Złoci Partnerzy

Srebrni Partnerzy

Brązowi Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Patroni Medialni

Alarmnet

Alarmnet Borkiewicz – firma handlowa z 20 letnim doświadczeniem. Oficjalny Dystrybutor marek: Comelit, Apollo, HID , Intercall , ACT. Motto firmy zamyka się w zdaniu „z myślą o Twoich potrzebach, dostarczamy najlepsze rozwiązania w zakresie systemów teletechnicznych”

Marka APOLLO – to jedna z najstarszych i najstabilniejszych firm produkujących systemy Kontroli Dostępu, charakteryzujące się niemal 100% kompatybilnością wsteczną. Ponad 30 lat doświadczeń w budowaniu systemów dla takich jednostek jak choćby US MARINES, stawiają Apollo na szczycie firm dostarczających kompleksowe systemy zabezpieczeń. W Polsce rozwiązania Apollo funkcjonują między innymi w biurowcach korporacji Mercedes Benz, sieciach hipermarketów Makro, biurowcach firmy Dell.

Marka HID – wchodząca w skład największego holdingu bezpieczeństwa na świecie ASSAABLOY. Specjalizuje się w technologii zabezpieczeń Kontroli Dostępu. HID dostarcza swoje rozwiązania miedzy innymi Federalnemu Rządowi USA, zabezpieczając obiekty technologią SEOS, dokumenty identyfikacyjne w USA.

BKT Elektronik

Kto: BKT Elektronik sp. z o.o.

Wiodący w Europie Środkowej producent systemów teleinformatycznych (ICT)

Grupa: część grupy technologicznej: Kurkus Holding S.A (kapitał 100% polski)

Doświadczenie: od 1998r.

Liczba pracowników: łącznie 1300 ( w tym ok 50 inżynierów, technologów, product mamagerów, projektantów)

Potencjał produkcyjny:  powierzchnia produkcyjno-magazynowa : 46,5 tys m2,  ponad 200 maszyn, zautomatyzowane i zrobotyzowane procesy produkcyjne, linie prefabrykacji kabli, wiązek, szaf

Obrót 2021: 361mln PLN

Produkowane i dostarczane rozwiązania:

 • Zintegrowane systemy DataCenter (CRACK/iROW, SUG, PDU, EMS, ACS, UPS, DTS)
 • Szafy i obudowy telekomunikacyjne, teleinformatyczne, indoor/outdoor
 • Obudowy dla energetyki zawodowej, automatyki przemysłowej
 • Systemy Transmisji Danych BKT
 • Technologie transmisji danych new generation kat. 8.1 i 8.2 – 25/40GBE
 • Urządzenia do pomiaru i certyfikacji sieci LAN
 • Systemy dystrybucji energii BPS i monitoringu środowiska EMS
 • System wizualizacji serwerowni SM4DC-DCIM
 • Kompleksowe rozwiązania światłowodowe dla operatorów telekomunikacyjnych
 • Usługi doradztwa technicznego i projektów instalacji elektrycznych, niskoprądowych i telekomunikacyjnych

 

BKT Elektronik intensywnie poszerza rynki sprzedaży w Europie. Nasze produkty można spotkać w Niemczech, Francji, Anglii, Islandii, Bułgaria, Rumunii, Czechach, Słowacji, Łotwie, Estonii. Jesteśmy też obecni w krajach Bliskiego Wschodu a obecnie prowadzimy dostawy do krajów środkowoafrykańskich powoli budując w tym nowym świecie rynek odbiorców publicznych i firm prywatnych.

Bkt wyróżnia dbałość o jakość produktów (IS0 9001, 14001, DIN EN ISO 3834-2, DIN EN 15085-2, badania i certyfikacje produktów: GHMT, 3P, Force), o integralną całość i wzajemne dopasowanie. Naszą unikatową przewagą rynkową jest personel doradców technicznych w zakresie określonych grup produktów oraz biuro projektowe (instalacje elektryczne, niskoprądowe, telekomunikacyjne), którego inżynierowie dysponują szeroką wiedzą i doświadczeniem w opracowywaniu dokumentacji projektowych instalacji budynkowych, liniowych oraz DataCenter (Uptime Institute, TUV-IT).

Nedap

Nedap jest firmą technologiczną założoną w 1929 roku. Nedap Security Management jest częścią rodziny Nedap mającej długą tradycję, która projektuje i opracowuje inteligentną zrównoważoną technologię stawiającą czoła współczesnym wyzwaniom. Mamy 41 lat doświadczenia w kontroli dostępu. Nasz system Nedap AEOS jest używany przez ponad 5400 organizacji w 83 krajach.

Kontrola dostępu, która daje Ci wolność.

Wnosimy wolność do codziennego życia, chroniąc ludzi, miejsca i własność. Kontrolujemy dostęp do lokalizacji fizycznych, które muszą pozostać bezpieczne – od firm do biur organów rządowych, szpitali, lotnisk, szkół, terenów przemysłowych i miejsc publicznych.

Pawlaki Pro Audio

Założona w 2000 roku firma zajmuje się dystrybucją oraz wsparciem technicznym interkomowych systemów łączności krytycznej na potrzeby produkcji telewizyjnej. Jej założyciel oraz właściciel Sebastian Pawlak, posiada ponad 20 letnie doświadczenie w dziedzinie profesjonalnych systemów elektroakustycznych, które zdobył pracując z wiodącymi markami pro audio na świecie.

Od 2018 roku firma Pawlaki Pro Audio jest przedstawicielem i dystrybutorem na terenie Polski uznanych światowych producentów urządzeń z branży audio-wideo, m.in. RTS Intercom Systems, Studio Technologies, COIN by Glensound, Calrec, Wisycom, BSRF, Nixer Pro Audio, Craltech, Ereca, ze specjalizacją w rozwiązaniach pro audio na potrzeby produkcji telewizyjnej i filmowej.

1 stycznia 2021 firma Pawlaki Pro Audio została wyłącznym dystrybutorem w Polsce systemów nagłośnieniowych firmy K-array, stanowiących połączenie nowoczesnego designu i bezkompromisowego dźwięku.

K-array oferuje unikalne rozwiązania w zakresie systemów dźwiękowych przeznaczonych dla instalacji stałych w takich miejscach jak butiki, restauracje, kawiarnie, hotele, sale konferencyjne, kluby muzyczne, teatry, muzea, spa, kluby fitness, stadiony, oraz rezydencji prywatnych, loftów, mieszkań, jak i również na potrzeby realizacji wszelkiego rodzaju eventów oraz dużych produkcji muzycznych.

TP-Link

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów. 

2N

Firma 2N należy do liderów w dziedzinie systemów kontroli dostępu IP.

Jesteśmy pionierem innowacji w tym sektorze, opracowując pierwszy na świecie domofon IP w 2008 roku oraz pierwszy domofon LTE/4G dziesięć lat później. Obecnie oferujemy pełen zakres rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa, systemów kontroli dostępu i komunikacji zewnętrznej w budynkach. 2N obsługuje zarówno rynek mieszkaniowy, jak i komercyjny. Nasze rozwiązania współdziałają z technologią Bluetooth oraz urządzeniami mobilnymi.

2N jest od 2016 roku członkiem Grupy AXIS i posiada oddziały w jedenastu krajach oraz rozległą sieć dystrybucji na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.2N.cz

ACTION

ACTION (GPW: ACT) działa na rynku od 1991 r. Główna siedziba firmy i jej centrum logistyczne mieści się w Zamieniu pod Warszawą. Podstawową działalnością ACTION jest szeroko pojęta dystrybucja. Podążając za światowymi trendami rynkowymi, firma w 2016 r. uruchomiła ACTION Business Center, czyli dział dystrybucji z wartością dodaną (VAD). W ramach tej struktury ACTION posiada kompleksowe usługi doradcze i szkolenia oraz wsparcie techniczne z zakresu m.in. sieci przewodowe i bezprzewodowe, CCTV, smart home i automatyka domowa, instalacji PV. Action Business Center współpracuje z topowymi producentami z segmentu rozwiązań biznesowych, stale powiększając swoją ofertę w tym zakresie.

Assa Abloy

Grupa ASSA ABLOY to światowy lider branży security, oferujący kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu, automatyka drzwiowa, technologie identyfikacji i zabezpieczenia hotelowe. Jedną z kluczowych dla całego koncernu jest fińska marka ABLOY – wiodący producent najwyższej klasy zamków elektrycznych, elektromotorycznych, okuć architektonicznych, samozamykaczy, innowacyjnych systemów elektromechanicznych oraz akcesoriów uzupełniających. Specjalizuje się również w segmencie zabezpieczeń dedykowanych Infrastrukturze Krytycznej, przemysłowi, IT, telekomunikacji i logistyce.

BCS

Marka BCS została wprowadzona na polski rynek w 2008 roku. Od tego czasu obserwujemy dynamiczny  rozwój naszych produktów, w których stawiamy na funkcjonalność , wysoką jakość a przede wszystkim na niezawodność.  BCS jest świetnie rozpoznawalny wśród najbardziej wymagających klientów.

Naszym partnerom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej (IP, HD-CVI), wideodomofonów IP, zasilaczy oraz kontroli dostępu.  Dbając o wysoki poziom zadowolenia naszych Klientów udzielamy profesjonalnego wsparcia od zakupu po serwis.  Stawiając na jakość oferowanego sprzętu cały czas poszukujemy najlepszych rozwiązań na rynkach światowych , szkoląc i rozwijając nasz dział wsparcia technicznego, który jest dedykowany dla naszych Klientów.

BCS to dziś marka, która stawia na jakość sprzętu i obsługi.

Corning

Opierając się na ponad 160 lat wiedzy o materiałach i inżynierii procesowej, firma Corning kreuje i wytwarza przełomowe produkty, które znajdując zastosowanie w zaawansowanych technicznie urządzeniach, rozwiązaniach telekomunikacyjnych, w sferze nauki, przyczyniają się do wzrostu komfortu życia i codziennej pracy.

Corning Optical Communications Polska, część segmentu telekomunikacyjnego firmy Corning, jest wiodącym producentem rozwiązań światłowodowych systemów łączności dla systemów głosowych, danych i aplikacji sieciowych wideo na całym świecie. Oferujemy najszerszy asortyment rozwiązań światłowodowych i miedzianych produktów end-to-end dla sieci klientów telekomunikacyjnych.

Ponadto Corning oferuje pełen zakres pasywnych rozwiązań optycznych dla zróżnicowanych aplikacji Fibre-to-the-Home (FTTH), Data Centers, LAN/WAN. Na przestrzeni lat, jako producent włożyliśmy wiele wysiłku we wdrażanie  innowacji (plug and play, produkty prekonektoryzowane), co jest branżowym wyróżnikiem. Jesteśmy jednym z niewielu dostawców zapewniających pełną gamę usług dla projektów FTTH.

Dormakaba

Jesteśmy jedną z trzech największych firm na globalnym rynku rozwiązań zabezpieczeń i kontroli dostępu. Oferujemy rozwiązania bezpiecznego dostępu do pokoi i budynków z jednego źródła. 15 tysięcy naszych pracowników i wielu partnerów biznesowych jest gotowych służyć pomocą w ponad 130 krajach.

Grupa dormakaba to firma o ugruntowanej pozycji z ponad 150 letnim doświadczeniem. Niezależnie od tego, gdzie nasi klienci potrzebują innowacyjnych, godnych zaufania rozwiązań z zakresu dostępu i bezpieczeństwa, mogą na nas liczyć. Wysokiej jakości portfolio naszych produktów, znajduje zastosowanie w hotelach, sklepach, obiektach sportowych, lotniskach, szpitalach, domach lub biurach. Na całym świecie.

Nasze portfolio zawiera rozwiązania spełniające wszystkie wymagania: systemy wejść w tym automatyka drzwiowa i fizyczna kontrola dostępu, mechaniczne systemy klucza, technikę drzwiową, systemy okuć do szkła, kontrolę dostępu i dane elektroniczne, systemy zamków hotelowych, akustyczne ściany mobilne. Oferujemy także serwis.

Ela-compil

Dwa flagowe produkty Ela-compil to świetnie znany od lat na rynku GEMOS (integruje wszystkie systemy związane z bezpieczeństwem w obiekcie)  i FPM+ (centrala sterująca urządzeniami ppoż.). Obydwa systemy są regularnie rozwijane i znalazły zastosowanie w przeszło 300 projektach w Polsce. Technologia Ela-compil często wykorzystywana jest w obiektach infrastruktury krytycznej, ale także w sektorze komercyjnym. Wśród obiektów referencyjnych znajdują się m.in. lotniska, stadiony, dworce, biurowce, elektrownie, fabryki, galerie handlowe i wiele innych. 

6 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO PRACOWAĆ Z ELA-COMPIL?

 1. Oferujemy 30 letnie doświadczenie w zakresie projektowania, instalacji, uruchamiania, konserwacji i serwisowania wszelkich systemów zabezpieczeń. Posiadamy szerokie spojrzenia na zagadnienia związane bezpośrednio z funkcjonowaniem integrowanych urządzeń i systemów.
 2. Nasz zespół inżynierów to nie tylko eksperci z zakresu integracji urządzeń bezpieczeństwa, ale także wykfalifikowani i uprawnieni projektanci systemów bezpieczeństwa legitymujący się bogatym doświadczeniem i wieloma zrealizowanymi projektami o dużej skali złożoności.
 3. Posiadamy własne działy R&D w obszarach software i hardware, możemy szybko opracować interfejsy komunikacyjne do nowych systemów i urządzeń. Jest to szczególnie doceniane przy posiadaniu wielu systemów, często w obiektach już funkcjonujących, w których zainstalowane są systemy pochodzące od różnych producentów na przestrzeni kilku lat.
 4. Będąc członkiem międzynarodowej grupy GRETSCH-UNITAS GROUP mamy możliwość czerpać z doświadczeń naszych zagranicznych kolegów, którzy realizują projekty w wielu miejscach na całym świecie.
 5. Jako Ela-compil możemy występować w roli samodzielnego integratora, który całość prac wykonuje bez udziału innych podmiotów – bezpośrednio na zlecenie inwestora. Mamy jednak bardzo elastyczne podejście do realizacji projektów – możemy całe know-how przekazać naszym PARTNEROM, którzy po cyklu szkoleń są w stanie samodzielnie zaprojektować, zainstalować, uruchomić a następnie konserwować system GEMOS i FPM+.
 6. Prowadzimy regularne szkolenia, mające na celu popularyzację bezpieczeństwaw ochronie przeciwpożarowej, zarządzania kryzysowego oraz ochrony ludzi i mienia. Jesteśmy organizatorem specjalistycznych szkoleń dla projektantów, instalatorów i konserwatorów systemów sygnalizacji pożaru.

 

FPM+ czyli Fire Protection Manager, to nowoczesne środowisko zapewniające sterowanie wszystkimi urządzeniami przeciwpożarowymi, a także pozostałymi urządzeniami uwzględnianymi w scenariuszu pożarowym. 

Elementami składowymi FPM+ jest modułowa centrala sterująca, której zadaniem jest przejęcie sygnału alarmowego z systemu sygnalizacji pożaru i wykonanie ręcznych  lub/i zaprogramowanych algorytmów sterowania oraz program FireMATRIX, za pomocą którego można dowolnie konfigurować centralę FPM+. Program FireMATRIX  poza konfigurowaniem centrali sterującej umożliwia także przeprowadzenie testów na dowolnym etapie instalacji. Jedną z wielu innowacji jakie posiada FireMATRIX jest funkcja generowania gotowych protokołów z przeprowadzonych testów. 

 

Czytaj więcej na www.ela.pl/profesjonalnie

IMPAKT S.A.

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm zajmujących się importem i dystrybucją produktów w segmencie rozwiązań sieciowych oraz szeroko pojętej elektroniki użytkowej. Jako spółka dynamicznie rozwijamy swoją ofertę w segmencie rozwiązań profesjonalnych, tworząc możliwie jak najbardziej kompleksową ofertę rozwiązań sieciowych, zarówno dla użytkownika domowego, jak również małych i średnich firm lub serwerowni. Nasza bogata oferta modeli zasilaczy awaryjnych pozwala na dobór rozwiązania dla wszelkich inwestycji niskoprądowych.

Poltel Telecom

Firma POLTEL od 1994 roku znana jest na rynku jako dystrybutor pełnej gamy produktów do budowy sieci telekomunikacyjnych, teletechnicznych, teleinformatycznych i prowadzi działalność w zakresie kosztorysowania i dostaw telekomunikacyjnego osprzętu pasywnego i aktywnego (sieciowego) w bardzo szerokim asortymencie.

Poprzez wieloletnią współpracę z wiodącymi na polskim, europejskim i światowym rynku producentami i dostawcami , staliśmy się multibrandowym dostawcą sprawdzonych produktów i systemów.

Firma POLTEL prowadzi wyłącznie działalność handlową, doradczą i szkoleniową obejmującą realizację bieżących i inwestycyjnych dostaw materiałowych. Wprowadza do oferty wyłącznie rozwiązania niezawodne, spełniające wymagania europejskich i polskich  norm branżowych, objęte polityką gwarancyjną i reasekuracyjną przez producentów. Gwarantuje oryginalność oferowanych produktów i zakup poprzez autoryzowane i legalne kanały sprzedaży producentów na polskim rynku.

Firma POLTEL jest sprawdzonym i wiarygodnym dostawcą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Strategia marketingowa firmy ukierunkowana jest na budowanie długofalowych, pozytywnych relacji zgodnie z ideą:

„Naszym celem jest wspólny biznes…”

PowerWalker

Power Walker to niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji zasilaczy awaryjnych, będąca częścią firmy BlueWalker GmbH. Wizją marki jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie zasilania awaryjnego. Produkty Power Walker przechodzą dokładny czterostopniowy proces kontroli, który gwarantuje ich trwałość i niezawodność.

ROGER

Firma ROGER jest obecna na rynku od 30 lat, a przedmiotem jej działalności jest projektowanie, produkcja i sprzedaż elektronicznych systemów kontroli dostępu i automatyki budynkowej oraz rejestracji czasu pracy. Ponadto wysoka niezawodność i funkcjonalność oferowanych produktów, potwierdzona w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji, przy dobrej relacji jakości do kosztu przyczyniły się do powstania rozległej sieci dystrybucji obejmującej 3 kontynenty i ponad 40 krajów. Dla oferowanych rozwiązań dostępna jest bezpłatna pomoc techniczna. Dział techniczny firmy zapewnia profesjonalne wsparcie z zakresu doboru i konfiguracji urządzeń oraz oprogramowania.

SALTO Systems

Firma SALTO Systems powstała w 2001 roku i od początku swojego istnienia redefiniuje świat elektronicznej kontroli dostępu. We wszystkim, co robimy, kierujemy się innowacyjnością oraz potrzebami naszych klientów, dlatego w przeciągu zaledwie kilku lat istnienia SALTO stało się liderem na rynku najnowocześniejszych technologii. Obecnie jesteśmy największym dostawcą elektronicznej kontroli dostępu w Europie i jednym z największych na świecie.

Główna siedziba firmy znajduje się w kraju Basków (Północna Hiszpania), firma SALTO posiada także swoje biura w 37 innych krajach na wszystkich kontynentach. Od 2013 roku działamy również w Polsce i cały czas planujemy dalszy rozwój.

Obecnie firma działa już w ponad 90 krajach. Na całym świecie zrealizowanych zostało kilkadziesiąt tysięcy projektów i zainstalowanych ponad 5.000.000 elektronicznych okuć SALTO. Szacuje się, że ponad 40.000.000 ludzi na świecie codziennie posługuje się technologią SALTO.

S-Cabling

Prowadzimy szkolenia, projektujemy oraz dostarczamy, a także prowadzimy fachowe doradztwo w zakresie nowoczesnych technologii sieciowych.

Jesteśmy przedstawicielem takich producentów wysokojakościowych podzespołów do sieci okablowania miedzianego oraz światłowodowego, jak CobiCabling, CobiNet, SIEMON, EXCEL NETWORKING czy AT&T Cabling Systems.

W zakres naszych działań wchodzą regularne szkolenia z zakresu okablowania strukturalnego, prowadzone dla firm instalacyjnych, zakończone wydaniem Certyfikatu Instalatora.

Autoryzacja uzyskana po szkoleniu pozwala na objęcie wykonanych instalacji gwarancją wieloletniej niezawodności, za sprawą świetnie wykwalifikowanych pracowników i produktów, których producenci cieszą się uznaniem na całym świecie.

 W naszej codziennej pracy najważniejszy jest dla nas sukces naszych Klientów. To właśnie on jest warunkiem powodzenia i misją S-Cabling. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z pełną uwagą.  Dzięki zaangażowaniu oraz kompleksowej ofercie nasza praca stanowi dla każdego Klienta mierzalną, realną wartość.

Usługi naszej firmy, niezależnie czy mówimy o szkoleniach, projektach okablowania strukturalnego, czy doradztwie w tym zakresie, mają przede wszystkim wymiar praktyczny, a naszą dewizą jest skuteczność w działaniu.

Priorytetem S-Cabling jest dbałość o dobre relacje – zarówno w pracy z Klientem, jak i z dostawcami, a także z całym naszym zespołem. Ważna jest dla nas kultura organizacji i standardy obowiązujące u naszych Klientów.

Western Digital

Western Digital jest jednym z największych producentów dysków twardych na świecie. Firma z ponad 50-letnią tradycją, właściciel licznych patentów, w swoim portfolio posiada kompletną ofertę produktów do magazynowania danych, w tym dedykowaną systemom monitoringu smart video serię WD Purple składającą się z trwałych dysków twardych, szybkich kart pamięci oraz serie specjalistycznych dysków WD Gold i Ultrastar do średnich i dużych centrów danych. Jako lider w dziedzinie infrastruktury danych, firma wprowadza innowacje potrzebne do pomocy klientom w przechwytywaniu, zachowywaniu, uzyskiwaniu dostępu oraz edycji coraz większej liczby różnorodnych danych – od zaawansowanych centrów danych, przez czujniki mobilne, po urządzenia osobiste.

Aritech

CARRIER Fire & Security to światowa korporacja oferująca innowacyjne systemy zabezpieczeń elektronicznych służące do ochrony bezpieczeństwa ludzi, budynków, urządzeń i infrastruktury. Ma w swojej ofercie rozwiązania wykorzystywane  do wykrywania pożarów, włamań i napadów oraz kontroli dostępu i dozoru wizyjnego.

Rok temu UTC Fire & Security dzisiaj Carrier Fire & Security, gdzie wszystkie produkty z grupy Security powróciły pod skrzydła dobrze znanej i szanowanej marki ARITECH.

Bitstream

Jesteśmy wiodącą polską firmą dostarczającą rozwiązania synchronizacji czasu dla energetyki, systemów bezpieczeństwa, telekomunikacji, automatyki przemysłowej i innych.

Ponad 17 lat ciężkiej pracy pozwoliło nam zrozumieć potrzeby klientów i pomóc im zrozumieć ich potrzeby. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu klientów, udało nam się stworzyć niezawodne i solidne rozwiązania dla najbardziej wymagających branż.

Mając takie doświadczenie i zespół, dostarczamy odpowiednie rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających i unikalnych projektów – pomagamy przy realizacji „pod klucz” i udostępniamy naszą aplikację wspomagającą zarządzanie siecią.

C&C Partners

Niespełna 30-letni okres działalności przyczynił się do czołowego producenta systemów telekomunikacyjnych, teleinformatycznych oraz zabezpieczeń. Nasze rozwiązania stosowane są w wielu obiektach zlokalizowanych zarówno w Polsce, jak i krajach bałtyckich.
Stawiamy na długofalową współpracę z Partnerami biznesowymi. Dostarczamy nie tylko indywidualnie opracowane rozwiązania bazujące na światowych technologiach, ale także udzielamy gwarancji oraz solidne wsparcie techniczne.

Od 1998 roku należymy do TKH Group – międzynarodowego holdingu, w ramach którego posiadamy ponad 20 zakładów produkcyjnych. Oznacza to, że mamy dostęp do najnowocześniejszych technologii z całego świata. Wykorzystujemy doświadczenie własne oraz siostrzanych firm, dostosowując rozwiązania do warunków oraz potrzeb klienta na rynku lokalnym.
W C&C Partners naszym celem jest zwiększanie przewagi konkurencyjnej poprzez wdrażanie oraz rozwój własnych rozwiązań. Dzięki nietypowym funkcjonalnościom, nasze systemy współpracują z systemami firm trzecich.

Wspieramy klientów na każdym etapie inwestycji – od koncepcji, poprzez projekt, aż do wdrożenia

Własne zaplecze inżynieryjne pozwala nam oferować wsparcie również po wdrożeniu, a także rozbudowę systemu o nowe funkcjonalności zgodnie z rozwojem potrzeb klienta. Dla Partnerów posiadających nasze systemy, w ramach wsparcia po wdrożeniu zapewniamy asystę software’ową oraz bogaty wachlarz cyklicznych szkoleń w ramach Akademii Technologii C&C.

SENSOR

Automatykę budynku hotelowego można zaprojektować na wiele sposobów i na różnorakim sprzęcie. Niezależnie od przyjętego rozwiązania powinna ona uwzględniać specyfikę obiektu i wymagania korzystających z niej użytkowników. W żadnym wypadku nie powinna być celem samym w sobie, z mnóstwem „wodotrysków” i atrakcyjnych dodatków przysłaniających podstawową funkcjonalność. Korzystanie z niej powinno być dla gościa intuicyjne, a od personelu niewymagające specjalistycznego przygotowania. Takim właśnie rozwiązaniem jest SENSOR Automatyka dla Hotelu — produkt skierowany do obiektów turystycznych takich jak hotele, pensjonaty, apartamenty na wynajem itp.

SENSOR to system uwzględniający rytm pracy hotelu wyznaczany przez przyjeżdżających i wyjeżdżających gości. Jedna karta/klucz pozwala na poruszanie się po całym obiekcie w ramach posiadanych uprawnień. Otwiera pokój, umożliwia wjazd na parking czy też pozwala na przejście do strefy relaksu. System zadba o automatyczne ustawienie optymalnej temperatury, załączy oświetlenie, otworzy zawory z wodą, podniesie rolety itp. a po skończonym pobycie, bez ingerencji obsługi przestawi pomieszczenia w tryb pracy postojowej, przyczyniając się do zmniejszania kosztów wydatkowanych na zużywaną energię. Dodatkowo, w przypadku awarii poinformuje o zalaniu wodą czy wycieku freonu, a w pokojach dla osób z niepełnosprawnością pozwoli na uruchomienie instalacji przyzywowej. Jest to system bardzo uniwersalny spełniający wymagania zarówno małych pensjonatów, jak i wielogwiazdkowych hoteli. Należy przy tym pamiętać, że kontrola dostępu w tym przypadku to jedynie 20-30% jego możliwości. Pozostała funkcjonalność jest zwykle dokupywana przez Inwestorów u różnych producentów — tutaj mamy wszystko w ramach jednego, zintegrowanego pakietu.

TOMMEX

TOMMEX – często jesteśmy niewidoczni, ale zawsze słychać nas głośno i wyraźnie. Od 30 lat zajmujemy się dostarczaniem systemów nagłośnienia dla wszelkiego typu obiektów. Działamy od projektu do realizacji, zapewniając wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Nasze rozwiązania elektroakustyczne wyznaczają standardy na rynku, bazując na innowacyjnych technologiach.

Proponujemy rozwiązania dla estrady, teatrów, klubów, sal koncertowych, domów kultury, obiektów sportowych, dworców kolejowych i centrów komunikacyjnych. Oferujemy również systemy dla restauracji, sklepów, biur, czy sal konferencyjnych. Duże doświadczenie naszych specjalistów gwarantuje najwyższą jakość obsługi, zapewniając sukces realizowanych projektów. Setki realizacji i referencji potwierdzają, że „Dźwięk to My !”

VERACOMP – Exclusive Networks Poland

W 2021, który jest szczególnym dla marki Extreme Networks, bowiem obchodzi ona swoje dwudziesto-pięcio lecie, Veracomp-Exclusive Networks SA otrzymał od Extreme Networks status DIAMOND. Oznacza to, że dzięki naszej wieloletniej współpracy, dołączyliśmy do globalnej czołówki dystrybutorów tej marki o najwyższym możliwym statusie partnerskim. Co więcej, Veracomp – Exclusive Networks SA posiada wszystkie certyfikaty serwisowe PW Certified w zakresie oferowanych przez Extreme technologii. Współpracujący z nami Partner otrzyma najwyższej klasy wsparcie oferowane w kanale sprzedaży Extreme Networks, a przy tym dodatkowe usługi oferowane w ramach dystrybucji Value Added.

SMW Legal

SMW Legal jest nowoczesną i nakierowaną na obsługę Klientów biznesowych kancelarią prawną. Traktujemy praktykowanie prawa nie jako zwykłą pracę, ale jako sztukę. Wzmacniając biznes prawem pomagamy w pełni wykorzystać potencjał przedsiębiorstw, zwiększając ich bezpieczeństwo i konkurencyjność.

Zajmujemy się tym, co dla przedsiębiorstwa jest najważniejsze – od prawa pracy, obsługi kontraktów i podatków, przez sprawy związane z prawem spółek i bieżącym prowadzeniem działalności gospodarczej. Dzięki zespołowi, w którego skład wchodzą specjaliści z wielu dziedzin, a także zewnętrznym ekspertom możemy zapewnić kompleksową opiekę prawną dla Klientów.

Jako kancelaria od lat prowadzimy szkolenia. Przeprowadziliśmy już ponad 1000 godzin dla uczelni wyższych, przedsiębiorców, zamawiających publicznych.

Alarmy.org

Portal internetowy Alarmy.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży zabezpieczenia mienia. W portalu można odnaleźć firmy trudniące się dostawą i produkcją alarmów, video – i domofonów, systemami kontroli pracy, telewizją przemysłową oraz agencje ochrony.

Budowa.org

Portal internetowy Budowa.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży budowlanej.

Budownictwo.org

Portal internetowy Budownictwo.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży budowlanej.

elektro.info

Portal elektro.info.pl zajmuje się szeroko pojmowaną elektrotechniką i elektroenergetyką. Najmocniejszą stroną portalu są opracowania merytoryczne i problemowe, dotyczące m.in. automatyki, inteligentnego budynku, energooszczędności oraz wielu innych dziedzin. Serwis ściśle współpracuje z redakcją miesięcznika „elektro.info” i publikuje materiały uzupełniające do tych wydawanych w czasopiśmie.

Elektryka.org

Portal internetowy Elektryka.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży elektrycznej.

instalacjebudowlane.pl

Portal www.instalacjebudowlane.pl to codziennie aktualizowany serwis o tematyce instalacji w budownictwie, kierowany do indywidualnych inwestorów i profesjonalistów. Dostarcza najświeższe informacje dotyczące cen i instrukcji montażu produktów, wskazuje normy i przepisy prawne dla prac instalatorskich. Posiada informację targową, szkoleniową oraz zakładkę zawierającą oferty pracy w branży instalacyjnej.

Ochrona i Bezpieczeństwo

Ochrona i Bezpieczeństwo jest dwumiesięcznikiem z branży security, obecnym na rynku od ponad 20 lat na rynku czasopism branżowych, wydawanych przez Mediafachowe Sp. z o.o.

Zakres tematyczny naszego tytułu obejmuje najważniejsze tematy branży zabezpieczeń:

 • Monitoring wizyjny
 • Telewizja dozorowa CCTV
 • Kontrola dostępu
 • SSWiN (Systemy sygnalizacji włamania i napadu)
 • Ochrona perymetryczna (obwodowa)
 • Termowizja
 • Bezpieczeństwo Ppżarowe (SSP – Systemy sygnalizacji pożarowej)
 • Ochrona infrastruktury krytycznej
 • Ochrona obiektów
 • Systemy łączności
 • Zasilanie awaryjne
 • Cyberbezpieczeństwo
 • Ratownictwo
 • DSO ( Dżwiękowe systemy ostrzegawacze)
 • Integracja systemów bezpieczeństwa
 • Smart City
Real Estate Manager

„Real Estate Manager” to tytuł branżowy poświęcony tematyce profesjonalnego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Ukazuje się na polskim rynku od 2003 r. Obejmuje ponad 15 działów tematycznych, w których ujęte są wszelkie zagadnienia niezbędne menedżerom różnego szczebla, by móc sprawnie zarządzać nieruchomością w szybko zmieniającej się rzeczywistości biznesowej. Każdy numer to unikalny mix tematyki, którego czytelnik nie znajdzie w żadnej innej pozycji wydawniczej. Nad sześcioma numerami w roku pracuje grupa najlepszych ekspertów z sektora profesjonalnego zarządzania i utrzymania nieruchomościami, którzy dzielą się swoją unikalną wiedzą zdobytą w ciągu wiele lat praktyki zawodowej.

Warsztaty Alarmnet

Tematyka warsztatów:

 1. Programowanie czytników Signo przy użyciu aplikacji HID Reader Manager.
 2. Stosowanie czytnika biometrycznego Signo w warunkach pandemii.
Artur Kowalski
Dyrektor Techniczny w CTI MIKROTEL

Od 30 lat związany z branżą TELCO i IT, od blisko 20 lat zajmuje się wdrażaniem na polskim rynku rozwiązań opartych o produkty firmy 2N. Zebrana wiedza i doświadczenie z różnych dziedzin pozwala na rozwiązywanie większości problemów związanych z niestandardowymi potrzebami klientów.

Maria Głowa
Specjalista ds. projektów

Na co dzień związana z marką BCS. Jako specjalista ds. projektów zajmuje się utrzymaniem współpracy z projektantami, wsparciem w zakresie projektowania CCTV oraz analizą i doradztwem w zakresie doboru optymalnych rozwiązań i sprzętu.

Tytuł inżyniera uzyskała na Politechnice Łódzkiej, nadal kontynuuje naukę na Politechnice Warszawskiej o specjalizacji Technologie Cyfrowe w zarządzaniu produkcją. Aktualnie pisze prace związaną ze sztuczną inteligencją wspierającą oprogramowanie do zarządzania monitoringiem wizyjnym. 

Robert Gawroński
SMB Channel Manager

Z TP-Link związany od 2012 roku, obecnie odpowiada za strategię sprzedaży rozwiązań biznesowych. Posiada szeroką wiedzę o sieciach i stosowanych w nich urządzeniach, przez lata pracował jako inżynier wsparcia przedsprzedażowego.

INFOMUSIC

Największy portal muzyczny w Polsce

Signum Project
SIGNUM PROJECT to firma z długim doświadczeniem w zakresie projektowania i dostarczania rozwiązań multimedialnych oraz nowoczesnych technologii budynkowych dla rynku korporacyjnego, edukacyjnego oraz ekspozycyjnego. Zespół SIGNUM PROJECT to osoby z wieloletnim doświadczeniem z wielu dziedzin co pomaga w tworzeniu zaawansowanych technologicznie, dedykowanych rozwiązań dla każdego odbiorcy oraz ich integracji z pozostałymi systemami w budynku, architekturą czy scenografią. Dzięki połączeniu wielu dziedzin i kreatywnego podejścia do tworzonych projektów, uzyskujemy rezultaty wyróżniające naszych Klientów oraz ich ofertę, a także sposób pracy. Nietypowe realizacje są naszą najlepszą wizytówką, ale również w bardziej praktycznych aplikacjach potrafimy sprawić aby odznaczały się one wyjątkową jakością oraz stanowiły niezawodne narzędzie i wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.
Dr inż. Grzegorz Łukasz Augustyn

20 lat doświadczenia w branży inteligentnych technologii automatyki budynku oraz multimediów, doktor nauk technicznych o specjalności Wibroakustyka i inżynieria dźwięku (doktorat obroniony w 2005 roku), wykłady i zajęcia prowadzi na Wydziale Zarządzania AGH w ramach wdrażania nowego przedmiotu nauczania Zarządzanie Informacją Multimedialną. Od wielu lat prowadzi własną działalność gospodarczą w dziedzinie integracji zaawansowanych systemów multimedialnych oraz nowoczesnych instalacji inteligentnego i zintegrowanego budynku. Jako jedyny w kraju posiada certyfikat THX, jest także członkiem i certyfikowanym instalatorem CEDIA oraz InfoCOMM/AVIXA z prawami do prowadzenia szkoleń i wykładów. Posiada także uprawnienia ISF oraz wiele certyfikatów branżowych i producenckich. Prowadzi szkolenia oraz czynnie zajmuje się consultingiem i doradztwem technicznym oraz nadzorami nad realizacją inwestycji. Czynnie uczestniczy w pracach zagranicznych komisji standaryzacyjnych oraz doradztwa produktowego. Zajmuje się także projektowaniem, doradztwem i konsultingiem oraz audytem w zakresie nowoczesnych technologii budynkowych.