Partnerzy

Złoci PartnerzY

SREBRNI PartnerzY

brązowi Partnerzy

patroni medialni

Close Menu

BKT Elektronik | Passive Optical Lan - system okablowania Światłowodowego budynków i obiektów

www.bkte.pl

Passive Optical LAN –  BKT zaprezentuje rozwiązanie przeznaczone dla instalacji POLan, kompletny system pozwalający na zbudowanie instalacji okablowania światłowodowego budynku z wykorzystaniem technologii PON/GPON; praktyczna prezentacja rozwiązań, case study obiektu biurowego w Warszawie; porównanie techniczne i ekonomiczne klasycznej instalacji LAN i Polan.

POL – Passive Optical LAN – Pasywna Sieć Optyczna LAN  –  sieć bazująca na architekturze  EPON (ethernet passive optical network) i GPON (Gigabit Ethernet passive optical network), która jest wykorzystywana w globalnych optycznych sieciach dostępowych – szerokopasmowych Fibre to the X (FTTX).

Technologia POLan to rozwiązanie wychodzące ponad granicę odległości w klasycznych, miedzianych instalacjach LAN. Otwarta na migrację do wyższych przypsutości ( 10/40G i więcej) bez konieczności wymiany okablowania.

Polan to sieć Punkt – Multipunkt, w której administrator  przydziela rodzaj transmitowanej aplikacji.

GIP

www.automatykahotelowa.pl

GiP jest producentem zaawansowanych rozwiązań dla hoteli – systemów zarządzania oraz automatyki hotelowej. Firma powstała w 1989 roku jako pionier na rynku oprogramowania hotelowego.

System Automatyki Hotelowej (AH) to jeden z flagowych produktów firmy GiP. Rozwiązanie to stanowi rdzeń inteligentnego budynku, umożliwiając centralne sterowanie systemami takimi jak: ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja, oświetlenie, multimedia czy kontrola dostępu (drzwi, parkingi, minibary). AH to także istotny element bezpieczeństwa budynku – praca z instalacjami przeciwpożarowymi, CCTV, systemem przywoławczym dla niepełnosprawnych. Firma GiP jest też producentem systemu dla hoteli RH2. Oprogramowanie to jest kompleksowym rozwiązaniem dla obiektów każdej wielkości i zostało zaprojektowane pod kątem maksymalnie efektywnej współpracy z systemem AH.

ROGER

www.roger.pl

Firma ROGER powstała w 1991 roku, a przedmiotem jej działalności jest projektowanie, produkcja i sprzedaż elektronicznych systemów zabezpieczeń, a w szczególności elektronicznych systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

Produkty firmy ROGER jako wiodącego dostawcy systemów kontroli dostępu w Polsce można nabyć na terenie całego kraju. Ponadto wysoka niezawodność i funkcjonalność oferowanych produktów, potwierdzona w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji, przy dobrej relacji jakości do kosztu przyczyniły się do powstania rozległej sieci dystrybucji obejmującej 3 kontynenty i ponad 40 krajów.

Dla oferowanych rozwiązań dostępna jest bezpłatna pomoc techniczna. Dział techniczny firmy zapewnia profesjonalne wsparcie z zakresu doboru i konfiguracji urządzeń oraz oprogramowania.

Tp-Link

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów.

Western Digital Corp.

www.westerndigital.com

(NASDAQ: WDC) z siedzibą w Irvine w stanie Kalifornia, założony w 1970 roku, to światowy dostawca produktów i usług, umożliwiających tworzenie, zarządzanie i przechowywanie cyfrowych treści. Wychodząc naprzeciw wciąż zmieniającym się potrzebom rynku, Western Digital oferuje pełne portfolio wysokiej jakości produktów do przechowywania danych, efektywnie wykorzystujących najnowsze technologie, cechujących się wysoką wydajnością, elastycznością oraz szybkością. Jej spółki produkują i oferują urządzenia pod markami HGST i WD producentom OEM, dystrybutorom, resellerom, dostawcom rozwiązań chmurowych oraz konsumentom. Informacje na temat firmy Western Digital, zarówno finansowe, jak i przeznaczone dla inwestorów, są dostępne w sekcji dla inwestorów na stronie 

APA GROUP

www.apagroup.pl

Jesteśmy liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie. Do naszych klientów należą tacy giganci światowego przemysłu jak: VW, Eisenmann, FIAT, OPEL, 3M, MAN, Lila Logistik, Asi Group, Budizol, DB Schenker, Tesla; czy prestiżowe uczelnie – Politechnika Śląska i Politechnika Częstochowska.

ASSA ABLOY

www.assaabloy.com.pl

Grupa ASSA ABLOY to światowy lider branży security, oferujący kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu, automatyka drzwiowa, technologie identyfikacji i zabezpieczenia hotelowe. Jedną z kluczowych dla całego koncernu jest fińska marka ABLOY – wiodący producent najwyższej klasy zamków elektrycznych, elektromotorycznych, okuć architektonicznych, samozamykaczy, innowacyjnych systemów elektromechanicznych oraz akcesoriów uzupełniających. Specjalizuje się również w segmencie zabezpieczeń dedykowanych Infrastrukturze Krytycznej, przemysłowi, IT, telekomunikacji i logistyce. W portfolio grupy ASSA ABLOY obecne są także marki takie jak HID Global, ASSA, TESA, EFF EFF czy obecna na rynku od 175 lat – Yale.

D+H

www.dhpolska.pl

D+H Polska oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów oddymiania, naturalnej wentylacji oraz sygnalizacji i wentylacji pożarowej.

FINDER Polska Sp. z o.o.

www.findernet.com

Finder jest wiodącym w Europie producentem przekaźników z czterema zakładami produkcyjnymi oraz globalną siecią sprzedaży i dystrybucji. Gama asortymentu firmy obejmuje ponad 12 500 produktów z grup przekaźników dedykowanych dla przemysłu, modułów interfejsowych, nadzorczych, czasowych przekaźników do zastosowań w instalacjach komercyjnych z systemami komunikacji i sterowania DALI, KNX, Bluetooth, NFC oraz całą gamę gniazd i akcesoriów. Nasza tradycja to prawie 70 lat doświadczenia na rynku przekaźników.

Firma dostarcza produkty na Polski rynek od początku lat 90-tych. W 2016 roku powstał oddział Finder Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu. Swoim klientom zapewniamy profesjonalną, szybką obsługę w kraju poprzez: wsparcie techniczne w zakresie zastosowań produktów, realizację procesów wdrożeniowych, badania i analizy, szkolenia oraz łańcuch dostaw.

HELUKABEL

www.helukabel.pl

HELUKABEL Polska jest kompleksowym dostawcą kabli, przewodów oraz osprzętu kablowego dla rozwiązań standardowych, jak również przygotowanych na indywidualne zamówienia Klientów. Produkowane przez nas produkty odporne są na czynniki chemiczne, atmosferyczne, działanie temperatur, czy promieniowanie. Bogata oferta kabli i przewodów obejmuje m.in: kable sterownicze, do przesyłu danych, przewody bezhalogenowe, kable światłowodowe i do transmisji danych, kable telekomunikacyjne, płaskie, energetyczne, gumowe czy spiralne. Znaczącym uzupełnieniem do szerokiego programu kabli i przewodów jest osprzęt kablowy zgodny z najnowszymi wytycznymi i normami. Od 2010 r. częścią oferty HELUKABEL stała się marka KABELMAT. Produkty marki KABELMAT®, to kompletna oferta handlowa systemów przewijania, pomiaru , przechowywania i konfekcjonowania kabli i przewodów, a także doradztwo techniczne. Budowa i jakość produktów wynika z wielu lat doświadczeń w sektorze magazynowania i logistyki produkcji.

IMPAKT

www.impakt.com.pl

Impakt S.A. to jedna z czołowych polskich firm zajmujących się dystrybucją w segmencie akcesoriów i podzespołów komputerowych, akcesoriów dla graczy, rozwiązań sieciowych i elektroniki użytkowej.

W segmencie instalatorskim Impakt S.A. jest wyłącznym dystrybutorem na terenie polski  zasilaczy awaryjnych PowerWalker, szaf serwerowych i elementów sieci pasywnych Lanberg oraz serwerów NAS Asustor. W portfolio Impaktu znajdziemy również specjalistyczne adaptery i kontrolery marki Delock. Osprzęt sieciowy Planet oraz Trendnet.

Impakt S.A. posiada własne centrum logistyczne i serwisowe w podpoznańskiej Mosinie. Swoim partnerom oferuje wsparcie w doborze produktów i szereg szkoleń.

Mercor S.A.

www.mercor.com.pl

Mercor S.A. wraz ze swoimi spółkami zależnymi tworzy grupę kapitałową będącą jednym z liderów europejskiego rynku w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Posiada spółki zależne w ośmiu europejskich krajach, osiem zakładów produkcyjnych oraz blisko 750 pracowników.

Na ofertę firmy składają się: systemy wentylacji pożarowej (w tym centrale wykrywania pożaru i automatyka pożarowa), systemy oddymiania grawitacyjnego, zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych oraz oddzielenia przeciwpożarowe.

Mercor S.A. oferuje fachowe doradztwo przy projektowaniu systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych, produkcję urządzeń pod zamówienie, ich montaż oraz kompleksową obsługę serwisową. W Strefie Projektanta na stronie www.mercor.com.pl firma udostępnia m.in. programy doboru do indywidualnej konfiguracji produktów oraz modele BIM (Revit) klap i zaworów przeciwpożarowych oraz automatyki.

Głównym celem firmy RCS Engineering Sp. z o.o. jest dystrybucja innowacyjnych rozwiązań teletechnicznych, w tym ściśle związanych z bezpieczeństwem.

Zespół RCS Engineering Sp. z o.o. posiada wysokie kwalifikacje oraz kilkunastoletnie doświadczenie w branży zabezpieczeń obiektów prywatnych, jak i podlegającym obowiązkowej ochronie.

RCS Engineering Sp. z o.o. jest również generalnym dystrybutorem wysokiej jakości systemów czeskiego producenta Ronyo Technologies s.r.o. na Polskę, a także na wybrane kraje europejskie, afrykańskie oraz azjatyckie. W portfelu rozwiązań teletechnicznych można wyróżnić:

 • ochronę obwodową Varya Perimeter
 • monitorowanie osób Merya RTLS i Merya RLTS Mobile
 • monitorowanie mienia Anarya Alarm
 • monitorowanie obrazów i dzieł sztuki Anarya Alarm Gallery
 • monitorowanie konstrukcji dachowych SmDS
 • czytniki dalekiego zasięgu UHF
 • Technologia kartowa Legic

ZETTLER

www.zettlerfire.com

ZETTLER – Tradycja innowacji w zakresie wykrywania pożarów

Rodzinę produktów Zettler zbudowano w oparciu o technologię MZX, która zapewnia jedne z najbardziej zaawansowanych funkcji w wykrywaniu pożarów.

Opracowana w wyniku integracji innowacyjnych rozwiązań produktowych, powstałych podczas wielu lat prowadzenia badań i rozwoju w całej Europie, platforma technologiczna MZX, przez ponad 100 lat istnienia oferuje szereg najlepszych technik detekcji, wnosząc znaczny wkład we wczesne wykrywanie pożarów i minimalizowanie fałszywych alarmów. Platforma dostarcza również jedne z najlepszych technik instalacyjnych, umożliwiających łatwe i elastyczne prace inżynierskie i montażowe. Dzięki temu Zettler jest jednym z najbardziej odpornych, niezawodnych i funkcjonalnych systemów, oferując najwyższy poziom zgodności z normami.

 

ABB

www.abb.pl

ABB jest technologicznym liderem w produktach elektryfikacji, robotyce i systemach napędowych, automatyce przemysłowej i sieciach energetycznych, obsługującym klientów z sektora użyteczności publicznej, przemysłu oraz transportu i infrastruktury na całym świecie. Kontynuując ponad 125-letnią historię innowacji, obecnie ABB tworzy przyszłość cyfryzacji przemysłu odgrywając kluczową rolę w rewolucji energetycznej i czwartej rewolucji przemysłowej. Grupa ABB zatrudnia około 136 000 pracowników w ponad 100 krajach świata

Acer for business

www.acer.com

Przyjęty przez Acer model w 100% pośredniego kanału sprzedaży pozwala  nam zapewnić elastyczność, wydajność oraz zaufanie. Umożliwia również pracę z ekspertami i pozwala sprostać każdemu wyzwaniu biznesowemu. Dzięki stale rozwijanemu programowi partnerskiemu Acer Synergy współpraca z Partnerami biznesowymi z całej Polski opiera się na zasadach wzajemnego zaufania i szacunku.

Przewidujemy trendy rynkowe i dostarczamy najnowocześniejsze urządzenia w swojej klasie, równocześnie dbamy o zapewnienie tak szerokiego portfolio, by spełniać zróżnicowane potrzeby naszych Partnerów.

Kierujemy się elastycznością, która jest kluczem do wydajności. Dzięki innowacyjności i optymalizacji wydajności zbudowaliśmy sukces firmy, jaką jest Acer.

BITSTREAM

www.bitstream.pl

BitStream jest polskim producentem profesjonalnych urządzeń transmisji danych, dla telekomunikacji, energetyki, systemów zabezpieczeń, automatyki i przemysłu.

Jako jeden z czołowych producentów urządzeń do teletransmisji danych w Polsce, oferujemy stabilne rozwiązania. Jesteśmy elastyczni w zakresie dostosowania oferowanych produktów do specyficznych wymagań. Nasza oferta obejmuje urządzenia do transmisji danych w sieciach optycznych i miedzianych, a w szczególności aktywne i pasywne multipleksery, przełączniki ethernetowe, konwertery interfejsów, regeneratory, modemy g.shdsl, a także testery telekomunikacyjne, centralki kontrolno-pomiarowe oraz transceivery.

Na popularność urządzeń BITSTREAM, na rynku, istotny wpływ ma dbałość o najwyższą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

C&C Partners

www.ccpartners.pl

Początki C&C Partners sięgają 1992 roku. Swoją działalność rozpoczęliśmy od branży telekomunikacyjnej. Dziś naszym klientom oferujemy kompleksowe Rozwiązania Budynkowe, Telekomunikacyjne oraz Systemy wizji maszynowej.

Od 1998 roku należymy do Grupy TKH (założonej w 1930 r.) – międzynarodowego holdingu notowanego na giełdzie w Amsterdamie – Grupa TKH zrzesza ponad 70 firm specjalizujących się w produkcji oraz dostarczaniu rozwiązań z zakresu telekomunikacji oraz rozwiązań budynkowych i przemysłowych.

Lista naszych realizacji oraz otrzymane referencje mówią same za siebie – realizowaliśmy największy projekt FTTH w Polsce oraz projekty szerokopasmowe. Nasze systemy działają na wszystkich polskich lotniskach, na dworcach kolejowych, nowo powstałych stadionach, na uczelniach czy w więzieniach.

EATON

www.eaton.pl

Eaton jest globalnym liderem w dziedzinie dystrybucji zasilania i zabezpieczenia instalacji elektrycznych; zabezpieczenia zasilania gwarantowanego; sterowania i automatyki; oświetlenia i bezpieczeństwa; rozwiązań strukturalnych i sprzętu instalacyjnego; rozwiązań do pracy w surowych i niebezpiecznych warunkach; a także usług inżynieryjnych. Dzięki swojemu zestawowi globalnych rozwiązań Eaton jest w stanie sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zarządzaniu zasilaniem elektrycznym dnia dzisiejszego.

 

EXTREME NETWORKS BY VERACOMP

www.veracomp.pl

Firma Extreme Networks od lat znajduje się w czołówce producentów innowacyjnych rozwiązań sieciowych instalowanych na całym świecie. Pozycję lidera podtrzymuje dzięki ciągłemu doskonaleniu technologii, nakładom na rozwój i koncentrowaniu się na dostarczaniu kompleksowych i nowatorskich rozwiązań.

Obecną pozycję Extreme Networks zawdzięcza najlepszym w swojej klasie technologiom Ethernet, szeroko pojętemu bezpieczeństwu (np. systemy NAC), a także zaawansowanemu zarządzaniu oraz monitorowaniu infrastruktury. Dzięki pełnej kontroli punktów końcowych możliwa jest optymalizacja usług dla pojedynczych użytkowników. Produkty Extreme Networks pozwalają na budowę elastycznych, efektywnych kosztowo oraz bezpiecznych sieci zarówno kablowych jak i WiFi. Umożliwiają monitorowanie, analizę sieci, badanie aplikacji używanych w infrastrukturze oraz raportowanie na zupełnie nowym poziomie.

Veracomp należy do największych dystrybutorów IT w Polsce. Firma z siedzibą w Krakowie posiada rozbudowaną sieć biur handlowych zlokalizowanych w największych miastach Polski.
Od początku działalności Veracomp realizuje model czystej dystrybucji. Produkty i usługi oferuje wyłącznie do dalszej odsprzedaży.

IndigoVision

www.indigovision.com

IndigoVision to ponad dwudziestoletnie doświadczenie w opracowywaniu innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań dla systemów bezpieczeństwa. Szerokie portfolio firmy tworzą: zaawansowane oprogramowanie do zarządzania bezpieczeństwem obiektów, dedykowane moduły integracji, rozwiązania AI oraz te związane z cyber-bezpieczeństwem, a także urządzenia wykorzystywane w typowych systemach monitoringu. IndigoVision jest zaufanym i sprawdzonym na całym świecie producentem, dostarczającym swoją technologię na wielu rynkach.

alarmy.org

www.alarmy.org

Portal internetowy Alarmy.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży zabezpieczenia mienia. W portalu można odnaleźć firmy trudniące się dostawą i produkcją alarmów, video – i domofonów, systemami kontroli pracy, telewizją przemysłową oraz agencje ochrony.

Serwis zawiera m.in.:

 • Katalog Firm zawierający szczegółowe informacje o setkach firm
 • Katalog Produktów – charakteryzujący produkty i usługi firm z branży zabezpieczenia mienia
 • EZO – Elektroniczne Zapytania Ofertowe składane przez użytkowników portalu, trafiające bezpośrednio na skrzynki e-mailowe naszych klientów
 • Porady, technologie, wywiady
 • Informacje o najważniejszych wydarzeniach w branży.

Budnet.pl

www.budnet.pl

Portal budnet.pl jest tematycznym serwisem informacyjnym, skierowanym do szerokiego grona odbiorców i uczestników rynku budowlanego.

Użytkownicy portalu, to zarówno ludzie związani z budownictwem zawodowo (kadra menedżerska, dyrektorzy, prezesi), jak i osoby budujące lub remontujące swoje domy bądź mieszkania. Staramy się budować innowacyjne możliwości transferu wiedzy pomiędzy środowiskiem naukowców i przedsiębiorców a rynkiem.
Według niezależnych statystyk, portal budnet.pl plasuje się w czołówce najpopularniejszych serwisów tematycznych w kategorii Budownictwo i Nieruchomości.

Budowa.org

www.budowa.org | Portal internetowy Budowa.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży budowlanej.

Serwis zawiera m.in.:

 • Katalog Firm zawierający szczegółowe informacje o setkach firm.
 • Katalog Produktów – charakteryzujący produkty i usługi firm z branży metalowej.
 • EZO – Elektroniczne Zapytania Ofertowe składane przez użytkowników portalu, trafiające bezpośrednio na skrzynki e-mailowe naszych klientów.
 • Porady, technologie, wywiady.
 • Informacje o najważniejszych wydarzeniach w branży.
W katalogu na www.budowa.org można bezpłatnie zarejestrować swoją firmę.

Budownictwo.org

www.budownictwo.org | Portal internetowy Budownictwo.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży budowlanej.


Serwis zawiera m.in.:

 • Katalog Firm zawierający szczegółowe informacje o setkach firm.
 • Katalog Produktów – charakteryzujący produkty i usługi firm z branży metalowej.
 • EZO – Elektroniczne Zapytania Ofertowe składane przez użytkowników portalu, trafiające bezpośrednio na skrzynki e-mailowe naszych klientów.
 • Porady, technologie, wywiady.
 • Informacje o najważniejszych wydarzeniach w branży.
W katalogu na www.budownictwo.org można bezpłatnie zarejestrować swoją firmę.

Elektroinzynieria.pl

Elektroinzynieria.pl – gromadzi specjalistów z branży elektrotechniki i elektroenergetyki poszukujących informacji o dostawcach, produktach oraz usługach i notuje średnio 15 000 wejść użytkowników miesięcznie. Rocznie przez portal przepływa ponad 1 000 zapytań ofertowych skierowanych do dostawców zarejestrowanych w naszej bazie.

Elektryka.org

www.elektryka.org | Portal internetowy Elektryka.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży elektrycznej.

Serwis zawiera m.in.:
 • Katalog Firm zawierający szczegółowe informacje o setkach firm
 • Katalog Produktów – charakteryzujący produkty i usługi firm z branży elektrycznej
 • EZO – Elektroniczne Zapytania Ofertowe składane przez użytkowników portalu, trafiające bezpośrednio na skrzynki e-mailowe naszych klientów
 • Porady, technologie, wywiady
 • Informacje o najważniejszych wydarzeniach w branży.

Instalacje budowlane

www.instalacjebudowlane.pl | Codziennie aktualizowany serwis o tematyce instalacji w budownictwie, kierowany do indywidualnych inwestorów i profesjonalistów. Dostarcza najświeższe informacje dotyczące cen i instrukcji montażu produktów, wskazuje normy i przepisy prawne dla prac instalatorskich. Posiada informację targową, szkoleniową oraz zakładkę zawierającą oferty pracy w branży instalacyjnej.

Ochrona Mienia i Informacji

www.ochrona-mienia.pl | Dwumiesięcznik „Ochrona Mienia i Informacji” prezentuje praktyczną wiedzę z zakresu projektowania, instalacji i eksploatacji systemów wykrywania i sygnalizacji zagrożeń pożarowych, włamań i napadów, systemów monitoringu i ochrony terenów rozległych i obiektów oraz kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

Ponadto porusza zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa informacji, w tym ochrony informacji niejawnych, systemów i sieci IT oraz danych osobowych. Ze względu na ciągle zmieniające się zagrożenia oraz rozwój technologiczny i zmiany prawne, czasopismo pełni rolę doradcy, informatora i propagatora dobrych zasad i procedur w zakresie bezpieczeństwa.

Czasopismo prezentuje także bezpłatny stały dodatek e-MAGAZYN OMiI wydawany w formie elektronicznej, w którym publikowane są aktualności i informacje branżowe.
Czasopismo jest wydawane przez EURO-MEDIA Sp. z o.o., wydawcę fachowych czasopism dla praktyków. Jest ono obecne na rynku od 1998 roku.

SECURITY & ALARM SYSTEMS

SECURITY & ALARM SYSTEMS to nowe czasopismo o bezpieczeństwie i systemach alarmowych. SEC&AS powstał jako dwumiesięcznik międzybranżowy, którego misją jest popularyzowanie możliwości technik i technologii służących zapewnianiu bezpieczeństwa.

SECURITY & ALARM SYSTEMS popularyzując tematykę bezpieczeństwa i technik służących zapewnianiu bezpieczeństwa wyróżnia się oryginalnym sposobem prezentowania treści, zaskakującym sposobem w podejściu do komunikowania się z Czytelnikami, bogatym w wiedzę ekspercką, skupiającym autorów o uznanym autorytecie, stosującym formy dziennikarskie wyzwalające zainteresowanie czytelnictwem.

ZABEZPIECZENIA

www.zabezpieczenia.com.pl | największy w Polsce portal branży zabezpieczeń, zawierający:
 • Aktualności, czyli krótkie informacje prasowe o produktach, nowościach rynkowych, oraz zapowiedzi i podsumowania,
 • Artykuły,
 • Bazę firm,
 • Fotogalerie,
 • Newsletter,
 • e-zabezpieczenia dostępne w formacie PDF i flash.
„Zabezpieczenia”, jako czasopismo ze wszech miar nowoczesne, funkcjonują również w sieci Internet. Od wiosny 2007 roku istnieje możliwość pobierania całych numerów „Zabezpieczeń” w formacie PDF, ze spisem treści w postaci zakładek ułatwiających odnalezienie potrzebnego materiału.

REAL ESTATE MANAGER

www.realestatemanager.com.pl | „Real Estate Manager” to tytuł branżowy poświęcony tematyce profesjonalnego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Ukazuje się na polskim rynku od 2003 r. Obejmuje ponad 15 działów tematycznych, w których ujęte są wszelkie zagadnienia niezbędne menedżerom różnego szczebla, by móc sprawnie zarządzać nieruchomością w szybko zmieniającej się rzeczywistości biznesowej. Każdy numer to unikalny mix tematyki, którego czytelnik nie znajdzie w żadnej innej pozycji wydawniczej. Nad sześcioma numerami w roku pracuje grupa najlepszych ekspertów z sektora profesjonalnego zarządzania i utrzymania nieruchomościami, którzy dzielą się swoją unikalną wiedzą zdobytą w ciągu wiele lat praktyki zawodowej.

Kwartalnik Instalacje

Kwartalnik Instalacje – fachowe pismo dla instalatorów, inwestorów, wykonawców i przedsiębiorców, a także wszystkich zainteresowanych – będące źródłem informacji i wiedzy z zakresu szeroko rozumianej techniki sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjno- wentylacyjnej. Na swych stronach prezentuje nowości z rynku instalacji znajdujących zastosowanie w sektorze budowlanym i będących elementami technicznego wyposażenia obiektów. Magazyn kolportowany jest do przedsiębiorstw branży instalacyjnej, biur projektowych, wybranych spółdzielni mieszkaniowych i hurtowni materiałów budowlanych. Dociera także do bardzo atrakcyjnej grupy odbiorców biznesowych, jakimi są menadżerowie podejmujący decyzje w średnich i dużych firmach. Tytuł ukazuje się nieprzerwanie od 18 lat. Pismo chce być przewodnikiem przy podejmowaniu przez Czytelników decyzji o zakupie materiałów instalacyjnych, stąd też zorientowane jest na promowanie na swoich łamach najnowszych technologii i rozwiązań produktowych. | www.bud-press.pl

ELEKTRO.INFO

Inżynieria.com

Inżynieria.com – portal prezentuje najnowsze wiadomości, opisy projektów, analizy, komentarze, artykuły, wywiady, felietony, relacje z wydarzeń branżowych, wzbogacone fotografiami i filmami. Integralną częścią portalu jest także rozbudowany katalog służący prezentacji firm, kalendarium, księgarnia internetowa i in. | www.inzynieria.com

Elektroonline.pl

Elektroonline.pl – to informacje, trendy, wydarzenia i profesjonalne rozwiązania dla branż od automatyki, energetyki, elektrotechniki i elektroniki po informatykę i telekomunikację, wsparte pasją elektro-entuzjastów tworzących nastawioną na innowacje społeczność elektroonline.pl. To miejsce, w którym myśl techniczna i doświadczenie użytkowników ściera się z rozwiązaniami biznesu, tworząc wartościowe forum wymiany doświadczeń przedsiębiorców, kadry menedżerskiej, specjalistów, naukowców, studentów i elektro-miłośników. Jednocześnie funkcjonalny katalog produktów i firm dostępny na portalu stanowi niezbędne narzędzie pracy każdego inżyniera. Misją portalu jest przyczynianie się do aktywizacji środowiska branżowego i promocji polskich inżynierów.

Klimatyzacje w Polsce

www.klimatyzacjewpolsce.pl | Internetowy portal branżowy, skupiający zarówno polskich jak i zagranicznych producentów i dystrybutorów rozwiązań klimatyzacji oraz chłodnictwa,  hurtownie, a także firmy zajmujące się montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjno – wentylacyjnych.