Media o Spin Extra 2019

Alarmy.org – portal branży zabezpieczenia mienia. Wśród głównej tematyki poruszanej przez portal znaleźć można: Instalacja alarmów, sprzęt do montażu instalacji, domofonów i videodomofonów, monitoring, kontrola dostępu, nagłośnienie, inteligentne budynki, CCTV – instalacja i sprzęt, zabezpieczenia elektroniczne, mechaniczne i przeciwpożarowe.

Budnet.pl – portal budnet.pl jest tematycznym serwisem informacyjnym, skierowanym do szerokiego grona odbiorców i uczestników rynku budowlanego. Użytkownicy portalu, to zarówno ludzie związani z budownictwem zawodowo jak i inwestorzy. Portal buduje innowacyjne możliwości transferu wiedzy pomiędzy środowiskiem naukowców i przedsiębiorców a rynkiem.

Budowa.org – portal branżowy poświęcony tematyce budowlanej. Znajdziemy tutaj informacje m.in. dotyczące: inteligentnych budynków, audytów i świadectw energetycznych, inwestycji budowlanych, budowy domów, przepisów BHP, zabezpieczania obiektów, przygotowania terenów, technologiach budowlanych.

Budownictwo.org  – portal branżowy poświęcony tematyce budowlanej. Portal zamieszcza również aktualne ogłoszenia branżowe dotyczące zatrudnienia, wydarzeń branżowych, szkoleniach, wiadomości. Istnieje również możliwość zamieszczenia wizytówki firmy związanej z branżą. Znajdziemy tutaj również wiele cennych porad branżowych.

Elektryka.org – portal branżowy poświęcony tematyce związanej z elektryką. Portal porusza takie zagadnienia dotyczące m.in: automatyki przemysłowej, audytów i świadectw energetycznych, instalacji elektrycznych, materiałów elektrycznych, kabli i przewodów, hurtowni elektrycznych, elektroniki, elektronarzędzi, auto elektryki, materiałów elektrycznych, osprzętu elektroenergetycznego i elektrotechnicznego, oświetlenia, przyrządów pomiarowych, rapid prototyping.

Elektroonline.pl  – to informacje, trendy, wydarzenia i profesjonalne rozwiązania dla branż od automatyki, energetyki, elektrotechniki i elektroniki po informatykę i telekomunikację, wsparte pasją elektro-entuzjastów tworzących nastawioną na innowacje społeczność elektroonline.pl. To miejsce, w którym myśl techniczna i doświadczenie użytkowników ściera się z rozwiązaniami biznesu, tworząc wartościowe forum wymiany doświadczeń przedsiębiorców, kadry menedżerskiej, specjalistów, naukowców, studentów i elektro-miłośników. Jednocześnie funkcjonalny katalog produktów i firm dostępny na portalu stanowi niezbędne narzędzie pracy każdego inżyniera. Misją portalu jest przyczynianie się do aktywizacji środowiska branżowego i promocji polskich inżynierów.

Elektroinzynieria.pl – gromadzi specjalistów z branży elektrotechniki i elektroenergetyki poszukujących informacji o dostawcach, produktach oraz usługach. Jako część grupy xtech.pl portal www.elektroinzynieria.pl działa w jednej z 10 branż, w których ułatwiamy nawiązywanie kontaktów między nabywcami a dostawcami.

Elektro.info.pl

Instalacjebudowlane.pl – jest serwisem informacyjnym, który został technicznie przygotowany do emisji najnowocześniejszych oraz najskuteczniejszych form reklamy w Internecie.  Portal osiąga 65 tyś. unikalnych użytkowników miesięcznie a baza newsletter to ponad 4000 adresów e-mail. Portal podzielony jest na kilka działów dotyczących różnego rodzaju instalacji:  elektrycznej, grzewczej, sanitarnej, techniki oświetleniowej, instalacji na dachu oraz ochrony mienia. Na łamach portalu publikowane są merytoryczne porady. Dobrze działające forum ułatwia wymianę informacji branżowych, zaś sekcja dot. wydarzeń branżowych oraz szkoleń zawiera najświeższe informacje.

Inżynieria.com – portal prezentuje najnowsze wiadomości, opisy projektów, analizy, komentarze, artykuły, wywiady, felietony, relacje z wydarzeń branżowych, wzbogacone fotografiami i filmami. Integralną częścią portalu jest także rozbudowany katalog służący prezentacji firm, kalendarium, księgarnia internetowa i in.

Kwartalnik Instalacje –  fachowe pismo dla instalatorów, inwestorów, wykonawców i przedsiębiorców, a także wszystkich zainteresowanych – będące źródłem informacji i wiedzy z zakresu szeroko rozumianej techniki sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjno- wentylacyjnej. Na swych stronach prezentuje nowości z rynku instalacji znajdujących zastosowanie w sektorze budowlanym i będących elementami technicznego wyposażenia obiektów. Magazyn kolportowany jest do przedsiębiorstw branży instalacyjnej, biur projektowych, wybranych spółdzielni mieszkaniowych i hurtowni materiałów budowlanych. Dociera także do bardzo atrakcyjnej grupy odbiorców biznesowych, jakimi są menadżerowie podejmujący decyzje w średnich i dużych firmach. Tytuł ukazuje się nieprzerwanie od 18 lat. Pismo chce być przewodnikiem przy podejmowaniu przez Czytelników decyzji o zakupie materiałów instalacyjnych, stąd też zorientowane jest na promowanie na swoich łamach najnowszych technologii i rozwiązań produktowych. | www.bud-press.pl

Ochrona Mienia i Informacji – prezentuje praktyczną wiedzę z zakresu projektowania, instalacji i eksploatacji systemów wykrywania i sygnalizacji zagrożeń pożarowych, włamań i napadów, systemów monitoringu i ochrony terenów rozległych i obiektów oraz kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Ponadto porusza zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa informacji, w tym ochrony informacji niejawnych, systemów i sieci IT oraz danych osobowych. Ze względu na ciągle zmieniające się zagrożenia oraz rozwój technologiczny i zmiany prawne, czasopismo pełni rolę doradcy, informatora i propagatora dobrych zasad i procedur w zakresie bezpieczeństwa. Czasopismo prezentuje także bezpłatny stały dodatek e-MAGAZYN OMiI wydawany w formie elektronicznej, w którym publikowane są aktualności i informacje branżowe. Czasopismo jest wydawane przez EURO-MEDIA Sp. z o.o., wydawcę fachowych czasopism dla praktyków. Jest ono obecne na rynku od 1998 roku.

Real Estate Manager –  to tytuł branżowy poświęcony tematyce profesjonalnego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Ukazuje się na polskim rynku od 2003 r. Obejmuje ponad 15 działów tematycznych, w których ujęte są wszelkie zagadnienia niezbędne menedżerom różnego szczebla, by móc sprawnie zarządzać nieruchomością w szybko zmieniającej się rzeczywistości biznesowej. Każdy numer to unikalny mix tematyki, którego czytelnik nie znajdzie w żadnej innej pozycji wydawniczej. Nad sześcioma numerami w roku pracuje grupa najlepszych ekspertów z sektora profesjonalnego zarządzania i utrzymania nieruchomościami, którzy dzielą się swoją unikalną wiedzą zdobytą w ciągu wiele lat praktyki zawodowej.

SEC&AS – czasopismo o bezpieczeństwie i systemach alarmowych. SEC&AS powstał jako dwumiesięcznik międzybranżowy, którego misją jest popularyzowanie możliwości technik i technologii służących zapewnianiu bezpieczeństwa. SECURITY & ALARM SYSTEMS popularyzując tematykę bezpieczeństwa i technik służących zapewnianiu bezpieczeństwa wyróżnia się oryginalnym sposobem prezentowania treści, zaskakującym sposobem w podejściu do komunikowania się z Czytelnikami, bogatym w wiedzę ekspercką, skupiającym autorów o uznanym autorytecie, stosującym formy dziennikarskie wyzwalające zainteresowanie czytelnictwem.

Zabezpieczenia.com.pl – największy w Polsce portal branży zabezpieczeń, zawierający: aktualności o produktach, nowościach rynkowych, zapowiedzi i podsumowania wydarzeń branżowych, artykuły i wywiady, bazę firm, fotogalerie, newsletter oraz elektroniczną wersję magazynu e-zabezpieczenia.

Close Menu

BKT Elektronik | Passive Optical Lan - system okablowania Światłowodowego budynków i obiektów

www.bkte.pl

Passive Optical LAN –  BKT zaprezentuje rozwiązanie przeznaczone dla instalacji POLan, kompletny system pozwalający na zbudowanie instalacji okablowania światłowodowego budynku z wykorzystaniem technologii PON/GPON; praktyczna prezentacja rozwiązań, case study obiektu biurowego w Warszawie; porównanie techniczne i ekonomiczne klasycznej instalacji LAN i Polan.

POL – Passive Optical LAN – Pasywna Sieć Optyczna LAN  –  sieć bazująca na architekturze  EPON (ethernet passive optical network) i GPON (Gigabit Ethernet passive optical network), która jest wykorzystywana w globalnych optycznych sieciach dostępowych – szerokopasmowych Fibre to the X (FTTX).

Technologia POLan to rozwiązanie wychodzące ponad granicę odległości w klasycznych, miedzianych instalacjach LAN. Otwarta na migrację do wyższych przypsutości ( 10/40G i więcej) bez konieczności wymiany okablowania.

Polan to sieć Punkt – Multipunkt, w której administrator  przydziela rodzaj transmitowanej aplikacji.

GIP

www.automatykahotelowa.pl

GiP jest producentem zaawansowanych rozwiązań dla hoteli – systemów zarządzania oraz automatyki hotelowej. Firma powstała w 1989 roku jako pionier na rynku oprogramowania hotelowego.

System Automatyki Hotelowej (AH) to jeden z flagowych produktów firmy GiP. Rozwiązanie to stanowi rdzeń inteligentnego budynku, umożliwiając centralne sterowanie systemami takimi jak: ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja, oświetlenie, multimedia czy kontrola dostępu (drzwi, parkingi, minibary). AH to także istotny element bezpieczeństwa budynku – praca z instalacjami przeciwpożarowymi, CCTV, systemem przywoławczym dla niepełnosprawnych. Firma GiP jest też producentem systemu dla hoteli RH2. Oprogramowanie to jest kompleksowym rozwiązaniem dla obiektów każdej wielkości i zostało zaprojektowane pod kątem maksymalnie efektywnej współpracy z systemem AH.