Złoci Partnerzy

Srebrni Partnerzy

Brązowi Partnerzy

Patroni Medialni

BKT Elektronik

Kto: BKT Elektronik sp. z o.o.

Wiodący w Europie Środkowej producent systemów teleinformatycznych (ICT)

Grupa: część grupy technologicznej: Kurkus Holding S.A (kapitał 100% polski)

Doświadczenie: od 1998r.

Liczba pracowników: łącznie 1300 ( w tym ok 50 inżynierów, technologów, product mamagerów, projektantów)

Potencjał produkcyjny:  powierzchnia produkcyjno-magazynowa : 46,5 tys m2,  ponad 200 maszyn, zautomatyzowane i zrobotyzowane procesy produkcyjne, linie prefabrykacji kabli, wiązek, szaf

Obrót 2021: 361mln PLN

Produkowane i dostarczane rozwiązania:

 • Zintegrowane systemy DataCenter (CRACK/iROW, SUG, PDU, EMS, ACS, UPS, DTS)
 • Szafy i obudowy telekomunikacyjne, teleinformatyczne, indoor/outdoor
 • Obudowy dla energetyki zawodowej, automatyki przemysłowej
 • Systemy Transmisji Danych BKT
 • Technologie transmisji danych new generation kat. 8.1 i 8.2 – 25/40GBE
 • Urządzenia do pomiaru i certyfikacji sieci LAN
 • Systemy dystrybucji energii BPS i monitoringu środowiska EMS
 • System wizualizacji serwerowni SM4DC-DCIM
 • Kompleksowe rozwiązania światłowodowe dla operatorów telekomunikacyjnych
 • Usługi doradztwa technicznego i projektów instalacji elektrycznych, niskoprądowych i telekomunikacyjnych

 

BKT Elektronik intensywnie poszerza rynki sprzedaży w Europie. Nasze produkty można spotkać w Niemczech, Francji, Anglii, Islandii, Bułgaria, Rumunii, Czechach, Słowacji, Łotwie, Estonii. Jesteśmy też obecni w krajach Bliskiego Wschodu a obecnie prowadzimy dostawy do krajów środkowoafrykańskich powoli budując w tym nowym świecie rynek odbiorców publicznych i firm prywatnych.

Bkt wyróżnia dbałość o jakość produktów (IS0 9001, 14001, DIN EN ISO 3834-2, DIN EN 15085-2, badania i certyfikacje produktów: GHMT, 3P, Force), o integralną całość i wzajemne dopasowanie. Naszą unikatową przewagą rynkową jest personel doradców technicznych w zakresie określonych grup produktów oraz biuro projektowe (instalacje elektryczne, niskoprądowe, telekomunikacyjne), którego inżynierowie dysponują szeroką wiedzą i doświadczeniem w opracowywaniu dokumentacji projektowych instalacji budynkowych, liniowych oraz DataCenter (Uptime Institute, TUV-IT).

Bosch Building Technologies

Bosch Building Technologies jest wiodącym globalnym dostawcą produktów i rozwiązań w branży systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz ochrony obiektów. Portfolio produktów obejmuje systemy dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania i napadu, systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, kontroli dostępu oraz systemy konferencyjne i kongresowe. Firma dostarcza również oprogramowanie integrujące systemy bezpieczeństwa w obiektach.

Dahua Technology

Dahua Technology jest wiodącym światowym producentem urządzeń i rozwiązań w dziedzinie systemów zabezpieczeń oraz automatyki budynkowej. W swojej ofercie ma zaawansowane urządzenia do monitoringu wizyjnego i termowizyjnego, systemy kontroli dostępu, systemy nadzoru ruchu ulicznego, systemy alarmowe wraz z elementami wykonawczymi oraz videodomofony. Dopełnieniem oferty jest oprogramowanie umożliwiające tworzenie zintegrowanych systemów bezpieczeństwa.

Dahua Technology ma rozbudowaną sieć sprzedaży na całym świecie oferując kompletne wsparcie sprzedażowe, projektowe, serwisowe i marketingowe.

Dahua Technology Poland Sp. Z o.o.
Ul. Salsy 2; 02-823 Warszawa
NIP 252-26-65-374

Kontakt: biuro.pl@global.dahuatech.com

Dormakaba

Jesteśmy jedną z trzech największych firm na globalnym rynku rozwiązań kontroli dostępu i systemów wejść. Oferujemy rozwiązania bezpiecznego dostępu do pokoi i budynków z jednego źródła. 15 tysięcy naszych pracowników i wielu partnerów biznesowych jest gotowych służyć pomocą w ponad 130 krajach.

Grupa dormakaba to firma o ugruntowanej pozycji z ponad 150 letnim doświadczeniem. Niezależnie od tego, gdzie nasi klienci potrzebują innowacyjnych, godnych zaufania rozwiązań z zakresu dostępu i bezpieczeństwa, mogą na nas liczyć. Wysokiej jakości portfolio naszych produktów, znajduje zastosowanie w hotelach, sklepach, obiektach sportowych, lotniskach, szpitalach, domach lub biurach. Na całym świecie.

Nasze portfolio zawiera: elektroniczną kontrolę dostępu, rejestrację czasu pracy, systemy wejść w tym automatyka drzwiowa i fizyczna kontrola dostępu, mechaniczne systemy klucza, technikę drzwiową, systemy okuć do szkła, systemy zamków hotelowych, akustyczne ściany mobilne. Oferujemy także serwis.

ROMI Sp. z o.o.

ROMI Sp. z o.o. należy do najbardziej wyspecjalizowanych dystrybutorów IT w Polsce. Nasza firma z siedzibą w Warszawie, posiada biura handlowe w Krakowie, Lublinie i Bydgoszczy. Od początku działalności realizujemy model dystrybucji z wartością dodaną, której głównymi filarami są: wiedza, wsparcie techniczne oraz realizacja projektów. Przemyślany dobór partnerów, dostawców oraz produktów pozwala nam od lat realizować założenie dystrybutora, który nie tylko dostarcza towar, ale również dzieli się wiedzą. Wąska specjalizacja wraz z bardzo szerokim asortymentem dostępnych artykułów (ponad 100 000 produktów na magazynie), pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem takich marek jak : GT, GT Networks, Telegartner, MIRSAN, Toten.

Romi Sp. z o.o. jest największym dystrybutorem szaf teleinformatycznych orz zasilaczy UPS w Polsce, na magazynie mamy dostępnych ponad 300 modeli szaf oraz 100 modeli zasilaczy awaryjnych UPS.

Dodatkowo na magazynie posiadamy ponad 60 000 części elektrycznych oraz ponad 10 000 akcesoriów 19”, które stanowią tylko część naszego asortymentu. Stała dostępność produktów pozwala nam na bardzo szybką dostawę i sprawną realizację zadań stawianych przez klientów, co niewątpliwie jest naszą ogromną zaletą i stawia nas o krok przed konkurencją.

IMPAKT S.A.

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm zajmujących się importem i dystrybucją produktów w segmencie rozwiązań sieciowych oraz szeroko pojętej elektroniki użytkowej. Jako spółka dynamicznie rozwijamy swoją ofertę w segmencie rozwiązań profesjonalnych, tworząc możliwie jak najbardziej kompleksową ofertę rozwiązań sieciowych, zarówno dla użytkownika domowego, jak również małych i średnich firm lub serwerowni. Nasza bogata oferta modeli zasilaczy awaryjnych pozwala na dobór rozwiązania dla wszelkich inwestycji niskoprądowych.

PowerWalker

PowerWalker to niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji zasilaczy awaryjnych, będąca częścią firmy BlueWalker GmbH. Wizją marki jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie zasilania awaryjnego. Produkty PowerWalker przechodzą dokładny czterostopniowy proces kontroli, który gwarantuje ich trwałość i niezawodność.

ROGER

Firma ROGER jest obecna na rynku od 30 lat, a przedmiotem jej działalności jest projektowanie, produkcja i sprzedaż elektronicznych systemów kontroli dostępu i automatyki budynkowej oraz rejestracji czasu pracy. Ponadto wysoka niezawodność i funkcjonalność oferowanych produktów, potwierdzona w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji, przy dobrej relacji jakości do kosztu przyczyniły się do powstania rozległej sieci dystrybucji obejmującej 3 kontynenty i ponad 40 krajów. Dla oferowanych rozwiązań dostępna jest bezpłatna pomoc techniczna. Dział techniczny firmy zapewnia profesjonalne wsparcie z zakresu doboru i konfiguracji urządzeń oraz oprogramowania.

SENSOR-ONLINE

Automatykę budynku hotelowego można zaprojektować na wiele sposobów i na różnorakim sprzęcie. Niezależnie od przyjętego rozwiązania powinna ona uwzględniać specyfikę obiektu i wymagania korzystających z niej użytkowników. W żadnym wypadku nie powinna być celem samym w sobie, z mnóstwem „wodotrysków” i atrakcyjnych dodatków przysłaniających podstawową funkcjonalność. Korzystanie z niej powinno być dla gościa intuicyjne, a od personelu niewymagające specjalistycznego przygotowania. Takim właśnie rozwiązaniem jest SENSOR Automatyka dla Hotelu — produkt skierowany do obiektów turystycznych takich jak hotele, pensjonaty, apartamenty na wynajem itp.

SENSOR to system uwzględniający rytm pracy hotelu wyznaczany przez przyjeżdżających i wyjeżdżających gości. Jedna karta/klucz pozwala na poruszanie się po całym obiekcie w ramach posiadanych uprawnień. Otwiera pokój, umożliwia wjazd na parking czy też pozwala na przejście do strefy relaksu. System zadba o automatyczne ustawienie optymalnej temperatury, załączy oświetlenie, otworzy zawory z wodą, podniesie rolety itp. a po skończonym pobycie, bez ingerencji obsługi przestawi pomieszczenia w tryb pracy postojowej, przyczyniając się do zmniejszania kosztów wydatkowanych na zużywaną energię. Dodatkowo, w przypadku awarii poinformuje o zalaniu wodą czy wycieku freonu, a w pokojach dla osób z niepełnosprawnością pozwoli na uruchomienie instalacji przyzywowej. Jest to system bardzo uniwersalny spełniający wymagania zarówno małych pensjonatów, jak i wielogwiazdkowych hoteli. Należy przy tym pamiętać, że kontrola dostępu w tym przypadku to jedynie 20-30% jego możliwości. Pozostała funkcjonalność jest zwykle dokupywana przez Inwestorów u różnych producentów — tutaj mamy wszystko w ramach jednego, zintegrowanego pakietu.

TP-Link

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów. 

UNICARD

UNICARD SA od trzech dekad integruje rozwiązania z zakresu Kontroli Dostępu (KD), Rejestracji Czasu Pracy (RCP) oraz systemów identyfikacji osób. Firma projektuje oraz produkuje własne urządzenia i wraz z oprogramowaniem buduje systemy, które spełniają indywidualne wymagania Klienta.

Dzisiaj UNICARD SA to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży systemów bezpieczeństwa, będąca autorem pierwszego polskiego systemu kontroli dostępu w chmurze – impero 360.

Dzięki dbałości o najwyższą jakość produktów i usług UNICARD SA ugruntował swoją pozycję na rynku oraz zyskał zaufanie i renomę. Korzystanie z nowoczesnych rozwiązań, profesjonalne podejście do każdego projektu, wysokiej jakości sprzęt i autorskie oprogramowania uczyniły z UNICARD SA lidera w branży.

ZPAS

ZPAS S.A. to polski dostawca rozwiązań dla szeroko pojętego rynku IT, ITC i energetyki. Aktualnie zatrudnia około 700 osób w 4 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na Dolnym Śląsku. Kadra inżynieryjna to 70 specjalistów w mechanice i elektryce, którzy wspólnie z przedstawicielami działów handlowych doradzają klientom w doborze optymalnych rozwiązań zarówno na bazie konstrukcji własnych ZPAS, jak i kastomizowanych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. 

50 lat doświadczenia na rynku (od projektu po wykonawstwo i obsługę posprzedażową) czyni ze ZPAS wiarygodnego partnera biznesowego o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zgodnie ze strategią rozwoju firmy, najbliższe lata to oprócz ciągłego ulepszania stałej oferty (szaf i szafek 19”, serwerowych, zewnętrznych, przemysłowych, pulpitów), dalszy rozwój rozwiązań kompleksowych, w tym Data Center (https://zpasgroup.pl/content/41-serwerownie-zpas).

ACO

Domofony Aco – to trwałe, niezawodne i funkcjonalne urzadzenia, w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Od 3 dekad rozwijamy i ulepszamy nasze produkty, odpowiadając na potrzeby Klientów i oferując im rozwiązania, które przetrwają lata.  Na bieżąco reagujemy na zmieniające się na rynku trendy zarówno w zakresie technologii, jaki designu. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb inwestycji wielomieszkaniowych z rozbudowanym i skomplikowanym systemem domofonowym, a także do klienta indywidualnego (małe inwestycje). Posiadamy nowoczesny park maszyn produkcyjnych, co pozwala nam na realizację nowatorskich rozwiązań, ale także na dostosowywanie oferty pod indywidualne zamówienia. Przekonaj się sam!

Dane kontaktowe: Biuro Obsługi Klienta, e-mail: bok@aco.com.pl, tel.: +48 61 843 93 71

BCS

BCS to polska marka stworzona w 2008 roku. Wiele lat doświadczenia w sektorze elektronicznych systemów zabezpieczeń dało nam szansę na stworzenie wyjątkowej grupy produktów. Od 14 lat krajowa marka BCS jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży CCTV. Znając bardzo dobrze potrzeby rynku, wiemy czym powinien charakteryzować się produkt wysokiej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny i zapewnieniu wsparcia techniczno–projektowego na najwyższym poziomie.

Naszym partnerom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej (IP, HD-CVI), wideodomofonów IP, zasilaczy oraz kontroli dostępu.  Na ofertę BCS składa się każda linia z grupy produktów CCTV, obejmująca produkt: ekonomiczny, standardowy i profesjonalny dedykowany do projektów.

Dbając o wysoki poziom zadowolenia naszych Klientów udzielamy profesjonalnego wsparcia od zakupu po serwis.  Stawiając na jakość oferowanego sprzętu cały czas poszukujemy najlepszych rozwiązań na rynkach światowych , szkoląc i rozwijając nasz dział wsparcia technicznego, który jest dedykowany dla naszych Klientów.

BCS to dziś marka, która stawia na jakość sprzętu i obsługi.

Corning

Opierając się na ponad 160 lat wiedzy o materiałach i inżynierii procesowej, firma Corning kreuje i wytwarza przełomowe produkty, które znajdując zastosowanie w zaawansowanych technicznie urządzeniach, rozwiązaniach telekomunikacyjnych, w sferze nauki, przyczyniają się do wzrostu komfortu życia i codziennej pracy.

Corning Optical Communications Polska, część segmentu telekomunikacyjnego firmy Corning, jest wiodącym producentem rozwiązań światłowodowych systemów łączności dla systemów głosowych, danych i aplikacji sieciowych wideo na całym świecie. Oferujemy najszerszy asortyment rozwiązań światłowodowych i miedzianych produktów end-to-end dla sieci klientów telekomunikacyjnych.

Ponadto Corning oferuje pełen zakres pasywnych rozwiązań optycznych dla zróżnicowanych aplikacji Fibre-to-the-Home (FTTH), Data Centers, LAN/WAN. Na przestrzeni lat, jako producent włożyliśmy wiele wysiłku we wdrażanie  innowacji (plug and play, produkty prekonektoryzowane), co jest branżowym wyróżnikiem. Jesteśmy jednym z niewielu dostawców zapewniających pełną gamę usług dla projektów FTTH.

Emiter
Emiter  – dbamy o dostęp do czystej energii
i najnowszej technologii dla domu

Emiter to firma produkująca okablowanie strukturalne miedziane i światłowodowe do różnego rodzaju sieci, m.in. teleinformatycznych, telefonicznych czy do transmisji audio i video. Oferujemy też elementy i narzędzia niezbędne do bezpiecznej instalacji dla wykonawców.

Jesteśmy dystrybutorem światowej klasy marek z branży fotowoltaiki i smart home. W naszym asortymencie znajdziesz najnowsze rozwiązania technologiczne dla fotowoltaiki takich firm jak Solplanet, Huawei, JASolar, WattPower czy NeoSys. Dla Smart Home dystrybuujemy marki Grenton, Teletask i Divus.

Z naszych rozwiązań można stworzyć zarówno mikroinstalacje fotowoltaiczne, jak i większe połączenia stosowane m.in. w elektrowniach i dużych przedsiębiorstwach. W przypadku tworzenia systemów smart home zapewniamy kompleksową pomoc – w analizie, projekcie, wycenie, instalacji, konfiguracji, programowaniu i konserwacji.

Wierzymy, że inteligentny dom oparty na czystej energii słonecznej to bliska przyszłość każdego gospodarstwa domowego. Dzięki takim rozwiązaniom zyskujesz nie tylko wygodę, ale również ogromne oszczędności, a przy tym dbasz o środowisko.

Exclusive Networks Poland

Exclusive Networks jest globalnym liderem dystrybucji z wartością dodaną, obecnym w 170 krajach, dostarczającym zaawansowane technologie cyfrowe w zakresie cyberbezpieczeństwa i cloud. Firma działa w unikatowym modelu ,,local sale, global scale”. Zapewnia on wymianę doświadczeń z ekspertami z całego świata oraz stabilny rozwój w globalnych strukturach, a jednocześnie niezależność, bliskość z partnerami, bezpośrednie wsparcie handlowe i techniczne, świadczone przez osoby, doskonale znające rynek lokalny i posługujące się ich językiem.

W 2021 roku firma rozszerzyła swój obszar działalności o region CEE, dołączając do swoich struktur Veracomp – największego dystrybutora VAD z ponad 30-letnim doświadczeniem, obecnego w 18 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.​

Exclusive Networks Poland zapewnia partnerom know-how, zespół 300 ekspertów oraz doskonałą znajomość rynku IT, dbając o długofalowe relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu. Ofertę firmy tworzą zaawansowane technologie cyfrowe w zakresie sieci, pamięci masowych i serwerów, Cloud i Data Center, cyberbezpieczeństwa, Unified Communications, systemów Pro AV i Digital Signage, rozwiązań przemysłowych i IoT, a także produktów SOHO, grafiki i gamingu.

MicroMade

MicroMade to doświadczony (35 lat na rynku) producent elektroniki, specjalizujący się głównie w projektowaniu i produkcji niezawodnych systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Dostarczane przez MicroMade urządzenia i programy pomagają chronić ludzi, zabezpieczać cenne zasoby oraz umożliwiać klientom optymalizację wielu procesów biznesowych. Nieustannie wdrażamy innowacyjne pomysły w naszych produktach, aby tworzyć realną wartość, która przekłada się na wymierne korzyści dla użytkowników. Oferowane systemy dostępu są nie tylko bezpieczne, skalowalne i łatwe w obsłudze ale i podążają za współczesnymi wymaganiami design’u (np. czytniki szklane). Dodatkowo współpraca z firmą Ifter (EQU ACC) pozwala sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Miwi Urmet

Miwi Urmet Sp. z o.o. to założona w 1990 roku firma będąca przedstawicielem włoskiej, globalnej grupy Urmet. Od ponad 30 lat jest liderem na rodzimym rynku w zakresie dystrybucji elektronicznych systemów zabezpieczeń osób i mienia. W swojej ofercie posiada m.in.: telewizję przemysłową, kontrolę dostępu, systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy sygnalizacji pożaru, interkomy, systemy wideo/domofonowe, automatykę bramową i budynkową.

W ramach swojej działalności Miwi Urmet oferuje fachowe doradztwo w zakresie doboru technologii i urządzeń w celu uzyskania jak najlepszej funkcjonalności i stosunku jakości do ceny; opracowanie projektów technicznych; nadzór i wsparcie techniczne przy uruchomieniu systemów; profesjonalny serwis, a także szkolenia dla instalatorów i projektantów.  

Molex Connected Enterprise Solutions

Od ponad 30 lat Molex specjalizuje się w opracowaniu produktów i rozwiązań umożliwiających tworzenie lepszej infrastruktury sieciowej.

Od centrów danych, zakładów produkcyjnych , instytucji rządowych po opiekę zdrowotną i edukację – sieci będą działały lepiej i dłużej dzięki technologii Molex.

Wysokiej jakości kompleksowe rozwiązania okablowania strukturalnego pozwalają firmom użytkować aplikacje o krytycznym znaczeniu dla ich działalności.

Zmieniamy globalne podejście firm do Infrastruktury IT

Dysponując zakładami projektowymi i produkcyjnymi oraz lokalnymi zespołami handlowymi na całym świecie, prowadzimy sprzedaż w ponad 100 krajach, zapewniając solidne i uniwersalne  rozwiązania.

Od 2000 roku polska fabryka z nowoczesnym zapleczem laboratoryjnym wspiera klientów zarówno na rynku lokalnym jak i światowym.

Poltel Telecom

Firma POLTEL od 1994 roku znana jest na rynku jako dystrybutor pełnej gamy produktów do budowy sieci telekomunikacyjnych, teletechnicznych, teleinformatycznych i prowadzi działalność w zakresie kosztorysowania i dostaw telekomunikacyjnego osprzętu pasywnego i aktywnego (sieciowego) w bardzo szerokim asortymencie.

Poprzez wieloletnią współpracę z wiodącymi na polskim, europejskim i światowym rynku producentami i dostawcami , staliśmy się multibrandowym dostawcą sprawdzonych produktów i systemów.

Firma POLTEL prowadzi wyłącznie działalność handlową, doradczą i szkoleniową obejmującą realizację bieżących i inwestycyjnych dostaw materiałowych. Wprowadza do oferty wyłącznie rozwiązania niezawodne, spełniające wymagania europejskich i polskich  norm branżowych, objęte polityką gwarancyjną i reasekuracyjną przez producentów. Gwarantuje oryginalność oferowanych produktów i zakup poprzez autoryzowane i legalne kanały sprzedaży producentów na polskim rynku.

Firma POLTEL jest sprawdzonym i wiarygodnym dostawcą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Strategia marketingowa firmy ukierunkowana jest na budowanie długofalowych, pozytywnych relacji zgodnie z ideą:

„Naszym celem jest wspólny biznes…”

Poly

Firma Poly to jedna z największych na świecie firm dostarczających rozwiązania do komunikacji i współpracy. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w rozwijaniu technologii audio oraz wideo sprawia, że produkty Poly zapewniają najwyższą jakość i odpowiadają na aktualne wyzwania komunikacji we współczesnym świecie. Poly oferuje wysokiej klasy sprzęt konferencyjny: kompleksowy zestaw inteligentnych punktów końcowych do ujednoliconej współpracy, obejmujący systemy komunikacji osobistej i grupowej, z pełną gamą zestawów słuchawkowych, telefonów stacjonarnych i konferencyjnych oraz rozwiązań do współpracy wideo. Oprogramowanie i usługi w chmurze zapewniają zaawansowane zarządzanie, analizy i wgląd, które wspierają podejmowanie decyzji biznesowych. Poly to globalna firma komunikacyjna, a oferowane przez nią technologie opierają się przede wszystkim na rozwiązaniach audio (słuchawki, telefony) i wideo (personalne, all in one, systemy do sal konferencyjnych), dodatkowo natywnie wspierając popularne platformy komunikacyjne. Exclusive Networks Poland jest dystrybutorem VAD rozwiązań Poly w Polsce.

RCS Engineering

Głównym celem firmy RCS Engineering jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań teletechnicznych, w tym ściśle związanych z bezpieczeństwem. Znajomość rynku oraz najnowocześniejszych rozwiązań pozwala nam na zaproponowanie zintegrowanych systemów teletechnicznych, w celu automatyzacji procedur działań, optymalizacji inwestycji przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i wysokiej jakości urządzeń.

Nasz zespół posiada wysokie kwalifikacje oraz kilkunastoletnie doświadczenie w branży zabezpieczeń obiektów prywatnych, jak i podlegającym obowiązkowej ochronie.

Firma RCS Engineering jest generalnym dystrybutorem wysokiej jakości systemów takich producentów jak:
Ronyo Technologies (ochrona obwodowa, monitoring osób, systemy ochrony dzieł sztuki)
AVS Electronics (bariery mikrofalowe, czujniki SSWiN)
IMA (multiformatowe czytniki kontroli dostępu)

Posiadamy bogate doświadczenie w znajomości krajowych i zagranicznych systemów UAV (zarówno do zastosowań cywilnych jak i militarnych), ich komponentów składowych, w tym autopilotów, systemów łączności oraz wyposażenia optoelektronicznego.
W związku z powyższym w portfolio mamy drony, drony na uwięzi, systemy radarowe i antydronowe a także zautomatyzowane stacje dokujące dla dronów.

SALTO Systems

Firma SALTO Systems powstała w 2001 roku i od początku swojego istnienia redefiniuje świat elektronicznej kontroli dostępu. We wszystkim, co robimy, kierujemy się innowacyjnością oraz potrzebami naszych klientów, dlatego w przeciągu zaledwie kilku lat istnienia SALTO stało się liderem na rynku najnowocześniejszych technologii. Obecnie jesteśmy największym dostawcą elektronicznej kontroli dostępu w Europie i jednym z największych na świecie.

Główna siedziba firmy znajduje się w kraju Basków (Północna Hiszpania), firma SALTO posiada także swoje biura w 37 innych krajach na wszystkich kontynentach. Od 2013 roku działamy również w Polsce i cały czas planujemy dalszy rozwój.

Obecnie firma działa już w ponad 90 krajach. Na całym świecie zrealizowanych zostało kilkadziesiąt tysięcy projektów i zainstalowanych ponad 5.000.000 elektronicznych okuć SALTO. Szacuje się, że ponad 40.000.000 ludzi na świecie codziennie posługuje się technologią SALTO.

Samsung

Samsung nieustannie dostarcza przedsiębiorstwom technologie, której potrzebują, aby efektywnie wytyczać ścieżkę naprzód, zapewniając w pełni zoptymalizowane rozwiązania w zakresie wyświetlania. Na świecie istnieje wiele marek wyświetlaczy. Jednak tylko nieliczne są kochane i wybierane przez biznes przez 15 kolejnych lat. To główna siła napędowa, która sprawiła, że ​​Samsung jest numerem 1 na rynku wyświetlaczy.

Samsung przoduje w ewolucji rozwiązań Digital Signage i technologii wyświetlania, wyprzedzając konkurencję, aby zapewnić najbardziej imponujące wrażenia wizualne oraz najlepsze rozwiązania dla biznesu. Samsung oferuje pełną gamę produktów wyświetlania profesjonalnego i oprogramowanie (MagicInfo), co oznacza, że Integratorzy mogą wybrać idealne rozwiązanie, aby sprostać zmieniającym się i rosnącym wymaganiom swoich klientów.

ZETTLER

ZETTLER – Tradycja innowacji w zakresie wykrywania pożarów

Rodzinę produktów Zettler zbudowano w oparciu o technologię MZX, która zapewnia jedne z najbardziej zaawansowanych funkcji w wykrywaniu pożarów.

Opracowana w wyniku integracji innowacyjnych rozwiązań produktowych, powstałych podczas wielu lat prowadzenia badań i rozwoju w całej Europie, platforma technologiczna MZX, przez ponad 100 lat istnienia oferuje szereg najlepszych technik detekcji, wnosząc znaczny wkład we wczesne wykrywanie pożarów i minimalizowanie fałszywych alarmów. Platforma dostarcza również jedne z najlepszych technik instalacyjnych, umożliwiających łatwe i elastyczne prace inżynierskie i montażowe. Dzięki temu Zettler jest jednym z najbardziej odpornych, niezawodnych i funkcjonalnych systemów, oferując najwyższy poziom zgodności z normami.

2N

Firma 2N należy do liderów w dziedzinie systemów interkomowych i kontroli dostępu IP. 

Jesteśmy pionierem innowacji w tym sektorze, opracowując pierwszy na świecie domofon IP w 2008 roku oraz pierwszy domofon LTE/4G dziesięć lat później. Obecnie oferujemy pełen zakres rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa, systemów kontroli dostępu i komunikacji zewnętrznej w budynkach. 2N obsługuje zarówno rynek mieszkaniowy, jak i komercyjny. Nasze rozwiązania współdziałają z technologią Bluetooth oraz urządzeniami mobilnymi.

2N jest od 2016 roku członkiem Grupy AXIS i posiada oddziały w jedenastu krajach oraz rozległą sieć dystrybucji na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.2n.com

A+V

A+V – Projektujemy i integrujemy systemy audiowizualne.

A+V zajmuje się projektowaniem systemów audiowizualnych i ich integracją z pozostałymi instalacjami niskoprądowymi. Zespół projektantów A+V posiada liczne branżowe certyfikaty oraz wiedzę pozwalającą na tworzenie projektów zgodnych z najwyższymi standardami w branży.

A+V posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów audiowizualnych dla biur, hoteli, uczelni i muzeów. System AV wdrożony przez A+V w Bania Conference Centre został nagrodzony przez Crestron Europe Integration Awards w kategorii Best Hospitality Project.

Dzięki obecności w największych miastach – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie – A+V zapewnia sprawną obsługę klientów i partnerów w całej Polsce, a także w wielu lokalizacjach europejskich.

Więcej informacji na https://aplusv.pl/ oraz https://www.linkedin.com/company/a-v-sp-z-o-o/

ASSMANN

Grupę ASSMANN tworzy 13 oddziałów na całym świecie z główną siedzibą w Lüdenscheid w Niemczech. Oddział ASSMANN Polska funkcjonuje od 1992 roku, jako ASSMANN Distribution Sp. z o.o. od roku 2007.

Głównym obszarem działalności ASSMANN jest dystrybucja rozwiązań w zakresie sieci teleinformatycznych, instalacji niskoprądowych, bezpieczeństwa CCTV oraz multimediów i akcesoriów komputerowych.

Jesteśmy właścicielem marki DIGITUS® oraz dystrybutorem produktów renomowanych światowych  marek, takich jak Nexans czy Fluke Networks, będących liderami w swoich segmentach rynku.

Dostarczamy gotowe rozwiązania, oferujemy pomoc w projektowaniu i konfiguracji systemów sieciowych zgodnie z najnowszymi standardami i wymaganiami naszych klientów. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby zaoferować pomoc w doborze najlepszych rozwiązań.

Prowadzimy unikalne szkolenia w zakresie metodologii pomiarów sieci LAN oraz analizy wyników wg programu CCTT przygotowanego przez specjalistów i inżynierów z firmy Fluke Networks.

Nasze serwisy: www.assmann.pl | pl.assmann.shop | flukenetworks.assmann.pl

Social media: Linked in | Facebook

Axium

Od 18 lat, przez pasję do technologii, dostarczamy kompleksowe, profesjonalne i zintegrowane rozwiązania dla komunikacji w biznesie. Siłą Axium jest wiedza, doświadczenie i partnerskie relacje. Zdiagnozujemy i rozwiążemy problemy,  przetestujemy u Ciebie najlepsze technologie, wdrożymy i rozwiniemy infrastrukturę komunikacyjną. Oferujemy telefony, profesjonalne słuchawki nagłowne, rozwiązania IP, systemy telekonferencji, wideokonferencji, profesjonalne centrale telefoniczne, switche, serwery oraz aplikacje biznesowe Call/Contact Center. Dzielimy się naszą wiedzą opartą są na wieloletnim doświadczeniu w branży oraz na badaniach prowadzanych w naszym centrum badawczo-rozwojowym. Odmień swoją firmę z naszymi doświadczeniami i sprawdzonymi metodami. 

Bitstream

Jesteśmy wiodącą polską firmą dostarczającą rozwiązania synchronizacji czasu dla CCTV, systemów alarmowych i automatyki budynkowej.

Ponad 17 lat ciężkiej pracy pozwoliło nam zrozumieć potrzeby klientów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu klientów, udało nam się stworzyć niezawodne i solidne rozwiązania dla najbardziej wymagających branż.

Mając takie doświadczenie i zespół, dostarczamy odpowiednie rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających i unikalnych projektów – pomagamy przy realizacji “pod klucz” i udostępniamy naszą aplikację wspomagającą zarządzanie siecią. Dodatkowo kompleksowo wspieramy naszych klientów przez wszystkie etapy projektu – od doradztwa i planowania, po realizację projektu i udzielanie wsparcia technicznego

Wierzymy w zaufanie, uczciwość i szacunek – to właśnie tworzy najlepsze partnerstwa, więc… sprostaj z nami wymaganiom zmieniającego się świata!

EWIMAR

Ewimar Sp. z o.o. jest polskim producentem urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej do instalacji teletechnicznych. Nasze produkty to zaawansowane systemy ochronne do sieci LAN, systemów alarmowych oraz instalacji CCTV. Oferta produktowa obejmuje pojedyncze i wielokanałowe ograniczniki przepięć oraz urządzenia do telemetrii i sterowania znajdujące zastosowanie w automatyce przemysłowej. Ułatwiają one wykonywanie wymienionych instalacji, uzupełniając je o dodatkowe funkcje, zwiększają jakość połączeń elektrycznych i mechanicznych a także zapewniają skuteczną ochronę przed wyładowaniami atmosferycznymi. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości, niezawodnych i kompletnych rozwiązań systemowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

NOVET

Firma NOVET jest wiodącym dostawcą elektronicznych systemów kontroli dostępu i rozwiązań dla branży stolarki otworowej. Aktywnie działa na polskim rynku od 1996 roku i od samego początku obrała kierunek sprzedaży produktów najwyższej jakości, posiadających certyfikaty renomowanych instytutów badawczych oraz spełniających wymogi europejskich norm.

Oferowane przez nas urządzenia kontroli dostępu łączą zalety rozwiązań mechanicznych i elektronicznych oraz gwarantują maksymalny poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie dla firm i przedsiębiorstw, dysponujących wieloma obiektami w różnych lokalizacjach. Przyjazne w obsłudze aplikacje umożliwiają administratorowi zdalne zarządzanie uprawnieniami użytkowników z dowolnego miejsca na świecie. Dotyczy to zarówno pracowników stacjonarnych, jak i tych wykonujących swoje zadania w terenie. 

Najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantują nie tylko poszczególne urządzenia, ale także samo oprogramowanie, odpowiadające za kodowanie przesyłanych danych. Poszczególne systemy kontroli dostępu są elastyczne i skalowalne co oznacza, że w dowolnej chwili można rozbudować je dodając nowych użytkowników i kolejne urządzenia. Mechatroniczne wkładki i kłódki oraz zamki RFID umożliwiają nie tylko zabezpieczenie drzwi wejściowych, drzwi ewakuacyjnych czy drzwi wewnętrznych, ale także bram, furtek, a nawet kontenerów, skrzynek pocztowych czy szafek depozytowych.

Elektroniczne systemy kontroli dostępu opierają się na technologii Data on credential, określającej metodę przechowywania oraz weryfikowania poprawności i ważności praw dostępu. Umożliwia ona zintegrowanie elektronicznych zamków pracujących w trybie offline z urządzeniami kontroli dostępu online. Prawa dostępu poszczególnych użytkowników są przechowywane w bezpieczny sposób na poświadczeniach, a pracujące w trybie offline urządzenia weryfikują je pod kątem ważności i aktualnego statusu. Aktualizacje praw dostępu i ich ponownie wgranie na poświadczenie użytkownika odbywa się za każdym razem, gdy dana osoba komunikuje się z czytnikiem / walidatorem online.

LinkedIn | Facebook | Youtube

Polsound

Gdy liczy się dźwięk!

Firma Polsound jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego, studyjnego oraz profesjonalnych rozwiązań audio-wizualnych. Nasza oferta przeznaczona jest dla wymagających klientów, ceniących najwyższą jakość i bezkompromisowe wsparcie techniczne i serwisowe.

Wspieramy aktywnie naszych klientów, oferując pomoc przy doborze sprzętu dla potrzeb koncertowych, teatralnych, studyjnych i komercyjnych.  Wspieramy projektantów i konsultantów przy projektowaniu i wdrażaniu najbardziej zaawansowanych systemów komunikacji głosowej i wizualnej, oferując niezwykle funkcjonalne i przyjazne rozwiązania dla administracji publicznej, edukacji i biznesu. Nasze rozwiązania to standard w kluczowych firmach korporacyjnych na świecie.

Jesteśmy dystrybutorem najbardziej cenionych marek na świecie, takich jak Shure, Meyer Sound, DiGiCo, Tascam, Visionary Solutions, Symetrix, Optimal Audio czy Williams AV.

Więcej informacji na stronie www.polsound.pl.

SOLARIX

SOLARIX – wygrywamy dzięki jakości!

Jesteś projektantem, wykonawcą, czy może instalatorem sieci okablowania strukturalnego? Czy może działasz w segmencie ISP? A może jesteś dystrybutorem i poszukujesz sprawdzonego dostawcy?

Jesli szukasz niezawodnej sieci okablowania strukturalnego, prostej w montażu, złożonej z wysokiej klasy komponentów i w atrakcyjnym poziomie cenowym, odpowiedzią jest SOLARIX! Naszym hasłem jest: Wydajność i jakość! Potwierdzają to certyfikaty międzynarodowe uznanych laboratoriów badawczych (np. GHMT, 3P) oraz ponad 1000 certyfikowanych instalacji w Polsce, Czechach i Słowacji.

Wszystkie elementy systemu SOLARIX spełniają lub przekraczają wymagania określone w międzynarodowych standardach. SOLARIX oferuje produkty dostosowane do najnowszych trendów w sieciach: kategorii 5E, kategorii 6A, kategorii 7 i i 7A oraz kategorii 8, wspierające szybkość transmisji danych do 40 Gbps. SOLARIX to także światłowody i komponenty optyczne oraz szafy teleinformatyczne. System SOLARIX jako jeden z nielicznych jest przeznaczony do wszystkich rozmiarów i typów sieci.

Więcej o systemie SOLARIX dowiesz się na https://www.solarix.eu/ i www.facebook.com/SolarixSystem

TOMMEX

TOMMEX – często jesteśmy niewidoczni, ale zawsze słychać nas głośno i wyraźnie. Od 30 lat zajmujemy się dostarczaniem systemów nagłośnienia dla wszelkiego typu obiektów. Działamy od projektu do realizacji, zapewniając wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Nasze rozwiązania elektroakustyczne wyznaczają standardy na rynku, bazując na innowacyjnych technologiach.

Proponujemy rozwiązania dla estrady, teatrów, klubów, sal koncertowych, domów kultury, obiektów sportowych, dworców kolejowych i centrów komunikacyjnych. Oferujemy również systemy dla restauracji, sklepów, biur, czy sal konferencyjnych. Duże doświadczenie naszych specjalistów gwarantuje najwyższą jakość obsługi, zapewniając sukces realizowanych projektów. Setki realizacji i referencji potwierdzają, że „Dźwięk to My !”

AV iT Info

AV iT Info — platforma medialna, specjalizująca się w tworzeniu i popularyzowaniu treści związanej z profesjonalną branżą AV i IT. Platformę budują: Kanał AV iT (YouTube), Radio AV iT (podcast), strona internetowa z Newsami, Technologiczną Wikipedią i specjalną Strefą Integratora. 

Dla klienta końcowego platforma popularyzuje trudne pojęcia branżowe, testuje nowości,  przybliża produkty i rozwiązania, edukuje, zaciekawia. Integratorowi dostarcza najnowsze informacje branżowe dotyczące aktualnych wydarzeń typu roadshow i webinarów, relacjonuje najważniejsze eventy, w jednym miejscu zbiera najistotniejsze informacje z życia branży. 

Budowa.org

Portal internetowy Budowa.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży budowlanej.

Budownictwo.org

Portal internetowy Budownictwo.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży budowlanej.

elektro.info

Portal elektro.info.pl zajmuje się szeroko pojmowaną elektrotechniką i elektroenergetyką. Najmocniejszą stroną portalu są opracowania merytoryczne i problemowe, dotyczące m.in. automatyki, inteligentnego budynku, energooszczędności oraz wielu innych dziedzin. Serwis ściśle współpracuje z redakcją miesięcznika „elektro.info” i publikuje materiały uzupełniające do tych wydawanych w czasopiśmie.

Elektryka.org

Portal internetowy Elektryka.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży elektrycznej.

instalacjebudowlane.pl

Portal www.instalacjebudowlane.pl to codziennie aktualizowany serwis o tematyce instalacji w budownictwie, kierowany do indywidualnych inwestorów i profesjonalistów. Dostarcza najświeższe informacje dotyczące cen i instrukcji montażu produktów, wskazuje normy i przepisy prawne dla prac instalatorskich. Posiada informację targową, szkoleniową oraz zakładkę zawierającą oferty pracy w branży instalacyjnej.

Ochrona i Bezpieczeństwo

Ochrona i Bezpieczeństwo jest dwumiesięcznikiem z branży security, obecnym na rynku od ponad 20 lat na rynku czasopism branżowych, wydawanych przez Mediafachowe Sp. z o.o.

Zakres tematyczny naszego tytułu obejmuje najważniejsze tematy branży zabezpieczeń:

 • Monitoring wizyjny
 • Telewizja dozorowa CCTV
 • Kontrola dostępu
 • SSWiN (Systemy sygnalizacji włamania i napadu)
 • Ochrona perymetryczna (obwodowa)
 • Termowizja
 • Bezpieczeństwo Ppżarowe (SSP – Systemy sygnalizacji pożarowej)
 • Ochrona infrastruktury krytycznej
 • Ochrona obiektów
 • Systemy łączności
 • Zasilanie awaryjne
 • Cyberbezpieczeństwo
 • Ratownictwo
 • DSO ( Dżwiękowe systemy ostrzegawacze)
 • Integracja systemów bezpieczeństwa
 • Smart City
Real Estate Magazine

Real Estate Magazine – to profesjonale czasopismo poświęcone tematyce zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi. Autorami artykułów ukazujących się na łamach magazynu są praktycy oraz eksperci posiadający ugruntowaną wiedzę i duże doświadczenie w branży. Profil i merytoryka dwumiesięcznika doskonale odpowiadają na potrzeby zarządców nieruchomości, w tym biur, magazynów, centrów handlowych, hoteli czy deweloperów. Real Estate Magazine to przestrzeń do wymiany spostrzeżeń, będących reakcją na pojawiające się w branży zmiany i rozwiązania technologiczne. Wokół czasopisma gromadzi się społeczność skupiająca najważniejszych graczy, instytucje, stowarzyszenia oraz przedstawicieli świata nauki, którzy współtworzą kontent merytoryczny do wszystkich wydań Real Estate Magazine. To niezastąpione kompendium wiedzy z zakresu zarządzania nieruchomościami.

Warsztaty Romi

Romi poleca : Duża moc UPSa w małej, płytkiej szafce, problemy i rozwiązania, oraz monitoring UPSa z aplikacji na Twoim telefonie, czyli wyświetlacz XXI wieku.

Artur Kowalski
Dyrektor Techniczny w CTI MIKROTEL

Od 30 lat związany z branżą TELCO i IT, od blisko 20 lat zajmuje się wdrażaniem na polskim rynku rozwiązań opartych o produkty firmy 2N. Zebrana wiedza i doświadczenie z różnych dziedzin pozwala na rozwiązywanie większości problemów związanych z niestandardowymi potrzebami klientów.

Maria Głowa
Specjalista ds. projektów

Na co dzień związana z marką BCS. Jako specjalista ds. projektów zajmuje się utrzymaniem współpracy z projektantami, wsparciem w zakresie projektowania CCTV oraz analizą i doradztwem w zakresie doboru optymalnych rozwiązań i sprzętu.

Tytuł inżyniera uzyskała na Politechnice Łódzkiej, nadal kontynuuje naukę na Politechnice Warszawskiej o specjalizacji Technologie Cyfrowe w zarządzaniu produkcją. Aktualnie pisze prace związaną ze sztuczną inteligencją wspierającą oprogramowanie do zarządzania monitoringiem wizyjnym. 

Robert Gawroński
SMB Channel Manager

Z TP-Link związany od 2012 roku, obecnie odpowiada za strategię sprzedaży rozwiązań biznesowych. Posiada szeroką wiedzę o sieciach i stosowanych w nich urządzeniach, przez lata pracował jako inżynier wsparcia przedsprzedażowego.

INFOMUSIC

Największy portal muzyczny w Polsce

Signum Project
SIGNUM PROJECT to firma z długim doświadczeniem w zakresie projektowania i dostarczania rozwiązań multimedialnych oraz nowoczesnych technologii budynkowych dla rynku korporacyjnego, edukacyjnego oraz ekspozycyjnego. Zespół SIGNUM PROJECT to osoby z wieloletnim doświadczeniem z wielu dziedzin co pomaga w tworzeniu zaawansowanych technologicznie, dedykowanych rozwiązań dla każdego odbiorcy oraz ich integracji z pozostałymi systemami w budynku, architekturą czy scenografią. Dzięki połączeniu wielu dziedzin i kreatywnego podejścia do tworzonych projektów, uzyskujemy rezultaty wyróżniające naszych Klientów oraz ich ofertę, a także sposób pracy. Nietypowe realizacje są naszą najlepszą wizytówką, ale również w bardziej praktycznych aplikacjach potrafimy sprawić aby odznaczały się one wyjątkową jakością oraz stanowiły niezawodne narzędzie i wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.
Dr inż. Grzegorz Łukasz Augustyn

20 lat doświadczenia w branży inteligentnych technologii automatyki budynku oraz multimediów, doktor nauk technicznych o specjalności Wibroakustyka i inżynieria dźwięku (doktorat obroniony w 2005 roku), wykłady i zajęcia prowadzi na Wydziale Zarządzania AGH w ramach wdrażania nowego przedmiotu nauczania Zarządzanie Informacją Multimedialną. Od wielu lat prowadzi własną działalność gospodarczą w dziedzinie integracji zaawansowanych systemów multimedialnych oraz nowoczesnych instalacji inteligentnego i zintegrowanego budynku. Jako jedyny w kraju posiada certyfikat THX, jest także członkiem i certyfikowanym instalatorem CEDIA oraz InfoCOMM/AVIXA z prawami do prowadzenia szkoleń i wykładów. Posiada także uprawnienia ISF oraz wiele certyfikatów branżowych i producenckich. Prowadzi szkolenia oraz czynnie zajmuje się consultingiem i doradztwem technicznym oraz nadzorami nad realizacją inwestycji. Czynnie uczestniczy w pracach zagranicznych komisji standaryzacyjnych oraz doradztwa produktowego. Zajmuje się także projektowaniem, doradztwem i konsultingiem oraz audytem w zakresie nowoczesnych technologii budynkowych.