Opublikowane
wtorek, Marzec 20, 2018

SPIN Extra 2018 za nami

Dziękujemy wszystkim, którzy współtworzyli minioną, wiosenną edycję Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Projektantom uczestniczącym w wydarzeniu dziękujemy za wyjątkowo aktywny udział. Partnerom oraz ekspertom dziękujemy za dzielenie się wiedzą oraz przedstawienie nowości branżowych.

Swoje rozwiązania w trakcie SPIN Extra 2018 zaprezentowali:

  • ZŁOCI PARTNERZY: AAT Holding, Alarmnet wraz z Comelit, CORNING, Grupa ROMI, QNAP z WD.
  • SREBRNI PARTNERZY:  ABB, ASSMANN, BATNA ANTENY 24, BOSCH, DATWYLER wraz z marką ASOnet, EMITER, IMPAKT z marką Power Walker, JONHSON CONTROL, TP-LINK, WINKHAUS
  • BRĄZOWI PARTNERZY: CLOUD, Veracomp z marką Extreme, Pulsar, Solarix, Vivotek Polska

Wiedzą ekspercką podczas tej edycji podzielili się:

  • Jakub Sobek: reprezentant Polskiej Izby Systemów Alarmowych
  • Dr Mirosław Zielenkiewicz: prezes Centrum Ochrony przed Przepięciami i Zakłóceniami Elektromagnetycznymi w Białymstoku
  • Kamil Solarski: radca prawny, partner zarządzający, kancelaria SMW Legal

Pełna fotorelacja i reportaż filmowy już wkrótce!

Opublikowane
piątek, Marzec 9, 2018

INDEKS SPIN Extra 2018: odwiedź stoiska Partnerów i zdobądź nagrodę

Drodzy Projektanci podczas SPIN Extra 2018 czekają na was specjalne Indeksy. Odwiedzając stoiska poproście Partnerów SPIN o potwierdzenie do Indeksu. Osoby, które wypełnią kompletnie Indeks i wraz z uzupełnioną ankietą oddadzą go po zakończeniu ostatniego panelu w drugim dniu wydarzenia mają szansę otrzymać specjalny prezent. Szczegóły przekażemy Wam w trakcie wydarzenia.

Zachęcamy do aktywnego odwiedzania stoisk Partnerów!

Opublikowane
czwartek, Marzec 8, 2018

Vivotek Polska wśród Brązowych Partnerów

Witamy kolejnego Brązowego Partnera, firmę Vivotek będącą jednym z głównych dostawców profesjonalnych rozwiązań z zakresu systemów monitoringu wizyjnego CCTV IP. Filozofią marki jest dostarczanie systemów klasy premium, zapewniających dobrą jakość rozwiązania i dających gwarancję zabezpieczenia mienia. Oferta firmy obejmuje szeroką gamę kamer IP do różnorodnych zastosowań, w tym wyspecjalizowane rozwiązania przeznaczone do monitoringu rozległych przestrzeni, do biurowców czy obiektów sportowych oraz rejestratory, switche, wideoserwery, akcesoria montażowe i oprogramowanie.

PARTNERZY >>>

Opublikowane
środa, Marzec 7, 2018

UTC Fire & Security Polska na SPIN Extra 2018

Do grona Brązowych Partnerów tegorocznej edycji SPIN Extra dołączyło UTC Fire & Security Polska. Firma oferuje innowacyjne systemy zabezpieczeń elektronicznych służące do ochrony bezpieczeństwa ludzi, budynków, urządzeń i infrastruktury i posiada w swojej ofercie rozwiązania wykorzystywane do wykrywania pożarów, włamań i napadów oraz kontroli dostępu i dozoru wizyjnego.

PARTNERZY >>>

Opublikowane
poniedziałek, Marzec 5, 2018

Wykład eksperta: Odbiór robót a dopuszczenie do użytkowania – kiedy zamawiający powinien zapłacić wykonawcy?

Trzeci z paneli eksperckich poświęcony będzie problematyce odbioru robót i określeniem, kiedy powstaje obowiązek zapłaty za ich wykonanie. Prelekcja ma na celu rozwianie jak największej liczby wątpliwości w tym zakresie, z uwzględnieniem nie tylko przepisów kodeksu cywilnego, ale także prawa budowlanego.

ZOBACZ PROGRAM >>>

Opublikowane
piątek, Marzec 2, 2018

Kolejni Srebrni Partnerzy SPIN Extra 2018

Impakt S.A.: jedna z czołowych polskich firm zajmujących się dystrybucją w segmencie akcesoriów i podzespołów komputerowych, rozwiązań sieciowych, elektroniki użytkowej i akcesoriów dla graczy. Na SPIN Extra 2018 Impakt obecny będzie z marką serwerowych zasilaczy awaryjnych Power Walker.

ABB: technologiczny liderem w produktach elektryfikacji, robotyce i systemach napędowych, automatyce przemysłowej i sieciach energetycznych, obsługującym klientów z sektora użyteczności publicznej, przemysłu oraz transportu i infrastruktury na całym świecie.

PARTNERZY >>>

Opublikowane
czwartek, Marzec 1, 2018

Zapisy na Panele Równoległe

Drodzy Projektanci przed Wami wybór prelekcji Srebrnych Partnerów SPIN Extra 2018. Zapraszamy do zapoznania się z opisem prelekcji i wybrania ścieżki najlepiej odpowiadającej Waszym zainteresowaniom.

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów otrzymaliście w mailu potwierdzającym Wasz udział w wydarzeniu.

PRELEKCJE >>>

Opublikowane
środa, Luty 21, 2018

Rejestracja na SPIN Extra 2018 została zakończona

Drodzy Projektanci, serdecznie dziękujemy za zgłoszenia. Szczegółowe informacje o udziale w Spotkaniu zostaną wysłane do Państwa na wskazane w formularzu zgłoszeniowym adresy e-mail.

REGULAMIN UCZESTNICTWA ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ >>>