Opublikowane
piątek, Lipiec 13, 2018

Kolejni Srebrni Partnerzy

W gronie Srebrnych Partnerów 16SPIN witamy:

European Security Trading (EST) – specjalizuje się w integracji systemów IT w obszarze monitoringu wideo, kontroli dostępu oraz identyfikacji tablic rejestracyjnych. Jeden z pierwszych value-added resellerów (VAR) sieciowych systemów ochrony IP firmy Genetec. Platforma IP Genetec umożliwia podłączenie dowolnej liczby kamer, czytników kart, kontrolerów, stacji roboczych lub innych urządzeń sieciowych. Pozwala m.in. na: integrację z Active Directory, kontrolę wielu systemów niezależnie od miejsca ich instalacji, kompleksowe raportowanie zdarzeń zarejestrowanych przez system, kontrolę stanu urządzeń peryferyjnych. W swojej ofercie posiada także kompleksowe rozwiązania z dziedziny analizy wideo: wykrywanie włamań, rozpoznawanie twarzy, liczenie obiektów, etc. Współpracujemy z wiodącymi markami z tego obszaru m.in.: ACIC, STid, HID Bosch, Panasonic, HP, Dell. Firma oferuje stałą pomoc techniczną, doradztwo w zakresie architektury systemów bezpieczeństwa, własne oprogramowanie uzupełniające: SmartDevice, oraz certyfikowane szkolenia. Wiedza i doświadczenie specjalistów zapewnia klientom innowacyjne, spersonalizowane rozwiązania.

Veracomp – jest liderem dystrybucji z wartością dodaną (VAD – Value Added Distribution) w zakresie rozwiązań teleinformatycznych, prowadzi działalność w 17 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, zatrudnia ponad 350 osób. Dostarcza kompleksowe rozwiązania IT, które znajdują zastosowanie we wszystkich sektorach gospodarki. W portfolio znajduje się 190 000 produktów ponad 120 światowych producentów IT. Podczas 16 SPIN Veracomp zaprezentuje marki EXTREME  oraz  MOBOTIX.

Opublikowane
wtorek, Lipiec 10, 2018

Poznajcie brązowych Partnerów 16SPIN

ABB jest technologicznym liderem w produktach elektryfikacji, robotyce i systemach napędowych, automatyce przemysłowej i sieciach energetycznych, obsługującym klientów z sektora użyteczności publicznej, przemysłu oraz transportu i infrastruktury na całym świecie. Kontynuując ponad 125-letnią historię innowacji, obecnie ABB tworzy przyszłość cyfryzacji przemysłu odgrywając kluczową rolę w rewolucji energetycznej i czwartej rewolucji przemysłowej. Grupa ABB zatrudnia około 136 000 pracowników w ponad 100 krajach świata. Więcej informacji na temat działalności firmy można znaleźć tutaj.

Firma Emiter, której celem jest upowszechnianie nowoczesnych rozwiązań dla instalacji elektrycznych w budynku, realizuje go poprzez szkolenia, projektowanie, dystrybucję produktów i pomoc techniczną przy montażu i uruchamianiu instalacji. Firma stworzyła system kanałów kablowych Emiter, na który obecnie składają się setki produktów. Kolejnym krokiem było zaprojektowanie i wdrożenie systemu okablowania strukturalnego EmiterNet. Dział okablowania strukturalnego rozwija się dynamicznie, poprzez dodawanie nowych grup produktów, jak szafy teleinformatyczne, puszki podłogowe, kable światłowodowe oraz poprzez stałą poprawę jakości i technologii. Od początku działalność skupia się  wokół koncepcji integracji instalacji budynku, tak aby połączyły się one w sieć, którą można kontrolować w dowolnym miejscu i czasie, a program załączał i wyłączał urządzenia w zadanym cyklu. Firma oferuje rozwiązania Inteligentnego Domu. Wyłączny dystrybutor na terenie Polski firm Teletask i Divus które zapewniają rozwiązania dla realizacji inteligentnych instalacji.

>>>więcej informacji

Firma PULSAR powstała w 1994 roku, głównym profilem firmy jest produkcja urządzeń i akcesoriów do systemów alarmowych. Są to  zasilacze buforowe do systemów SAP, DSO,KD, SSWiN z uwzględnieniem zasilaczy z Grade 3.  W ofercie jest również ogromna ilość obudów metalowych w tym szafy Rack „19″ oraz rozwiązania do zasilania kamer IP (switche PoE, i zasilacze buforowe). Produkcja, magazyn oraz pozostałe działy firmy zajmują obecnie 3000m². Firma zatrudnia ponad 200 pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych, w każdym z działów: produkcyjnym, konstruktorsko-technologicznym, marketingowym i administracyjnym. Dzięki temu zapewnia stałą i wysoką jakość wyrobów i świadczonych usług. Obecnie PULSAR jest wiodącym liderem w Polsce w swojej branży, oraz posiada wielu Klientów w Europie i Azji. Pozycja firmy na rynku jest wynikiem wysokiej jakości i niezawodności produktów, doświadczenia oraz doskonałej obsługi Klientów.

>>> więcej informacji

Opublikowane
środa, Lipiec 4, 2018

Otwieramy rejestrację!

Drodzy Projektanci, otwieramy rejestrację na jesienną edycję Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.
Zgłoszenia można dokonać poprzez uzupełnienie formularza: https://spin.lockus.pl/rejestracja/

Kogo nie może zabraknąć na nadchodzącej edycji Spotkania? Zapraszamy Projektantów Instalacji Niskoprądowych z Południowej i Centralnej Polski.

Zapraszamy!

Opublikowane
poniedziałek, Lipiec 2, 2018

Przedstawiamy Srebrnych Partnerów 16SPIN

Assa Abloy– światowy lider branży security, oferujący kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu, automatyka drzwiowa, technologie identyfikacji i zabezpieczenia hotelowe. W portfolio grupy ASSA ABLOY obecne są także marki takie jak HID Global, ASSA, TESA, EFF EFF czy obecna na rynku od 175 lat – Yale.

>>>więcej

BCS  to marka, która stawia na jakość sprzętu i obsługi. Marka BCS została wprowadzona na polski rynek w 2008 roku i od tego czasu obserwuje dynamiczny  rozwój produktów, w których stawia się na funkcjonalność , wysoką jakość a przede wszystkim na niezawodność. BCS to przede wszystkim bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej (analogowej, IP, HD-CVI) oraz wideo domofonów IP.  Profesjonalne wsparcie od zakupu po serwis.  Stawiając na jakość oferowanego sprzętu cały czas poszukuje najlepszych rozwiązań na rynkach światowych , szkoląc i rozwijając dział wsparcia technicznego, który jest dedykowany dla Klientów.

Bosch Security Systems – oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zabezpieczeń, ewakuacji i nagłośnienia. W skład oferty wchodzą systemy telewizji dozorowej, kontroli dostępu, alarmowe, sygnalizacji pożarowej, nagłośnieniowe, kongresowe oraz tłumaczeń symultanicznych. Systemy Bosch stanowią doskonałe rozwiązanie w wielu zastosowaniach, zarówno w instytucjach rządowych, obiektach użyteczności publicznej, jak również budynkach komercyjnych, szkołach i domach. Liczne nagrody branżowe, certyfikaty jakości oraz różnorodna lista obiektów referencyjnych m.in. Stadion Narodowy w Warszawie, PGE Arena w Gdańsku czy Polska Prezydencja potwierdzają bogate doświadczenie i sukcesy na rynku systemów zabezpieczeń.

DTS Systems– dystrybutor systemów zabezpieczeń. Silna pozycja oraz ciągły, dynamiczny rozwój w branży jest wynikiem wieloletniego doświadczenia pracowników, jakości dostarczanych rozwiązań oraz podtrzymywaniem długoletnich relacji partnerskich ze swoimi klientami. Dzięki temu firma DTS Systems cieszy się uznaniem wśród inwestorów, wykonawców i projektantów. Wysokie kwalifikacje i jakość dostarczanych rozwiązań to cechy, w które warto inwestować.  Na bieżąco poznaje obowiązujące trendy, dzięki czemu osiąga przewagę nad  konkurentami.  Na co dzień z powodzeniem opracowuje koncepcje, wspiera przy projektowaniu systemów oraz dostarcza wysokiej jakości sprzęt z zakresu: telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, systemów sygnalizacji pożaru, nagłośnienia, systemów kongresowych, systemów wiedeofonowych i domofonowych, kontroli dostępu, systemów oddymiania, systemów integrujących.

>>> więcej

 

Opublikowane
czwartek, Czerwiec 28, 2018

Johnson Controls, światowy lider w branży Złotym Partnerem 16SPIN

Johnson Controls dołączył do grona Złotych Partnerów 16SPIN. To firma, której nie trzeba przedstawiać w branży. Światowy lider tworzący inteligentne budynki, wydajne rozwiązania z zakresu energii, zintegrowaną infrastrukturę oraz systemy transportowe nowej generacji, które sprawnie ze sobą współdziałają, co pozwala realizować koncepcję inteligentnych miast i społeczności. U podstaw tej koncepcji leży dostarczanie innowacji, które ułatwiają życie mieszkańców i czynią świat lepszym miejscem. Światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i wiodąca w wielu branżach firma, świadcząca szeroką gamę usług dla klientów w ponad 150 krajach.

>>>więcej

Opublikowane
poniedziałek, Czerwiec 25, 2018

Do grona Złotych Partnerów dołączył CORNING

Corning kreuje i wytwarza przełomowe produkty, które znajdując zastosowanie w zaawansowanych technicznie urządzeniach, rozwiązaniach telekomunikacyjnych, w sferze nauki, przyczyniają się do wzrostu komfortu życia i codziennej pracy. Jest wiodącym producentem rozwiązań światłowodowych systemów łączności dla systemów głosowych, danych i aplikacji sieciowych wideo na całym świecie. Oferuje najszerszy asortyment rozwiązań światłowodowych i miedzianych produktów end-to-end dla sieci klientów telekomunikacyjnych. Ponadto Corning oferuje pełen zakres pasywnych rozwiązań optycznych dla zróżnicowanych aplikacji Fibre-to-the-Home (FTTH), Data Centers, LAN/WAN. Branżowym wyróżnikiem firmy jest wdrażanie innowacji (plug and play, produkty prekonektoryzowane). Corning to jeden z niewielu dostawców zapewniających pełną gamę usług dla projektów FTTH.

>>> więcej

Opublikowane
piątek, Czerwiec 22, 2018

BKT Elektronik w Złotej czołówce 16SPIN

Do grona Złotych Partnerów nadchodzącej edycji dołączyła firma BKT Elektronik: producent i dostawca kompleksowych rozwiązań na rzecz branży teleinformatycznej. BKT feruje systemy okablowania przeznaczone do budowy infrastruktury teletechnicznej oraz rozwiązania wykorzystywane przy realizacji projektów związanych z Data Center. Będąc liderem polskiego rynku w obszarze okablowania strukturalnego, bierze udział w realizacji największych projektów związanych z budową pasywnej infrastruktury kablowej oraz w przypadku rozwiązań światłowodowych – sieci szerokopasmowych. Systemy BKT Elektronik pracują w hotelach, szpitalach, bankach, biurowcach, uniwersytetach, obiektach wojskowych, urzędach, centrach obliczeniowych, zakładach produkcyjnych oraz na  największych stadionach sportowych w Polsce. BKT Elektronik uczestniczy w inwestycjach związanych z budową i modernizacją najważniejszych portów lotniczych, dworców oraz węzłów kolejowych. Dysponując własnym biurem projektowym, zapewnia swoim klientom doradztwo techniczne oraz projektuje kompleksowe instalacje  elektryczne ogólne, niskoprądowe i telekomunikacyjne.

BKT Elektronik specjalizuje się również w konstruowaniu, wytwarzaniu i wyposażaniu szaf sterowniczych, montażu zespołów elektro i opto-technicznych oraz konfekcji kabli i wiązek kablowych w technologii miedziano-światłowodowej.  Głównym atutem oferty produkcyjnej jest możliwość skonstruowania dowolnej obudowy lub szafy przemysłowej wraz z jej wyprodukowaniem, wyposażeniem w sterowanie, automatykę oraz własne okablowanie, przetestowanie i dostarczenie kompletnego wyrobu do klienta.

>>> więcej

Opublikowane
środa, Czerwiec 20, 2018

16 Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych zostało objęte patronatem medialnym przez branżowe czasopisma i magazyny

Ochrona Mienia i Informacji– dwumiesięcznik „Ochrona Mienia i Informacji” prezentuje praktyczną wiedzę z zakresu projektowania, instalacji i eksploatacji systemów i urządzeń wykrywania i sygnalizacji zagrożeń – pożarów, napadów lub włamań, systemów kontroli dostępu, ochrony terenów rozległych, wybrane zagadnienia z zagrożeń terroryzmem i ratownictwa, ochrony informacji i obiektów specjalnych, a także ochrony osób. Czasopismo pełni rolę doradczą, informacyjną i propagującą wiedzę z zakresu projektowania oraz instalacji zabezpieczeń technicznych oraz prawa, zasad i procedur bezpieczeństwa w obiektach. Na łamach „Ochronny Mienia i Informacji” można znaleźć również informacje na temat wydarzeń z życia branży szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Redakcja organizuje również ogólnopolskie konferencje techniczne i szkolenia, kierowane do wybranych grup.

 

Sec&AS- to czasopismo o bezpieczeństwie i systemach alarmowych. Sec&As powstał jako dwumiesięcznik międzybranżowy, którego misją jest popularyzowanie możliwości technik i technologii służących zapewnieniu bezpieczeństwa. Czasopismo jest bogate w wiedzę ekspercką  i skupiają autorów o uznanym autorytecie.

 

Real Estate Managerprofesjonalne czasopismo poświęcone tematyce zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Wszystkie publikowane przez  redakcję zagadnienia, podzielone zostały na trzy główne działy – zarządzanie, komercjalizacja i inwestycje. Tylko w dwumiesięczniku znajdą Państwo praktyczne porady i cenną wiedzę ekspercką w obszarze facility, property i asset managmentu. Dzięki uniwersalnemu podejściu do tematyki prowadzenia obiektów komercyjnych udało się stworzyć swoistą platformę wymiany wiedzy skupiającą najważniejszych graczy, instytucje, stowarzyszenia oraz przedstawicieli świata nauki, którzy współtworzą kontent merytoryczny do wszystkich wydań w roku. Magazyn posiada ponad 10-letnie doświadczenie na polskim rynku wydawniczym, jego pierwszy numer ukazał się w 2003 roku. Jego odpowiednik, niemiecki tytuł „Der Facility Manager” jest ukazuje się już od 25 lat.

 

AV Integracje– magazyn dla specjalistów branży systemów zintegrowanych, architektów, pasjonatów inteligentnych budynków. Znajdziemy w nim wszystko o nowoczesnych technologiach, nowinkach rynkowych, testy sprzętu, informacje o wydarzeniach branżowych.

 

Czasopismo Zabezpieczeniaspełniają funkcję pisma edukacyjno-informacyjnego branży zabezpieczeń. Taka linia programowa jest konsekwentnie realizowana poprzez publikowanie artykułów w takich działach, jak SSWiN, Ochrona peryferyjna, Telewizja dozorowa, Kontrola dostępu, Ochrona przeciwpożarowa, Monitoring, Systemy zintegrowane, Zabezpieczenia mechaniczne, Ochrona informacji, Ochrona fizyczna. Zakres tematyczny materiałów publikowanych w tych działach stale się powiększa, zgodnie z postępem dokonującym się w dziedzinie technologii i pojawiającymi się nowymi potrzebami oraz możliwościami.