CommScope Złotym Partnerem!

W gronie Złotych Partnerów witamy firmę CommScope.

CommScope jest globalnym liderem zapewniającym 75%  ludności świata efektywną komunikację. W ciągu ponad 40 lat działności CommScope dokonał czterech transformacyjnych przejęć, które stworzyły nowe możliwościach rozwoju firmy na rynku globalnym i zbudowały jej znaczącą rolę w branży infrastruktury sieciowej:

  • 2004 – Avaya Connectivity Solutions i portfolio SYSTIMAX
  • 2007 – Andrew Corporation
  • 2015 – rozwiązania infrastruktury teleinformatycznej i telekomunikayjnej ( AMP NETCONNECT , ADC KRONE) TE Connectivity
  • 2019 – Nabycie firmy Arris z Ruckus

Rozwiązania Ruckus są kompletną linią wysokowydajnej infrastruktury dostępu do sieci, z kontrolerami Wi-Fi, wewnętrznymi i zewnętrznymi punktami dostępu, przewodowymi przełącznikami Ethernet, pakietami IoT i prywatnym LTE (CBRS). Oferta obejmuje również bezpieczeństwo sieci, szczegółowe analizy, otwarte API i oprogramowanie do zarządzania wraz z profesjonalnymi usługami i wsparciem. Transformacja CommScope przygotowała firmę do efektywnego wykorzystania długoterminowych trendów rozwoju branży, w tym do: konwergencji sieci, wykorzystania powszechnie technologii światłowodowych i mobilnych, 5G, Internetu rzeczy (IoT) oraz szybko zmieniających się modeli architektury sieci i technologii.

CommScope jest światowym liderem o wartości wielu miliardów dolarów i innowatorem w branży infrastruktury komunikacyjnej.

Więcej >>  www.commscope.com

Close Menu

BKT Elektronik | Passive Optical Lan - system okablowania Światłowodowego budynków i obiektów

www.bkte.pl

Passive Optical LAN –  BKT zaprezentuje rozwiązanie przeznaczone dla instalacji POLan, kompletny system pozwalający na zbudowanie instalacji okablowania światłowodowego budynku z wykorzystaniem technologii PON/GPON; praktyczna prezentacja rozwiązań, case study obiektu biurowego w Warszawie; porównanie techniczne i ekonomiczne klasycznej instalacji LAN i Polan.

POL – Passive Optical LAN – Pasywna Sieć Optyczna LAN  –  sieć bazująca na architekturze  EPON (ethernet passive optical network) i GPON (Gigabit Ethernet passive optical network), która jest wykorzystywana w globalnych optycznych sieciach dostępowych – szerokopasmowych Fibre to the X (FTTX).

Technologia POLan to rozwiązanie wychodzące ponad granicę odległości w klasycznych, miedzianych instalacjach LAN. Otwarta na migrację do wyższych przypsutości ( 10/40G i więcej) bez konieczności wymiany okablowania.

Polan to sieć Punkt – Multipunkt, w której administrator  przydziela rodzaj transmitowanej aplikacji.

GIP

www.automatykahotelowa.pl

GiP jest producentem zaawansowanych rozwiązań dla hoteli – systemów zarządzania oraz automatyki hotelowej. Firma powstała w 1989 roku jako pionier na rynku oprogramowania hotelowego.

System Automatyki Hotelowej (AH) to jeden z flagowych produktów firmy GiP. Rozwiązanie to stanowi rdzeń inteligentnego budynku, umożliwiając centralne sterowanie systemami takimi jak: ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja, oświetlenie, multimedia czy kontrola dostępu (drzwi, parkingi, minibary). AH to także istotny element bezpieczeństwa budynku – praca z instalacjami przeciwpożarowymi, CCTV, systemem przywoławczym dla niepełnosprawnych. Firma GiP jest też producentem systemu dla hoteli RH2. Oprogramowanie to jest kompleksowym rozwiązaniem dla obiektów każdej wielkości i zostało zaprojektowane pod kątem maksymalnie efektywnej współpracy z systemem AH.