Axis Communications

Axis wspiera rozwój inteligentnego oraz bezpiecznego świata poprzez tworzenie rozwiązań sieciowych, które dostarczają wiedzę umożliwiającą poprawę bezpieczeństwa i wdrażanie nowych sposobów prowadzenia działalności. Jako lider rynku sieciowych systemów wizyjnych Axis oferuje produkty i usługi z zakresu dozoru wizyjnego i analiz wideo, kontroli dostępu oraz systemów audio. Axis to firma mająca ponad 3500 pracowników w ponad 50 krajach, która współpracuje z partnerami na całym świecie w celu dostarczania rozwiązań klientom. Firma została założona w 1984 roku; ma siedzibę w Lund, w Szwecji.

BITNER Sp. z o.o.

Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. to polski producent kabli i przewodów działający na rynku od 1996 roku. Oferta adresowana jest przede wszystkim do projektantów, firm wykonawczych, budowlanych oraz podmiotów handlowych działających w branży elektrycznej, energetycznej, automatyki przemysłowej, telekomunikacyjnej oraz informatycznej. Zakres asortymentowy to ponad 20 000 wyrobów katalogowych, zebranych w kilkanaście grup asortymentowych. Nieustannie poszerzany zakres produkowanych wyrobów, zarówno w obrębie grup i typoszeregu bieżącej produkcji, jak również poprzez realizację indywidualnych zamówień, umożliwia firmie skuteczne konkurowanie na rynku krajowym i międzynarodowym.

Zakres asortymentowy Zakładów Kablowych BITNER obejmuje kable:

– sygnalizacyjne i sterownicze
– bezhalogenowe i ognioodporne
– do przemienników częstotliwości
– energetyczne
– telekomunikacyjne i teleinformatyczne
– do instalacji systemów alarmowych i przeciwpożarowych
– współosiowe wielkiej częstotliwości
– do obwodów iskrobezpiecznych
– do zastosowań estradowych, studyjnych i audiofilskich
– do pracy w trudnych warunkach
– górnicze
– światłowodowe
– nietypowe oraz wg indywidualnych zamówień

Nowość w ofercie – akcesoria do kabli:

– metalowe dławnice BiT D-EMC oraz metalowe nakrętki BiT N-EMC do kabli przekształtnikowych BiTservo i sterowniczych kabli ekranowanych typu BiT 500, BiT 750 oraz BiT 1000
– złącza BiT Connector MC4 do przewodów solarnych BiT 1000 solar ułatwiających połączenie przewodów z modułami fotowoltaicznymi

Bosch Building Technologies

Bosch Building Technologies jest wiodącym globalnym dostawcą produktów i rozwiązań w branży systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz ochrony obiektów. Portfolio produktów obejmuje systemy dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania i napadu, systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, kontroli dostępu oraz systemy konferencyjne i kongresowe. Firma dostarcza również oprogramowanie integrujące systemy bezpieczeństwa w obiektach.

Dormakaba

Jesteśmy jedną z trzech największych firm na globalnym rynku rozwiązań kontroli dostępu i systemów wejść. Oferujemy rozwiązania bezpiecznego dostępu do pokoi i budynków z jednego źródła. 15 tysięcy naszych pracowników i wielu partnerów biznesowych jest gotowych służyć pomocą w ponad 130 krajach.

Grupa dormakaba to firma o ugruntowanej pozycji z ponad 150 letnim doświadczeniem. Niezależnie od tego, gdzie nasi klienci potrzebują innowacyjnych, godnych zaufania rozwiązań z zakresu dostępu i bezpieczeństwa, mogą na nas liczyć. Wysokiej jakości portfolio naszych produktów, znajduje zastosowanie w hotelach, sklepach, obiektach sportowych, lotniskach, szpitalach, domach lub biurach. Na całym świecie.

Nasze portfolio zawiera: elektroniczną kontrolę dostępu, rejestrację czasu pracy, systemy wejść w tym automatyka drzwiowa i fizyczna kontrola dostępu, mechaniczne systemy klucza, technikę drzwiową, systemy okuć do szkła, systemy zamków hotelowych, akustyczne ściany mobilne. Oferujemy także serwis.

DTS SYSTEM

Firma DTS SYSTEM Sp. z o.o. prężnie prowadzi swoją działalność na polskim rynku od 2001 roku jako dystrybutor współpracując z największymi producentami. Silna pozycja oraz ciągły, dynamiczny rozwój w branży jest wynikiem wieloletniego doświadczenia naszych pracowników, jakości dostarczanych rozwiązań oraz podtrzymywaniem długoletnich relacji partnerskich ze swoimi klientami. Dzięki temu nasza firma cieszy się uznaniem wśród inwestorów, wykonawców i projektantów.

Na co dzień z powodzeniem opracowujemy wszelakie koncepcje, wspieramy przy projektowaniu systemów oraz dostarczamy wysokiej jakości sprzęt z zakresu:

 • telewizji przemysłowej,
 • systemów alarmowych,
 • systemów sygnalizacji pożaru,
 • nagłośnienia,
 • systemów kongresowych,
 • systemów wiedeofonowych i domofonowych,
 • kontroli dostępu,
 • systemów oddymiania,
 • systemów integrujących.

Aby zapewnić profesjonalną obsługę naszych klientów oferujemy im wsparcie poprzez cykliczną organizację szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów z branży. Nasz zespół kieruje się prostą zasadą: „Nie zatrzymuj wiedzy dla siebie, dziel się nią”.

Centrala firma DTS SYSTEM mieści się w Lublinie, ponadto możecie nas znaleźć w Rzeszowie, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy oraz Warszawie.

Ela-compil

Dwa flagowe produkty Ela-compil to świetnie znany od lat na rynku GEMOS (integruje wszystkie systemy związane z bezpieczeństwem w obiekcie)  i FPM+ (centrala sterująca urządzeniami ppoż.). Obydwa systemy są regularnie rozwijane i znalazły zastosowanie w przeszło 300 projektach w Polsce. Technologia Ela-compil często wykorzystywana jest w obiektach infrastruktury krytycznej, ale także w sektorze komercyjnym. Wśród obiektów referencyjnych znajdują się m.in. lotniska, stadiony, dworce, biurowce, elektrownie, fabryki, galerie handlowe i wiele innych. 

6 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO PRACOWAĆ Z ELA-COMPIL?

 1. Oferujemy 30 letnie doświadczenie w zakresie projektowania, instalacji, uruchamiania, konserwacji i serwisowania wszelkich systemów zabezpieczeń. Posiadamy szerokie spojrzenia na zagadnienia związane bezpośrednio z funkcjonowaniem integrowanych urządzeń i systemów.
 2. Nasz zespół inżynierów to nie tylko eksperci z zakresu integracji urządzeń bezpieczeństwa, ale także wykfalifikowani i uprawnieni projektanci systemów bezpieczeństwa legitymujący się bogatym doświadczeniem i wieloma zrealizowanymi projektami o dużej skali złożoności.
 3. Posiadamy własne działy R&D w obszarach software i hardware, możemy szybko opracować interfejsy komunikacyjne do nowych systemów i urządzeń. Jest to szczególnie doceniane przy posiadaniu wielu systemów, często w obiektach już funkcjonujących, w których zainstalowane są systemy pochodzące od różnych producentów na przestrzeni kilku lat.
 4. Będąc członkiem międzynarodowej grupy GRETSCH-UNITAS GROUP mamy możliwość czerpać z doświadczeń naszych zagranicznych kolegów, którzy realizują projekty w wielu miejscach na całym świecie.
 5. Jako Ela-compil możemy występować w roli samodzielnego integratora, który całość prac wykonuje bez udziału innych podmiotów – bezpośrednio na zlecenie inwestora. Mamy jednak bardzo elastyczne podejście do realizacji projektów – możemy całe know-how przekazać naszym PARTNEROM, którzy po cyklu szkoleń są w stanie samodzielnie zaprojektować, zainstalować, uruchomić a następnie konserwować system GEMOS i FPM+.
 6. Prowadzimy regularne szkolenia, mające na celu popularyzację bezpieczeństwaw ochronie przeciwpożarowej, zarządzania kryzysowego oraz ochrony ludzi i mienia. Jesteśmy organizatorem specjalistycznych szkoleń dla projektantów, instalatorów i konserwatorów systemów sygnalizacji pożaru.

 

FPM+ czyli Fire Protection Manager, to nowoczesne środowisko zapewniające sterowanie wszystkimi urządzeniami przeciwpożarowymi, a także pozostałymi urządzeniami uwzględnianymi w scenariuszu pożarowym. 

Elementami składowymi FPM+ jest modułowa centrala sterująca, której zadaniem jest przejęcie sygnału alarmowego z systemu sygnalizacji pożaru i wykonanie ręcznych  lub/i zaprogramowanych algorytmów sterowania oraz program FireMATRIX, za pomocą którego można dowolnie konfigurować centralę FPM+. Program FireMATRIX  poza konfigurowaniem centrali sterującej umożliwia także przeprowadzenie testów na dowolnym etapie instalacji. Jedną z wielu innowacji jakie posiada FireMATRIX jest funkcja generowania gotowych protokołów z przeprowadzonych testów. 

 

Czytaj więcej na www.ela.pl/profesjonalnie

EXTREME NETWORKS BY VERACOMP

Firma Extreme Networks, Inc. (NASDAQ: EXTR) oferuje wsparte oprogramowaniem rozwiązania sieciowe.
Od sieci przewodowej po bezprzewodową, od stacji roboczych po centra danych, od małych firm po wielkie korporacje, podejmujemy ekstremalne działania by pomagać naszym klientom.
Czerpiąc z wizji opierającej się na tym, że sieć zapewnia łączność, która z kolei wpływa na prowadzoną przez Państwa działalność, skupiliśmy się na stworzeniu zestawu narzędzi softwareowych oraz systemu operacyjnego pozwalających na kontrolę indywidualnych polityk w całej sieci z poziomu jednego węzła. Platforma analityczna koreluje poziom wykorzystania zasobów sieci z wydajnością jej pracy a nasza inteligentna płaszczyzna kontroli dostosowuje w czasie rzeczywistym konfiguracje środowiska do bieżących potrzeb. Co więcej, rozszerzyliśmy kontrolę poza sieć fizyczną, obejmując także infrastrukturę działającą w chmurze – optymalizuje to Państwa sieć i aplikacje, niezależne od tego gdzie się znajdują.

FINDER Polska

Finder jest wiodącym w Europie producentem przekaźników z siedzibą we Włoszech. Gama asortymentu firmy obejmuje ponad 14 500 produktów z grup przekaźników dedykowanych dla przemysłu, infrastruktury, a także do zastosowań w instalacjach komercyjnych z systemami komunikacji i sterowania DALI, KNX, Bluetooth, NFC oraz całą gamę gniazd i akcesoriów. Nasza tradycja to prawie 70 lat doświadczenia na rynku przekaźników.

Firma dostarcza produkty na polski rynek od początku lat 90-tych. W 2016 roku powstał oddział Finder Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu. Swoim klientom zapewniamy profesjonalną, szybką obsługę w kraju poprzez: wsparcie techniczne w zakresie zastosowań produktów, realizację procesów wdrożeniowych, badania i analizy, szkolenia oraz łańcuch dostaw.

GAZEX DETEKTORY GAZÓW

Stacjonarne i przenośne detektory i mierniki stężeń gazów toksycznych i wybuchowych (skonstruowane zgodnie z normami europejskimi), urządzenia sygnalizacyjno-odcinające do kotłowni gazowych i hal z promiennikami gazowymi (spełniają wymagania Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002), sterowniki wentylacji do garaży i parkingów (CO, LPG, CNG, CO2, NOx) wykrywacze nieszczelności instalacji gazowych, detektory domowe tlenku węgla i gazów palnych, detektory tlenku węgla do kotłowni, stacji diagnostycznych i monitorowania stanowisk pracy, sterowniki wentylacji w oparciu pomiar CO2, teleinformatyczny dozór systemów detekcji (GPRS i internet umożliwiają stały nadzór obiektów z dowolnego miejsca w kraju), serwis i kalibracja detektorów i mierników, projektowanie i instalacja systemów detekcji, urządzenia posiadają wymagane atesty i certyfikaty

Jedyny polski producent detektorów gazów z własnym laboratorium wzorcującym akredytowanym przez Polskie Centrum Akredytacji.

POLSKA IZBA SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Polska Izba Systemów Alarmowych jest organizacją zrzeszającą firmy branży zabezpieczeń prowadzące działalność handlową i produkcyjną oraz świadczące usługi projektowania i instalacji systemów zabezpieczeń technicznych.

Oferta usług członków Izby kierowana jest przede wszystkim do inwestorów i użytkowników obiektów ważnych z punktu widzenia obronności, interesów gospodarczych i finansów państwa, bezpieczeństwa publicznego i wszystkich tych, którzy wymagają wysokiej klasy systemów i urządzeń zabezpieczających, kompleksowości usług instalatorskich i serwisowych oraz ich wysokiego poziomu.

Polska Izba Systemów Alarmowych, w ramach działalności gospodarczej prowadzonej na ogólnych zasadach, wykonuje usługi:
 • szkoleniowe (PISA jest pierwszą w Polsce organizacją branży ochrony posiadającą własny Ośrodek Szkoleniowy – niepubliczną placówkę kształcenia zawodowego);
 • doradztwa w zakresie bezpieczeństwa (obejmującego prowadzenie, przez funkcjonujące w strukturze PISA Biuro Doradztwa i Ekspertyz, badań i analiz oraz wydawanie opinii lub ekspertyz).
SMAY

Firma SMAY to polski producent innowacyjnych produktów i systemów wentylacyjnych. SMAY od ponad 34 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu wentylacji bytowej oraz przeciwpożarowej i zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkownikom budynków w Polsce, Europie i na całym świecie. Firma stawia na stały rozwój, posiada nowoczesny zakład produkcyjno-magazynowy wraz z laboratorium badawczo-rozwojowym, gdzie stale pracuje nad wdrażaniem kolejnych innowacyjnych produktów i technologii. Firma SMAY to ekspert w zakresie wentylacji i wiarygodny partner biznesowy. SMAY jest liderem w systemach różnicowania ciśnień. Flagowy SafetyWay od SMAY to system różnicowania ciśnień, który jest instalowany na najwyższych wieżowcach w Polsce i Europie.

Synology

Firma Synology dostarcza rozwiązania, w których najważniejszym czynnikiem jest bezpieczeństwo, spójność danych i ciągłość pracy. Rozwiązania Synology są do tego efektywne kosztowo. Oznacza to, że w cenie urządzenia znajdziemy autorskie aplikacje Synology, między innymi bezlicencyjne aplikacje do backupu całej infrastruktury IT (komputery, serwery fizyczne, maszyny wirtualne), uruchamiania różnego rodzaju maszyn wirtualnych takich jak systemy Windows czy Linux oraz konfiguracji klastra wysokiej dostępności. Poza tym dostępne są również narzędzia usprawniające działanie zespołu (udostępnianie i synchronizacja, Mail, Chat, Synology Office).
Firma Synology stawia sobie za cel oferowanie produktów opracowanych z myślą o przyszłości oraz najlepszych w swojej klasie usług dla klientów.

TECHNOKABEL S.A.

TECHNOKABEL SA, wiodący polski producent kabli specjalnych z ponad 30-letnią historią.

Fabryka Kabli Technokabel S.A. została uruchomiona w 1986 roku w Szreńsku, ok 120 km na północ od Warszawy.

Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji ekranowanych elastycznych kabli o wysokich parametrach dla automatyki przemysłowej, systemów sterowania, transmisji danych, systemów pomiarowych, zastosowań wojskowych, lokalnych sieci komputerowych, sieci alarmowych, systemów przeciwpożarowych, górnictwa, systemów audio-wideo i kabli hybrydowych. Kable zasilające do 1 kV w różnych wersjach również należą do port folio firmy.

Prawie wszystkie tworzywa stosowane w nowoczesnym przemyśle kablowym do izolacji, wypełnień i powłok kabli są przetwarzane codziennie w zakładzie produkcyjnym firmy. Kable mogą być odporne na ciepło i olej, na niskie temperatury i ścieranie, nie dymiące podczas spalania, bezhalogenowe i ognioodporne, opancerzone drutami lub taśmami stalowymi. Wieloletnie doświadczenie uczyniło Technokabel niezawodnym partnerem w projektowaniu i produkcji kabli zgodnie z wymaganiami klientów. Technokabel należy do grona kwalifikowanych dostawców dla wielu cenionych i znanych na całym świecie firm OEM.

Jakość produktu i zadowolenie klienta mają kluczowe znaczenie dla strategii firmy. Ścisła współpraca z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań to codzienna praktyka. Nasi inżynierowie są zawsze gotowi pomagać i doradzać użytkownikom końcowym. Duże znaczenie mają prace badawcze i rozwój firmy. Nowe projekty kabli, nowoczesne materiały i zaawansowane technologie są stale wdrażane. Co miesiąc produkowanych jest około trzystu różnych rodzajów kabli. Każdego roku na rynku wprowadza się ponad czterysta nowych kabli.

UNICARD

UNICARD SA od trzech dekad integruje rozwiązania z zakresu Kontroli Dostępu (KD), Rejestracji Czasu Pracy (RCP) oraz systemów identyfikacji osób. Firma projektuje oraz produkuje własne urządzenia i wraz z oprogramowaniem buduje systemy, które spełniają indywidualne wymagania Klienta.

Dzisiaj UNICARD SA to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży systemów bezpieczeństwa, będąca autorem pierwszego polskiego systemu kontroli dostępu w chmurze – impero 360.

Dzięki dbałości o najwyższą jakość produktów i usług UNICARD SA ugruntował swoją pozycję na rynku oraz zyskał zaufanie i renomę. Korzystanie z nowoczesnych rozwiązań, profesjonalne podejście do każdego projektu, wysokiej jakości sprzęt i autorskie oprogramowania uczyniły z UNICARD SA lidera w branży.

Western Digital

Western Digital jest jednym z największych producentów dysków twardych na świecie. Firma z ponad 50-letnią tradycją, właściciel licznych patentów, w swoim portfolio posiada kompletną ofertę produktów do magazynowania danych, w tym dedykowaną systemom monitoringu smart video serię WD Purple składającą się z trwałych dysków twardych, szybkich kart pamięci oraz serie specjalistycznych dysków WD Gold i Ultrastar do średnich i dużych centrów danych. Jako lider w dziedzinie infrastruktury danych, firma wprowadza innowacje potrzebne do pomocy klientom w przechwytywaniu, zachowywaniu, uzyskiwaniu dostępu oraz edycji coraz większej liczby różnorodnych danych – od zaawansowanych centrów danych, przez czujniki mobilne, po urządzenia osobiste.

Winkhaus

Winkhaus to znany w Europie producent okuć budowlanych i systemów kontroli dostępu o ponad 160-letniej tradycji. Oprócz 5 zakładów na terenie Niemiec przedsiębiorstwo posiada oddziały i partnerów handlowych w wielu krajach świata. Ogółem Grupa Winkhaus zatrudnia około 2000 pracowników.

Fundamentem Grupy jest wspólna dla wszystkich przedsiębiorstw kultura innowacyjności, dążenie do perfekcji we wszystkim, co robią, oraz poczucie współtworzenia wartości, które czynią firmę Winkhaus niezawodnym partnerem dla klientów i kooperantów.

Firma Winkhaus jest ekspertem w dziedzinie badań i rozwoju produktu. Posiada ponad 700 patentów i praw patentowych. Współpracuje z renomowanymi ośrodkami badawczymi w Europie. Od początku działalności stawia na jakość bez kompromisów. Wprowadzając liczne innowacje, stale dba o podnoszenie standardów jakościowych. Produkty Winkhaus reprezentują najwyższy poziom zaawansowania technicznego w branży okuć i zabezpieczeń.

Yamaha

U źródeł powstania firmy Yamaha są muzyka oraz instrumenty muzyczne. Nasze produkty, niezależnie od przeznaczenia, zawsze wyróżniają się najwyższą jakością i niezawodnością, od szkół, po filharmonie, od fortepianów, po motocykle, od domowego stereo po wielkoformatowe instalacje komercyjne.

Oferujemy m.in. technologie przekazu dźwięku, w szczególności mowy i muzyki, poprzez standardowe sieci Ethernetowe – rozwiązania dla obiektów dowolnej wielkości oraz wszystkie potrzebne urządzenia: źródła dźwięku, zarządzanie i obróbka, transmisja, wzmocnienie i szeroki wachlarz głośników: is.gd/Yamaha_Instalacje.

Zwracamy uwagę na ofertę inteligentnych, autonomicznych sieciowych mikrofonów konferencyjnych z rodziny ADECIA: is.gd/adecia_solution.

ZPAS

ZPAS S.A. to polski dostawca rozwiązań dla szeroko pojętego rynku IT, ITC i energetyki. Aktualnie zatrudnia około 700 osób w 4 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na Dolnym Śląsku. Kadra inżynieryjna to 70 specjalistów w mechanice i elektryce, którzy wspólnie z przedstawicielami działów handlowych doradzają klientom w doborze optymalnych rozwiązań zarówno na bazie konstrukcji własnych ZPAS, jak i kastomizowanych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. 

50 lat doświadczenia na rynku (od projektu po wykonawstwo i obsługę posprzedażową) czyni ze ZPAS wiarygodnego partnera biznesowego o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zgodnie ze strategią rozwoju firmy, najbliższe lata to oprócz ciągłego ulepszania stałej oferty (szaf i szafek 19”, serwerowych, zewnętrznych, przemysłowych, pulpitów), dalszy rozwój rozwiązań kompleksowych, w tym Data Center (https://zpasgroup.pl/content/41-serwerownie-zpas).

Warsztaty Grupa Romi i Corning

"Najnowsze rozwiązanie MICRO DATA CENTER".

Zapraszamy na warsztaty na stoisko firmy Grupy Romi, na którym podczas warsztatów będziemy chcieli pokazać Państwu nasze rozwiązanie autonomicznego „Micro Data Center” oraz szaf dźwiękoszczelnych.

Wśród wszystkich uczestników warsztatów rozlosujemy agregat prądotwórczy marki Pramac PX4000 AVR.

Artur Kowalski
Dyrektor Techniczny w CTI MIKROTEL

Od 30 lat związany z branżą TELCO i IT, od blisko 20 lat zajmuje się wdrażaniem na polskim rynku rozwiązań opartych o produkty firmy 2N. Zebrana wiedza i doświadczenie z różnych dziedzin pozwala na rozwiązywanie większości problemów związanych z niestandardowymi potrzebami klientów.

Maria Głowa
Specjalista ds. projektów

Na co dzień związana z marką BCS. Jako specjalista ds. projektów zajmuje się utrzymaniem współpracy z projektantami, wsparciem w zakresie projektowania CCTV oraz analizą i doradztwem w zakresie doboru optymalnych rozwiązań i sprzętu.

Tytuł inżyniera uzyskała na Politechnice Łódzkiej, nadal kontynuuje naukę na Politechnice Warszawskiej o specjalizacji Technologie Cyfrowe w zarządzaniu produkcją. Aktualnie pisze prace związaną ze sztuczną inteligencją wspierającą oprogramowanie do zarządzania monitoringiem wizyjnym. 

BCS

BCS to polska marka stworzona w 2008 roku. Wiele lat doświadczenia w sektorze elektronicznych systemów zabezpieczeń dało nam szansę na stworzenie wyjątkowej grupy produktów. Od 14 lat krajowa marka BCS jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży CCTV. Znając bardzo dobrze potrzeby rynku, wiemy czym powinien charakteryzować się produkt wysokiej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny i zapewnieniu wsparcia techniczno–projektowego na najwyższym poziomie.

Naszym partnerom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej (IP, HD-CVI), wideodomofonów IP, zasilaczy oraz kontroli dostępu.  Na ofertę BCS składa się każda linia z grupy produktów CCTV, obejmująca produkt: ekonomiczny, standardowy i profesjonalny dedykowany do projektów.

Dbając o wysoki poziom zadowolenia naszych Klientów udzielamy profesjonalnego wsparcia od zakupu po serwis.  Stawiając na jakość oferowanego sprzętu cały czas poszukujemy najlepszych rozwiązań na rynkach światowych , szkoląc i rozwijając nasz dział wsparcia technicznego, który jest dedykowany dla naszych Klientów.

BCS to dziś marka, która stawia na jakość sprzętu i obsługi.

Robert Gawroński
SMB Channel Manager, TP-Link

Z TP-Link związany od 2012 roku, obecnie odpowiada za strategię sprzedaży rozwiązań biznesowych. Posiada szeroką wiedzę o sieciach i stosowanych w nich urządzeniach, przez lata pracował jako inżynier wsparcia przedsprzedażowego.

INFOMUSIC

Największy portal muzyczny w Polsce

TP-Link

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów. 

Signum Project
SIGNUM PROJECT to firma z długim doświadczeniem w zakresie projektowania i dostarczania rozwiązań multimedialnych oraz nowoczesnych technologii budynkowych dla rynku korporacyjnego, edukacyjnego oraz ekspozycyjnego. Zespół SIGNUM PROJECT to osoby z wieloletnim doświadczeniem z wielu dziedzin co pomaga w tworzeniu zaawansowanych technologicznie, dedykowanych rozwiązań dla każdego odbiorcy oraz ich integracji z pozostałymi systemami w budynku, architekturą czy scenografią. Dzięki połączeniu wielu dziedzin i kreatywnego podejścia do tworzonych projektów, uzyskujemy rezultaty wyróżniające naszych Klientów oraz ich ofertę, a także sposób pracy. Nietypowe realizacje są naszą najlepszą wizytówką, ale również w bardziej praktycznych aplikacjach potrafimy sprawić aby odznaczały się one wyjątkową jakością oraz stanowiły niezawodne narzędzie i wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.
Dr inż. Grzegorz Łukasz Augustyn

20 lat doświadczenia w branży inteligentnych technologii automatyki budynku oraz multimediów, doktor nauk technicznych o specjalności Wibroakustyka i inżynieria dźwięku (doktorat obroniony w 2005 roku), wykłady i zajęcia prowadzi na Wydziale Zarządzania AGH w ramach wdrażania nowego przedmiotu nauczania Zarządzanie Informacją Multimedialną. Od wielu lat prowadzi własną działalność gospodarczą w dziedzinie integracji zaawansowanych systemów multimedialnych oraz nowoczesnych instalacji inteligentnego i zintegrowanego budynku. Jako jedyny w kraju posiada certyfikat THX, jest także członkiem i certyfikowanym instalatorem CEDIA oraz InfoCOMM/AVIXA z prawami do prowadzenia szkoleń i wykładów. Posiada także uprawnienia ISF oraz wiele certyfikatów branżowych i producenckich. Prowadzi szkolenia oraz czynnie zajmuje się consultingiem i doradztwem technicznym oraz nadzorami nad realizacją inwestycji. Czynnie uczestniczy w pracach zagranicznych komisji standaryzacyjnych oraz doradztwa produktowego. Zajmuje się także projektowaniem, doradztwem i konsultingiem oraz audytem w zakresie nowoczesnych technologii budynkowych.