Partnerzy 18 SPIN cz. 2

Partnerzy 18 SPIN cz. 1

Close Menu

EXTREME NETWORKS BY VERACOMP

www.veracomp.pl

Firma Extreme Networks, Inc. (NASDAQ: EXTR) oferuje wsparte oprogramowaniem rozwiązania sieciowe.
Od sieci przewodowej po bezprzewodową, od stacji roboczych po centra danych, od małych firm po wielkie korporacje, podejmujemy ekstremalne działania by pomagać naszym klientom.
Czerpiąc z wizji opierającej się na tym, że sieć zapewnia łączność, która z kolei wpływa na prowadzoną przez Państwa działalność, skupiliśmy się na stworzeniu zestawu narzędzi softwareowych oraz systemu operacyjnego pozwalających na kontrolę indywidualnych polityk w całej sieci z poziomu jednego węzła. Platforma analityczna koreluje poziom wykorzystania zasobów sieci z wydajnością jej pracy a nasza inteligentna płaszczyzna kontroli dostosowuje w czasie rzeczywistym konfiguracje środowiska do bieżących potrzeb. Co więcej, rozszerzyliśmy kontrolę poza sieć fizyczną, obejmując także infrastrukturę działającą w chmurze – optymalizuje to Państwa sieć i aplikacje, niezależne od tego gdzie się znajdują.

FINDER Polska

www.findernet.com

Finder jest wiodącym w Europie producentem przekaźników z siedzibą we Włoszech. Gama asortymentu firmy obejmuje ponad 12 500 produktów z grup przekaźników dedykowanych dla przemysłu, infrastruktury, a także do zastosowań w instalacjach komercyjnych z systemami komunikacji i sterowania DALI, KNX, Bluetooth, NFC oraz całą gamę gniazd i akcesoriów. Nasza tradycja to prawie 70 lat doświadczenia na rynku przekaźników.

Firma dostarcza produkty na Polski rynek od początku lat 90-tych. W 2016 roku powstał oddział Finder Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu. Swoim klientom zapewniamy profesjonalną, szybką obsługę w kraju poprzez: wsparcie techniczne w zakresie zastosowań produktów, realizację procesów wdrożeniowych, badania i analizy, szkolenia oraz łańcuch dostaw.

Synology

http://sy.to/aboutcompanysynologyspin18

Firma Synology dostarcza rozwiązania, w których najważniejszym czynnikiem jest bezpieczeństwo, spójność danych i ciągłość pracy. Rozwiązania Synology są do tego efektywne kosztowo. Oznacza to, że w cenie urządzenia znajdziemy autorskie aplikacje Synology, między innymi bezlicencyjne aplikacje do backupu całej infrastruktury IT (komputery, serwery fizyczne, maszyny wirtualne), uruchamiania różnego rodzaju maszyn wirtualnych takich jak systemy Windows czy Linux oraz konfiguracji klastra wysokiej dostępności. Poza tym dostępne są również narzędzia usprawniające działanie zespołu (udostępnianie i synchronizacja, Mail, Chat, Synology Office).
Firma Synology stawia sobie za cel oferowanie produktów opracowanych z myślą o przyszłości oraz najlepszych w swojej klasie usług dla klientów.

A+V

Jesteśmy obecni w tych obszarach, w których audio i wideo są dziś nieodzowne.
Od edukacji i biznesu, poprzez hotele i szpitale, aż po muzea i domy kultury.

PROFESJONALIZM I PRECYZJA

Projektowanie i integracja systemów multimedialnych to nasza specjalność. Jesteśmy zespołem inżynierów akustyków, informatyków i automatyków pracujących w branży audiowizualnej od wielu lat. Realizujemy głównie to, co wcześniej sami zaprojektowaliśmy.

PROJEKTOWANIE OPTYMALNE

Żyjemy w świecie ograniczeń. Sztuką jest zaprojektować i zbudować system optymalny- bez błędów, skrojony na miarę. Nasze rozwiązania dostosowujemy do wymagań inwestora, które poznajemy i analizujemy.

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Zgromadziliśmy najlepszych specjalistów-inżynierów. Połączenie tak wielu różnych oraz unikatowych kompetencji pozwala nam realizować najbardziej wymagające projekty. Współpracując z nami otrzymasz więcej niż się spodziewasz.

Więcej na www.aplus.pl

Axis Communications

Axis wspiera rozwój inteligentnego oraz bezpiecznego świata poprzez tworzenie rozwiązań sieciowych, które dostarczają wiedzę umożliwiającą poprawę bezpieczeństwa i wdrażanie nowych sposobów prowadzenia działalności. Jako lider rynku sieciowych systemów wizyjnych Axis oferuje produkty i usługi z zakresu dozoru wizyjnego i analiz wideo, kontroli dostępu oraz systemów audio. Axis to firma mająca ponad 3500 pracowników w ponad 50 krajach, która współpracuje z partnerami na całym świecie w celu dostarczania rozwiązań klientom. Firma została założona w 1984 roku; ma siedzibę w Lund, w Szwecji.

Więcej informacji o Axis można znaleźć na stronie internetowej firmy pod adresem www.axis.com

BITNER Sp. z o.o.

www.bitner.com.pl

Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. to polski producent kabli i przewodów działający na rynku od 1996 roku. Nasza oferta adresowana jest przede wszystkim do projektantów, firm wykonawczych, budowlanych oraz podmiotów handlowych działających w branży elektrycznej, energetycznej, automatyki przemysłowej, telekomunikacyjnej oraz informatycznej. Szeroki asortyment wyrobów jest naszym największym atutem. Produkujemy ponad 20 000 wyrobów katalogowych, zebranych w kilkanaście grup asortymentowych. Nieustannie poszerzamy zakres produkowanych przez nas wyrobów, zarówno w zakresie grup i typoszeregu bieżącej produkcji, jak również poprzez realizację indywidualnych zamówień na podstawie dostarczonej przez klienta dokumentacji.

Bosch Building Technologies

www.boschsecurity.com/pl/pl/

Bosch Building Technologies jest wiodącym globalnym dostawcą produktów i rozwiązań w branży systemów zabezpieczeń, ochrony i komunikacji. Portfolio produktów obejmuje systemy dozoru wizyjnego, systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, systemy konferencyjne i kongresowe, a także systemy kontroli dostępu i zarządzania.

Dormakaba

https://www.dormakaba.com/pl-pl

Jesteśmy jedną z trzech największych firm na globalnym rynku rozwiązań zabezpieczeń i kontroli dostępu. Oferujemy rozwiązania bezpiecznego dostępu do pokoi i budynków z jednego źródła. Około 15 tysięcy naszych pracowników i wielu partnerów biznesowych jest gotowych służyć pomocą w ponad 130 krajach.

Grupa dormakaba to firma o ugruntowanej pozycji z ponad 150 letnim doświadczeniem. Niezależnie od tego, gdzie nasi klienci potrzebują innowacyjnych, godnych zaufania rozwiązań z zakresu dostępu i bezpieczeństwa, mogą na nas liczyć. Wysokiej jakości portfolio naszych produktów, znajduje zastosowanie w hotelach, sklepach, obiektach sportowych, lotniskach, szpitalach, domach lub biurach. Na całym świecie.

Nasze portfolio zawiera rozwiązania spełniające wszystkie wymagania: systemy wejść w tym automatyka drzwiowa i fizyczna kontrola dostępu, mechaniczne systemy klucza, technikę drzwiową, systemy okuć do szkła, zamki sejfowe, kontrolę dostępu i dane elektroniczne, systemy zamków hotelowych, akustyczne ściany mobilne. Oferujemy także serwis.

DTS SYSTEM

www.dts-system.pl

Firma DTS SYSTEM Sp. z o.o. prężnie prowadzi swoją działalność na polskim rynku od 2001 roku jako dystrybutor współpracując z największymi producentami. Silna pozycja oraz ciągły, dynamiczny rozwój w branży jest wynikiem wieloletniego doświadczenia naszych pracowników, jakości dostarczanych rozwiązań oraz podtrzymywaniem długoletnich relacji partnerskich ze swoimi klientami. Dzięki temu nasza firma cieszy się uznaniem wśród inwestorów, wykonawców i projektantów.

Na co dzień z powodzeniem opracowujemy wszelakie koncepcje, wspieramy przy projektowaniu systemów oraz dostarczamy wysokiej jakości sprzęt z zakresu:

  • telewizji przemysłowej,
  • systemów alarmowych,
  • systemów sygnalizacji pożaru,
  • nagłośnienia,
  • systemów kongresowych,
  • systemów wiedeofonowych i domofonowych,
  • kontroli dostępu,
  • systemów oddymiania,
  • systemów integrujących.

Aby zapewnić profesjonalną obsługę naszych klientów oferujemy im wsparcie poprzez cykliczną organizację szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów z branży. Nasz zespół kieruje się prostą zasadą: „Nie zatrzymuj wiedzy dla siebie, dziel się nią”.

Centrala firma DTS SYSTEM mieści się w Lublinie, ponadto możecie nas znaleźć w Rzeszowie, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy oraz Warszawie.

Ela-compil

www.ela.pl

Ela-compil to blisko 30-letnia historia inżynierów, którzy jako pierwsi w Polsce integrowali systemy bezpieczeństwa.  Firma jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek dedykowane sterowanie urządzeniami przeciwpożarowymi. Dwa flagowe produkty Ela-compil to świetnie znany na rynku od lat GEMOS (integruje wszystkie systemy związane z bezpieczeństwem w budynku)  i FPM+ (zintegrowana matryca sterowania urządzeniami ppoż ), które są regularnie rozwijane. Spółka od kilku lat wchodzi w skład międzynarodowego koncernu GRETSCH-UNITAS dla którego świadczy usługi w zakresie rozwoju oprogramowania.

FPM+ czyli Fire Protection Manager, to nowoczesne środowisko zapewniające sterowanie wszystkimi urządzeniami przeciwpożarowymi, a także pozostałymi urządzeniami uwzględnianymi w scenariuszu pożarowym. 

Elementami składowymi FPM+ jest modułowa centrala sterująca, której zadaniem jest przejęcie sygnału alarmowego z systemu sygnalizacji pożaru i wykonanie ręcznych  lub/i zaprogramowanych algorytmów sterowania oraz program FireMATRIX, za pomocą którego można dowolnie konfigurować centralę FPM+. Program FireMATRIX  poza konfigurowaniem centrali sterującej umożliwia także przeprowadzenie testów na dowolnym etapie instalacji. Jedną z wielu innowacji jakie posiada FireMATRIX jest funkcja generowania gotowych protokołów z przeprowadzonych testów. 

Czytaj więcej na www.ela.pl/profesjonalnie

SMAY

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo w budynkach.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą produkcyjno-consultingową, działającą na rynku od ponad 30 lat. Dostarczamy usługi, produkty i kompleksowe rozwiązania w branży wentylacyjnej oraz w dziedzinie systemów kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła. Posiadamy trzy zakłady produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni ponad 10 tys. m2. Zatrudniamy ok 500 osób. Z naszych usług skorzystało już ponad 15 tys. klientów w ponad 27 krajach. Zrealizowaliśmy ponad 550 kompleksowych realizacji w najbardziej prestiżowych obiektach. Mamy kilkanaście wzorów użytkowych, kilka patentów, realizujemy wielkie projekty badawcze, podejmujemy prace na rzecz nauki.

SMAY Sp. z o.o.

Skuteczne systemy i urządzenia wentylacji bytowej i pożarowej

www.smay.pl

TECHNOKABEL S.A.

www.technokabel.com.pl/pl/

TECHNOKABEL SA, wiodący polski producent kabli specjalnych z ponad 30-letnią historią.

Fabryka Kabli Technokabel S.A. została uruchomiona w 1986 roku w Szreńsku, ok 120 km na północ od Warszawy.

Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji ekranowanych elastycznych kabli o wysokich parametrach dla automatyki przemysłowej, systemów sterowania, transmisji danych, systemów pomiarowych, zastosowań wojskowych, lokalnych sieci komputerowych, sieci alarmowych, systemów przeciwpożarowych, górnictwa, systemów audio-wideo i kabli hybrydowych. Kable zasilające do 1 kV w różnych wersjach również należą do port folio firmy.

Prawie wszystkie tworzywa stosowane w nowoczesnym przemyśle kablowym do izolacji, wypełnień i powłok kabli są przetwarzane codziennie w zakładzie produkcyjnym firmy. Kable mogą być odporne na ciepło i olej, na niskie temperatury i ścieranie, nie dymiące podczas spalania, bezhalogenowe i ognioodporne, opancerzone drutami lub taśmami stalowymi. Wieloletnie doświadczenie uczyniło Technokabel niezawodnym partnerem w projektowaniu i produkcji kabli zgodnie z wymaganiami klientów. Technokabel należy do grona kwalifikowanych dostawców dla wielu cenionych i znanych na całym świecie firm OEM.

Jakość produktu i zadowolenie klienta mają kluczowe znaczenie dla strategii firmy. Ścisła współpraca z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań to codzienna praktyka. Nasi inżynierowie są zawsze gotowi pomagać i doradzać użytkownikom końcowym. Duże znaczenie mają prace badawcze i rozwój firmy. Nowe projekty kabli, nowoczesne materiały i zaawansowane technologie są stale wdrażane. Co miesiąc produkowanych jest około trzystu różnych rodzajów kabli. Każdego roku na rynku wprowadza się ponad czterysta nowych kabli.

UNICARD

www.unicard.pl

UNICARD od prawie trzech dekad wspiera swoich Klientów, integrując rozwiązania z zakresu Kontroli Dostępu (KD), Rejestracji Czasu Pracy (RCP) oraz systemów identyfikacji osób. Firma projektuje oraz produkuje własne urządzenia i wraz z oprogramowaniem buduje systemy spełniające indywidualne wymagania Klienta. Dbałością o najwyższą jakość produktów i usług ugruntowała sobie pozycję na rynku oraz zyskała zaufanie i renomę. Sięganie po nowoczesne rozwiązania, profesjonalne podejście do każdego projektu, wysokiej jakości sprzęt i autorskie oprogramowania uczyniły z UNICARD lidera w branży.

 

Western Digital

www.westerndigital.com

Western Digital jest jednym z największych producentów dysków twardych na świecie. Firma z ponad 50-letnią tradycją, właściciel licznych patentów, w swoim portfolio posiada kompletną ofertę produktów do magazynowania danych, w tym dedykowaną systemom monitoringu smart video serię WD Purple składającą się z trwałych dysków twardych, szybkich kart pamięci oraz serie specjalistycznych dysków WD Gold i Ultrastar do średnich i dużych centrów danych. Jako lider w dziedzinie infrastruktury danych, firma wprowadza innowacje potrzebne do pomocy klientom w przechwytywaniu, zachowywaniu, uzyskiwaniu dostępu oraz edycji coraz większej liczby różnorodnych danych – od zaawansowanych centrów danych, przez czujniki mobilne, po urządzenia osobiste.

Winkhaus

https://www.winkhaus.com/pl-pl

Winkhaus to znany w Europie producent okuć budowlanych i systemów kontroli dostępu o ponad 160-letniej tradycji. Oprócz 5 zakładów na terenie Niemiec przedsiębiorstwo posiada oddziały i partnerów handlowych w wielu krajach świata. Ogółem Grupa Winkhaus zatrudnia około 2000 pracowników.

Fundamentem Grupy jest wspólna dla wszystkich przedsiębiorstw kultura innowacyjności, dążenie do perfekcji we wszystkim, co robią, oraz poczucie współtworzenia wartości, które czynią firmę Winkhaus niezawodnym partnerem dla klientów i kooperantów.

Firma Winkhaus jest ekspertem w dziedzinie badań i rozwoju produktu. Posiada ponad 700 patentów i praw patentowych. Współpracuje z renomowanymi ośrodkami badawczymi w Europie. Od początku działalności stawia na jakość bez kompromisów. Wprowadzając liczne innowacje, stale dba o podnoszenie standardów jakościowych. Produkty Winkhaus reprezentują najwyższy poziom zaawansowania technicznego w branży okuć i zabezpieczeń.

Yamaha

U źródeł powstania firmy Yamaha są muzyka oraz instrumenty muzyczne. Nasze produkty,
niezależnie od przeznaczenia, zawsze wyróżniają się najwyższą jakością i niezawodnością, od
szkół, po filharmonie, od fortepianów, po motocykle, od domowego stereo po wielkoformatowe
instalacje komercyjne.

Oferujemy m.in. technologie przekazu dźwięku, w szczególności mowy i muzyki, poprzez
standardowe sieci Ethernetowe – rozwiązania dla obiektów dowolnej wielkości oraz wszystkie
potrzebne urządzenia: źródła dźwięku, zarządzanie i obróbka, transmisja, wzmocnienie i szeroki
wachlarz głośników: https://is.gd/Yamaha_Instalacje.

Nasze najnowsze produkty pozwalają integrować funkcje konferencji, telekonferencji,
multimediów i rozrywki, w sposób jednolity i elastyczny.Więcej na:

https://pl.yamaha.com/index.html.