O wydarzeniu
w formie on-line

SPIN już po raz osiemnasty gromadzi projektantów instalacji niskoprądowych, producentów i dystrybutorów, aby wymienić się wiedzą, doświadczeniami i kontaktami. Do tej pory dwa razy w roku spotykaliśmy się „face to face”, aby współtworzyć przyjazne środowisko do prowadzenia konstruktywnych dyskusji, merytorycznej wymiany spostrzeżeń nt. wyzwań i możliwości pojawiających się w branży niskich prądów oraz kierunków rozwoju rynku.
Za względu na aktualną sytuację tym razem zapraszamy do dołączenia do spotkań on-line w następujących terminach:

01.12.2020 
08.12.2020 
15.12.2020 

Oprócz wysłuchania prelekcji zapraszamy Projektantów na wirtualne stoiska przygotowane przez Partnerów, na których można się zapoznać z ofertą produktową, pobrać katalogi, oglądnąć filmy. Zachęcamy również do odwiedzania pokoju rozmów, w których będą dostępne videokonsultacje z reprezentantami firm.

Podczas spotkań on-line nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami! Rekomendujemy aktywne słuchanie prezentacji oraz czujność, aby w odpowiednim momencie wskazać prawidłową odpowiedź na zadane pytanie i zdobyć nagrodę. 

dlaczego warto WZIĄĆ UDZIAŁ?

Uzyskasz unikatową wiedzę

na temat trendów i potrzeb
branży niskich prądów

Skonsultujesz się

z ekspertami z branży

Rozszerzysz sieć kontaktów

o nowych partnerów
biznesowych

Masz jakieś pytania?

Z pewnością jest ich sporo. Zebraliśmy te, które pojawiają się najczęściej.
Poniżej znajdziesz kilka z nich.

Wydarzenie adresowane jest do osób czynnych zawodowo w projektowaniu instalacji niskoprądowych z rejonu całej Polski

Zagadnienia prezentowane w trakcie specjalistycznych wykładów i prezentacji obejmują szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów DSO, systemów zarządzania budynkiem, przez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla projektantów instalacji niskoprądowych po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. 

Wykłady będą prowadzone w formie webinarów. Po każdej prelekcji nastąpi sekcja Q&A z pytaniami do Prelegentów i konkursy z nagrodami. Po zakończeniu wykładów będzie można konsultować się z Parterami poprzez videorozmowy na wirtualnych stoiskach.

O wydarzeniu
w formie stacjonarnej

O konferencjach SPIN

Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych

Tradycyjne wydarzenia branżowe dla ludzi z pasją, zainteresowanych technologią, chcących poszerzać wiedzę, kontakty i rozwijać swoje umiejętności.

SPIN to przegląd nowości branżowych, praktyczna wiedza, specjalistyczne prezentacje i wykłady, indywidualne konsultacje, testowanie i porównywanie rozwiązań branży niskich prądów oraz unikatowa atmosfera.

Organizowane od 2002 roku wydarzenia, odbywają się dwa razy w roku. Edycja jesienna – SPIN adresowana jest do projektantów z południowej Polski, wiosenna – SPIN Extra dedykowana jest dla projektantów z północnej Polski.

Wydarzenie adresowane jest do profesjonalistów branży niskich prądów. Do udziału i współtworzenia wydarzenia zapraszamy w ramach dwóch opcji:
  1. Uczestnik – opcja udziału w SPIN adresowana jest do projektantów instalacji niskoprądowych.
  2. Partner/Wystawca – opcja udziału adresowana jest do producentów i dystrybutorów rozwiązań w branży niskich prądów.

Co wyróżnia nasze wydarzenia

Tradycja

Jesteśmy w branży od 2002 roku. Znamy specyfikę biznesu i rozumiemy potrzeby projektantów instalacji niskoprądowych oraz oczekiwania producentów i dystrybutorów.

Zasięg

Spotkania z każdą edycją przechodzą transformację. Rosną i dojrzewają. Zaczynaliśmy od 15 uczestników, dziś edycje, odbywające się dwa razy do roku, gromadzą do 600 osób.

Skuteczność

W jednym miejscu i czasie łączymy zainteresowane współpracą strony – projektantów instalacji niskoprądowych, ekspertów, producentów i dystrybutorów. Umożliwiamy wymianę kontaktów, fachowej wiedzy i doświadczeń w branży niskich prądów.

Relacje

Konferencje SPIN dają możliwość bezpośredniego kontaktu, który jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój relacji biznesowych, tworzenie nowych projektów oraz zdobywanie fachowej wiedzy nt. technologii i rozwiązań branżowych.

Zaufanie

Budujemy i dbamy o relacje. Uczestnicy i Partnerzy SPIN nie są dla nas anonimowi. Jesteśmy świadomi ich otoczenia i konkurencji.

Atmosfera

Tworzymy spotkania dla ludzi, bo biznes to rozmowy i relacje. Dzięki temu SPIN, to wydarzenie na które chcesz wracać.

Zaufali nam

Zostań Partnerem

Producencie i Dystrybutorze rozwiązań w branży niskich prądów, skontaktuj się z nami jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o wydarzeniach, spotkać się z projektantami instalacji niskoprądowych oraz poznać odpowiedź na pytanie: dlaczego 48 godzin spędzone na SPIN i/lub SPIN Extra może okazać się owocne dla Twojego biznesu?

Organizator - Lockus

Specjalizujemy się we wsparciu realizacji strategii biznesowych poprzez organizację wydarzeń oraz zapewniamy wsparcie w tworzeniu strategii marketingowej firm. Umożliwiamy osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych.

KREUJEMY

wizerunek marki, technologii, spotkania. Dbamy o to, aby nadać projektom niepowtarzalny styl, będący furtką do osiągnięcia oczekiwanego efektu biznesowego.

DYSPONUJEMY

szerokim know-how. Łączy nas doświadczenie i ugruntowana wiedza w organizacji wydarzeń na najwyższym poziomie.

ZAPEWNIAMY

niepowtarzalną atmosferę, profesjonalną obsługę i realizację na każdym etapie wydarzenia.

TWORZYMY Z PASJĄ

jesteśmy zorientowani na cel i realizujemy go zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

Close Menu