Partnerzy

Złoci PartnerzY

SREBRNI PartnerzY

brązowi Partnerzy

patroni medialni

Close Menu

BKT Elektronik | Passive Optical Lan - system okablowania Światłowodowego budynków i obiektów

www.bkte.pl

Passive Optical LAN –  BKT zaprezentuje rozwiązanie przeznaczone dla instalacji POLan, kompletny system pozwalający na zbudowanie instalacji okablowania światłowodowego budynku z wykorzystaniem technologii PON/GPON; praktyczna prezentacja rozwiązań, case study obiektu biurowego w Warszawie; porównanie techniczne i ekonomiczne klasycznej instalacji LAN i Polan.

POL – Passive Optical LAN – Pasywna Sieć Optyczna LAN  –  sieć bazująca na architekturze  EPON (ethernet passive optical network) i GPON (Gigabit Ethernet passive optical network), która jest wykorzystywana w globalnych optycznych sieciach dostępowych – szerokopasmowych Fibre to the X (FTTX).

Technologia POLan to rozwiązanie wychodzące ponad granicę odległości w klasycznych, miedzianych instalacjach LAN. Otwarta na migrację do wyższych przypsutości ( 10/40G i więcej) bez konieczności wymiany okablowania.

Polan to sieć Punkt – Multipunkt, w której administrator  przydziela rodzaj transmitowanej aplikacji.

GIP

www.automatykahotelowa.pl

GiP jest producentem zaawansowanych rozwiązań dla hoteli – systemów zarządzania oraz automatyki hotelowej. Firma powstała w 1989 roku jako pionier na rynku oprogramowania hotelowego.

System Automatyki Hotelowej (AH) to jeden z flagowych produktów firmy GiP. Rozwiązanie to stanowi rdzeń inteligentnego budynku, umożliwiając centralne sterowanie systemami takimi jak: ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja, oświetlenie, multimedia czy kontrola dostępu (drzwi, parkingi, minibary). AH to także istotny element bezpieczeństwa budynku – praca z instalacjami przeciwpożarowymi, CCTV, systemem przywoławczym dla niepełnosprawnych. Firma GiP jest też producentem systemu dla hoteli RH2. Oprogramowanie to jest kompleksowym rozwiązaniem dla obiektów każdej wielkości i zostało zaprojektowane pod kątem maksymalnie efektywnej współpracy z systemem AH.

AxxonSoft

https://www.axxonsoft.com

AxxonSoft jest wiodącym producentem oprogramowania VMS (Video Management Software) oraz PSIM (Physical Security Information Management) / SMS (Security Management System). Produkty służą do zarządzania wideo z zaawansowaną analityką oraz do integracji i wizualizacji systemów bezpieczeństwa (KD, SSWiN, PPOŻ, itp.). Są to platformy otwarte, skalowalne, o dożywotnim działaniu licencji bez opłat cyklicznych.

AxxonSoft posiada 50 oddziałów na całym świecie (również w Polsce), współpracując z niemal 6 tys. partnerów. Liczba aktywnych licencji zbliża się już do 3 milionów, a AxxonSoft nie zwalnia tempa
– obecnie rozszerza ofertę technologii opartych na sieciach
neuronowych: analizę zachowań, śledzenie obiektów, detekcję dymu i ognia, rozpoznawanie ludzi, zwierząt, pojazdów i inne.

CommScope

www.commscope.com

Firma CommScope z siedzibą w Hickory, NC powstała w 1976r. w USA, jest największym producentem infrastruktury komunikacyjnej na świecie, sprzedaje, pomaga projektować, budować i zarządzać sieciami przewodowymi i bezprzewodowymi na całym globie. CommScope jest właścicielem ponad 15 000 patentów w zakresie infrastruktury przewodowej jak i bezprzewodowej, jest obecny w ponad 150 krajach, posiada globalny zespół 30 000 pracowników bezpośrednio wspierających Klientów oraz Partnerów w rozwiązywaniu codziennych wyzwań związanych z infrastrukturą. CommScope należy do największych korporacji na świecie Fortune top 250, każdego roku inwestuje ponad 800 milionów dolarów w tworzenie nowych technologii z zakresu rozwiązań infrastruktury komunikacyjnej: od rdzenia po sytemy dostępowe i „edge’owe”.

Dallmeier

www.dallmeier.com

Dallmeier szczyci się przeszło 35-letnim doświadczeniem w technologii transferu, nagrywania, oraz obróbki obrazu i jest uznawanym na całym świecie pionierem w zakresie rozwiązań CCTV-IP. Dallmeier może oferować nie tylko systemy autonomiczne, ale również kompletne rozwiązania sieciowe, aż po duże projekty z doskonale do siebie dopasowanymi podzespołami. Od samego początku firma koncentruje się na własnym innowacyjnym rozwoju oraz najwyższej jakości i niezawodności. Dallmeier jest jedynym producentem w Niemczech samodzielnie rozwijającym i produkującym wszystkie podzespoły – począwszy od kamery, poprzez moduły zapisu oraz transferu obrazu, inteligentną analizę nagrania, aż po indywidualnie dopasowany system zarządzania. Quality made by Dallmeier, made in Germany!

Dormakaba

www.dormakaba.com/pl-pl

Jesteśmy jedną z trzech największych firm na globalnym rynku rozwiązań zabezpieczeń i kontroli dostępu. Oferujemy rozwiązania bezpiecznego dostępu do pokoi i budynków z jednego źródła. Około 16 tysięcy naszych pracowników i wielu partnerów biznesowych jest gotowych służyć pomocą w ponad 130 krajach.

Grupa dormakaba to firma o ugruntowanej pozycji z ponad 150 letnim doświadczeniem. Niezależnie od tego, gdzie nasi klienci potrzebują innowacyjnych, godnych zaufania rozwiązań z zakresu dostępu i bezpieczeństwa, mogą na nas liczyć. Wysokiej jakości portfolio naszych produktów, znajduje zastosowanie w hotelach, sklepach, obiektach sportowych, lotniskach, szpitalach, domach lub biurach. Na całym świecie.

Nasze portfolio zawiera rozwiązania spełniające wszystkie wymagania: systemy wejść w tym automatyka drzwiowa i fizyczna kontrola dostępu, mechaniczne systemy klucza, technikę drzwiową, systemy okuć do szkła, zamki sejfowe, kontrolę dostępu i dane elektroniczne, systemy zamków hotelowych, akustyczne ściany mobilne. Oferujemy także serwis.

ROMI Sp. z o.o.

https://gruparomi.pl

ROMI Sp. z o.o. należy do najbardziej wyspecjalizowanych dystrybutorów IT w Polsce. Nasza firma z siedzibą w Warszawie, posiada biura handlowe w Krakowie i Lublinie. Od początku działalności realizujemy model dystrybucji z wartością dodaną, której głównymi filarami są: wiedza, wsparcie techniczne oraz realizacja projektów. Przemyślany dobór partnerów, dostawców oraz produktów pozwala nam od lat realizować założenie dystrybutora, który nie tylko dostarcza towar, ale również dzieli się wiedzą. Wąska specjalizacja wraz z bardzo szerokim asortymentem dostępnych artykułów (ponad 100 000 produktów na magazynie), pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania.
Na magazynie posiadamy ponad 60 000 części elektrycznych, 300 modeli szaf teleinformatycznych i serwerowych, UPS-y 1-fazowe i 3-fazowe oraz ponad 10 000 akcesoriów 19”, które stanowią tylko część naszego asortymentu. Stała dostępność produktów pozwala nam na bardzo szybką dostawę i sprawną realizację zadań stawianych przez klientów, co niewątpliwie jest naszą ogromną zaletą i stawia nas o krok przed konkurencją.

CORNING

www.corning.com/opcomm/emea/en/index.aspx Opierając się na ponad 160 lat wiedzy o materiałach i inżynierii procesowej, firma Corning kreuje i wytwarza przełomowe produkty, które znajdując zastosowanie w zaawansowanych technicznie urządzeniach, rozwiązaniach telekomunikacyjnych, w sferze nauki, przyczyniają się do wzrostu komfortu życia i codziennej pracy.
Corning Optical Communications Polska, część segmentu telekomunikacyjnego firmy Corning, jest wiodącym producentem rozwiązań światłowodowych systemów łączności dla systemów głosowych, danych i aplikacji sieciowych wideo na całym świecie. Oferujemy najszerszy asortyment rozwiązań światłowodowych i miedzianych produktów end-to-end dla sieci klientów telekomunikacyjnych.
Ponadto Corning oferuje pełen zakres pasywnych rozwiązań optycznych dla zróżnicowanych aplikacji Fibre-to-the-Home (FTTH), Data Centers, LAN/WAN. Na przestrzeni lat, jako producent włożyliśmy wiele wysiłku we wdrażanie  innowacji (plug and play, produkty prekonektoryzowane), co jest branżowym wyróżnikiem. Jesteśmy jednym z niewielu dostawców zapewniających pełną gamę usług dla projektów FTTH.

Tp-Link

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów.

APA GROUP

www.apagroup.pl

Jesteśmy liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. Posiadamy 15 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie. Do naszych klientów należą tacy giganci światowego przemysłu jak: VW, Eisenmann, FIAT, OPEL, 3M, MAN, Lila Logistik, Asi Group, Budizol, DB Schenker, Tesla; czy prestiżowe uczelnie – Politechnika Śląska i Politechnika Częstochowska. Nasze rozwiązania wyróżnia intuicyjność, niezawodność i innowacyjność. Przenosimy doświadczenia i know-how zdobyte w branży przemysłowej na obszar inteligentnej automatyki stosowanej w biznesie, życiu codziennym i miastach. W centrum naszych działań zawsze znajduje się człowiek i jego potrzeby. Działamy wszędzie tam, gdzie trzeba oswoić technologię i uczynić ją bardziej użyteczną. Gdzie liczy się pomysł i praktyczny wymiar projektu. Naszym celem jest uczynienie przestrzeni miejskiej bardziej przystępnej. Wymyślenie jej na nowo. Dla Ciebie. APA Group Your City. Reinvented.

ASSA ABLOY

www.assaabloy.com.pl

Grupa ASSA ABLOY to światowy lider branży security, oferujący kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu, automatyka drzwiowa, technologie identyfikacji i zabezpieczenia hotelowe. Jedną z kluczowych dla całego koncernu jest fińska marka ABLOY – wiodący producent najwyższej klasy zamków elektrycznych, elektromotorycznych, okuć architektonicznych, samozamykaczy, innowacyjnych systemów elektromechanicznych oraz akcesoriów uzupełniających. Specjalizuje się również w segmencie zabezpieczeń dedykowanych Infrastrukturze Krytycznej, przemysłowi, IT, telekomunikacji i logistyce. W portfolio grupy ASSA ABLOY obecne są także marki takie jak HID Global, ASSA, TESA, EFF EFF czy obecna na rynku od 175 lat – Yale.

BCS

www.bcscctv.pl
www.nsssystem.pl

Marka BCS została wprowadzona na polski rynek w 2008 roku. Od tego czasu obserwujemy dynamiczny  rozwój naszych produktów, w których stawiamy na funkcjonalność , wysoką jakość a przede wszystkim na niezawodność.  BCS jest świetnie rozpoznawalny wśród najbardziej wymagających klientów.

Naszym partnerom oferujemy bogaty asortyment produktów z dzidziny telewizji przemysłowej (analogowej, IP, HD-CVI) oraz wideodomofów IP.  Dbając o wysoki poziom zadowolenia naszych Klientów udzielamy profesjonalnego wsparcia od zakupu po serwis.  Stawiając na jakość oferowanego sprzętu cały czas poszukujemy najlepszych rozwiązań na rynkach światowych , szkoląc i rozwijając nasz dział wsparcia technicznego, który jest dedykowany dla naszych Klientów.

BCS to dziś marka, która stawia na jakość sprzętu i obsługi.

Dipol

www.dipol.com.pl

Założona w 1990 roku, firma DIPOL jest europejskim dystrybutorem urządzeń przeznaczonych do instalacji teletechnicznych oraz producentem anten telekomunikacyjnych, telewizyjnych i radiowych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, współpracujemy z firmami instalacyjnymi, dostarczamy kompleksowe rozwiązania sprzętowe, świadcząc przy tym pełne wsparcie merytoryczne.

W Polsce prowadzimy sprzedaż przez sieć Oddziałów, Dystrybutorów i Partnerów ( Częstochowa, Katowice, Kielce, Łódź, Sandomierz, Szczecin, Warszawa i Wrocław ).
DIPOL posiada bezpośrednie przedstawicielstwa w CzechachIrlandiiPortugaliiSłowacji i na Węgrzech, a także strony internetowe dla klientów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych.
Organizujemy kursy szkoleniowe, przygotowujemy poradniki oraz inne materiały edukacyjne, które publikujemy na swoich stronach internetowych, w dziale Biblioteka. Co tydzień wydajemy Informator TV SAT, WLAN, CCTV, w którym przybliżamy czytelnikom zagadnienia z branży, opisujemy nowe technologie, prezentujemy rozwiązania problemów technicznych i wdrożenia instalacji.

Firma DIPOL jest dwukrotnym laureatem Diamentu Forbesa, nagrody przyznawanej firmom najszybciej zwiększających swoją wartość i cieszących się opinią odpowiedzialnego kontrahenta oraz trzykrotnym zdobywcą Gazeli Biznesu, przyznawanej przez dziennik Puls Biznesu. Otrzymaliśmy tytuł Dynamiczna Firma, przyznawany tym przedsiębiorstwom, które systematycznie zwiększają swoje zyski i obroty. Program SatNet 3.0, służący do projektowania instalacji multiswitchowych, opartych o oferowane przez nas urządzenia, otrzymał Nagrodę Ministerstwa Gospodarki za najbardziej innowacyjny produkt lub technologię prezentowaną na Targach Elektrotechnika 2014.

HELUKABEL

www.helukabel.pl

HELUKABEL Polska jest kompleksowym dostawcą kabli, przewodów oraz osprzętu kablowego dla rozwiązań standardowych, jak również przygotowanych na indywidualne zamówienia Klientów. Produkowane przez nas produkty odporne są na czynniki chemiczne, atmosferyczne, działanie temperatur, czy promieniowanie. Bogata oferta kabli i przewodów obejmuje m.in: kable sterownicze, do przesyłu danych, przewody bezhalogenowe, kable światłowodowe i do transmisji danych, kable telekomunikacyjne, płaskie, energetyczne, gumowe czy spiralne. Znaczącym uzupełnieniem do szerokiego programu kabli i przewodów jest osprzęt kablowy zgodny z najnowszymi wytycznymi i normami. Od 2010 r. częścią oferty HELUKABEL stała się marka KABELMAT. Produkty marki KABELMAT®, to kompletna oferta handlowa systemów przewijania, pomiaru , przechowywania i konfekcjonowania kabli i przewodów, a także doradztwo techniczne. Budowa i jakość produktów wynika z wielu lat doświadczeń w sektorze magazynowania i logistyki produkcji.

Mercor S.A.

www.mercor.com.pl

Mercor S.A. wraz ze swoimi spółkami zależnymi tworzy grupę kapitałową będącą jednym z liderów europejskiego rynku w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Posiada spółki zależne w ośmiu europejskich krajach, osiem zakładów produkcyjnych oraz blisko 750 pracowników.

Na ofertę firmy składają się: systemy wentylacji pożarowej (w tym centrale wykrywania pożaru i automatyka pożarowa), systemy oddymiania grawitacyjnego, zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych oraz oddzielenia przeciwpożarowe.

Mercor S.A. oferuje fachowe doradztwo przy projektowaniu systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych, produkcję urządzeń pod zamówienie, ich montaż oraz kompleksową obsługę serwisową. W Strefie Projektanta na stronie www.mercor.com.pl firma udostępnia m.in. programy doboru do indywidualnej konfiguracji produktów oraz modele BIM (Revit) klap i zaworów przeciwpożarowych oraz automatyki.

ROGER

https://www.roger.pl/pl/

Firma ROGER powstała w 1991 roku, a przedmiotem jej działalności jest projektowanie, produkcja i sprzedaż elektronicznych systemów zabezpieczeń, a w szczególności elektronicznych systemów kontroli dostępu i automatyki dla budynków. Produkty firmy ROGER jako wiodącego dostawcy systemów kontroli dostępu w Polsce można nabyć na terenie całego kraju. Ponadto wysoka niezawodność i funkcjonalność oferowanych produktów, potwierdzona w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji, przy dobrej relacji jakości do kosztu przyczyniły się do powstania rozległej sieci dystrybucji obejmującej 3 kontynenty i ponad 40 krajów. 

Dla oferowanych rozwiązań dostępna jest bezpłatna pomoc techniczna. Dział techniczny firmy zapewnia profesjonalne wsparcie z zakresu doboru i konfiguracji urządzeń oraz oprogramowania.

Samsung

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie monitorów profesjonalnych, ekranów LED, monitorów nabiurkowych, smartfonów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci i telewizorów.

Więcej tu: https://news.samsung.com/pl/overview i tu: https://news.samsung.com/pl/fast-facts

Yamaha

https://pl.yamaha.com/index.html

Firma Yamaha prowadzi produkcję wysokiej jakości produktów, łącząc tradycyjne rzemiosło z zaawansowaną technologią cyfrową.

Jakość dźwięku wytwarzanego przez instrumenty muzyczne Yamaha odzwierciedla długie lata zgromadzonej wiedzy technicznej i wykwalifikowanego rzemiosła.

Dzięki naszej unikalnej wiedzy i wrażliwości, uzyskanej z połączenia dźwięku, muzyki oraz technologii, firma Yamaha jest zaangażowana w tworzenie emocji i inspiracji kulturowej na całym świecie.

ZETTLER

www.zettlerfire.com

ZETTLER – Tradycja innowacji w zakresie wykrywania pożarów

Rodzinę produktów Zettler zbudowano w oparciu o technologię MZX, która zapewnia jedne z najbardziej zaawansowanych funkcji w wykrywaniu pożarów.

Opracowana w wyniku integracji innowacyjnych rozwiązań produktowych, powstałych podczas wielu lat prowadzenia badań i rozwoju w całej Europie, platforma technologiczna MZX, przez ponad 100 lat istnienia oferuje szereg najlepszych technik detekcji, wnosząc znaczny wkład we wczesne wykrywanie pożarów i minimalizowanie fałszywych alarmów. Platforma dostarcza również jedne z najlepszych technik instalacyjnych, umożliwiających łatwe i elastyczne prace inżynierskie i montażowe. Dzięki temu Zettler jest jednym z najbardziej odpornych, niezawodnych i funkcjonalnych systemów, oferując najwyższy poziom zgodności z normami.

 

GAZEX DETEKTORY GAZÓW

www.gazex.pl

Stacjonarne i przenośne detektory i mierniki stężeń gazów toksycznych i wybuchowych (skonstruowane zgodnie z normami europejskimi), urządzenia sygnalizacyjno-odcinające do kotłowni gazowych i hal z promiennikami gazowymi (spełniają wymagania Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002), sterowniki wentylacji do garaży i parkingów (CO, LPG, CNG, CO2, NOx) wykrywacze nieszczelności instalacji gazowych, detektory domowe tlenku węgla i gazów palnych, detektory tlenku węgla do kotłowni, stacji diagnostycznych i monitorowania stanowisk pracy, sterowniki wentylacji w oparciu pomiar CO2, teleinformatyczny dozór systemów detekcji (GPRS i internet umożliwiają stały nadzór obiektów z dowolnego miejsca w kraju), serwis i kalibracja detektorów i mierników, projektowanie i instalacja systemów detekcji, urządzenia posiadają wymagane atesty i certyfikaty

Jedyny polski producent detektorów gazów z własnym laboratorium wzorcującym akredytowanym przez Polskie Centrum Akredytacji.

ALTER S.A.

https://www.altersa.pl/

Firma ALTER S.A. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym k. Poznania jest polskim producentem urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów. Oferuje kompleksową ofertę: od doradztwa technicznego w zakresie doboru urządzeń i projektu, po dostawę, montaż i serwis urządzeń.

Oferta w skrócie:

 • stacjonarne systemy pomiaru i detekcji gazów toksycznych, wybuchowych oraz tlenu
 • systemy zabezpieczające obiekty przed wybuchem gazu: kotłownie gazowe, hale ogrzewane promiennikami gazowymi, magazyny itp.
 • systemy detekcji CO sterujące wentylacją, nawiewami itp.
 • systemy pomiarowo-sterujące współpracujące z innymi urządzeniami wykonawczymi i automatyką przemysłową
 • przenośne mierniki i detektory gazów toksycznych, wybuchowych oraz tlenu
 • przenośne mierniki gazów stanowiące sprzęt ochrony osobistej pracowników

Winkhaus

https://www.winkhaus.com/pl-pl

Winkhaus to znany w Europie producent okuć budowlanych i systemów kontroli dostępu o ponad 160-letniej tradycji. Oprócz 5 zakładów na terenie Niemiec przedsiębiorstwo posiada oddziały i partnerów handlowych w wielu krajach świata. Ogółem Grupa Winkhaus zatrudnia około 2000 pracowników.
Fundamentem Grupy jest wspólna dla wszystkich przedsiębiorstw kultura innowacyjności, dążenie do perfekcji we wszystkim, co robią, oraz poczucie współtworzenia wartości, które czynią firmę Winkhaus niezawodnym partnerem dla klientów i kooperantów.

Firma Winkhaus jest ekspertem w dziedzinie badań i rozwoju produktu. Posiada ponad 700 patentów i praw patentowych. Współpracuje z renomowanymi ośrodkami badawczymi w Europie. Od początku działalności stawia na jakość bez kompromisów. Wprowadzając liczne innowacje, stale dba o podnoszenie standardów jakościowych. Produkty Winkhaus reprezentują najwyższy poziom zaawansowania technicznego w branży okuć i zabezpieczeń.

EATON

www.eaton.pl

Eaton jest globalnym liderem w dziedzinie dystrybucji zasilania i zabezpieczenia instalacji elektrycznych; zabezpieczenia zasilania gwarantowanego; sterowania i automatyki; oświetlenia i bezpieczeństwa; rozwiązań strukturalnych i sprzętu instalacyjnego; rozwiązań do pracy w surowych i niebezpiecznych warunkach; a także usług inżynieryjnych. Dzięki swojemu zestawowi globalnych rozwiązań Eaton jest w stanie sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zarządzaniu zasilaniem elektrycznym dnia dzisiejszego.

 

EXTREME NETWORKS BY VERACOMP

www.veracomp.pl

Firma Extreme Networks od lat znajduje się w czołówce producentów innowacyjnych rozwiązań sieciowych instalowanych na całym świecie. Pozycję lidera podtrzymuje dzięki ciągłemu rozwojowi technologii, nakładom na rozwój i koncentrowaniu się na dostarczaniu kompleksowych i nowatorskich rozwiązań.

Obecną pozycję Extreme Networks zawdzięcza najlepszym w swojej klasie technologiom LAN, WLAN, szeroko pojętemu bezpieczeństwu (systemy NAC i SIEM), a także zaawansowanemu zarządzaniu oraz monitorowaniu infrastruktury, również w formie Cloud. Dzięki pełnej kontroli punktów końcowych w ramach przyznanej polityki dostępu możliwa jest optymalizacja usług dla pojedynczych użytkowników. Produkty Extreme Networks pozwalają na budowę elastycznych, efektywnych kosztowo oraz bezpiecznych sieci przewodowych i WiFi z bogatą ofertą wartości dodanej. Rozwiązania umożliwiają monitorowanie, analizę ruchu, badanie aplikacji używanych w infrastrukturze oraz raportowanie na zupełnie nowym poziomie.

Veracomp należy do największych dystrybutorów IT w Polsce. Firma z siedzibą w Krakowie posiada rozbudowaną sieć biur handlowych zlokalizowanych w największych miastach Polski. Od początku działalności Veracomp realizuje model czystej dystrybucji. Produkty i usługi oferuje wyłącznie do dalszej odsprzedaży. W 1996 roku zapoczątkowana została strategia dystrybucji z wartością dodaną, która jest realizowana do dziś zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych.

OPTEX

www.optex-europe.com/pl

Japońska firma OPTEX jest wiodącym producentem urządzeń ochrony mienia z 40-letnim doświadczeniem. Firma jest światowym liderem w dziedzinie detekcji na zewnątrz budynków.

W swojej ofercie mamy wewnętrzne i zewnętrzne czujki PIR oraz PIR+MW, aktywne bariery podczerwieni, światłowodowe systemy napłotowe oraz zaawansowane technologicznie laserowe czujki skanujące. Oprócz czujek wykorzystywanych w SSWiN, oferujemy również system zliczania osób oraz czujki dedykowane do detekcji pojazdów.
Urządzenia firmy OPTEX są kwintesencją jakości, funkcjonalności i dbałości o szczegóły, tak charakterystycznych dla japońskich produktów.

Firma ma obecnie siedziby w 12 krajach i jest reprezentowana w 80. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych i wysoce niezawodnych rozwiązań detekcji.

Firma Q07 Tadeusz Markiewicz

www.Quality07.com.pl

Firma Q07 Tadeusz Markiewicz zajmuje się projektowaniem, dostawą urządzeń oraz realizacją „pod klucz” przy wsparciu autoryzowanych instalatorów:

 1. Systemy detekcji dymu;
  a) Punktowe
  b) Liniowe
  c) Zasysające
  d) Termowizyjne i CCTV
 2. Systemy alarmu pożarowego i dźwiękowe systemy ostrzegawcze
 3. Systemy oddymiania
 4. Systemy gaszenia gazem i mgłą wodną niskociśnieniową
 5. Systemy oświetlenia awaryjnego
 6. Wizualizacja komputerowa systemów alarmu pożarowego.

SMAY

www.smay.pl

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo w budynkach.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą produkcyjnoconsultingową. Posiadamy ponad 30-lat doświadczenia. Dostarczamy usługi, produkty i kompleksowe rozwiązania w szeroko rozumianej branży wentylacyjnej oraz w dziedzinie systemów kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła. Posiadamy trzy zakłady produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni ponad 10 tys. m2. Zatrudniamy blisko 500 osób wysokiej klasy specjalistów i pracowników produkcji. Z naszych usług skorzystało już ponad 15 tys. klientów w ponad 27 krajach. Zrealizowaliśmy blisko 550 kompleksowych realizacji w najbardziej prestiżowych obiektach w Polsce. Mamy kilkanaście wzorów użytkowych, kilka patentów, realizujemy wielkie projekty badawcze, podejmujemy prace na rzecz nauki. Stawiamy na ciągły rozwój, wdrażanie innowacyjnych produktów, technologii i procesów produkcyjnych.

BATNA/Anteny 24

www.anteny24.pl | Zmęczony ciągłym szukaniem odpowiednich produktów do Twojej sieci? Ciągłe problemy z zakupionym towarem? Nasza firma spełni Twoje wszelkie oczekiwania dzięki naszej marce EXTRALINK. Oferujemy różnorodne produkty, które doskonale ze sobą współpracują. Polecamy nowe patchcordy kategorii 6, 6A oraz 5E FTP/UTP, a także wiele rodzajów kabli światłowodowych. Nasza oferta obejmuje również szeroką gamę przełączników, ONU, OLT, szaf rakowych, patch paneli, splitterów, pigtailów, modułów SFP, złączek, puszek światłowodowych, akumulatorów i nie tylko. Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.anteny24.com
Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się produkty takich firm, jak Ubiquiti, MikroTik, Mimosa, Ceragon, RF Elements, Teltonicka, Huawei, TotoLink, Xiaomi oraz wielu, wielu innych.

ecVision

https://www.ecvision.pl/

ecVision to polska firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zaawansowanego przetwarzania oraz analizy obrazu. Jednym z naszych głównych produktów jest inteligentna platforma monitoringu wizyjnego, zawierająca ponad 30 modułów analitycznych, w tym detekcję wtargnięcia z pełną klasyfikacją obiektów, rozpoznawanie tablic rejestracyjnych czy jedyne na świecie, skuteczne rozpoznawanie twarzy częściowo zasłoniętej przez czarne okulary lub np. kominiarkę.

Posiadamy wiele zrealizowanych projektów, a naszymi klientami są między innymi największe agencje ochrony w Polsce oraz sieci handlowe. Ponad 40x wyższa wydajność w porównaniu z konkurencją, najwyższy poziom bezpieczeństwa i przede wszystkim niezwykła skuteczność naszych rozwiązań, sprawia, że jesteśmy doceniani również przez instytucje państwowe oraz wojsko.

UTC

UTC Fire & Security Products to światowa korporacja oferująca innowacyjne systemy zabezpieczeń elektronicznych służące do ochrony bezpieczeństwa ludzi, budynków, urządzeń i infrastruktury. UTC Fire & Security ma w swojej ofercie rozwiązania wykorzystywane do wykrywania pożarów, włamań i napadów oraz kontroli dostępu i dozoru wizyjnego.

UTC Fire & Security Products to część firmy UTC Climate, Controls & Security – wiodącego producenta systemów bezpieczeństwa, automatyki budynkowej, klimatyzacji i ochrony pożarowej.

S-Cabling

S-Cabling to firma powstała, aby zaspokoić potrzeby klientów w zakresie dostaw, szkoleń, projektowania i doradztwa obejmującego technologie sieciowe. Jesteśmy przedstawicielem producentów wysokiej jakości podzespołów do sieci okablowania strukturalnego opartych o kable miedziane i światłowodowe – CobiNet, SIEMON, EXCEL NETWORKING, AT&T Cabling Systems. Prowadzimy regularne szkolenia dla firm instalacyjnych, zakończone wydaniem Certyfikatu Instalatora. Uzyskanie autoryzacji umożliwia obejmowanie wykonanych instalacji długoletnią gwarancją niezawodności. Do dyspozycji oddajemy wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników oraz produkty uznanych na świecie producentów.

www.s-cabling.pl

alarmy.org

www.alarmy.org

Portal internetowy Alarmy.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży zabezpieczenia mienia. W portalu można odnaleźć firmy trudniące się dostawą i produkcją alarmów, video – i domofonów, systemami kontroli pracy, telewizją przemysłową oraz agencje ochrony.

Serwis zawiera m.in.:

 • Katalog Firm zawierający szczegółowe informacje o setkach firm
 • Katalog Produktów – charakteryzujący produkty i usługi firm z branży zabezpieczenia mienia
 • EZO – Elektroniczne Zapytania Ofertowe składane przez użytkowników portalu, trafiające bezpośrednio na skrzynki e-mailowe naszych klientów
 • Porady, technologie, wywiady
 • Informacje o najważniejszych wydarzeniach w branży.

Budowa.org

www.budowa.org | Portal internetowy Budowa.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży budowlanej.

Serwis zawiera m.in.:

 • Katalog Firm zawierający szczegółowe informacje o setkach firm.
 • Katalog Produktów – charakteryzujący produkty i usługi firm z branży metalowej.
 • EZO – Elektroniczne Zapytania Ofertowe składane przez użytkowników portalu, trafiające bezpośrednio na skrzynki e-mailowe naszych klientów.
 • Porady, technologie, wywiady.
 • Informacje o najważniejszych wydarzeniach w branży.
W katalogu na www.budowa.org można bezpłatnie zarejestrować swoją firmę.

Budownictwo.org

www.budownictwo.org | Portal internetowy Budownictwo.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży budowlanej.


Serwis zawiera m.in.:

 • Katalog Firm zawierający szczegółowe informacje o setkach firm.
 • Katalog Produktów – charakteryzujący produkty i usługi firm z branży metalowej.
 • EZO – Elektroniczne Zapytania Ofertowe składane przez użytkowników portalu, trafiające bezpośrednio na skrzynki e-mailowe naszych klientów.
 • Porady, technologie, wywiady.
 • Informacje o najważniejszych wydarzeniach w branży.
W katalogu na www.budownictwo.org można bezpłatnie zarejestrować swoją firmę.

Elektryka.org

www.elektryka.org | Portal internetowy Elektryka.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży elektrycznej.

Serwis zawiera m.in.:
 • Katalog Firm zawierający szczegółowe informacje o setkach firm
 • Katalog Produktów – charakteryzujący produkty i usługi firm z branży elektrycznej
 • EZO – Elektroniczne Zapytania Ofertowe składane przez użytkowników portalu, trafiające bezpośrednio na skrzynki e-mailowe naszych klientów
 • Porady, technologie, wywiady
 • Informacje o najważniejszych wydarzeniach w branży.

Elektroonline.pl

Elektroonline.pl – to informacje, trendy, wydarzenia i profesjonalne rozwiązania dla branż od automatyki, energetyki, elektrotechniki i elektroniki po informatykę i telekomunikację, wsparte pasją elektro-entuzjastów tworzących nastawioną na innowacje społeczność elektroonline.pl. To miejsce, w którym myśl techniczna i doświadczenie użytkowników ściera się z rozwiązaniami biznesu, tworząc wartościowe forum wymiany doświadczeń przedsiębiorców, kadry menedżerskiej, specjalistów, naukowców, studentów i elektro-miłośników. Jednocześnie funkcjonalny katalog produktów i firm dostępny na portalu stanowi niezbędne narzędzie pracy każdego inżyniera. Misją portalu jest przyczynianie się do aktywizacji środowiska branżowego i promocji polskich inżynierów.

ELEKTRO.INFO

Portal elektro.info.pl zajmuje się szeroko pojmowaną elektrotechniką i elektroenergetyką. Najmocniejszą stroną portalu są opracowania merytoryczne i problemowe, dotyczące m.in. automatyki, inteligentnego budynku, energooszczędności oraz wielu innych dziedzin. Serwis ściśle współpracuje z redakcją miesięcznika „elektro.info” i publikuje materiały uzupełniające do tych wydawanych w czasopiśmie.
www.elektro.info.pl

Instalacje budowlane

www.instalacjebudowlane.pl | Codziennie aktualizowany serwis o tematyce instalacji w budownictwie, kierowany do indywidualnych inwestorów i profesjonalistów. Dostarcza najświeższe informacje dotyczące cen i instrukcji montażu produktów, wskazuje normy i przepisy prawne dla prac instalatorskich. Posiada informację targową, szkoleniową oraz zakładkę zawierającą oferty pracy w branży instalacyjnej.

Kwartalnik Instalacje

Kwartalnik Instalacje – fachowe pismo dla instalatorów, inwestorów, wykonawców i przedsiębiorców, a także wszystkich zainteresowanych – będące źródłem informacji i wiedzy z zakresu szeroko rozumianej techniki sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjno- wentylacyjnej. Na swych stronach prezentuje nowości z rynku instalacji znajdujących zastosowanie w sektorze budowlanym i będących elementami technicznego wyposażenia obiektów. Magazyn kolportowany jest do przedsiębiorstw branży instalacyjnej, biur projektowych, wybranych spółdzielni mieszkaniowych i hurtowni materiałów budowlanych. Dociera także do bardzo atrakcyjnej grupy odbiorców biznesowych, jakimi są menadżerowie podejmujący decyzje w średnich i dużych firmach. Tytuł ukazuje się nieprzerwanie od 18 lat. Pismo chce być przewodnikiem przy podejmowaniu przez Czytelników decyzji o zakupie materiałów instalacyjnych, stąd też zorientowane jest na promowanie na swoich łamach najnowszych technologii i rozwiązań produktowych. | www.bud-press.pl

Ochrona Mienia i Informacji

www.ochrona-mienia.pl | Dwumiesięcznik „Ochrona Mienia i Informacji” prezentuje praktyczną wiedzę z zakresu projektowania, instalacji i eksploatacji systemów wykrywania i sygnalizacji zagrożeń pożarowych, włamań i napadów, systemów monitoringu i ochrony terenów rozległych i obiektów oraz kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

Ponadto porusza zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa informacji, w tym ochrony informacji niejawnych, systemów i sieci IT oraz danych osobowych. Ze względu na ciągle zmieniające się zagrożenia oraz rozwój technologiczny i zmiany prawne, czasopismo pełni rolę doradcy, informatora i propagatora dobrych zasad i procedur w zakresie bezpieczeństwa.

Czasopismo prezentuje także bezpłatny stały dodatek e-MAGAZYN OMiI wydawany w formie elektronicznej, w którym publikowane są aktualności i informacje branżowe.
Czasopismo jest wydawane przez EURO-MEDIA Sp. z o.o., wydawcę fachowych czasopism dla praktyków. Jest ono obecne na rynku od 1998 roku.

REAL ESTATE MANAGER

www.realestatemanager.com.pl | „Real Estate Manager” to tytuł branżowy poświęcony tematyce profesjonalnego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Ukazuje się na polskim rynku od 2003 r. Obejmuje ponad 15 działów tematycznych, w których ujęte są wszelkie zagadnienia niezbędne menedżerom różnego szczebla, by móc sprawnie zarządzać nieruchomością w szybko zmieniającej się rzeczywistości biznesowej. Każdy numer to unikalny mix tematyki, którego czytelnik nie znajdzie w żadnej innej pozycji wydawniczej. Nad sześcioma numerami w roku pracuje grupa najlepszych ekspertów z sektora profesjonalnego zarządzania i utrzymania nieruchomościami, którzy dzielą się swoją unikalną wiedzą zdobytą w ciągu wiele lat praktyki zawodowej.

Budnet.pl

www.budnet.pl

Portal budnet.pl jest tematycznym serwisem informacyjnym, skierowanym do szerokiego grona odbiorców i uczestników rynku budowlanego.

Użytkownicy portalu, to zarówno ludzie związani z budownictwem zawodowo (kadra menedżerska, dyrektorzy, prezesi), jak i osoby budujące lub remontujące swoje domy bądź mieszkania. Staramy się budować innowacyjne możliwości transferu wiedzy pomiędzy środowiskiem naukowców i przedsiębiorców a rynkiem.
Według niezależnych statystyk, portal budnet.pl plasuje się w czołówce najpopularniejszych serwisów tematycznych w kategorii Budownictwo i Nieruchomości.

ZABEZPIECZENIA

www.zabezpieczenia.com.pl | największy w Polsce portal branży zabezpieczeń, zawierający:
 • Aktualności, czyli krótkie informacje prasowe o produktach, nowościach rynkowych, oraz zapowiedzi i podsumowania,
 • Artykuły,
 • Bazę firm,
 • Fotogalerie,
 • Newsletter,
 • e-zabezpieczenia dostępne w formacie PDF i flash.
„Zabezpieczenia”, jako czasopismo ze wszech miar nowoczesne, funkcjonują również w sieci Internet. Od wiosny 2007 roku istnieje możliwość pobierania całych numerów „Zabezpieczeń” w formacie PDF, ze spisem treści w postaci zakładek ułatwiających odnalezienie potrzebnego materiału.