Opublikowane
środa, Wrzesień 19, 2018

Acer Brązowym Partnerem 16 SPIN

Acer dołączył do Brązowych Partnerów 16SPIN

Przyjęty przez Acer model w 100% pośredniego kanału sprzedaży pozwala  zapewnić elastyczność i wydajność jak również umożliwia pracę z ekspertami i pozwala sprostać oczekiwaniom biznesowym. Acer rozwija program partnerski Acer Synergy.

Zobacz więcej >>>

Opublikowane
środa, Wrzesień 19, 2018

Zapraszamy na Wykład Specjalny podczas 16SPIN

Zapraszamy na interaktywny wykład Fundacji ZenDriving poświęcony psychologii kierowcy i uważności za kierownicą  pt. „Uważność i mity dotyczące podzielności uwagi”. Wykład poprowadzi Pani Magdalena Mazurkiewicz, trenerka Fundacji ZenDriving, psycholożka, psychoterapeutka, coach (ICF), facylitatorka konfliktów; współzałożycielka The Mind Institute; prezeska Polskiego Towarzystwa Mindfulness (2010-2011); trenerka uważności i współczucia. Ukończyła szkolenia dla nauczycieli prowadzone przez Jona Kabata-Zinna i współpracowników: MBSR in Mind-Body Medicine oraz MBSR Practicum. Pracowała w szpitalu specjalistycznym MSW (oddział zaburzeń nerwicowych w Otwocku) prowadząc treningi uważności i warsztaty radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami dla pracowników policji i więzień różnego szczebla. Przeprowadziła wiele treningów uważności, warsztatów i wykładów. Tematyką uważności zajmuje się również od strony naukowej, badała m.in. wpływ uważności na strategie radzenia sobie ze stresem.

Zobacz więcej >>>

Opublikowane
czwartek, Wrzesień 13, 2018

Gazex Srebrnym Partnerem 16SPIN

Gazex dołączył do grona Srebrnych Partnerów 16 SPIN

Przedsiębiorstwo GAZEX prowadzi działalność w zakresie produkcji, dystrybucji, instalowania i kalibracji detektorów, mierników i systemów wykrywania gazów wybuchowych, toksycznych, tlenu i freonów. GAZEX to wiodąca firma w branży stacjonarnych systemów detekcji gazów na polskim rynku. GAZEX oferuje kompleksowe usługi :doradztwo techniczne, dostawę niezawodnych produktów, montaż i serwis systemów.

Zobacz więcej >>>

Opublikowane
wtorek, Wrzesień 11, 2018

Kolejni Srebrni Partnerzy 16SPIN

Przedstawiamy kolejnych Srebrnych Partnerów szesnastej już edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.

Firma DIPOL jest europejskim dystrybutorem urządzeń przeznaczonych do instalacji teletechnicznych oraz producentem anten telekomunikacyjnych, telewizyjnych i radiowych. Firma prowadzi  sprzedaż hurtową i detaliczną, współpracując z firmami instalacyjnymi, dostarczając kompleksowe rozwiązania sprzętowe, świadcząc przy tym również pełne wsparcie merytoryczne. DIPOL posiada bezpośrednie przedstawicielstwa w Czechach, Irlandii, Portugalii, Słowacji i na Węgrzech, a także strony internetowe dla klientów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych. Firma DIPOL jest dwukrotnym laureatem Diamentu Forbesa, nagrody przyznawanej firmom najszybciej zwiększających swoją wartość i cieszących się opinią odpowiedzialnego kontrahenta oraz trzykrotnym zdobywcą Gazeli Biznesu, przyznawanej przez dziennik Puls Biznesu.

Zobacz więcej >>>

 

NEC Display Solutions Europe GmbH w swojej ofercie ma szerokie portfolio produktów obejmujących wszelkie dziedziny i rynki związane z obrazowaniem. NEC oferuje wiele rozwiązań do wyświetlania obrazu. Proponowane rozwiązania przez firmę NEC służą zwiększeniu efektywności i produktywności, osiągnięciu najwyższej rentowności i ochronie inwestycji.

Zobacz więcej >>>

Opublikowane
piątek, Wrzesień 7, 2018

Action – Brązowy Partner 16SPIN

Action to  grupa handlowa, której biznes opiera się na trzech filarach: produktach konsumenckich, dystrybucji z wartością dodaną oraz markach własnych. W segmencie konsumenckim Action skupia się na dostarczeniu do wszystkich swoich kanałów sprzedaży produktów konsumenckich w najlepszych cenach. Segment dystrybucji z wartością dodaną dotyczy współpracy z resellerami i integratorami. Realizowany jest przez strukturę Action Business Center, w ramach której prowadzone są liczne warsztaty i szkolenia. Trzeci filar to sprzedaż produktów sygnowanych markami własnymi Action: Activejet, Actis oraz Actina, które mają bardzo mocną pozycję na rynku polskim w swoich segmentach.

Zobacz więcej >>>

Opublikowane
poniedziałek, Wrzesień 3, 2018

Potwierdzenie uczestnictwa 16 SPIN

Serdecznie dziękujemy wszystkim Projektantom za zgłoszenia na 16 SPIN. Potwierdzenie uczestnictwa będzie wysyłane drogą mailową do końca pierwszego tygodnia września.

Pomimo najszczerszych chęci, z przyczyn logistycznych nie możemy zagwarantować udziału w SPINie wszystkim zainteresowanym Projektantom.

Opublikowane
piątek, Sierpień 31, 2018

Koniec rejestracji uczestników na 16SPIN

31.08.2018 o godzinie 15:00 formularz zgłoszeniowy dla Uczestników przestaje być aktywny i tym samym zamykamy rejestrację Uczestników na szesnastą edycję Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.

Do zobaczenia w Zakopanem.

Opublikowane
czwartek, Sierpień 30, 2018

SECURITY & ALARM SYSTEMS patronem medialnym 16SPIN

SECURITY & ALARM SYSTEMS to czasopismo o bezpieczeństwie i systemach alarmowych. SEC&AS to dwumiesięcznik międzybranżowy, którego misją jest popularyzowanie możliwości technik i technologii służących zapewnianiu bezpieczeństwa.

Zobacz więcej >>>