Eaton i Solarix Brązowymi Partnerami Spin Extra 2019

W gronie Brązowych Partnerów Spin Extra 2019 witamy firmę Eaton oraz firmę Solarix.

EATON – globalny lider w dziedzinie dystrybucji zasilania i zabezpieczenia instalacji elektrycznych; zabezpieczenia zasilania gwarantowanego; sterowania i automatyki; oświetlenia i bezpieczeństwa; rozwiązań strukturalnych i sprzętu instalacyjnego; rozwiązań do pracy w surowych i niebezpiecznych warunkach; a także usług inżynieryjnych. Dzięki swojemu zestawowi globalnych rozwiązań Eaton jest w stanie sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zarządzaniu zasilaniem elektrycznym.
Czytaj więcej >>

Solarix – oferuje sieci okablowania strukturalnego, prostej w montażu, złożonej z wysokiej klasy komponentów. Solarix posiada certyfikaty międzynarodowe uznanych laboratoriów badawczych (np. GHMT, 3P) oraz ponad 1000 certyfikowanych instalacji w Polsce, Czechach i Słowacji. Wszystkie elementy systemu SOLARIX spełniają lub przekraczają wymagania określone w międzynarodowych standardach. SOLARIX oferuje produkty dostosowane do najnowszych trendów w sieciach: kategorii 5E, kategorii 6A, kategorii 7 i i 7A oraz kategorii 8, wspierające szybkość transmisji danych do 40 Gbps. SOLARIX to także światłowody i komponenty optyczne oraz szafy teleinformatyczne. System SOLARIX jako jeden z nielicznych jest przeznaczony do wszystkich rozmiarów i typów sieci.
Czytaj więcej >>
www.facebook.com/SolarixSystem
Close Menu

BKT Elektronik | Passive Optical Lan - system okablowania Światłowodowego budynków i obiektów

www.bkte.pl

Passive Optical LAN –  BKT zaprezentuje rozwiązanie przeznaczone dla instalacji POLan, kompletny system pozwalający na zbudowanie instalacji okablowania światłowodowego budynku z wykorzystaniem technologii PON/GPON; praktyczna prezentacja rozwiązań, case study obiektu biurowego w Warszawie; porównanie techniczne i ekonomiczne klasycznej instalacji LAN i Polan.

POL – Passive Optical LAN – Pasywna Sieć Optyczna LAN  –  sieć bazująca na architekturze  EPON (ethernet passive optical network) i GPON (Gigabit Ethernet passive optical network), która jest wykorzystywana w globalnych optycznych sieciach dostępowych – szerokopasmowych Fibre to the X (FTTX).

Technologia POLan to rozwiązanie wychodzące ponad granicę odległości w klasycznych, miedzianych instalacjach LAN. Otwarta na migrację do wyższych przypsutości ( 10/40G i więcej) bez konieczności wymiany okablowania.

Polan to sieć Punkt – Multipunkt, w której administrator  przydziela rodzaj transmitowanej aplikacji.

GIP

www.automatykahotelowa.pl

GiP jest producentem zaawansowanych rozwiązań dla hoteli – systemów zarządzania oraz automatyki hotelowej. Firma powstała w 1989 roku jako pionier na rynku oprogramowania hotelowego.

System Automatyki Hotelowej (AH) to jeden z flagowych produktów firmy GiP. Rozwiązanie to stanowi rdzeń inteligentnego budynku, umożliwiając centralne sterowanie systemami takimi jak: ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja, oświetlenie, multimedia czy kontrola dostępu (drzwi, parkingi, minibary). AH to także istotny element bezpieczeństwa budynku – praca z instalacjami przeciwpożarowymi, CCTV, systemem przywoławczym dla niepełnosprawnych. Firma GiP jest też producentem systemu dla hoteli RH2. Oprogramowanie to jest kompleksowym rozwiązaniem dla obiektów każdej wielkości i zostało zaprojektowane pod kątem maksymalnie efektywnej współpracy z systemem AH.