Edycje lat 2002 – 2011

Tradycja wydarzeń z serii „Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych” rozpoczęła się w 2002 roku. Pierwsza edycja zgromadziła 15 uczestników. Po 13 latach pielęgnowania tradycji rocznie gromadzimy do 600 osób – projektantów instalacji niskoprądowych, ekspertów, producentów i dystrybutorów rozwiązań branżowych.

W latach 2002-2011 SPIN odbywał się raz do roku na południu Polski. W 2012 roku, po raz pierwszy spotkanie odbyło się dwa razy. Tradycję wciąż kultywujemy. Edycja jesienna – SPIN adresowana jest do projektantów z południowej Polski, wiosenna – SPIN Extra dedykowana jest dla projektantów z północnej Polski.

Spotkania z każdą edycja przechodzą transformację. Rosną i dojrzewają – zmieniają się w odpowiedzi na potrzeby rynku i branży. Jednocześnie niezmiennie dbamy, żeby spotkania nie utraciły tego co je wyróżnia. SPIN to wydarzenie dla ludzi z pasją, którzy są zainteresowani technologią, chcąc poszerzać wiedzę, kontakty i rozwijać swoje umiejętności. Dbamy o unikatową atmosferę spotkań, która sprzyja budowaniu relacji biznesowych, tworzeniu nowych projektów oraz zdobywaniu fachowej wiedzy nt. technologii i rozwiązań branżowych.

Zainteresowanych archiwalnymi edycjami przed 2012 rokiem zapraszamy do poruszenia tego tematu na spotkaniu z nami. Wspólnie sięgniemy pamięcią wstecz. Poniżej przedstawiamy najważniejsze daty „z życia” Spotkań Projektantów Instalacji Niskoprądowych.

Close Menu

BKT Elektronik | Passive Optical Lan - system okablowania Światłowodowego budynków i obiektów

www.bkte.pl

Passive Optical LAN –  BKT zaprezentuje rozwiązanie przeznaczone dla instalacji POLan, kompletny system pozwalający na zbudowanie instalacji okablowania światłowodowego budynku z wykorzystaniem technologii PON/GPON; praktyczna prezentacja rozwiązań, case study obiektu biurowego w Warszawie; porównanie techniczne i ekonomiczne klasycznej instalacji LAN i Polan.

POL – Passive Optical LAN – Pasywna Sieć Optyczna LAN  –  sieć bazująca na architekturze  EPON (ethernet passive optical network) i GPON (Gigabit Ethernet passive optical network), która jest wykorzystywana w globalnych optycznych sieciach dostępowych – szerokopasmowych Fibre to the X (FTTX).

Technologia POLan to rozwiązanie wychodzące ponad granicę odległości w klasycznych, miedzianych instalacjach LAN. Otwarta na migrację do wyższych przypsutości ( 10/40G i więcej) bez konieczności wymiany okablowania.

Polan to sieć Punkt – Multipunkt, w której administrator  przydziela rodzaj transmitowanej aplikacji.

GIP

www.automatykahotelowa.pl

GiP jest producentem zaawansowanych rozwiązań dla hoteli – systemów zarządzania oraz automatyki hotelowej. Firma powstała w 1989 roku jako pionier na rynku oprogramowania hotelowego.

System Automatyki Hotelowej (AH) to jeden z flagowych produktów firmy GiP. Rozwiązanie to stanowi rdzeń inteligentnego budynku, umożliwiając centralne sterowanie systemami takimi jak: ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja, oświetlenie, multimedia czy kontrola dostępu (drzwi, parkingi, minibary). AH to także istotny element bezpieczeństwa budynku – praca z instalacjami przeciwpożarowymi, CCTV, systemem przywoławczym dla niepełnosprawnych. Firma GiP jest też producentem systemu dla hoteli RH2. Oprogramowanie to jest kompleksowym rozwiązaniem dla obiektów każdej wielkości i zostało zaprojektowane pod kątem maksymalnie efektywnej współpracy z systemem AH.