Prelegenci 18 SPIN cz. 2

Stanisław Rak

FINDER

Przemysław Biel

SYNOLOGY

Paweł Jachimczyk

VERACOMP

Prelegenci 18 SPIN cz. 1

Kamil Wołczyński

A+V

Adam Brzezicki

AXIS COMMUNICATIONS

Bogumił Szymanek

AXIS COMMUNICATIONS

Małgorzata Zygmunt-Kaczmarek

BITNER

Jakub Bednarz

BOSCH

Michał Murski

BOSCH

Rafał Tamborski

DORMAKABA

Piotr Matuszewski

ELA COMPIL

Paweł Holewa

SMAY

Mariusz Kwiatkowski

TECHNOKABEL

Andrzej Mendak

UNICARD

Norbert Koziar

WESTERN DIGITAL

Miron Łukaszczyk

 WINKHAUS 

Andrzej Andrzejewski

 WINKHAUS 

Maciej Błachnio

YAMAHA

Cezary Mecwaldowski

Ekspert

Close Menu

Stanisław Rak

Product and Project Manager

Wieloletnie doświadczenie w doradztwie technicznym. Autor ponad 20 publikacji z zakresu układów sterowania, logiki i zasilania. Współtwórca nowych produktów, ściśle współpracujący z działami R&D. Doświadczenie w automatyce i energetyce tworzą z niego jednego z najlepszych specjalistów w Polsce. Zainteresowania poza pracą: gra na gitarze elektrycznej i wspinaczka górska.  

Przemysław Biel

Senior Key Account Manager Poland

pbiel-a@synology.com | +48 510 100 465

W branży IT od kilkunastu lat jako handlowiec, team leader, menadżer produktu. Przez długi czas odpowiedzialny za produkty sieciowe oraz pamięci masowe NAS. Obecnie Senior Key Account Manager Synology na południową część polski. Prywatnie pasjonat fotografii i systemów z rodziny Unix.

Paweł Jachimczyk

Product Manager w Veracomp

Paweł Jachimczyk zajmuje stanowisko Product Manager w firmie Veracomp od ponad 5 lat. W Veracomp zajmuje się wyłącznie produktami sieciowymi.

Ponad dziesięcio-letnie doświadczenie w branży IT na różnych polach, pozwala na kompleksową obsługę naszych Partnerów, aby zaproponowane rozwiązanie najlepiej spełniało potrzeby Klienta.

Wspieram naszych Partnerów wiedzą produktową, techniczną oraz marketingową aby wspólnie prowadzone projekty były skutecznie realizowane a Klienci otrzymywali produkty i usługi, których potrzebują.

Prywatnie spędzam czas doskonaląc technikę jazdy na rowerze górskim w okresie wiosenno-letnim, oraz na narciarstwie w zimie.

Kamil Wołczyński

Kierownik Techniczno-Handlowy w A+V Sp. z o.o.

W firmie odpowiedzialny za sektor public. Pierwsza linia wsparcia Inwestorów z branży uczelnianej, medycznej, muzealnej. Od kilkunastu lat sprawnie działa zarówno w zakresie samego prawa PzP jak i komunikacji na linii projektant – Inwestor – wykonawca. Na Zamówieniach publicznych zjadł zęby, a przy okazji nieco posiwiał.

Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Elektrotechnika.

Prywatnie mąż żony i ojciec dwóch młodych piłkarzy.

Adam Brzezicki

Sales Engineer

Adam Brzezicki pracuje w branży Security od 2014 roku. Od samego początku byłem skupiony na systemach monitoringu wizyjnego. Podczas tej wędrówki miałem do czynienia z wieloma różnymi systemami oraz poznałem ich mocne oraz słabe strony. Obecnie pracuję u światowego lidera rynku monitoringu gdzie mam okazję łączyć moją pasję do innowacyjnych technologii z pracą.

Bogumił Szymanek

Inside Sales Account Manager Poland and Baltics

Bogumił Szymanek mgr Informatyk. W branży systemów monitoringu wizyjnego od 2010 r. Systemy telewizji dozorowej zna zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Technologia IP i współczesne aplikacje sieciowe to nie tylko jego praca, ale i pasja.

Małgorzata Zygmunt-Kaczmarek

Kierownik Projektu

Kierownik Projektu w Zakładach Kablowych BITNER. Z firmą związana związana od 2007 roku. Obecnie czynnie współpracuje z biurami projektowymi, służąc wiedzą i wsparciem technicznym w zakresie właściwego doboru kabli i przewodów do różnorodnych aplikacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży, marketingu, kreowania marki, współpracy z rynkiem w celu inicjowania przełomowych technicznie rozwiązań. Czynna uczestniczka targów branżowych, a także sympozjów i konferencji naukowych z dziedziny elektroenergetyki i automatyki.

Jakub Bednarz

Regional FIRE Marketing Manager

Absolwent wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej o specjalności Automatyki i Inżynierii Komputerowej. Obecnie Product Manager działu systemów sygnalizacji pożaru w firmie Bosch Security & Safety Systems, odpowiedzialny za analizy rynkowe, wprowadzanie oraz certyfikacje nowych produktów, utrzymanie portfolio istniejących rozwiązań i realizację planów sprzedażowych na rynku Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy. Szkoleniowiec na terenie całego kraju w zakresie systemów sygnalizacji pożaru, poprzednio odpowiedzialny również za posprzedażne wsparcie techniczne systemów sygnalizacji pożaru i dźwiękowych systemów ostrzegawczych firmy Bosch.

Michał Murski

Regionalny kierownik produktu

Rafał Tamborski

Kierownik działu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w Dormakaba Polska

Jest koordynatorem centrum kompetencyjnego dla części krajów regionu. Prowadzi międzynarodowe projekty dormakaba w Polsce w zakresie kontroli dostępu. Odpowiada za współpracę bezpośrednią z klientami jak i współpracę z Partnerami. W dormakaba pracuje od 2011 roku. Wcześniej pracował w firmach z branży IT. Swoją edukację zakończył na Politechnice Poznańskiej z tytułem magistra inżyniera.

Piotr Matuszewski

Dyrektor działu produkcji w firmie Ela-compil

mgr inż. Piotr Matuszewski, Dyrektor działu produkcji w firmie Ela-compil, szef działu FPM+

Absolwent Politechniki Poznańskiej w specjalizacji Elektroniczna Aparatura i Systemu Pomiarowe. Członek Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa posiadający nieograniczone uprawnienia do projektowania i kierowania robotami w branży telekomunikacyjnej. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży technicznej ochrony obiektów. Autor licznych publikacji branżowych, prelegent na konferencjach i seminariach. Autor i współautor projektów systemów zabezpieczeń i systemów technicznej ochrony przeciwpożarowej.

Paweł Holewa

Bussines Developer manager ds. automatyki pożarowej w firmie SMAY

Absolwent Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie na kierunku Automatyka i Robotyka. Absolwent studiów II stopnia na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej na kierunku Elektrotechnika.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w uruchomieniach, kalibracji i integracji, a także serwisowaniu systemów zasilania i sterowania systemami przeciwpożarowymi.

Mariusz Kwiatkowski

Szef ds. Jakości

W firmie Technokabel S.A. pracuję od ponad 24 lat. Odpowiedzialny jestem za utrzymanie wysokiej jakości produkowanych kabli i przewodów, doradztwo techniczne oraz certyfikację. W fabryce kabli uruchomiłem i nadzoruję laboratorium do badania palności kabli. Od 14 lat nadzoruję badania zespołów kablowych przeprowadzanych w Słowacji oraz w Niemczech.

Andrzej Mendak

Dyrektor Oddziału w Poznaniu

Z firmą UNICARD związany od 2000 roku. Od 2008 roku kieruje Oddziałem Unicard SA w Poznaniu. Odpowiedzialny za konsulting i sprzedaż w obszarze systemów Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy. Uczestniczy we wszystkich projektach UNICARD związanych z rozwojem nowych produktów oraz poszerzaniem oferty o partnerów zewnętrznych. Był odpowiedzialny za koordynację wdrożeń systemów KD/RCP m.in. dla: Miasto Poznań, Enea Operator, Signify Poland, Aesculap Chifa Sp. z o.o..

Norbert Koziar

Menedżer ds. sprzedaży produktów marki Western Digital w Polsce

Od ponad 15 lat współpracuje z dystrybutorami oraz sprzedawcami dysków twardych, doradzając dobór urządzeń dedykowanych różnorodnym potrzebom i rozwiązaniom oraz pośrednicząc w kontaktach pomiędzy Western Digital i Klientami firmy. Zarządza sprzedażą dysków twardych i kart pamięci WD Purple dedykowanych prostym oraz zaawansowanym systemom Smart Video. Prywatnie maż i ojciec, miłośnik nurkowania, ratownik wodny oraz dogoterapeuta, właściciel dwóch psów rasy nowofundland i labrador.

Miron Łukaszczyk

W firmie Winkhaus od 2014 roku, jako specjalista ds. elektronicznych systemów kontroli dostępu. Z wykształcenia inżynier, absolwent politechniki. Zainteresowanie techniką, a szczególnie elektroniką wykazywał od najmłodszych lat. Rozwijana przez lata pasja naturalnie zmieniła się w profesję.

W Winkhaus Polska zajmuje się doradztwem i wdrożeniami elektronicznych systemów kontroli dostępu. Jest odpowiedzialny za przygotowanie dopasowanej do potrzeb klienta konfiguracji systemu dostępowego, jego zainstalowanie, oprogramowanie i przeprowadzenie niezbędnego szkolenia. Stanowi wsparcie techniczne dla użytkowników systemów. Prowadzi również szkolenia i prezentacje, wspierając specjalistów techniczno-handlowych firmy Winkhaus.

Andrzej Andrzejewski

W firmie Winkhaus jest odpowiedzialny za systemy zabezpieczeń. Z wykształcenia absolwent akademii wychowania fizycznego, swoją przygodę z niskimi prądami rozpoczął wiele lat temu. W 2000 roku przejął obowiązki handlowo techniczne w dziale zabezpieczeń Winkhaus.

Przez wszystkie te lata budował i rozwijał sieć dystrybucji mechanicznych systemów kontroli dostępu z naciskiem na masterkey. Aktywnie wdrażał gotowe oraz do własnego składania systemy wkładek mechanicznych. Po wprowadzeniu do oferty systemów elektronicznych kontynuuje pracę nad tworzeniem sieci profesjonalnych dystrybutorów, dostawców i firm wdrożeniowych bezprzewodowych systemów kontroli. Obecnie w głównej mierze zajmuje się prowadzeniem szkoleń i prezentacji oferowanych przez firmę Winkhaus elektronicznych systemów zabezpieczeń opartych na wkładkach elektronicznych. Dotyczy to obszaru Polski jak i rynków wschodnich, będących pod kuratelą Winkhaus Polska.

Maciej Błachnio

Mgr inż. akustyki i elektroniki
Application & Sales Engineer
Yamaha Commercial Audio

Od 25 lat czynnie zajmuje się zagadnieniami pro audio, m.in. obróbką i przetwarzaniem dźwięku, akustyką, projektuje systemy, pisze artykuły i prowadzi specjalistyczne szkolenia. Członek AES (Audio Engineering Society). Od czterech lat w barwach Yamaha Music Europe, gdzie należy do SEG (System Engineering Group).

Cezary Mecwaldowski

Mgr inż. Cezary Mecwaldowski – wykładowca szkoleń zawodowych i specjalistycznych z zakresu zabezpieczeń elektronicznych, łączności oraz stosowania urządzeń do kontroli osób, pojazdów i bagażu w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej oraz Polskiej Izbie Systemu Alarmowych. Autor branżowych publikacji, biegły i projektant z dwudziestoletnim doświadczeniem, w tym dwuletnim w Arabii Saudyjskiej przy projektowaniu zabezpieczeń, energetyki przemysłowej oraz automatyki.