Złoci Partnerzy

Srebrni Partnerzy

Brązowi Partnerzy

Ambient System

Ambient System: Ponad 30 lat innowacji w branży bezpieczeństwa w Polsce.

Ambient System to polska firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży bezpieczeństwa, która specjalizuje się w produkcji Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych (DSO). Od początku swojej działalności, firma konsekwentnie rozwija innowacyjne technologie, mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo ludzi w obiektach użyteczności publicznej.

Sukces firmy opiera się na pracy wykwalifikowanego zespołu, który łączy pasję dla technologii z profesjonalizmem w każdym aspekcie działania. Dział R&D, wsparcie techniczne, produkcja oraz kadra managerska składają się na niezawodny team, który wspólnie dąży do ciągłego udoskonalenia oferty firmy.

W tym roku Ambient System wprowadza na rynek przełomowe rozwiązanie – cyfrowy system DSO/PA smartVES. Ten nowatorski produkt stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnych projektów, w tym najbardziej wymagających akustycznie.

BKT Elektronik

Kto: BKT Elektronik sp. z o.o.

Wiodący w Europie Środkowej producent systemów teleinformatycznych (ICT)

Grupa: część grupy technologicznej: Kurkus Holding S.A (kapitał 100% polski)

Doświadczenie: od 1998r.

Liczba pracowników: łącznie 1300 ( w tym ok 50 inżynierów, technologów, product mamagerów, projektantów)

Potencjał produkcyjny:  powierzchnia produkcyjno-magazynowa : 46,5 tys m2,  ponad 200 maszyn, zautomatyzowane i zrobotyzowane procesy produkcyjne, linie prefabrykacji kabli, wiązek, szaf

Obrót 2021: 361mln PLN

Produkowane i dostarczane rozwiązania:

 • Zintegrowane systemy DataCenter (CRACK/iROW, SUG, PDU, EMS, ACS, UPS, DTS)
 • Szafy i obudowy telekomunikacyjne, teleinformatyczne, indoor/outdoor
 • Obudowy dla energetyki zawodowej, automatyki przemysłowej
 • Systemy Transmisji Danych BKT
 • Technologie transmisji danych new generation kat. 8.1 i 8.2 – 25/40GBE
 • Urządzenia do pomiaru i certyfikacji sieci LAN
 • Systemy dystrybucji energii BPS i monitoringu środowiska EMS
 • System wizualizacji serwerowni SM4DC-DCIM
 • Kompleksowe rozwiązania światłowodowe dla operatorów telekomunikacyjnych
 • Usługi doradztwa technicznego i projektów instalacji elektrycznych, niskoprądowych i telekomunikacyjnych

 

BKT Elektronik intensywnie poszerza rynki sprzedaży w Europie. Nasze produkty można spotkać w Niemczech, Francji, Anglii, Islandii, Bułgaria, Rumunii, Czechach, Słowacji, Łotwie, Estonii. Jesteśmy też obecni w krajach Bliskiego Wschodu a obecnie prowadzimy dostawy do krajów środkowoafrykańskich powoli budując w tym nowym świecie rynek odbiorców publicznych i firm prywatnych.

Bkt wyróżnia dbałość o jakość produktów (IS0 9001, 14001, DIN EN ISO 3834-2, DIN EN 15085-2, badania i certyfikacje produktów: GHMT, 3P, Force), o integralną całość i wzajemne dopasowanie. Naszą unikatową przewagą rynkową jest personel doradców technicznych w zakresie określonych grup produktów oraz biuro projektowe (instalacje elektryczne, niskoprądowe, telekomunikacyjne), którego inżynierowie dysponują szeroką wiedzą i doświadczeniem w opracowywaniu dokumentacji projektowych instalacji budynkowych, liniowych oraz DataCenter (Uptime Institute, TUV-IT).

ROMI Sp. z o.o.

ROMI Sp. z o.o. należy do najbardziej wyspecjalizowanych dystrybutorów IT w Polsce. Nasza firma z siedzibą w Warszawie, posiada biura handlowe w Krakowie, Lublinie i Bydgoszczy. Od początku działalności realizujemy model dystrybucji z wartością dodaną, której głównymi filarami są: wiedza, wsparcie techniczne oraz realizacja projektów. Przemyślany dobór partnerów, dostawców oraz produktów pozwala nam od lat realizować założenie dystrybutora, który nie tylko dostarcza towar, ale również dzieli się wiedzą. Wąska specjalizacja wraz z bardzo szerokim asortymentem dostępnych artykułów (ponad 100 000 produktów na magazynie), pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem takich marek jak : GT, GT Networks, Telegartner, MIRSAN, Toten.

Romi Sp. z o.o. jest największym dystrybutorem szaf teleinformatycznych orz zasilaczy UPS w Polsce, na magazynie mamy dostępnych ponad 300 modeli szaf oraz 100 modeli zasilaczy awaryjnych UPS.

Dodatkowo na magazynie posiadamy ponad 60 000 części elektrycznych oraz ponad 10 000 akcesoriów 19”, które stanowią tylko część naszego asortymentu. Stała dostępność produktów pozwala nam na bardzo szybką dostawę i sprawną realizację zadań stawianych przez klientów, co niewątpliwie jest naszą ogromną zaletą i stawia nas o krok przed konkurencją.

Hikvision

Firma Hikvision jest wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Dysponując rozległą i wysoko wykwalifikowaną kadrą naukowo-badawczą, firma Hikvision produkuje szeroką gamę kompleksowych produktów i rozwiązań dla wielu rynków branżowych. Oprócz branży zabezpieczeń firma Hikvision poszerza swój zasięg o inteligentne technologie domowe, automatyzację przemysłową i przemysł elektroniki motoryzacyjnej, aby osiągnąć swój długoterminowy cel. Produkty Hikvision zapewniają także użytkownikom końcowym zaawansowane możliwości analizy biznesowej, co umożliwia bardziej wydajną pracę i większy sukces na rynku.

HUAWEI

HUAWEI to wiodący dostawca najnowszych technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT). Celem firmy jest zapewnienie wysokiej jakości łączności dla użytkowników na całym świecie. W tym celu firma wspiera rozwój społeczeństwa informacyjnego poprzez prowadzenie z nim dialogu oraz ścisłą współpracę z przedstawicielami branży. Dzięki wysokim inwestycjom w badania i rozwój oraz strategii zorientowanej na klienta, a także otwartemu partnerstwu, tworzy zaawansowane rozwiązania teleinformatyczne typu end-to-end, umożliwiając klientom przewagę konkurencyjną w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej, sieciowej oraz cloud computingu. Ponad 180 tys. pracowników Huawei jest zaangażowanych w tworzenie nowatorskich rozwiązań dla operatorów telekomunikacyjnych, przedsiębiorstw oraz użytkowników, które są wykorzystywane w ponad 170 krajach, docierając tym samym do jednej trzeciej populacji świata. Marka Huawei została założona w 1987 roku i w całości jest własnością pracowników.

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę https://solar.huawei.com/pl/ oraz www.huawei.com lub śledź nas na:
http://www.linkedin.com/company/Huawei
https://twitter.com/PolskaHuawei
http://www.facebook.com/HuaweiPL
http://www/youtube.com/Huawei

Więcej informacji na temat działalności Huawei Polska można znaleźć na stronie Biura Prasowego.

Megavision Technology

Megavision Technology to wiodący, polski dostawca systemów bezpieczeństwa wysokich technologii.

W ofercie firmy znajdują się wyłącznie kluczowe rozwiązania wyprodukowane lub wytworzone w krajach NATO, spełniające wszelkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia,
gwarantując użytkownikom systemów pełne bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Flagowe produkty firmy to platforma integrująca klasy PSIM  – VENOM, szeroki wachlarz rozwiązań Motorola Solutions, w tym systemy CCTV oraz KD od AVIGILON,
a także kamery NEXUS produkowane w Korei Południowej spełniające wymagania NDAA oraz TAA.

Spółka swoją ofertę kieruje jedynie do projektantów oraz klientów końcowych oczekujących rozwiązań klasy Premium, dających wszystkim stronom gwarancję powodzenia najbardziej wymagających projektów.

ROGER

Firma ROGER jest obecna na rynku od 30 lat, a przedmiotem jej działalności jest projektowanie, produkcja i sprzedaż elektronicznych systemów kontroli dostępu i automatyki budynkowej oraz rejestracji czasu pracy. Ponadto wysoka niezawodność i funkcjonalność oferowanych produktów, potwierdzona w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji, przy dobrej relacji jakości do kosztu przyczyniły się do powstania rozległej sieci dystrybucji obejmującej 3 kontynenty i ponad 40 krajów. Dla oferowanych rozwiązań dostępna jest bezpłatna pomoc techniczna. Dział techniczny firmy zapewnia profesjonalne wsparcie z zakresu doboru i konfiguracji urządzeń oraz oprogramowania.

Q4Net

Q4Net Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, której trzon stanowi zespół doświadczonych i pełnych entuzjazmu ekspertów z obszaru szeroko rozumianych usług informatycznych. Naszą specjalizacją od lat pozostaje projektowanie i budowa sieci IT.

Zebrane przez lata działalności doświadczenia umożliwiły naszym inżynierom zdobyć wiele prestiżowych certyfikatów IT, a lista wdrożonych systemów i rozwiązań informatycznych pozwala nam realizować projekty o dowolnym poziomie kompleksowości.

Proponowane przez Q4Net Sp. z o.o. rozwiązania, zapewniają sprawne działanie procesów biznesowych przedsiębiorstw i instytucji korzystających z naszych usług w kraju i za granicą.

Elementem, który wyróżnia nas na rynku teleinformatycznym jest indywidualne podejście do współpracy z każdym Klientem, wysokie kwalifikacje oraz gwarancja najwyższej jakości, niezawodności i bezpieczeństwa naszych rozwiązań.

Obszary specjalizacji

 • Systemy sieci bezprzewodowych WLAN,
 • Systemy i rozwiązania sieci LAN/WAN,
 • Systemy serwerowe wraz z wirtualizacją,
 • Rozwiązania bezpieczeństwa IT,
 • Audyty IT,
 • Centrum monitoringu IT,
 • Systemy pamięci masowych,
 • Systemy telekonferencyjne i telefonia VoIP,
 • Systemy okablowania strukturalnego,
 • Systemy zasilania gwarantowanego,
 • Systemy klimatyzacji precyzyjnej i wyposażenia serwerowni.
SENSOR

Automatykę budynku hotelowego można zaprojektować na wiele sposobów i na różnorakim sprzęcie. Niezależnie od przyjętego rozwiązania powinna ona uwzględniać specyfikę obiektu i wymagania korzystających z niej użytkowników. W żadnym wypadku nie powinna być celem samym w sobie, z mnóstwem „wodotrysków” i atrakcyjnych dodatków przysłaniających podstawową funkcjonalność. Korzystanie z niej powinno być dla gościa intuicyjne, a od personelu niewymagające specjalistycznego przygotowania. Takim właśnie rozwiązaniem jest SENSOR Automatyka dla Hotelu — produkt skierowany do obiektów turystycznych takich jak hotele, pensjonaty, apartamenty na wynajem itp.

SENSOR to system uwzględniający rytm pracy hotelu wyznaczany przez przyjeżdżających i wyjeżdżających gości. Jedna karta/klucz pozwala na poruszanie się po całym obiekcie w ramach posiadanych uprawnień. Otwiera pokój, umożliwia wjazd na parking czy też pozwala na przejście do strefy relaksu. System zadba o automatyczne ustawienie optymalnej temperatury, załączy oświetlenie, otworzy zawory z wodą, podniesie rolety itp. a po skończonym pobycie, bez ingerencji obsługi przestawi pomieszczenia w tryb pracy postojowej, przyczyniając się do zmniejszania kosztów wydatkowanych na zużywaną energię. Dodatkowo, w przypadku awarii poinformuje o zalaniu wodą czy wycieku freonu, a w pokojach dla osób z niepełnosprawnością pozwoli na uruchomienie instalacji przyzywowej. Jest to system bardzo uniwersalny spełniający wymagania zarówno małych pensjonatów, jak i wielogwiazdkowych hoteli. Należy przy tym pamiętać, że kontrola dostępu w tym przypadku to jedynie 20-30% jego możliwości. Pozostała funkcjonalność jest zwykle dokupywana przez Inwestorów u różnych producentów — tutaj mamy wszystko w ramach jednego, zintegrowanego pakietu.

BCS

BCS to polska marka stworzona w 2008 roku. Wiele lat doświadczenia w sektorze elektronicznych systemów zabezpieczeń dało nam szansę na stworzenie wyjątkowej grupy produktów. Od 14 lat krajowa marka BCS jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży CCTV. Znając bardzo dobrze potrzeby rynku, wiemy czym powinien charakteryzować się produkt wysokiej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny i zapewnieniu wsparcia techniczno–projektowego na najwyższym poziomie.

Naszym partnerom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej (IP, HD-CVI), wideodomofonów IP, zasilaczy oraz kontroli dostępu.  Na ofertę BCS składa się każda linia z grupy produktów CCTV, obejmująca produkt: ekonomiczny, standardowy i profesjonalny dedykowany do projektów.

Dbając o wysoki poziom zadowolenia naszych Klientów udzielamy profesjonalnego wsparcia od zakupu po serwis.  Stawiając na jakość oferowanego sprzętu cały czas poszukujemy najlepszych rozwiązań na rynkach światowych , szkoląc i rozwijając nasz dział wsparcia technicznego, który jest dedykowany dla naszych Klientów.

BCS to dziś marka, która stawia na jakość sprzętu i obsługi.

Eltcrac System

ŁĄCZYMY TECHNOLOGIE

Od ponad trzydziestu lat jesteśmy obecni na rynku Instalacji Niskoprądowych i Systemów Ochrony Technicznej.
Dzięki doświadczeniu, zdobyliśmy na rynku opinię zaufanego partnera biznesowego i eksperta w branży.
Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, co pozwala nam wykonywać i wspierać projekty na każdym ich etapie, od fazy koncepcji, projektowania i realizacji.
Działy projektowe, wdrożeń i serwisu – w znaczący sposób umacniają naszą pozycję wśród klientów, pomagając budować z nimi trwałe relacje, oparte na zaufaniu i wzajemnych korzyściach.
Nasz zespół, poprzez różnorodność percepcji pozwala nam działać szeroko, nie boimy się wyzwań a naszą myślą przewodnią stało się hasło „Łączymy technologie”.

Emiter
Emiter  – dbamy o dostęp do czystej energii
i najnowszej technologii dla domu

Emiter to firma produkująca okablowanie strukturalne miedziane i światłowodowe do różnego rodzaju sieci, m.in. teleinformatycznych, telefonicznych czy do transmisji audio i video. Oferujemy też elementy i narzędzia niezbędne do bezpiecznej instalacji dla wykonawców.

Jesteśmy dystrybutorem światowej klasy marek z branży fotowoltaiki i smart home. W naszym asortymencie znajdziesz najnowsze rozwiązania technologiczne dla fotowoltaiki takich firm jak Solplanet, Huawei, JASolar, WattPower czy NeoSys. Dla Smart Home dystrybuujemy marki Grenton, Teletask i Divus.

Z naszych rozwiązań można stworzyć zarówno mikroinstalacje fotowoltaiczne, jak i większe połączenia stosowane m.in. w elektrowniach i dużych przedsiębiorstwach. W przypadku tworzenia systemów smart home zapewniamy kompleksową pomoc – w analizie, projekcie, wycenie, instalacji, konfiguracji, programowaniu i konserwacji.

Wierzymy, że inteligentny dom oparty na czystej energii słonecznej to bliska przyszłość każdego gospodarstwa domowego. Dzięki takim rozwiązaniom zyskujesz nie tylko wygodę, ale również ogromne oszczędności, a przy tym dbasz o środowisko.

EWIMAR

Ewimar Sp. z o.o. jest polskim producentem urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej do instalacji teletechnicznych. Nasze produkty to zaawansowane systemy ochronne do sieci LAN, systemów alarmowych oraz instalacji CCTV. Oferta produktowa obejmuje pojedyncze i wielokanałowe ograniczniki przepięć oraz urządzenia do telemetrii i sterowania znajdujące zastosowanie w automatyce przemysłowej. Ułatwiają one wykonywanie wymienionych instalacji, uzupełniając je o dodatkowe funkcje, zwiększają jakość połączeń elektrycznych i mechanicznych a także zapewniają skuteczną ochronę przed wyładowaniami atmosferycznymi. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości, niezawodnych i kompletnych rozwiązań systemowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

IMPAKT S.A.

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm zajmujących się importem i dystrybucją produktów w segmencie rozwiązań sieciowych oraz szeroko pojętej elektroniki użytkowej. Jako spółka dynamicznie rozwijamy swoją ofertę w segmencie rozwiązań profesjonalnych, tworząc możliwie jak najbardziej kompleksową ofertę rozwiązań sieciowych, zarówno dla użytkownika domowego, jak również małych i średnich firm lub serwerowni. Nasza bogata oferta modeli zasilaczy awaryjnych pozwala na dobór rozwiązania dla wszelkich inwestycji niskoprądowych.

PowerWalker

PowerWalker to niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji zasilaczy awaryjnych, będąca częścią firmy BlueWalker GmbH. Wizją marki jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie zasilania awaryjnego. Produkty PowerWalker przechodzą dokładny czterostopniowy proces kontroli, który gwarantuje ich trwałość i niezawodność.

IP&S

IP&S Sp. z o.o. jest firmą inżynierską, będącą dystrybutorem firm AUTRONICA, DET-TRONICS, systemu ADICOS firmy GTE, Fireye, Forney oraz producentem specjalistycznych urządzeń przemysłowych, świadcząca usługi dla przemysłu m.in. dla energetyki, przemysłu rafineryjnego i petrochemicznego, przemysłu wydobywczego ropy i gazu oraz dla mieszkań i budynków użyteczności publiczne w zakresie systemów SSP, detekcji gazów palnych i toksycznych, wczesnej detekcji tlenia, systemów dozoru płomienia, instalacji palnikowych i innych specjalistycznych systemów zabezpieczeń. 

OPTEX

Japońska firma OPTEX od ponad 40 lat jest światowym liderem detekcji i globalnym dostawcą systemów zapobiegania przestępczości.

Rozwiązania OPTEX znane są na całym świecie i stosowane powszechnie w obiektach infrastruktury krytycznej, centrach danych, obiektach wojskowych, logistycznych, handlowych, a także mieszkalnych.

OPTEX w swojej ofercie posiada przewodowe i bezprzewodowe, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne czujki PIR oraz PIR+MW, aktywne bariery podczerwieni, najnowocześniejsze, światłowodowe systemy DAS oraz zaawansowane technologicznie laserowe detektory skanujące dalekiego zasięgu. Firma oferuje również systemy zliczania osób oraz czujniki parkingowe.

Urządzenia firmy OPTEX są kwintesencją jakości, funkcjonalności i dbałości o szczegóły, tak charakterystycznych dla japońskich produktów.

Więcej informacji: www.optex-europe.com/pl

PELCO

Marka PELCO jest piątym, największym na świecie producentem systemów zabezpieczeń. Urządzenia produkowane są na terenie Ameryki Północnej w fabrykach 𝗠𝗼𝘁𝗼𝗿𝗼𝗹𝗮 𝗦𝗼𝗹𝘂𝘁𝗶𝗼𝗻𝘀. Produkty nie są objęte dyrektywą 𝗡𝗗𝗔𝗔.

Oferta PELCO to wysokiej klasy kamery m.in stacjonarne, obrotowe, panoramiczne, termowizyjne, kamery specjalistyczne oraz systemy zarządzania. Produkty przeznaczone są do użytku w niestandardowych warunkach pracy np.: strefy zagrożone wybuchem, rafinerie, przemysł ciężki, przemysł morski, służby zdrowia, administracji i obiektów rządowych, lotnisk, obiektów wymiarów sprawiedliwości.

Jedynym dystrybutorem Pelco w Polsce jest firma Hurton. We współpracy i wspólnej wizji tych dwóch marek, chcemy dostarczyć klientom ofertę sprzętu najwyższej klasy, pozostając w stanie dopasowania cennika do potrzeb klienta. Produkty dostępne na platformie handlowej Hurton.pl

e-commerce partners sp. z o. o.
ul. Warszawska 74
42-202 Częstochowa

mail. kontakt@pelco-poland.com

ACO

Domofony Aco – to trwałe, niezawodne i funkcjonalne urzadzenia, w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Od 3 dekad rozwijamy i ulepszamy nasze produkty, odpowiadając na potrzeby Klientów i oferując im rozwiązania, które przetrwają lata.  Na bieżąco reagujemy na zmieniające się na rynku trendy zarówno w zakresie technologii, jaki designu. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb inwestycji wielomieszkaniowych z rozbudowanym i skomplikowanym systemem domofonowym, a także do klienta indywidualnego (małe inwestycje). Posiadamy nowoczesny park maszyn produkcyjnych, co pozwala nam na realizację nowatorskich rozwiązań, ale także na dostosowywanie oferty pod indywidualne zamówienia. Przekonaj się sam!

Dane kontaktowe: Biuro Obsługi Klienta, e-mail: bok@aco.com.pl, tel.: +48 61 843 93 71

Bitstream

Jesteśmy wiodącą polską firmą dostarczającą rozwiązania synchronizacji czasu dla CCTV, systemów alarmowych i automatyki budynkowej.

Ponad 17 lat ciężkiej pracy pozwoliło nam zrozumieć potrzeby klientów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu klientów, udało nam się stworzyć niezawodne i solidne rozwiązania dla najbardziej wymagających branż.

Mając takie doświadczenie i zespół, dostarczamy odpowiednie rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających i unikalnych projektów – pomagamy przy realizacji “pod klucz” i udostępniamy naszą aplikację wspomagającą zarządzanie siecią. Dodatkowo kompleksowo wspieramy naszych klientów przez wszystkie etapy projektu – od doradztwa i planowania, po realizację projektu i udzielanie wsparcia technicznego

Wierzymy w zaufanie, uczciwość i szacunek – to właśnie tworzy najlepsze partnerstwa, więc… sprostaj z nami wymaganiom zmieniającego się świata!

NOVET

Firma NOVET jest wiodącym dostawcą elektronicznych systemów kontroli dostępu i rozwiązań dla branży stolarki otworowej. Aktywnie działa na polskim rynku od 1996 roku i od samego początku obrała kierunek sprzedaży produktów najwyższej jakości, posiadających certyfikaty renomowanych instytutów badawczych oraz spełniających wymogi europejskich norm.

Oferowane przez nas urządzenia kontroli dostępu łączą zalety rozwiązań mechanicznych i elektronicznych oraz gwarantują maksymalny poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie dla firm i przedsiębiorstw, dysponujących wieloma obiektami w różnych lokalizacjach. Przyjazne w obsłudze aplikacje umożliwiają administratorowi zdalne zarządzanie uprawnieniami użytkowników z dowolnego miejsca na świecie. Dotyczy to zarówno pracowników stacjonarnych, jak i tych wykonujących swoje zadania w terenie. 

Najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantują nie tylko poszczególne urządzenia, ale także samo oprogramowanie, odpowiadające za kodowanie przesyłanych danych. Poszczególne systemy kontroli dostępu są elastyczne i skalowalne co oznacza, że w dowolnej chwili można rozbudować je dodając nowych użytkowników i kolejne urządzenia. Mechatroniczne wkładki i kłódki oraz zamki RFID umożliwiają nie tylko zabezpieczenie drzwi wejściowych, drzwi ewakuacyjnych czy drzwi wewnętrznych, ale także bram, furtek, a nawet kontenerów, skrzynek pocztowych czy szafek depozytowych.

Elektroniczne systemy kontroli dostępu opierają się na technologii Data on credential, określającej metodę przechowywania oraz weryfikowania poprawności i ważności praw dostępu. Umożliwia ona zintegrowanie elektronicznych zamków pracujących w trybie offline z urządzeniami kontroli dostępu online. Prawa dostępu poszczególnych użytkowników są przechowywane w bezpieczny sposób na poświadczeniach, a pracujące w trybie offline urządzenia weryfikują je pod kątem ważności i aktualnego statusu. Aktualizacje praw dostępu i ich ponownie wgranie na poświadczenie użytkownika odbywa się za każdym razem, gdy dana osoba komunikuje się z czytnikiem / walidatorem online.

LinkedIn | Facebook | Youtube

RST

RST Sp. z o.o. to polski producent ograniczników przepięć do ochrony systemów teletechnicznych: telewizji dozorowej, sieci LAN, systemów alarmowych i sygnalizacji pożaru, a także automatyki ogólnego zastosowania. Dodatkowo oferujemy zabezpieczenia przepięciowe systemów zasilania nn oraz instalacji fotowoltaicznych. Wszystkie produkowane przez nas urządzenia zostały starannie zaprojektowane przez naszych specjalistów, a ich jakość i niezawodność, potwierdzona pełnymi badaniami w naszym laboratorium oraz niezależnej jednostce badawczej. Oferowane ograniczniki przepięć zapewniają najwyższy poziom ochrony wymagany przez normy, a ich łatwy montaż i sposób podłączenia ułatwia pracę instalatorom.

Uzupełnieniem naszej oferty jest dystrybucja pomiedziowanych uziemień marki CBM Technology oraz ograniczników firm: Leutron, PolyPhaser oraz Times Microwave Systems.

ZPAS

ZPAS S.A. to polski dostawca rozwiązań dla szeroko pojętego rynku IT, ITC i energetyki. Aktualnie zatrudnia około 700 osób w 4 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na Dolnym Śląsku. Kadra inżynieryjna to 70 specjalistów w mechanice i elektryce, którzy wspólnie z przedstawicielami działów handlowych doradzają klientom w doborze optymalnych rozwiązań zarówno na bazie konstrukcji własnych ZPAS, jak i kastomizowanych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. 

50 lat doświadczenia na rynku (od projektu po wykonawstwo i obsługę posprzedażową) czyni ze ZPAS wiarygodnego partnera biznesowego o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zgodnie ze strategią rozwoju firmy, najbliższe lata to oprócz ciągłego ulepszania stałej oferty (szaf i szafek 19”, serwerowych, zewnętrznych, przemysłowych, pulpitów), dalszy rozwój rozwiązań kompleksowych, w tym Data Center (https://zpasgroup.pl/content/41-serwerownie-zpas).

Warsztaty Romi

Romi poleca : Duża moc UPSa w małej, płytkiej szafce, problemy i rozwiązania, oraz monitoring UPSa z aplikacji na Twoim telefonie, czyli wyświetlacz XXI wieku.

Artur Kowalski
Dyrektor Techniczny w CTI MIKROTEL

Od 30 lat związany z branżą TELCO i IT, od blisko 20 lat zajmuje się wdrażaniem na polskim rynku rozwiązań opartych o produkty firmy 2N. Zebrana wiedza i doświadczenie z różnych dziedzin pozwala na rozwiązywanie większości problemów związanych z niestandardowymi potrzebami klientów.

Maria Głowa
Specjalista ds. projektów

Na co dzień związana z marką BCS. Jako specjalista ds. projektów zajmuje się utrzymaniem współpracy z projektantami, wsparciem w zakresie projektowania CCTV oraz analizą i doradztwem w zakresie doboru optymalnych rozwiązań i sprzętu.

Tytuł inżyniera uzyskała na Politechnice Łódzkiej, nadal kontynuuje naukę na Politechnice Warszawskiej o specjalizacji Technologie Cyfrowe w zarządzaniu produkcją. Aktualnie pisze prace związaną ze sztuczną inteligencją wspierającą oprogramowanie do zarządzania monitoringiem wizyjnym. 

Robert Gawroński
SMB Channel Manager, TP-Link

Z TP-Link związany od 2012 roku, obecnie odpowiada za strategię sprzedaży rozwiązań biznesowych. Posiada szeroką wiedzę o sieciach i stosowanych w nich urządzeniach, przez lata pracował jako inżynier wsparcia przedsprzedażowego.

INFOMUSIC

Największy portal muzyczny w Polsce

TP-Link

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów. 

Signum Project
SIGNUM PROJECT to firma z długim doświadczeniem w zakresie projektowania i dostarczania rozwiązań multimedialnych oraz nowoczesnych technologii budynkowych dla rynku korporacyjnego, edukacyjnego oraz ekspozycyjnego. Zespół SIGNUM PROJECT to osoby z wieloletnim doświadczeniem z wielu dziedzin co pomaga w tworzeniu zaawansowanych technologicznie, dedykowanych rozwiązań dla każdego odbiorcy oraz ich integracji z pozostałymi systemami w budynku, architekturą czy scenografią. Dzięki połączeniu wielu dziedzin i kreatywnego podejścia do tworzonych projektów, uzyskujemy rezultaty wyróżniające naszych Klientów oraz ich ofertę, a także sposób pracy. Nietypowe realizacje są naszą najlepszą wizytówką, ale również w bardziej praktycznych aplikacjach potrafimy sprawić aby odznaczały się one wyjątkową jakością oraz stanowiły niezawodne narzędzie i wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.
Dr inż. Grzegorz Łukasz Augustyn

20 lat doświadczenia w branży inteligentnych technologii automatyki budynku oraz multimediów, doktor nauk technicznych o specjalności Wibroakustyka i inżynieria dźwięku (doktorat obroniony w 2005 roku), wykłady i zajęcia prowadzi na Wydziale Zarządzania AGH w ramach wdrażania nowego przedmiotu nauczania Zarządzanie Informacją Multimedialną. Od wielu lat prowadzi własną działalność gospodarczą w dziedzinie integracji zaawansowanych systemów multimedialnych oraz nowoczesnych instalacji inteligentnego i zintegrowanego budynku. Jako jedyny w kraju posiada certyfikat THX, jest także członkiem i certyfikowanym instalatorem CEDIA oraz InfoCOMM/AVIXA z prawami do prowadzenia szkoleń i wykładów. Posiada także uprawnienia ISF oraz wiele certyfikatów branżowych i producenckich. Prowadzi szkolenia oraz czynnie zajmuje się consultingiem i doradztwem technicznym oraz nadzorami nad realizacją inwestycji. Czynnie uczestniczy w pracach zagranicznych komisji standaryzacyjnych oraz doradztwa produktowego. Zajmuje się także projektowaniem, doradztwem i konsultingiem oraz audytem w zakresie nowoczesnych technologii budynkowych.