Kolejni Srebrni Partnerzy Spin Extra 2019

W gronie Srebrnych Partnerów Spin Extra 2019 znalazły się następujące firmy:

SALTO Systems –  od początku swojego istnienia redefiniuje świat elektronicznej kontroli dostępu. Obecnie największy dostawca elektronicznej kontroli dostępu w Europie i jeden z największych na świecie. Obecnie firma działa już w ponad 90 krajach. Na całym świecie zrealizowanych zostało ponad 30.000 projektów i zainstalowanych ponad 4.000.000 elektronicznych okuć SALTO. Szacuje się, że ponad 20.000.000 ludzi na świecie codziennie posługuje się technologią SALTO.
Więcej >>

UTC Fire & Security Products –   światowa korporacja oferująca innowacyjne systemy zabezpieczeń elektronicznych służące do ochrony bezpieczeństwa ludzi, budynków, urządzeń i infrastruktury. UTC Fire & Security ma w swojej ofercie rozwiązania wykorzystywane  do wykrywania pożarów, włamań i napadów oraz kontroli dostępu i dozoru wizyjnego. UTC Fire & Security Products to część firmy UTC Climate, Controls  & Security – wiodącego producenta systemów bezpieczeństwa, automatyki budynkowej, klimatyzacji i ochrony pożarowej.
Więcej >>

ESS DOORIND – lider na rynku w zakresie innowacyjnych wdrożeń łączących w sobie zabezpieczenia budowlano-mechaniczne i elektroniczne systemy ochrony technicznej. ESS specjalizuje się w kompleksowym zabezpieczaniu obiektów przed zagrożeniami takimi jak włamanie i pożar. Ponadto prowadzi bieżącą działalność w zakresie  eksploatacji i przeglądów oraz usuwanie usterek i awarii systemów bezpieczeństwa obiektów (24h/dobę/365 dni w roku). Innowacyjne rozwiązania stosowane przez ESS polegają m.in na stosowaniu zabezpieczeń budowlanych opartych o technologie DOORIND realizowanych do klasy RC5 zgodnie PN-EN 1627, wyposażonych fabrycznie w zaawansowane technicznie zabezpieczenia mechaniczne ABLOY, oraz zabezpieczenia elektroniczne, umożliwiające bezpośrednie podłączenie (plug&play) urządzeń DOORIND do systemów sygnalizacji włamania i napadu budowanych w grade 3 PN-EN 50131. Dodatkowo ESS w technologiach DOORIND stosuje fabrycznie montowane elementy kontroli dostępu w tym: zamki elektryczne ABLOY i czytniki HID umożliwiające bezpośrednie podłączenie urządzeń DOORIND do obiektowych systemów kontroli dostępu różnych producentów do grade 4 włącznie, zgodnie PN-EN 60839. Innowacyjnym produktem dedykowanym do ochrony obiektów i pomieszczeń o szczególnych wymaganiach dotyczących bezpieczeństwa jest stolarka drzwiowa marki DOORIND fabrycznie wyposażana w hybrydowy system kontroli dostępu CLIQ, łączący w sobie funkcje mechanicznej i elektronicznej kontroli dostępu.
Więcej >>

ecVision – to polska firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zaawansowanego przetwarzania oraz analizy obrazu. Jednym z głównych produktów jest inteligentna platforma monitoringu wizyjnego, zawierająca ponad 30 modułów analitycznych, w tym detekcję wtargnięcia z pełną klasyfikacją obiektów, rozpoznawanie tablic rejestracyjnych czy jedyne na świecie, skuteczne rozpoznawanie twarzy częściowo zasłoniętej przez czarne okulary lub np. kominiarkę. Posiada wiele zrealizowanych projektów, a naszymi klientami są między innymi największe agencje ochrony w Polsce oraz sieci handlowe.
Więcej >>

ZETTLER – Rodzinę produktów Zettler zbudowano w oparciu o technologię MZX, która zapewnia jedne z najbardziej zaawansowanych funkcji w wykrywaniu pożarów. Opracowana w wyniku integracji innowacyjnych rozwiązań produktowych, powstałych podczas wielu lat prowadzenia badań i rozwoju w całej Europie, platforma technologiczna MZX, przez ponad 100 lat istnienia oferuje szereg najlepszych technik detekcji, wnosząc znaczny wkład we wczesne wykrywanie pożarów i minimalizowanie fałszywych alarmów. Platforma dostarcza również jedne z najlepszych technik instalacyjnych, umożliwiających łatwe i elastyczne prace inżynierskie i montażowe. Dzięki temu Zettler jest jednym z najbardziej odpornych, niezawodnych i funkcjonalnych systemów, oferując najwyższy poziom zgodności z normami.
Więcej >>

Close Menu

BKT Elektronik | Passive Optical Lan - system okablowania Światłowodowego budynków i obiektów

www.bkte.pl

Passive Optical LAN –  BKT zaprezentuje rozwiązanie przeznaczone dla instalacji POLan, kompletny system pozwalający na zbudowanie instalacji okablowania światłowodowego budynku z wykorzystaniem technologii PON/GPON; praktyczna prezentacja rozwiązań, case study obiektu biurowego w Warszawie; porównanie techniczne i ekonomiczne klasycznej instalacji LAN i Polan.

POL – Passive Optical LAN – Pasywna Sieć Optyczna LAN  –  sieć bazująca na architekturze  EPON (ethernet passive optical network) i GPON (Gigabit Ethernet passive optical network), która jest wykorzystywana w globalnych optycznych sieciach dostępowych – szerokopasmowych Fibre to the X (FTTX).

Technologia POLan to rozwiązanie wychodzące ponad granicę odległości w klasycznych, miedzianych instalacjach LAN. Otwarta na migrację do wyższych przypsutości ( 10/40G i więcej) bez konieczności wymiany okablowania.

Polan to sieć Punkt – Multipunkt, w której administrator  przydziela rodzaj transmitowanej aplikacji.

GIP

www.automatykahotelowa.pl

GiP jest producentem zaawansowanych rozwiązań dla hoteli – systemów zarządzania oraz automatyki hotelowej. Firma powstała w 1989 roku jako pionier na rynku oprogramowania hotelowego.

System Automatyki Hotelowej (AH) to jeden z flagowych produktów firmy GiP. Rozwiązanie to stanowi rdzeń inteligentnego budynku, umożliwiając centralne sterowanie systemami takimi jak: ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja, oświetlenie, multimedia czy kontrola dostępu (drzwi, parkingi, minibary). AH to także istotny element bezpieczeństwa budynku – praca z instalacjami przeciwpożarowymi, CCTV, systemem przywoławczym dla niepełnosprawnych. Firma GiP jest też producentem systemu dla hoteli RH2. Oprogramowanie to jest kompleksowym rozwiązaniem dla obiektów każdej wielkości i zostało zaprojektowane pod kątem maksymalnie efektywnej współpracy z systemem AH.