Opublikowane
poniedziałek, Październik 22, 2018

16 SPIN: videorelacja

Zapraszamy do obejrzenia relacji z jesiennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.

>>> video

Opublikowane
wtorek, Październik 2, 2018

Fotorelacja 16SPIN

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z szesnastej, jesiennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych, która odbyła się z Zakopanem, w hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA.

Galeria zdjęć: https://flic.kr/s/aHsmtqwRCH

Opublikowane
piątek, Wrzesień 28, 2018

Szesnasta edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych za nami.

Dziękujemy wszystkim, którzy współtworzyli szesnastą, jesienną edycję Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Projektantom uczestniczącym w wydarzeniu dziękujemy za wyjątkowo aktywny udział. Partnerom oraz ekspertom dziękujemy za dzielenie się wiedzą oraz przedstawienie nowości branżowych.

 

Swoje rozwiązania w trakcie 16SPIN zaprezentowali:

ZŁOCI PARTNERZY: Aten, BKT Elektronik, CORNING, Seagate, Western Digital, Zettler.

SREBRNI PARTNERZY:  Assa Abloy, BCS, Bitstream, Bosch z DTS System, C&C Solution Partner, Dipol, EST, Gazex, NEC, Produs S.A z marką Absolute Pro i Peridect, Siemens, Solarix, TP-LINK, Veracomp z marką Extreame i Mobotix

BRĄZOWI PARTNERZY: ABB, Acer, Action, Ela-Compil, Emiternet, Pulsar, RCS, SunnyLine, UTC

 

Wiedzą ekspercką podczas tej edycji podzielili się:

Dr Mirosław Zielenkiewicz: prezes Centrum Ochrony przed Przepięciami i Zakłóceniami Elektromagnetycznymi w Białymstoku

Mgr inż. Cezary Mecwaldowski – wykładowca szkoleń zawodowych i specjalistycznych z zakresu zabezpieczeń elektronicznych, łączności oraz stosowania urządzeń do kontroli osób, pojazdów i bagażu a także nowych technologii w zakresie systemów alarmowych. Projektant z dwudziestoletnim doświadczeniem, w tym dwuletnim w Arabii Saudyjskiej przy projektowaniu zabezpieczeń, energetyki przemysłowej oraz automatyki.

Magdalena Mazurkiewicz: trenerka Fundacji ZenDriving, psycholożka, psychoterapeutka, coach (ICF), facylitatorka konfliktów; współzałożycielka The Mind Institute; prezeska Polskiego Towarzystwa Mindfulness (2010-2011); trenerka uważności i współczucia.

 

Pełna fotorelacja i reportaż filmowy już wkrótce!

Opublikowane
poniedziałek, Wrzesień 24, 2018

Specjalny pokaz „na żywo”

Podczas szesnastej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych będzie miał specjalny pokaz „na żywo” wykrywania ognia i dymu najnowszą kamerą wizyjną AVIOTEC marki Bosch.

Firma pokaże w jaki sposób w bardzo krótkim czasie (poniżej 1 minuty) można wykryć ogień lub dym za pomocą typowej wizyjnej kamery do monitoringu.

Opublikowane
środa, Wrzesień 19, 2018

Acer Brązowym Partnerem 16 SPIN

Acer dołączył do Brązowych Partnerów 16SPIN

Przyjęty przez Acer model w 100% pośredniego kanału sprzedaży pozwala  zapewnić elastyczność i wydajność jak również umożliwia pracę z ekspertami i pozwala sprostać oczekiwaniom biznesowym. Acer rozwija program partnerski Acer Synergy.

Zobacz więcej >>>

Opublikowane
środa, Wrzesień 19, 2018

Zapraszamy na Wykład Specjalny podczas 16SPIN

Zapraszamy na interaktywny wykład Fundacji ZenDriving poświęcony psychologii kierowcy i uważności za kierownicą  pt. „Uważność i mity dotyczące podzielności uwagi”. Wykład poprowadzi Pani Magdalena Mazurkiewicz, trenerka Fundacji ZenDriving, psycholożka, psychoterapeutka, coach (ICF), facylitatorka konfliktów; współzałożycielka The Mind Institute; prezeska Polskiego Towarzystwa Mindfulness (2010-2011); trenerka uważności i współczucia. Ukończyła szkolenia dla nauczycieli prowadzone przez Jona Kabata-Zinna i współpracowników: MBSR in Mind-Body Medicine oraz MBSR Practicum. Pracowała w szpitalu specjalistycznym MSW (oddział zaburzeń nerwicowych w Otwocku) prowadząc treningi uważności i warsztaty radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami dla pracowników policji i więzień różnego szczebla. Przeprowadziła wiele treningów uważności, warsztatów i wykładów. Tematyką uważności zajmuje się również od strony naukowej, badała m.in. wpływ uważności na strategie radzenia sobie ze stresem.

Zobacz więcej >>>

Opublikowane
czwartek, Wrzesień 13, 2018

Gazex Srebrnym Partnerem 16SPIN

Gazex dołączył do grona Srebrnych Partnerów 16 SPIN

Przedsiębiorstwo GAZEX prowadzi działalność w zakresie produkcji, dystrybucji, instalowania i kalibracji detektorów, mierników i systemów wykrywania gazów wybuchowych, toksycznych, tlenu i freonów. GAZEX to wiodąca firma w branży stacjonarnych systemów detekcji gazów na polskim rynku. GAZEX oferuje kompleksowe usługi :doradztwo techniczne, dostawę niezawodnych produktów, montaż i serwis systemów.

Zobacz więcej >>>

Opublikowane
wtorek, Wrzesień 11, 2018

Kolejni Srebrni Partnerzy 16SPIN

Przedstawiamy kolejnych Srebrnych Partnerów szesnastej już edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.

Firma DIPOL jest europejskim dystrybutorem urządzeń przeznaczonych do instalacji teletechnicznych oraz producentem anten telekomunikacyjnych, telewizyjnych i radiowych. Firma prowadzi  sprzedaż hurtową i detaliczną, współpracując z firmami instalacyjnymi, dostarczając kompleksowe rozwiązania sprzętowe, świadcząc przy tym również pełne wsparcie merytoryczne. DIPOL posiada bezpośrednie przedstawicielstwa w Czechach, Irlandii, Portugalii, Słowacji i na Węgrzech, a także strony internetowe dla klientów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych. Firma DIPOL jest dwukrotnym laureatem Diamentu Forbesa, nagrody przyznawanej firmom najszybciej zwiększających swoją wartość i cieszących się opinią odpowiedzialnego kontrahenta oraz trzykrotnym zdobywcą Gazeli Biznesu, przyznawanej przez dziennik Puls Biznesu.

Zobacz więcej >>>

 

NEC Display Solutions Europe GmbH w swojej ofercie ma szerokie portfolio produktów obejmujących wszelkie dziedziny i rynki związane z obrazowaniem. NEC oferuje wiele rozwiązań do wyświetlania obrazu. Proponowane rozwiązania przez firmę NEC służą zwiększeniu efektywności i produktywności, osiągnięciu najwyższej rentowności i ochronie inwestycji.

Zobacz więcej >>>