Prelegenci

Podczas prelekcji zaproszeni goście opowiedzą o praktycznych aspektach pracy, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. 

Marcin Laskowski

EXTREME NETWORKS

Robert Gawroński

TP-LINK

Leszek Demidowicz

PLATAN

Tomasz Jaroszewski

PLATAN

Marek Kośmider

MIWI URMET

Stanisław Rak

FINDER

Bartłomiej Górny

SOLARIX

Wojciech Płaczek

MERCOR

Krzysztof Borkiewicz

ALARMNET

Łukasz Kanarek

ROGER

Łukasz Dudkowski

SEQRED

Close Menu

Marcin Laskowski

Country Manager – Extreme Networks

Marcin Laskowski odpowiada za polski oddział Extreme Networks. Jego główne obowiązki skupione są w obszarach sprzedaży, rozwoju biznesu oraz nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami.

Robert Gawroński

SMB Channel Manager

Z TP-Link związany od 2012 roku, obecnie odpowiada za strategię sprzedaży rozwiązań biznesowych. Posiada szeroką wiedzę o sieciach i stosowanych w nich urządzeniach, przez lata pracował jako inżynier wsparcia przedsprzedażowego. 

Leszek Demidowicz

Dyrektor Działu Audio

Dyrektor Działu Audio z wieloletnim doświadczeniem w rozwoju, projektowaniu i sprzedaży systemów nagłaśniania oraz dźwiękowych systemów ostrzegawczych. W firmie Platan odpowiedzialny m.in. za prace rozwojowe nad megafonową siecią rozgłoszeniową Centralnego Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (CSDIP) dla kolei.

Tomasz Jaroszewski

Kierownik Biura Marketingu i Sprzedaży

Kierownik Biura Marketingu i Sprzedaży pionu central abonenckich, znany z prowadzonych szkoleń i webinariów. Kilkunastoletnie doświadczenie w firmie Platan zdobywał najpierw jako specjalista ds. handlowych, potem jako menadżer produktu. Służy wsparciem technicznym, szczególnie ceni sobie bezpośredni kontakt z instalatorami, znajdzie rozwiązanie niemal każdego problemu.

Marek Kośmider

Kierownik Działu Systemów Zabezpieczeń

Wieloletni pracownik firmy MIWI URMET Sp. z o.o., zajmuje się głównie zagadnieniami związanymi ze zintegrowanymi systemami zabezpieczeń, kontrolą dostępu oraz systemami sygnalizacji pożaru.
W branży od 20 lat, mgr inż. Politechniki Łódzkiej Kierunku Mikroelektronika.

Stanisław Rak

Product and Project Manager

Wieloletnie doświadczenie w doradztwie technicznym. Autor ponad 20 publikacji z zakresu układów sterowania, logiki i zasilania. Współtwórca nowych produktów, ściśle współpracujący z działami R&D. Doświadczenie w automatyce i energetyce tworzą z niego jednego z najlepszych specjalistów w Polsce. Zainteresowania poza pracą: gra na gitarze elektrycznej i wspinaczka górska.  

Bartłomiej Górny

Key Account Manager

Od ponad 3 lat związany z firmą Intelek, odpowiedzialny za popularyzację marki Solarix  na terenie Polski oraz szkolenia dla instalatorów oraz projektantów  systemów okablowania strukturalnego. Posiada kompetencje z zakresu budowy sieci OS oraz sieci światłowodowych. Posiada doświadczenie w branży telekomunikacyjnej od 8 lat.

Wojciech Płaczek

Inżynier projektu w Dziale systemów wentylacji pożarowej firmy „MERCOR”

Absolwent Wydziału Elektrycznego Gdyńskiej Akademii Morskiej ze specjalizacją elektroautomatyka. W ostatnich latach zaangażowany w rozwój automatyki pożarowej marki MERCOR na rynku polskim. Doświadczenie w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych zdobywał między innymi przy projektach warszawskiego metra, dużych galerii handlowych oraz budynków mieszkalnych i biurowych, a także podczas nadzoru procesu badań w krajowych instytutach badawczych.
Prywatnie miłośnik motoryzacji i sportów zimowych.

Krzysztof Borkiewicz

Prezes Zarządu

Od blisko 30 lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z systemami kontroli dostępu. Posiadana wiedza jest poparta doświadczeniem zdobytym podczas projektowania, instalowania oraz uruchamianiu rozległych systemów działających w Polsce i za granicą.

Łukasz Kanarek

Kierownik Działu Wsparcia Technicznego i Obsługi Projektów RACS 5, Roger

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Aktualnie Kierownik Działu Wsparcia Technicznego i Obsługi Projektów RACS 5. W firmie Roger odpowiedzialny za utrzymanie wsparcia technicznego na najwyższym poziomie oraz obsługę kluczowych klientów w sprawach związanych z dużymi projektami systemów kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5.
W latach 2015-2018 odpowiedzialny za przygotowanie i wdrożenie systemu RACS 5 do sprzedaży poprzez testy i uruchomienie systemu na instalacjach pilotażowych. Odpowiedzialny również za cykliczne szkolenia instalatorów na terenie całej Polski.