Partnerzy

Złoci PartnerzY

SREBRNI PartnerzY

brązowi Partnerzy

Partnerzy TECHNOLOGICZNI

Partnerzy

patroni medialni

Close Menu

Alarmnet

www.alarmnet.com.pl

Alarmnet Borkiewicz – firma handlowa z 20 letnim doświadczeniem. Oficjalny Dystrybutor marek: Comelit, Apollo, HID , Intercall , ACT. Motto firmy zamyka się w zdaniu „z myślą o Twoich potrzebach, dostarczamy najlepsze rozwiązania w zakresie systemów teletechnicznych”

Marka HID – wchodząca w skład największego holdingu bezpieczeństwa na świecie ASSAABLOY. Specjalizuje się w technologii zabezpieczeń Kontroli Dostępu. HID dostarcza swoje rozwiązania miedzy innymi Federalnemu Rządowi USA, zabezpieczając obiekty technologią SEOS, dokumenty identyfikacyjne w USA.

Marka APOLLO – to jedna z najstarszych i najstabilniejszych firm produkujących systemy Kontroli Dostępu, charakteryzujące się niemal 100% kompatybilnością wsteczną. Ponad 30 lat doświadczeń w budowaniu systemów dla takich jednostek jak choćby US MARINES, stawiają Apollo na szczycie firm dostarczających kompleksowe systemy zabezpieczeń. W Polsce rozwiązania Apollo funkcjonują między innymi w biurowcach korporacji Mercedes Benz, sieciach hipermarketów Makro, biurowcach firmy Dell.

EXTREME NETWORKS BY VERACOMP

www.veracomp.pl

Firma Extreme Networks od lat znajduje się w czołówce producentów innowacyjnych rozwiązań sieciowych instalowanych na całym świecie. Pozycję lidera podtrzymuje dzięki ciągłemu rozwojowi technologii, nakładom na rozwój i koncentrowaniu się na dostarczaniu kompleksowych i nowatorskich rozwiązań.

Obecną pozycję Extreme Networks zawdzięcza najlepszym w swojej klasie technologiom LAN, WLAN, szeroko pojętemu bezpieczeństwu (systemy NAC i SIEM), a także zaawansowanemu zarządzaniu oraz monitorowaniu infrastruktury, również w formie Cloud. Dzięki pełnej kontroli punktów końcowych w ramach przyznanej polityki dostępu możliwa jest optymalizacja usług dla pojedynczych użytkowników. Produkty Extreme Networks pozwalają na budowę elastycznych, efektywnych kosztowo oraz bezpiecznych sieci przewodowych i WiFi z bogatą ofertą wartości dodanej. Rozwiązania umożliwiają monitorowanie, analizę ruchu, badanie aplikacji używanych w infrastrukturze oraz raportowanie na zupełnie nowym poziomie.

Veracomp należy do największych dystrybutorów IT w Polsce. Firma z siedzibą w Krakowie posiada rozbudowaną sieć biur handlowych zlokalizowanych w największych miastach Polski. Od początku działalności Veracomp realizuje model czystej dystrybucji. Produkty i usługi oferuje wyłącznie do dalszej odsprzedaży. W 1996 roku zapoczątkowana została strategia dystrybucji z wartością dodaną, która jest realizowana do dziś zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych.

GRUPA ROMI

www.gruparomi.pl

ROMI Sp. z o.o. należy do najbardziej wyspecjalizowanych dystrybutorów IT w Polsce. Nasza firma z siedzibą w Warszawie, posiada biura handlowe w Krakowie i Lublinie. Od początku działalności realizujemy model dystrybucji z wartością dodaną, której głównymi filarami są: wiedza, wsparcie techniczne oraz realizacja projektów. Przemyślany dobór partnerów, dostawców oraz produktów pozwala nam od lat realizować założenie dystrybutora, który nie tylko dostarcza towar, ale również dzieli się wiedzą. Wąska specjalizacja wraz z bardzo szerokim asortymentem dostępnych artykułów (ponad 100 000 produktów na magazynie), pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania.
Na magazynie posiadamy ponad 60 000 części elektrycznych, 300 modeli szaf teleinformatycznych i serwerowych, UPS-y 1-fazowe i 3-fazowe oraz ponad 10 000 akcesoriów 19”, które stanowią tylko część naszego asortymentu. Stała dostępność produktów pozwala nam na bardzo szybką dostawę i sprawną realizację zadań stawianych przez klientów, co niewątpliwie jest naszą ogromną zaletą i stawia nas o krok przed konkurencją.

Tp-Link

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów.

FINDER Polska

www.findernet.com

Finder jest wiodącym w Europie producentem przekaźników z czterema zakładami produkcyjnymi oraz globalną siecią sprzedaży i dystrybucji. Gama asortymentu firmy obejmuje ponad 12500 produktów z grup przekaźników dedykowanych dla przemysłu, modułów interfejsowych, przekaźników nadzorczych, czasowych, do zastosowań w instalacjach komercyjnych i mieszkaniowych z systemami komunikacji i sterowania DALI, KNX, Bluetooth, NFC oraz całą gamę gniazd i akcesoriów. Nasza tradycja to prawie 70 lat doświadczenia na rynku przekaźników.

Firma dostarcza produkty na rynek polski od początku lat 90-tych. Spółka zależna, Finder Polska Sp. z o.o., powstała w 2016 roku z siedzibą w Poznaniu, był to kolejny „kamień milowy” w historii firmy oraz działanie w celu ugruntowania pozycji i marki na lokalnym rynku.

Mercor

www.mercor.com.pl

Mercor S.A. wraz ze swoimi spółkami zależnymi tworzy grupę kapitałową będącą jednym z liderów europejskiego rynku w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Posiada spółki zależne w ośmiu europejskich krajach, osiem zakładów produkcyjnych oraz blisko 750 pracowników.

Na ofertę firmy składają się: systemy wentylacji pożarowej (w tym centrale wykrywania pożaru i automatyka pożarowa), systemy oddymiania grawitacyjnego, zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych oraz oddzielenia przeciwpożarowe.

Mercor S.A. oferuje fachowe doradztwo przy projektowaniu systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych, produkcję urządzeń pod zamówienie, ich montaż oraz kompleksową obsługę serwisową. W Strefie Projektanta na stronie www.mercor.com.pl firma udostępnia m.in. programy doboru do indywidualnej konfiguracji produktów oraz modele BIM (Revit) klap i zaworów przeciwpożarowych oraz automatyki.

Miwi Urmet

www.miwiurmet.pl 

Miwi Urmet Sp. z o.o. to założona w 1990 roku firma będąca przedstawicielem włoskiej, globalnej grupy Urmet w Polsce. Od niemal 30 lat jest liderem na rodzimym rynku w zakresie dystrybucji elektronicznych systemów zabezpieczeń osób i mienia. W swojej ofercie posiada m.in.: telewizję przemysłową, kontrolę dostępu, systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy sygnalizacji pożaru, interkomy, systemy wideo/domofonowe, automatykę bramową i budynkową.W ramach swojej działalności Miwi Urmet oferuje fachowe doradztwo w zakresie doboru technologii i urządzeń w celu uzyskania jak najlepszej funkcjonalności i stosunku jakości do ceny; opracowanie projektów technicznych; nadzór i wsparcie techniczne przy uruchomieniu systemów; profesjonalny serwis, a także szkolenia dla instalatorów i projektantów.

Platan

Platan Sp. z o.o. sp.k. jest znanym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych, dostarczającym rozwiązania z zakresu telekomunikacji od 1985 r. Kompleksowa oferta firmy zaspokaja potrzeby szerokiej grupy odbiorców – od małych i średnich firm, po duże, wielooddziałowe przedsiębiorstwa, urzędy i instytucje publiczne, służby mundurowe i ratownicze. Firma oferuje również systemy nagłośnienia, w tym megafonową sieć rozgłoszeniową dla kolei oraz dźwiękowe systemy ostrzegawcze dla obiektów użyteczności publicznej.

Platan współpracuje z siecią firm teleinformatycznych w kraju i za granicą, wspiera je w świadczeniu usług doradztwa technicznego, instalacji i obsługi posprzedażnej, zapewniając profesjonalny serwis oraz szkolenia. Świadczy również usługi projektowania systemów nagłośnienia dla konkretnych lokalizacji stacji kolejowych. Więcej informacji na: www.platan.pl i audio.platan.pl

 

Roger

www.roger.pl/pl/

Firma ROGER powstała w 1991 roku, a przedmiotem jej działalności jest projektowanie, produkcja i sprzedaż elektronicznych systemów zabezpieczeń, a w szczególności elektronicznych systemów kontroli dostępu i automatyki dla budynków. Produkty firmy ROGER jako wiodącego dostawcy systemów kontroli dostępu w Polsce można nabyć na terenie całego kraju. Ponadto wysoka niezawodność i funkcjonalność oferowanych produktów, potwierdzona w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji, przy dobrej relacji jakości do kosztu przyczyniły się do powstania rozległej sieci dystrybucji obejmującej 3 kontynenty i ponad 40 krajów. 

Dla oferowanych rozwiązań dostępna jest bezpłatna pomoc techniczna. Dział techniczny firmy zapewnia profesjonalne wsparcie z zakresu doboru i konfiguracji urządzeń oraz oprogramowania.

Solarix

SOLARIX – wygrywamy dzięki jakości!

Jesteś projektantem, wykonawcą, czy może instalatorem sieci okablowania strukturalnego? Czy może działasz w segmencie ISP? A może jesteś dystrybutorem i poszukujesz sprawdzonego dostawcy?
Jesli szukasz niezawodnej sieci okablowania strukturalnego, prostej w montażu, złożonej z wysokiej klasy komponentów i w atrakcykcyjnym poziomie cenowym, odpowiedzią jest SOLARIX! Naszym hasłem jest: Wydajność i jakość! Potwierdzają to certyfikaty międzynarodowe uznanych laboratoriów badawczych (np. GHMT, 3P) oraz ponad 1000 certyfikowanych instalacji w Polsce, Czechach i Słowacji.

Wszystkie elementy systemu SOLARIX spełniają lub przekraczają wymagania określone w międzynarodowych standardach. SOLARIX oferuje produkty dostosowane do najnowszych trendów w sieciach: kategorii 5E, kategorii 6A, kategorii 7 i i 7A oraz kategorii 8, wspierające szybkość transmisji danych do 40 Gbps. SOLARIX to także światłowody i komponenty optyczne oraz szafy teleinformatyczne. System SOLARIX jako jeden z nielicznych jest przeznaczony do wszystkich rozmiarów i typów sieci.

Więcej o systemie SOLARIX dowiesz się na https://pl.solarix.cz i www.facebook.com/SolarixSystem

ATTE Power

www.atte.pl

ATTE Power to pierwszy polski producent przełączników sieciowych PoE dedykowanych do CCTV. Celem firmy jest dostarczenie prostych i skalowalnych rozwiązań, dedykowanych dla profesjonalnych instalatorów systemów telewizji przemysłowej CCTV. Produkty ATTE to efekt ścisłej współpracy z doświadczonymi instalatorami systemów bezpieczeństwa. ATTE przekuwa potrzeby zgłaszane przez partnerów w gotowe rozwiązania usprawniające projektowanie, montaż i uruchomienie systemów IP.

ATTE Power to polskie projekty i polska produkcja, systemowe rozwiązania tworzone z myślą o instalatorach. Korzystna polityka cenowa oraz niezawodne produkty z 3-letnią gwarancją.

EATON

www.eaton.pl

Eaton jest globalnym liderem w dziedzinie dystrybucji zasilania i zabezpieczenia instalacji elektrycznych; zabezpieczenia zasilania gwarantowanego; sterowania i automatyki; oświetlenia i bezpieczeństwa; rozwiązań strukturalnych i sprzętu instalacyjnego; rozwiązań do pracy w surowych i niebezpiecznych warunkach; a także usług inżynieryjnych. Dzięki swojemu zestawowi globalnych rozwiązań Eaton jest w stanie sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zarządzaniu zasilaniem elektrycznym dnia dzisiejszego.

GAZEX DETEKTORY GAZÓW

www.gazex.pl

Stacjonarne i przenośne detektory i mierniki stężeń gazów toksycznych i wybuchowych (skonstruowane zgodnie z normami europejskimi), urządzenia sygnalizacyjno-odcinające do kotłowni gazowych i hal z promiennikami gazowymi (spełniają wymagania Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002), sterowniki wentylacji do garaży i parkingów (CO, LPG, CNG, CO2, NOx) wykrywacze nieszczelności instalacji gazowych, detektory domowe tlenku węgla i gazów palnych, detektory tlenku węgla do kotłowni, stacji diagnostycznych i monitorowania stanowisk pracy, sterowniki wentylacji w oparciu pomiar CO2, teleinformatyczny dozór systemów detekcji (GPRS i internet umożliwiają stały nadzór obiektów z dowolnego miejsca w kraju), serwis i kalibracja detektorów i mierników, projektowanie i instalacja systemów detekcji, urządzenia posiadają wymagane atesty i certyfikaty

Jedyny polski producent detektorów gazów z własnym laboratorium wzorcującym akredytowanym przez Polskie Centrum Akredytacji.

PRO-SERVICE

www.pro-service.com.pl

Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PRO-SERVICE ®  Sp. z o.o.

Firma została założona w 1991.  Obecnie wiodący producent detektorów i systemów monitoringu gazów. Urządzenia zwykłe oraz budowy przeciwwybuchowej. Zdecydowany lider techniczny w kraju. Oprócz certyfikatu ATEX na urządzenia ( badanie typu WE) od 2004 roku wdrożony system zarządzania jakością ISO-9001:2009; także system zapewnienia jakości (ATEX) tj. zezwolenia na obrót takimi urządzeniami. Wielokrotny medalista MT Sawo, spółka rejestrowana w rankingach innowacyjnych Firm, Innowator Małopolski 2010. Do dnia dzisiejszego za Wielogazowe, Wielopunktowe Stacjonarne Detektory gszów: DUOmaster CO/LPG, T-MASTER CO/LPG/NO2 – trzygazowy i  Q-MASTER CO/O2/LPG /NO2 , zdobyliśmy sześć złotych, dwa srebrne i trzy brązowe medale w Zagrzebiu, Taiwanie, Norymberdze, Moskwie, Paryżu, Londynie, Valencji.

Załoga – obecnie zatrudnia 21 osób, 11 inżynierów elektryków i elektroników uprawnienia SEP, GIG, projektowe elektryczne.  

UTC

pl.firesecurityproducts.com

UTC Fire & Security Products to światowa korporacja oferująca innowacyjne systemy zabezpieczeń elektronicznych służące do ochrony bezpieczeństwa ludzi, budynków, urządzeń i infrastruktury. UTC Fire & Security ma w swojej ofercie rozwiązania wykorzystywane do wykrywania pożarów, włamań i napadów oraz kontroli dostępu i dozoru wizyjnego.

UTC Fire & Security Products to część firmy UTC Climate, Controls & Security – wiodącego producenta systemów bezpieczeństwa, automatyki budynkowej, klimatyzacji i ochrony pożarowej.

Samsung

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie monitorów profesjonalnych, ekranów LED, monitorów nabiurkowych, smartfonów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci i telewizorów.

Więcej tu: https://news.samsung.com/pl/overview i tu: https://news.samsung.com/pl/fast-facts

Veracomp

www.veracomp.pl

Veracomp należy do największych dystrybutorów IT w Polsce. Firma z siedzibą w Krakowie posiada rozbudowaną sieć biur handlowych zlokalizowanych w największych miastach Polski. Od początku działalności Veracomp realizuje model czystej dystrybucji. Produkty i usługi oferuje wyłącznie do dalszej odsprzedaży. W 1996 roku zapoczątkowana została strategia dystrybucji z wartością dodaną, która jest realizowana do dziś zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych.

BITNER Sp. z o.o.

www.bitner.com.pl

Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. to polski producent kabli i przewodów działający na rynku od 1996 roku. Nasza oferta adresowana jest przede wszystkim do projektantów, firm wykonawczych, budowlanych oraz podmiotów handlowych działających w branży elektrycznej, energetycznej, automatyki przemysłowej, telekomunikacyjnej oraz informatycznej. Szeroki asortyment wyrobów jest naszym największym atutem. Produkujemy ponad 20 000 wyrobów katalogowych, zebranych w kilkanaście grup asortymentowych. Nieustannie poszerzamy zakres produkowanych przez nas wyrobów, zarówno w zakresie grup i typoszeregu bieżącej produkcji, jak również poprzez realizację indywidualnych zamówień na podstawie dostarczonej przez klienta dokumentacji.

Ewimar

www.ewimar.pl

Ewimar Sp. z o.o. jest polskim producentem urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej do instalacji teletechnicznych. Nasze produkty to zaawansowane systemy ochronne do sieci LAN, systemów alarmowych oraz instalacji CCTV. Oferta produktowa obejmuje pojedyncze i wielokanałowe ograniczniki przepięć jak również konwertery protokołów do kamer typu Speed Dome, urządzenia do telemetrii i sterowania znajdujące zastosowanie w automatyce przemysłowej.

Produkty firmy Ewimar dedykowane do instalacji Gigabit Ethernet objęte są 5 letnią gwarancją bezpieczeństwa bez żadnych dodatkowych kosztów. Projektantom zapewniamy korzystne warunki współpracy oraz dla ułatwienia prac projektowych udostępniamy pliki DWG .Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości, niezawodnych i kompletnych rozwiązań systemowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

PRODUS

www.produs.com.pl

Budujemy i proponujemy rozwiązania o bardzo wysokiej niezawodności, odporne na zakłócenia, które zapewniając ochronę przed ingerencją osób trzecich. Jesteśmy otwarci na prowadzenie inwestycji z wykorzystaniem najnowszych systemów. Pragniemy by nasi klienci skutecznie wdrażali systemy bezpieczeństwa poprzez korzystanie z naszych autorskich rozwiązań. Na sukces każdego projektu pracuje kadra fachowców z długoletnim doświadczeniem. Ich wiedza i zaangażowanie w tworzenie nowych technologii oraz realizacji projektów dla Inwestora gwarantuje najwyższy standard tworzonego rozwiązania. Współpracujmy z partnerami biznesowymi, uczelniami publicznymi i niepublicznymi oraz instytucjami badawczym co przekłada się na wykorzystanie potencjału współczesnego rynku w zakresie naszej działalności.

RST

www.rst.pl

Podstawowy obszar naszych zainteresowań obejmuje dostawy uziomów, ochrony odgromowej oraz ograniczników przepięć do instalacji zasilających i słaboprądowych.
Oferujemy produkty takich marek jak: RST, LEUTRON, GALMAR, PolyPhaser. Pod własną marką RST produkujemy szeroką gamę ograniczników przepięć przeznaczonych do ochrony systemów zabezpieczeń technicznych, takich jak: SSP, SSWiN, KD, VSS (CCTV), systemów AKPiA, kolejowych (srk) oraz wojskowych. Oferowane ograniczniki pozwalają zabezpieczyć chronioną instalację nawet przed skutkami bezpośrednich wyładowań atmosferycznych w obiekt. Projektując i tworząc kolejne rozwiązania opieramy się na wiedzy zbudowanej w oparciu o ponad 30-letnie doświadczenie naszych specjalistów oraz na sugestiach projektantów i integratorów. Parametry wszystkich ograniczników są potwierdzone badaniami przeprowadzonymi zgodnie z PN-EN 61643-21 na których działamy.

RST sp. z o.o.
ul. Elewatorska 17/1
15-620 Białystok, Polska
e-mail:rst@rst.pl

TOMMEX Żebrowscy Sp. J.

TOMMEX Żebrowscy Sp. J. – często jesteśmy niewidoczni, ale zawsze słychać nas głośno i wyraźnie. Od 30 lat zajmujemy się dostarczaniem systemów nagłośnienia dla wszelkiego typu obiektów. Działamy od projektu do realizacji, zapewniając wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Nasze rozwiązania elektroakustyczne wyznaczają standardy na rynku, bazując na innowacyjnych technologiach.

Proponujemy rozwiązania dla estrady, teatrów, klubów, sal koncertowych, domów kultury, obiektów sportowych, dworców kolejowych i centrów komunikacyjnych. Oferujemy również systemy dla restauracji, sklepów, biur, czy sal konferencyjnych. Duże doświadczenie naszych specjalistów gwarantuje najwyższą jakość obsługi, zapewniając sukces realizowanych projektów. Setki realizacji i referencji potwierdzają, że „Dźwięk to My !”

alarmy.org

www.alarmy.org

Portal internetowy Alarmy.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży zabezpieczenia mienia. W portalu można odnaleźć firmy trudniące się dostawą i produkcją alarmów, video – i domofonów, systemami kontroli pracy, telewizją przemysłową oraz agencje ochrony.

Serwis zawiera m.in.:

 • Katalog Firm zawierający szczegółowe informacje o setkach firm
 • Katalog Produktów – charakteryzujący produkty i usługi firm z branży zabezpieczenia mienia
 • EZO – Elektroniczne Zapytania Ofertowe składane przez użytkowników portalu, trafiające bezpośrednio na skrzynki e-mailowe naszych klientów
 • Porady, technologie, wywiady
 • Informacje o najważniejszych wydarzeniach w branży.

Budnet.pl

www.budnet.pl

Portal budnet.pl jest tematycznym serwisem informacyjnym, skierowanym do szerokiego grona odbiorców i uczestników rynku budowlanego.

Użytkownicy portalu, to zarówno ludzie związani z budownictwem zawodowo (kadra menedżerska, dyrektorzy, prezesi), jak i osoby budujące lub remontujące swoje domy bądź mieszkania. Staramy się budować innowacyjne możliwości transferu wiedzy pomiędzy środowiskiem naukowców i przedsiębiorców a rynkiem.
Według niezależnych statystyk, portal budnet.pl plasuje się w czołówce najpopularniejszych serwisów tematycznych w kategorii Budownictwo i Nieruchomości.

Budowa.org

www.budowa.org

Portal internetowy Budowa.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży budowlanej.

Serwis zawiera m.in.:

 • Katalog Firm zawierający szczegółowe informacje o setkach firm.
 • Katalog Produktów – charakteryzujący produkty i usługi firm z branży metalowej.
 • EZO – Elektroniczne Zapytania Ofertowe składane przez użytkowników portalu, trafiające bezpośrednio na skrzynki e-mailowe naszych klientów.
 • Porady, technologie, wywiady.
 • Informacje o najważniejszych wydarzeniach w branży.
W katalogu na www.budowa.org można bezpłatnie zarejestrować swoją firmę.

Budownictwo.org

 
Portal internetowy Budownictwo.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży budowlanej.

Serwis zawiera m.in.:

 • Katalog Firm zawierający szczegółowe informacje o setkach firm.
 • Katalog Produktów – charakteryzujący produkty i usługi firm z branży metalowej.
 • EZO – Elektroniczne Zapytania Ofertowe składane przez użytkowników portalu, trafiające bezpośrednio na skrzynki e-mailowe naszych klientów.
 • Porady, technologie, wywiady.
 • Informacje o najważniejszych wydarzeniach w branży.
W katalogu na www.budownictwo.org można bezpłatnie zarejestrować swoją firmę.

ZABEZPIECZENIA

 
Największy w Polsce portal branży zabezpieczeń, zawierający:
 • Aktualności, czyli krótkie informacje prasowe o produktach, nowościach rynkowych, oraz zapowiedzi i podsumowania,
 • Artykuły,
 • Bazę firm,
 • Fotogalerie,
 • Newsletter,
 • e-zabezpieczenia dostępne w formacie PDF i flash.
„Zabezpieczenia”, jako czasopismo ze wszech miar nowoczesne, funkcjonują również w sieci Internet. Od wiosny 2007 roku istnieje możliwość pobierania całych numerów „Zabezpieczeń” w formacie PDF, ze spisem treści w postaci zakładek ułatwiających odnalezienie potrzebnego materiału.

ELEKTRO.INFO

www.elektro.info.pl

Portal elektro.info.pl zajmuje się szeroko pojmowaną elektrotechniką i elektroenergetyką. Najmocniejszą stroną portalu są opracowania merytoryczne i problemowe, dotyczące m.in. automatyki, inteligentnego budynku, energooszczędności oraz wielu innych dziedzin. Serwis ściśle współpracuje z redakcją miesięcznika „elektro.info” i publikuje materiały uzupełniające do tych wydawanych w czasopiśmie.

elektroonline.pl

www.elektroonline.pl

Elektroonline.pl to nowoczesne medium dedykowane branży elektrycznej i jednocześnie pierwszy w Polsce portal, który w funkcjonalny sposób łączy katalog firm i produktów z panelem społecznościowym. Portal skierowany jest do całego sektora elektrycznego: elektroników, automatyków, elektrotechników, energetyków oraz specjalistów IT. Nieprzypadkowo adresowany jest do tak szerokiej grupy docelowej – od początku portal tworzony był z myślą o integracji środowiska branżowego.

Elektryka.org

www.elektryka.org

Portal internetowy Elektryka.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży elektrycznej.

Serwis zawiera m.in.:
 • Katalog Firm zawierający szczegółowe informacje o setkach firm
 • Katalog Produktów – charakteryzujący produkty i usługi firm z branży elektrycznej
 • EZO – Elektroniczne Zapytania Ofertowe składane przez użytkowników portalu, trafiające bezpośrednio na skrzynki e-mailowe naszych klientów
 • Porady, technologie, wywiady
 • Informacje o najważniejszych wydarzeniach w branży.

Instalacje budowlane

www.instalacjebudowlane.pl

Codziennie aktualizowany serwis o tematyce instalacji w budownictwie, kierowany do indywidualnych inwestorów i profesjonalistów. Dostarcza najświeższe informacje dotyczące cen i instrukcji montażu produktów, wskazuje normy i przepisy prawne dla prac instalatorskich. Posiada informację targową, szkoleniową oraz zakładkę zawierającą oferty pracy w branży instalacyjnej.

Ochrona i Bezpieczeństwo Obiektów i Biznesu

www.ochrona-bezpieczenstwo.pl

Ochrona i Bezpieczeństwo Obiektów i Biznesu – dwumiesięcznik branży security.  Prezentuje praktyczną wiedzę z zakresu instalacji, eksploatacji i projektowania systemów i urządzeń wykrywania i sygnalizacji zagrożeń – pożarów, napadów, włamań, systemów kontroli dostępu, ochrony terenów rozległych, wybrane zagadnienia zagrożenia terroryzmem i ratownictwa, ochrony informacji i obiektów specjalnych, a także sposobów i metod ochrony osób i biznesu.

REAL ESTATE MANAGER

www.realestatemanager.com.pl

„Real Estate Manager” to tytuł branżowy poświęcony tematyce profesjonalnego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Ukazuje się na polskim rynku od 2003 r. Obejmuje ponad 15 działów tematycznych, w których ujęte są wszelkie zagadnienia niezbędne menedżerom różnego szczebla, by móc sprawnie zarządzać nieruchomością w szybko zmieniającej się rzeczywistości biznesowej. Każdy numer to unikalny mix tematyki, którego czytelnik nie znajdzie w żadnej innej pozycji wydawniczej. Nad sześcioma numerami w roku pracuje grupa najlepszych ekspertów z sektora profesjonalnego zarządzania i utrzymania nieruchomościami, którzy dzielą się swoją unikalną wiedzą zdobytą w ciągu wiele lat praktyki zawodowej.