechodzą dokładny czterostopniowy proces kontroli, który gwarantuje ich trwałość i niezawodność.

Bartłomiej Kołodziej
Brand Manager

Menadżer z prawie 20 letnim doświadczeniem w branży IT zarówno w kategorii hardware jak i software. Przez cały ten czas odpowiedzialny za wdrażanie nowych grup produktowych, prowadzenie spotkań biznesowych, szkoleń produktowych, zarządzanie ciągłością działania biznesu i monitorowaniem infrastruktur informatycznych. Obecnie odpowiedzialny za rozwój marki PowerWalker w Polsce i marki Lanberg w Europie.

ZPAS

ZPAS S.A. to polski dostawca rozwiązań dla szeroko pojętego rynku IT, ITC i energetyki. Aktualnie zatrudnia około 700 osób w 4 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na Dolnym Śląsku. Kadra inżynieryjna to 70 specjalistów w mechanice i elektryce, którzy wspólnie z przedstawicielami działów handlowych doradzają klientom w doborze optymalnych rozwiązań zarówno na bazie konstrukcji własnych ZPAS, jak i kastomizowanych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. 

50 lat doświadczenia na rynku (od projektu po wykonawstwo i obsługę posprzedażową) czyni ze ZPAS wiarygodnego partnera biznesowego o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zgodnie ze strategią rozwoju firmy, najbliższe lata to oprócz ciągłego ulepszania stałej oferty (szaf i szafek 19”, serwerowych, zewnętrznych, przemysłowych, pulpitów), dalszy rozwój rozwiązań kompleksowych, w tym Data Center (https://zpasgroup.pl/content/41-serwerownie-zpas).

Patryk Jaworek
Dyrektor oddziału Warszawa, lider Data Center Department, ZPAS S.A.

Jest absolwentem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończył studia o specjalności mechatronika przemysłowa. Od początku swoją karierę zawodową związał z branżą produkcyjną. Od kilku lat specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach Data Center, zarówno w obszarze rozwoju samego produktu, jak i doradztwa technicznego.

Obecnie w ZPAS S.A. pełni funkcję dyrektora oddziału handlowo-technicznego w Warszawie, jest odpowiedzialny za rozwój kompleksowych rozwiązań Data Center oraz wsparcie w doborze dedykowanych rozwiązań dla serwerowni i Centrów Przetwarzania Danych.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch córek zafascynowany nowinkami technicznymi oraz motoryzacją.

patryk.jaworek@zpas.pl, tel. +48 667 992 156

UNICARD

UNICARD SA od trzech dekad integruje rozwiązania z zakresu Kontroli Dostępu (KD), Rejestracji Czasu Pracy (RCP) oraz systemów identyfikacji osób. Firma projektuje oraz produkuje własne urządzenia i wraz z oprogramowaniem buduje systemy, które spełniają indywidualne wymagania Klienta.

Dzisiaj UNICARD SA to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży systemów bezpieczeństwa, będąca autorem pierwszego polskiego systemu kontroli dostępu w chmurze – impero 360.

Dzięki dbałości o najwyższą jakość produktów i usług UNICARD SA ugruntował swoją pozycję na rynku oraz zyskał zaufanie i renomę. Korzystanie z nowoczesnych rozwiązań, profesjonalne podejście do każdego projektu, wysokiej jakości sprzęt i autorskie oprogramowania uczyniły z UNICARD SA lidera w branży.

Tomasz Kącki
Dyrektor Handlowy, UNICARD SA

Od ponad 16 lat związany ze sprzedażą w kanale B2B – w sektorze oprogramowania i nowych technologii.

Odpowiedzialny za wyniki w obszarze systemów Kontroli Dostępu, Rejestracji Czasu Pracy, Systemów Kartowych i Systemów Smart City.

Zaangażowany w projekty rozwojowe UNICARD – m.in. z zakresu pierwszego polskiego Systemu Kontroli Dostępu w Chmurze – impero 360.

Buduje i rozwija program partnerski firmy UNICARD SA w oparciu o wyznawane wartości – zaufanie, profesjonalizm i wysoką kulturę osobistą.

Maciej Misaczek
Product Manager

Product Manager marki impero 360 (aktualnie odpowiada za rozwój aplikacji impero 360 oraz monitorowanie trendów rynku ACaaS). Od ponad 20 lat związany z doradztwem handlowym w branżach technologicznych. Swoje doświadczenie w obszarach zarządzania oraz rozwoju sprzedaży zdobył w licznych firmach o ogólnopolskim zasięgu. Z powodzeniem realizował projekty związane z wprowadzaniem do sprzedaży nowych produktów, jak i dedykowanych rozwiązań ICT, m.in. w chmurze.

Paweł Kieczmur
Key Account Manager

Posiada 8 letnie doświadczenie w doradztwie handlowym B2B na rynku inwestycyjnym. Od 6 lat związany z branżą elektryczną. W ramach swoich obowiązków zajmuje się aktywnym promowaniem rozwiązań systemów Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy oraz współpracą z bezpośrednimi klientami, partnerami i projektantami. W swojej pracy uczestniczył w wielu projektach dla instytucji publicznych, przemysłowych czy finansowych.

Dormakaba

Jesteśmy jedną z trzech największych firm na globalnym rynku rozwiązań kontroli dostępu i systemów wejść. Oferujemy rozwiązania bezpiecznego dostępu do pokoi i budynków z jednego źródła. 15 tysięcy naszych pracowników i wielu partnerów biznesowych jest gotowych służyć pomocą w ponad 130 krajach.

Grupa dormakaba to firma o ugruntowanej pozycji z ponad 150 letnim doświadczeniem. Niezależnie od tego, gdzie nasi klienci potrzebują innowacyjnych, godnych zaufania rozwiązań z zakresu dostępu i bezpieczeństwa, mogą na nas liczyć. Wysokiej jakości portfolio naszych produktów, znajduje zastosowanie w hotelach, sklepach, obiektach sportowych, lotniskach, szpitalach, domach lub biurach. Na całym świecie.

Nasze portfolio zawiera: elektroniczną kontrolę dostępu, rejestrację czasu pracy, systemy wejść w tym automatyka drzwiowa i fizyczna kontrola dostępu, mechaniczne systemy klucza, technikę drzwiową, systemy okuć do szkła, systemy zamków hotelowych, akustyczne ściany mobilne. Oferujemy także serwis.

Rafał Tamborski
Kierownik działu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w dormakaba Polska

Jest koordynatorem centrum kompetencyjnego dla części krajów regionu. Prowadzi międzynarodowe projekty dormakaba w Polsce w zakresie kontroli dostępu. Odpowiada za współpracę bezpośrednią z klientami jak i współpracę z Partnerami. W dormakaba pracuje od 2011 roku. Wcześniej pracował w firmach z branży IT. Swoją edukację zakończył na Politechnice Poznańskiej z tytułem magistra inżyniera.

Bartłomiej Michałowski
Product Manager systemów hotelowej kontroli dostępu w Dormakaba Polska.

Absolwent Politechniki Poznańskiej, ukończył kierunek Automatyka i Robotyka. Jest odpowiedzialny za prawidłowy dobór rozwiązań kontroli dostępu dla indywidualnych obiektów, jak również za ich wdrożenie i konfiguracje. Odpowiada za integracje z zewnętrznymi dostawcami usług i urządzeń. Prowadzi również szkolenia produktowe dla Partnerów jak i samych Klientów. Z firmą dormakaba i jej produktami związany od 2014 roku.

Warsztaty BKT Elektronik

MicroDataCenter: zasady konfiguracji, omówienie podstawowych elementów pozwalających na dobór rozwiązania (obciążenie stropów, chłodzenie-zasilanie-redundancja, SUG, systemy wspomagające; przykłady zastosowań.

BKT-CAD: nowe funkcje i możliwości, systemy 4DataCenter. Jak uprościć proces projektowania serwerowni w środowisku CAD.

Warsztaty poprowadzi: Michał Piechulek

Warsztaty Dahua Technology
Narzędzia wspierające projektowanie przygotowane przez DAHUA
 1. Możliwości użycia biblioteki CadProfi / Ikon Cad. Nowości, przegląd.
 2. Omówienie dostępnych narzędzi w Oprogramowaniu ToolBox.
 3. Projektowanie rozwiązań CCTV/VDP/ACS w oprogramowaniu Dahua DesignTool.

Osoby chcące aktywnie uczestniczyć w warsztatach powinny mieć ze sobą komputer i ściągnięty program ToolBox.

Warsztaty poprowadzi: Adam Piechotka

Warsztaty Impakt | PowerWalker
Jak montować fotowoltaikę przy pomocy sprzętu PowerWalker?

Na warsztatach pokażemy państwu jak w łatwy sposób pozyskać energię z paneli fotowoltaicznych przy użyciu inwerterów solarnych i banków energii marki PowerWalker. W ich trakcie wszystko wspólnie podłączymy i wraz z naszymi technikami odpowiemy na wszelkie intrygujące Państwa pytania.

Warsztaty ROGER i SENSOR-ONLINE

Serdecznie zapraszamy na warsztaty, w trakcie których opowiemy o rodzajach oraz sposobie zabezpieczania identyfikatorów w systemach kontroli dostępu. Na podstawie przykładów pokażemy, jak ważne jest stosowanie zaawansowanych technologii szyfrujących wartości nośników przechowywanych na karcie dostępu. Opowiemy również, jak podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa identyfikatorów w systemie RACS 5. Warsztaty będą dobrą okazją do przekonania się na własne oczy, jak łatwo jest kopiować popularne karty dostępu przy pomocy narzędzi dostępnych na znanych portalach aukcyjnych. Do zobaczenia.

Warsztaty poprowadzą: Szymon Dąbrowski i Łukasz Gliniecki

Warsztaty Romi

Romi poleca : Duża moc UPSa w małej, płytkiej szafce, problemy i rozwiązania, oraz monitoring UPSa z aplikacji na Twoim telefonie, czyli wyświetlacz XXI wieku.

Warsztaty BOSCH

Praktyczny pokaz działania zintegrowanych systemów bezpieczeństwa obiektowego na przykładzie aplikacji Bosch Video Management System oraz Access Management System.
Wykorzystanie algorytmów analitycznych kamer do celów monitoringu wideo ale nie tylko…

Warsztaty poprowadzą: Piotr Zawadzki i Marcin Grzybek

Warsztaty Dormakaba
System kontroli dostępu Matrix w praktyce.

Celem warsztatów będzie omówienie możliwości i funkcjonalności software’owych jak i hardware’owych naszych zintegrowanych systemów.

Program warsztatów:
– Przedstawienie architektury systemu KD dormakaba, porównanie systemów offline i online.
– Prezentacja możliwości technicznych naszych kontrolerów i czytników, elektronicznych zamków, wkładek digitalnych oraz terminali.
– Omówienie doboru urządzeń w projekcie w zależności od funkcji i parametrów kontrolowanego przejścia. Podstawowe schematy kontroli dostępu w zależności od typu budynku (hotel, aparthotel, dom studencki, biurowiec itp.).
– Praca z oprogramowaniem: funkcje, interfejs, możliwość integracji z innymi systemami.

Warsztaty poprowadzi: Rafał Tamborski 

Warsztaty TP-Link
Omada SDN – wprowadzenie do systemu Omada.

Podczas warsztatów Uczestnicy będą mogli w praktyczny sposób zapoznać się z możliwościami rozwiązania TP-Link poprzez ich konfigurację. Każdy z uczestników będzie pracować z punktem dostępowym, przełącznikiem PoE, routerem oraz kontrolerem sprzętowym, na których przeprowadzi konfigurację podstawowych i najczęściej spotykanych funkcji takich jak stworzenie wielu sieci bezprzewodowych (Multi SSID), konfiguracja VLAN czy utworzenie strony powitalnej.

Warsztaty prowadzone będą przez inżyniera wsparcia technicznego TP-Link.

Prosimy o zabranie ze sobą na szkolenie:
• Laptopa wyposażonego w port Ethernet, z zainstalowanym systemem Windows 7 lub nowszym (niezbędny będzie dostęp do konta administratora w systemie operacyjnym);
• Dodatkowego urządzenia mającego możliwość komunikacji z Internetem poprzez WiFi np. smartfona.

W przypadku braku portu Ethernet w laptopie możemy na czas szkolenia udostępniść kartę sieciową Ethernet do portu USB – proszę o zgłoszenie takiej sytuacji przed konferencją.

Warsztaty ZPAS

Mariusz Skwark (dział techniki i realizacji projektów inwestycyjnych ZPAS) oraz Jerzy Rzemyszkiewicz (dział sprzedaży projektów inwestycyjnych ZPAS) przeprowadzą Państwa przez rzeczywiste studium przypadku budowy systemu magazynowania energii dla zakładu produkcyjnego.
Wskażą niezbędne etapy w projektowaniu, szacowaniu potrzeb oraz realizacji. Podzielą się swoimi doświadczeniami w tym zakresie.

A+V
Tajniki projektowania profesjonalnych systemów AV czyli Centrum Konferencyjne Bania od kuchni.

Centrum Konferencyjne Bania jest jednym z najnowocześniejszych centrów tego typu w Europie. Potwierdzają to zarówno sami użytkownicy jak i pisma branżowe czy producenci zastosowanych rozwiązań..

A+V Sp. z o.o. od samego początku brało udział w projektowaniu systemów, a następnie w ich wdrożeniu i uruchomieniu.
Podczas wycieczki po zakamarkach centrum, niekoniecznie ogólnie dostępnych, opowiemy na jakie rzeczy trzeba zwracać uwagę podczas projektowania, jakie przeszkody możemy napotkać w całym procesie oraz jak je niwelować.

Wraz z pracownikiem Centrum Konferencyjnego opowiemy o możliwościach, mankamentach i zaletach wdrożonego systemu audiowizualnego. Odpowiemy na pytania, podpowiemy jak projektować, żeby wszyscy byli zadowoleni z efektu finalnego. Na koniec wycieczki przewidujemy małą niespodziankę.

mgr inż. Edward Skiepko

Rzeczoznawca do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, Dyrektor Izby Rzeczoznawców Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa. Wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Szkoły Głównej Służby Pożarniczej i Wojskowej Akademii Technicznej. Wykładowca na kursach i szkoleniach organizowanych przez Centrum Naukowo-Badawcze PIB w Józefowie. Ekspert z zakresu projektowania, zasilania i sterowania urządzeniami przeciwpożarowymi. Autor licznych publikacji z zakresu technicznych systemów zabezpieczeń, ochrony przeciwpożarowej i inżynierii bezpieczeństwa pożarowego.

Posiada doświadczenie zawodowe związane z realizacją dużych projektów zabezpieczeń przeciwpożarowych, min. tuneli, budynków wysokich i wysokościowych a także obiektów przemysłowych, magazynowych i biurowych.

RCS Engineering

Głównym celem firmy RCS Engineering jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań teletechnicznych, w tym ściśle związanych z bezpieczeństwem. Znajomość rynku oraz najnowocześniejszych rozwiązań pozwala nam na zaproponowanie zintegrowanych systemów teletechnicznych, w celu automatyzacji procedur działań, optymalizacji inwestycji przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i wysokiej jakości urządzeń.

Nasz zespół posiada wysokie kwalifikacje oraz kilkunastoletnie doświadczenie w branży zabezpieczeń obiektów prywatnych, jak i podlegającym obowiązkowej ochronie.

Firma RCS Engineering jest generalnym dystrybutorem wysokiej jakości systemów takich producentów jak:
Ronyo Technologies (ochrona obwodowa, monitoring osób, systemy ochrony dzieł sztuki)
AVS Electronics (bariery mikrofalowe, czujniki SSWiN)
IMA (multiformatowe czytniki kontroli dostępu)

Posiadamy bogate doświadczenie w znajomości krajowych i zagranicznych systemów UAV (zarówno do zastosowań cywilnych jak i militarnych), ich komponentów składowych, w tym autopilotów, systemów łączności oraz wyposażenia optoelektronicznego.
W związku z powyższym w portfolio mamy drony, drony na uwięzi, systemy radarowe i antydronowe a także zautomatyzowane stacje dokujące dla dronów.

Jakub Sobek
Kierownik Wsparcia Technicznego, RCS Engineering

Absolwent Politechniki Poznańskiej na Wydziale Robotyki i Automatyki, specjalność Systemy wizyjne i multimedialne. W swojej pracy naukowej zajmował się m.in. implementacją algorytmu SWIFT do rozpoznawania odcisków palców.

Po studiach rozpoczął pracę na stanowisku trenera technicznego, specjalizując się w szkoleniach dotyczących systemów wizyjnych, termowizyjnych i perymetrycznych.

W 2012 roku zdał egzamin trenera technicznego MOBOTIX.

Posiada także certyfikat trenera rozwiązań FLIR Security Products.

Od roku 2015 jest pracownikiem dydaktycznym Polskiej Izby Systemów Alarmowych, gdzie na kursie pt. ”Zewnętrzne systemy zabezpieczeń” prowadzi wykład nt. termowizji oraz jej wykorzystania w zewnętrznych systemach zabezpieczeń.

Od roku 2019 jest członkiem zarządu Polskiej Izby Systemów Alarmowych.

W roku 2022 rozpoczął pracę w firmie RCS Engineering Sp. z o.o. na stanowisku Kierownika Wsparcia Technicznego.

Molex Connected Enterprise Solutions

Od ponad 30 lat Molex specjalizuje się w opracowaniu produktów i rozwiązań umożliwiających tworzenie lepszej infrastruktury sieciowej.

Od centrów danych, zakładów produkcyjnych , instytucji rządowych po opiekę zdrowotną i edukację – sieci będą działały lepiej i dłużej dzięki technologii Molex.

Wysokiej jakości kompleksowe rozwiązania okablowania strukturalnego pozwalają firmom użytkować aplikacje o krytycznym znaczeniu dla ich działalności.

Zmieniamy globalne podejście firm do Infrastruktury IT

Dysponując zakładami projektowymi i produkcyjnymi oraz lokalnymi zespołami handlowymi na całym świecie, prowadzimy sprzedaż w ponad 100 krajach, zapewniając solidne i uniwersalne  rozwiązania.

Od 2000 roku polska fabryka z nowoczesnym zapleczem laboratoryjnym wspiera klientów zarówno na rynku lokalnym jak i światowym.

Jarosław Biesiada
Regional Sales Manager, Molex

Od ponad 20 lat w branży okablowania strukturalnego oraz Data Center.

W czasie swojej wieloletniej pracy uczestniczyłem w wielu kompleksowych realizacjach dla sektora prywatnego, przemysłowego, finansowego, medycznego oraz instytucji publicznych.  Zdobyte doświadczenie oraz wiedzę w zakresie rozwiązań teleinformatycznych  staram się wykorzystać w obecnej firmie.

Obecnie zajmuje się sprzedażą oraz doborem rozwiązań firmy Molex Connected Enterprise Solutions w regionach: Małopolska, Podkarpacie oraz Świętokrzyskie.

Jacek Woźny
Molex

Absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku Elektronika i Telekomunikacja ze specjalizacją w zakresie Aparatury Elektronicznej.

Od 15 lat związany z branżą systemów okablowania strukturalnego i Data Center.  W roli dyrektora handlowego u dystrybutora szerokiej gamy rozwiązań sieciowych, zdobywał doświadczenie w realizacjach kompleksowych dostaw infrastruktury telekomunikacyjnej.  

Od 2014r  jako Kierownika Sprzedaży regionu Zachodnie Polski w zespole Molex Connected Enterprise Solutions, skoncentrowany na rozwoju dystrybucji produktów firmy MOLEX CES oraz wsparciu techniczno-handlowym w projektach sieciowych dla sektora przemysłowego, finansowego, edukacji i instytucji publicznych.

SALTO Systems

Firma SALTO Systems powstała w 2001 roku i od początku swojego istnienia redefiniuje świat elektronicznej kontroli dostępu. We wszystkim, co robimy, kierujemy się innowacyjnością oraz potrzebami naszych klientów, dlatego w przeciągu zaledwie kilku lat istnienia SALTO stało się liderem na rynku najnowocześniejszych technologii. Obecnie jesteśmy największym dostawcą elektronicznej kontroli dostępu w Europie i jednym z największych na świecie.

Główna siedziba firmy znajduje się w kraju Basków (Północna Hiszpania), firma SALTO posiada także swoje biura w 37 innych krajach na wszystkich kontynentach. Od 2013 roku działamy również w Polsce i cały czas planujemy dalszy rozwój.

Obecnie firma działa już w ponad 90 krajach. Na całym świecie zrealizowanych zostało kilkadziesiąt tysięcy projektów i zainstalowanych ponad 5.000.000 elektronicznych okuć SALTO. Szacuje się, że ponad 40.000.000 ludzi na świecie codziennie posługuje się technologią SALTO.

Przemysław Dawidziuk
Sales Manager Poland w Salto Systems

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W sektorze zabezpieczeń pracuje już ponad 15 lat, jest specjalistą i konsultantem/doradcą projektowym w zakresie systemów bezpieczeństwa, głównie kontroli dostępu. W przeszłości odpowiedzialny za wprowadzenie na rynek polski rozwiązań z zakresu Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa.

W firmie Salto Systems zajmuje się wsparciem inwestorów, projektantów oraz partnerów biznesowych w zakresie bezprzewodowych systemów kontroli dostępu SALTO Systems.

ACO

Domofony Aco – to trwałe, niezawodne i funkcjonalne urzadzenia, w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Od 3 dekad rozwijamy i ulepszamy nasze produkty, odpowiadając na potrzeby Klientów i oferując im rozwiązania, które przetrwają lata.  Na bieżąco reagujemy na zmieniające się na rynku trendy zarówno w zakresie technologii, jaki designu. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb inwestycji wielomieszkaniowych z rozbudowanym i skomplikowanym systemem domofonowym, a także do klienta indywidualnego (małe inwestycje). Posiadamy nowoczesny park maszyn produkcyjnych, co pozwala nam na realizację nowatorskich rozwiązań, ale także na dostosowywanie oferty pod indywidualne zamówienia. Przekonaj się sam!

Dane kontaktowe: Biuro Obsługi Klienta, e-mail: bok@aco.com.pl, tel.: +48 61 843 93 71

Michał Dzierżak
Zastępca Dyrektora Sprzedaży, Aco

W Aco pracuje od 2019 roku i ma na swoim koncie liczne sukcesy. Jest ekspertem w zakresie realizacji systemów domofonowych na dużych i skomplikowanych inwestycjach wielomieszkaniowych.

Absolwent Politechniki Lubelskiej, na kierunku Elektrotechnika. Obecnie kontynuuje naukę na kierunku Ekoenergetyka na lubelskim Uniwersytecie Przyrodniczym. Wcześniej związany z Elektromontaż-Lublin.

Mateusz Florek
Regionalny Koordynator ds. Projektów i Inwestycji, Aco

Posiada 12-letnie doświadczenie w pracy przy  inwestycjach budowlanych w ścisłej współpracy z biurami architektonicznymi i inwestorami. Głównym obszarem jego działań były i są produkty wykończeniowe i uzupełniające.

W aco od początku 2022, odpowiedzialny za promocje nowych rozwiązań w portfolio firmy.

Wolny czas spędza na aktywnościach miejskich oraz na szlakach poza miastem.

BCS

BCS to polska marka stworzona w 2008 roku. Wiele lat doświadczenia w sektorze elektronicznych systemów zabezpieczeń dało nam szansę na stworzenie wyjątkowej grupy produktów. Od 14 lat krajowa marka BCS jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży CCTV. Znając bardzo dobrze potrzeby rynku, wiemy czym powinien charakteryzować się produkt wysokiej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny i zapewnieniu wsparcia techniczno–projektowego na najwyższym poziomie.

Naszym partnerom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej (IP, HD-CVI), wideodomofonów IP, zasilaczy oraz kontroli dostępu.  Na ofertę BCS składa się każda linia z grupy produktów CCTV, obejmująca produkt: ekonomiczny, standardowy i profesjonalny dedykowany do projektów.

Dbając o wysoki poziom zadowolenia naszych Klientów udzielamy profesjonalnego wsparcia od zakupu po serwis.  Stawiając na jakość oferowanego sprzętu cały czas poszukujemy najlepszych rozwiązań na rynkach światowych , szkoląc i rozwijając nasz dział wsparcia technicznego, który jest dedykowany dla naszych Klientów.

BCS to dziś marka, która stawia na jakość sprzętu i obsługi.

Marcin Walczuk
Zastępca Dyrektora Technicznego

Z marką BCS związany od ponad 10 lat na różnych etapach swojej przygody z systemami zabezpieczeń. Począwszy od pracy instalatora CCTV, przez przedstawiciela handlowego ds. zabezpieczeń, a na obecnym stanowisku kończąc, miał możliwość poznania urządzeń BCS z każdej możliwej strony. To z kolei przydaje się w codziennej pracy przy wprowadzaniu nowych rozwiązań do oferty BCS oraz prowadzeniu szkoleń technicznych prezentując jak wykorzystać nowości w praktyce.

Emiter
Emiter  – dbamy o dostęp do czystej energii
i najnowszej technologii dla domu

Emiter to firma produkująca okablowanie strukturalne miedziane i światłowodowe do różnego rodzaju sieci, m.in. teleinformatycznych, telefonicznych czy do transmisji audio i video. Oferujemy też elementy i narzędzia niezbędne do bezpiecznej instalacji dla wykonawców.

Jesteśmy dystrybutorem światowej klasy marek z branży fotowoltaiki i smart home. W naszym asortymencie znajdziesz najnowsze rozwiązania technologiczne dla fotowoltaiki takich firm jak Solplanet, Huawei, JASolar, WattPower czy NeoSys. Dla Smart Home dystrybuujemy marki Grenton, Teletask i Divus.

Z naszych rozwiązań można stworzyć zarówno mikroinstalacje fotowoltaiczne, jak i większe połączenia stosowane m.in. w elektrowniach i dużych przedsiębiorstwach. W przypadku tworzenia systemów smart home zapewniamy kompleksową pomoc – w analizie, projekcie, wycenie, instalacji, konfiguracji, programowaniu i konserwacji.

Wierzymy, że inteligentny dom oparty na czystej energii słonecznej to bliska przyszłość każdego gospodarstwa domowego. Dzięki takim rozwiązaniom zyskujesz nie tylko wygodę, ale również ogromne oszczędności, a przy tym dbasz o środowisko.

Robert Maczionsek
Dyrektor Techniczny, Emiter sp. z o. o.

Zarządza działem technicznym w przedsiębiorstwie Emiter. Inżynier elektronik z prawie 20-letnim doświadczeniem w branżach okablowania strukturalnego, automatyki oraz fotowoltaiki. Trener i wykładowca technicznych przedmiotów obieralnych Politechniki Śląskiej. Pomimo sporego doświadczenia wciąż znajduje wiele przyjemności w rozwijaniu swoich kompetencji oraz pogłębianiu wiedzy związanej z energetyką odnawialną, a w szczególności z fotowoltaiką. Wraz z przedstawicielami działu technicznego przedsiębiorstwa Emiter, oferuje wsparcie techniczne przed i posprzedażowe dla instalatorów z wszystkich zakresów dotyczących projektowania, budowy, konfiguracji i rozwiązywania problemów jakie mogą się pojawić podczas inwestycji.

Corning

Opierając się na ponad 160 lat wiedzy o materiałach i inżynierii procesowej, firma Corning kreuje i wytwarza przełomowe produkty, które znajdując zastosowanie w zaawansowanych technicznie urządzeniach, rozwiązaniach telekomunikacyjnych, w sferze nauki, przyczyniają się do wzrostu komfortu życia i codziennej pracy.

Corning Optical Communications Polska, część segmentu telekomunikacyjnego firmy Corning, jest wiodącym producentem rozwiązań światłowodowych systemów łączności dla systemów głosowych, danych i aplikacji sieciowych wideo na całym świecie. Oferujemy najszerszy asortyment rozwiązań światłowodowych i miedzianych produktów end-to-end dla sieci klientów telekomunikacyjnych.

Ponadto Corning oferuje pełen zakres pasywnych rozwiązań optycznych dla zróżnicowanych aplikacji Fibre-to-the-Home (FTTH), Data Centers, LAN/WAN. Na przestrzeni lat, jako producent włożyliśmy wiele wysiłku we wdrażanie  innowacji (plug and play, produkty prekonektoryzowane), co jest branżowym wyróżnikiem. Jesteśmy jednym z niewielu dostawców zapewniających pełną gamę usług dla projektów FTTH.

Poltel Telecom

Firma POLTEL od 1994 roku znana jest na rynku jako dystrybutor pełnej gamy produktów do budowy sieci telekomunikacyjnych, teletechnicznych, teleinformatycznych i prowadzi działalność w zakresie kosztorysowania i dostaw telekomunikacyjnego osprzętu pasywnego i aktywnego (sieciowego) w bardzo szerokim asortymencie.

Poprzez wieloletnią współpracę z wiodącymi na polskim, europejskim i światowym rynku producentami i dostawcami , staliśmy się multibrandowym dostawcą sprawdzonych produktów i systemów.

Firma POLTEL prowadzi wyłącznie działalność handlową, doradczą i szkoleniową obejmującą realizację bieżących i inwestycyjnych dostaw materiałowych. Wprowadza do oferty wyłącznie rozwiązania niezawodne, spełniające wymagania europejskich i polskich  norm branżowych, objęte polityką gwarancyjną i reasekuracyjną przez producentów. Gwarantuje oryginalność oferowanych produktów i zakup poprzez autoryzowane i legalne kanały sprzedaży producentów na polskim rynku.

Firma POLTEL jest sprawdzonym i wiarygodnym dostawcą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Strategia marketingowa firmy ukierunkowana jest na budowanie długofalowych, pozytywnych relacji zgodnie z ideą:

„Naszym celem jest wspólny biznes…”

Paweł Kozak
Account Manager - Corning Optical Communication Polska

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie szeroko pojętych sieciach telekomunikacji miedzianej jak i światłowodowej w regionie EE. Absolwent renomowanej uczelni technicznej we Wrocławiu oraz szeregu profesjonalnych szkoleń technicznych. Posiada kompleksową wiedza w zakresie rozwoju biznesu w branży telekomunikacyjnej, szczególnie w projektach okablowania szerokopasmowego i rynku przedsiębiorstw (system okablowania strukturalnego).  Od 8 lat w branży związanej z rozwiązanymi niskoprądowymi. W ramach swoich obowiązków zajmuję się aktywnym promowaniem rozwiązań dedykowanych Data Center, sieci okablowania strukturalnego oraz sieci POL, opieką kanałów sprzedaży oraz współpracą z „end userem” sektora enterpirse.

Miwi Urmet

Miwi Urmet Sp. z o.o. to założona w 1990 roku firma będąca przedstawicielem włoskiej, globalnej grupy Urmet. Od ponad 30 lat jest liderem na rodzimym rynku w zakresie dystrybucji elektronicznych systemów zabezpieczeń osób i mienia. W swojej ofercie posiada m.in.: telewizję przemysłową, kontrolę dostępu, systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy sygnalizacji pożaru, interkomy, systemy wideo/domofonowe, automatykę bramową i budynkową.

W ramach swojej działalności Miwi Urmet oferuje fachowe doradztwo w zakresie doboru technologii i urządzeń w celu uzyskania jak najlepszej funkcjonalności i stosunku jakości do ceny; opracowanie projektów technicznych; nadzór i wsparcie techniczne przy uruchomieniu systemów; profesjonalny serwis, a także szkolenia dla instalatorów i projektantów.  

Jacek Karcewicz
Dyrektor w Miwi Urmet Sp. z o.o.

W firmie odpowiedzialny jest m.in. za handel i marketing. Związany ze spółką niemal od początku jej działalności. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu oraz wszechstronną wiedzę dotyczącą szeroko pojętych elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Studiował matematykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz informatykę i cybernetykę (specjalność ekonometria) na Uniwersytecie Łódzkim w Łodzi.

tel. 42 616 21 00
e-mail: jacek.karcewicz@miwiurmet.pl

Poly

Firma Poly to jedna z największych na świecie firm dostarczających rozwiązania do komunikacji i współpracy. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w rozwijaniu technologii audio oraz wideo sprawia, że produkty Poly zapewniają najwyższą jakość i odpowiadają na aktualne wyzwania komunikacji we współczesnym świecie. Poly oferuje wysokiej klasy sprzęt konferencyjny: kompleksowy zestaw inteligentnych punktów końcowych do ujednoliconej współpracy, obejmujący systemy komunikacji osobistej i grupowej, z pełną gamą zestawów słuchawkowych, telefonów stacjonarnych i konferencyjnych oraz rozwiązań do współpracy wideo. Oprogramowanie i usługi w chmurze zapewniają zaawansowane zarządzanie, analizy i wgląd, które wspierają podejmowanie decyzji biznesowych. Poly to globalna firma komunikacyjna, a oferowane przez nią technologie opierają się przede wszystkim na rozwiązaniach audio (słuchawki, telefony) i wideo (personalne, all in one, systemy do sal konferencyjnych), dodatkowo natywnie wspierając popularne platformy komunikacyjne. Exclusive Networks Poland jest dystrybutorem VAD rozwiązań Poly w Polsce.

Exclusive Networks Poland

Exclusive Networks jest globalnym liderem dystrybucji z wartością dodaną, obecnym w 170 krajach, dostarczającym zaawansowane technologie cyfrowe w zakresie cyberbezpieczeństwa i cloud. Firma działa w unikatowym modelu ,,local sale, global scale”. Zapewnia on wymianę doświadczeń z ekspertami z całego świata oraz stabilny rozwój w globalnych strukturach, a jednocześnie niezależność, bliskość z partnerami, bezpośrednie wsparcie handlowe i techniczne, świadczone przez osoby, doskonale znające rynek lokalny i posługujące się ich językiem.

W 2021 roku firma rozszerzyła swój obszar działalności o region CEE, dołączając do swoich struktur Veracomp – największego dystrybutora VAD z ponad 30-letnim doświadczeniem, obecnego w 18 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.​

Exclusive Networks Poland zapewnia partnerom know-how, zespół 300 ekspertów oraz doskonałą znajomość rynku IT, dbając o długofalowe relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu. Ofertę firmy tworzą zaawansowane technologie cyfrowe w zakresie sieci, pamięci masowych i serwerów, Cloud i Data Center, cyberbezpieczeństwa, Unified Communications, systemów Pro AV i Digital Signage, rozwiązań przemysłowych i IoT, a także produktów SOHO, grafiki i gamingu.

Samsung

Samsung nieustannie dostarcza przedsiębiorstwom technologie, której potrzebują, aby efektywnie wytyczać ścieżkę naprzód, zapewniając w pełni zoptymalizowane rozwiązania w zakresie wyświetlania. Na świecie istnieje wiele marek wyświetlaczy. Jednak tylko nieliczne są kochane i wybierane przez biznes przez 15 kolejnych lat. To główna siła napędowa, która sprawiła, że ​​Samsung jest numerem 1 na rynku wyświetlaczy.

Samsung przoduje w ewolucji rozwiązań Digital Signage i technologii wyświetlania, wyprzedzając konkurencję, aby zapewnić najbardziej imponujące wrażenia wizualne oraz najlepsze rozwiązania dla biznesu. Samsung oferuje pełną gamę produktów wyświetlania profesjonalnego i oprogramowanie (MagicInfo), co oznacza, że Integratorzy mogą wybrać idealne rozwiązanie, aby sprostać zmieniającym się i rosnącym wymaganiom swoich klientów.

Piotr Sulkowski
Key Account Manager Samsung Electronics Polska

Kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży. Od początku kariery zawodowej pracowałem dla największych firm takich jak Lyreco, TomTom, Ricoh, czy obecnie Samsung.

Począwszy od Opiekuna Klientów, Aktywnego Huntera, Account Managera. Przez ostatnie kilka lat związany z branżą technologiczną.

W Samsung odpowiadam za kontakt z klientami końcowymi w zakresie Digital Signage (Professional Display)

Prywatnie jestem mężem i szczęśliwym tatą dwóch córek, a także zapalonym fanem jazdy na rowerze szosowym.

Jakub Abramczyk
Sales Director Eastern Europe, Poly

Zarządza kanałem sprzedaży Poly, wprowadza i nadzoruje dobór odpowiednich rozwiązań z zakresu wideokonferencji.

Samsung

Samsung nieustannie dostarcza przedsiębiorstwom technologie, której potrzebują, aby efektywnie wytyczać ścieżkę naprzód, zapewniając w pełni zoptymalizowane rozwiązania w zakresie wyświetlania. Na świecie istnieje wiele marek wyświetlaczy. Jednak tylko nieliczne są kochane i wybierane przez biznes przez 15 kolejnych lat. To główna siła napędowa, która sprawiła, że ​​Samsung jest numerem 1 na rynku wyświetlaczy.

Samsung przoduje w ewolucji rozwiązań Digital Signage i technologii wyświetlania, wyprzedzając konkurencję, aby zapewnić najbardziej imponujące wrażenia wizualne oraz najlepsze rozwiązania dla biznesu. Samsung oferuje pełną gamę produktów wyświetlania profesjonalnego i oprogramowanie (MagicInfo), co oznacza, że Integratorzy mogą wybrać idealne rozwiązanie, aby sprostać zmieniającym się i rosnącym wymaganiom swoich klientów.

Poly

Firma Poly to jedna z największych na świecie firm dostarczających rozwiązania do komunikacji i współpracy. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w rozwijaniu technologii audio oraz wideo sprawia, że produkty Poly zapewniają najwyższą jakość i odpowiadają na aktualne wyzwania komunikacji we współczesnym świecie. Poly oferuje wysokiej klasy sprzęt konferencyjny: kompleksowy zestaw inteligentnych punktów końcowych do ujednoliconej współpracy, obejmujący systemy komunikacji osobistej i grupowej, z pełną gamą zestawów słuchawkowych, telefonów stacjonarnych i konferencyjnych oraz rozwiązań do współpracy wideo. Oprogramowanie i usługi w chmurze zapewniają zaawansowane zarządzanie, analizy i wgląd, które wspierają podejmowanie decyzji biznesowych. Poly to globalna firma komunikacyjna, a oferowane przez nią technologie opierają się przede wszystkim na rozwiązaniach audio (słuchawki, telefony) i wideo (personalne, all in one, systemy do sal konferencyjnych), dodatkowo natywnie wspierając popularne platformy komunikacyjne. Exclusive Networks Poland jest dystrybutorem VAD rozwiązań Poly w Polsce.

ZETTLER

ZETTLER – Tradycja innowacji w zakresie wykrywania pożarów

Rodzinę produktów Zettler zbudowano w oparciu o technologię MZX, która zapewnia jedne z najbardziej zaawansowanych funkcji w wykrywaniu pożarów.

Opracowana w wyniku integracji innowacyjnych rozwiązań produktowych, powstałych podczas wielu lat prowadzenia badań i rozwoju w całej Europie, platforma technologiczna MZX, przez ponad 100 lat istnienia oferuje szereg najlepszych technik detekcji, wnosząc znaczny wkład we wczesne wykrywanie pożarów i minimalizowanie fałszywych alarmów. Platforma dostarcza również jedne z najlepszych technik instalacyjnych, umożliwiających łatwe i elastyczne prace inżynierskie i montażowe. Dzięki temu Zettler jest jednym z najbardziej odpornych, niezawodnych i funkcjonalnych systemów, oferując najwyższy poziom zgodności z normami.

Krzysztof Wiech
Business Development Manager ZETTLER, Poland, Global Fire Detection Products, Johnson Controls

Mgr inż. bezpieczeństwa pożarowego, absolwent wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Specjalista w zakresie systemów sygnalizacji pożarowej i stałych urządzeń gaśniczych. W firmie Johnson Controls zajmuję się rozwojem marki Zettler na terenie Polski.

MicroMade

MicroMade to doświadczony (35 lat na rynku) producent elektroniki, specjalizujący się głównie w projektowaniu i produkcji niezawodnych systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Dostarczane przez MicroMade urządzenia i programy pomagają chronić ludzi, zabezpieczać cenne zasoby oraz umożliwiać klientom optymalizację wielu procesów biznesowych. Nieustannie wdrażamy innowacyjne pomysły w naszych produktach, aby tworzyć realną wartość, która przekłada się na wymierne korzyści dla użytkowników. Oferowane systemy dostępu są nie tylko bezpieczne, skalowalne i łatwe w obsłudze ale i podążają za współczesnymi wymaganiami design’u (np. czytniki szklane). Dodatkowo współpraca z firmą Ifter (EQU ACC) pozwala sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jerzy Drożdż
Wspólnik firmy MicroMade Gałka i Drożdż spółka jawna

Ukończył Wydział Elektroniki Politechniki Gdańskiej. Od 1992 r. wspólnik polskiej, rodzinnej firmy inżynierskiej MicroMade. Nadzoruje sprzedaż i produkcję urządzeń elektronicznych. Zajmuje się wycenami i wspiera projektantów systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

Zainteresowania pozazawodowe: turystyka rowerowa i kajakowa, bieganie, pływanie…

Artur Kowalski
Dyrektor Techniczny w CTI MIKROTEL

Od 30 lat związany z branżą TELCO i IT, od blisko 20 lat zajmuje się wdrażaniem na polskim rynku rozwiązań opartych o produkty firmy 2N. Zebrana wiedza i doświadczenie z różnych dziedzin pozwala na rozwiązywanie większości problemów związanych z niestandardowymi potrzebami klientów.

Maria Głowa
Specjalista ds. projektów

Na co dzień związana z marką BCS. Jako specjalista ds. projektów zajmuje się utrzymaniem współpracy z projektantami, wsparciem w zakresie projektowania CCTV oraz analizą i doradztwem w zakresie doboru optymalnych rozwiązań i sprzętu.

Tytuł inżyniera uzyskała na Politechnice Łódzkiej, nadal kontynuuje naukę na Politechnice Warszawskiej o specjalizacji Technologie Cyfrowe w zarządzaniu produkcją. Aktualnie pisze prace związaną ze sztuczną inteligencją wspierającą oprogramowanie do zarządzania monitoringiem wizyjnym. 

INFOMUSIC

Największy portal muzyczny w Polsce

Signum Project
SIGNUM PROJECT to firma z długim doświadczeniem w zakresie projektowania i dostarczania rozwiązań multimedialnych oraz nowoczesnych technologii budynkowych dla rynku korporacyjnego, edukacyjnego oraz ekspozycyjnego. Zespół SIGNUM PROJECT to osoby z wieloletnim doświadczeniem z wielu dziedzin co pomaga w tworzeniu zaawansowanych technologicznie, dedykowanych rozwiązań dla każdego odbiorcy oraz ich integracji z pozostałymi systemami w budynku, architekturą czy scenografią. Dzięki połączeniu wielu dziedzin i kreatywnego podejścia do tworzonych projektów, uzyskujemy rezultaty wyróżniające naszych Klientów oraz ich ofertę, a także sposób pracy. Nietypowe realizacje są naszą najlepszą wizytówką, ale również w bardziej praktycznych aplikacjach potrafimy sprawić aby odznaczały się one wyjątkową jakością oraz stanowiły niezawodne narzędzie i wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.
Dr inż. Grzegorz Łukasz Augustyn

20 lat doświadczenia w branży inteligentnych technologii automatyki budynku oraz multimediów, doktor nauk technicznych o specjalności Wibroakustyka i inżynieria dźwięku (doktorat obroniony w 2005 roku), wykłady i zajęcia prowadzi na Wydziale Zarządzania AGH w ramach wdrażania nowego przedmiotu nauczania Zarządzanie Informacją Multimedialną. Od wielu lat prowadzi własną działalność gospodarczą w dziedzinie integracji zaawansowanych systemów multimedialnych oraz nowoczesnych instalacji inteligentnego i zintegrowanego budynku. Jako jedyny w kraju posiada certyfikat THX, jest także członkiem i certyfikowanym instalatorem CEDIA oraz InfoCOMM/AVIXA z prawami do prowadzenia szkoleń i wykładów. Posiada także uprawnienia ISF oraz wiele certyfikatów branżowych i producenckich. Prowadzi szkolenia oraz czynnie zajmuje się consultingiem i doradztwem technicznym oraz nadzorami nad realizacją inwestycji. Czynnie uczestniczy w pracach zagranicznych komisji standaryzacyjnych oraz doradztwa produktowego. Zajmuje się także projektowaniem, doradztwem i konsultingiem oraz audytem w zakresie nowoczesnych technologii budynkowych.