Prelekcje

Jak zaprojektować kompletną platformę komunikacyjną: przewodową oraz bezprzewodową z urządzeniami aktywnymi spełniającą: wymagania internetu rzeczy (IoT) i bezpiecznych sieci LAN/WLAN, transmisję 5G wewnątrz budynku? Jak zaprojektować kompletną, bezpieczną, efektywną infrastrukturę bezprzewodową w budynku dla wielu firm działających jednocześnie w różnych sieciach i korzystających z urządzeń korporacyjnych oraz własnych (BYOD)? A jak powinna być zaprojektowana taka infrastruktura w zakładzie przemysłowym? Jak powinna zostać zaprojektowana infrastruktura aby spełnić najnowsze wymagania normy dotyczącej zasilania poprzez sieć okablowania strukturalnego IEEE 802.3bt 4PPoE 95W oraz wymagania CPR odnośnie odporności ogniowej? Jeśli nurtują Państwa te pytania to zapraszamy na naszą prezentację.

Celem prelekcji jest zaprezentowanie systemu RACS 5, jako krajowego systemu kontroli dostępu klasy Enterpise. Oprócz podstawowej funkcjonalności, jaką jest elektroniczna kontrola dostępu system oferuje możliwość realizacji wielu dodatkowych funkcji powszechnie spotykanych w nowoczesnych biurowcach. Do funkcji tych należy zaliczyć m.in. obsługę dostępu do wind i parkingów, integrację z systemami alarmowymi i telewizją dozorową, kontrolowany dostęp do funkcji sterujących automatyką budynkową, rejestrację czasu pracy a także monitorowanie i kontrolę obiegu wyposażenia w obiekcie. System oferuje możliwość podziału obiektu na obszary zarządzane przez lokalnych administratorów powszechnie wymaganą w obiektach udostępniających powierzchnie biurowe pod wynajem. Udział w prelekcji powinien zachęcić specjalistów branżowych do bardziej szczegółowego zapoznania się z możliwościami systemu.

Dormakaba zaprezentuje rozwiązania kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Między innymi przedstawi system Matrix Professional, oprogramowanie standardowe wraz z modułami opcjonalnymi. Urządzenia kontroli dostępu, w tym kontrolery, czytniki, okucia i wkładki elektroniczne oraz urządzenia firm trzecich. Terminale do rejestracji czasu pracy. Topologię systemu, połączenia: online, bezprzewodowe i autonomiczne. Możliwość zintegrowania się z innymi systemami. Dostęp z wykorzystaniem technologii RFID oraz bezpieczny dostęp mobilny przy użyciu smartfona i usługi Legic connect.

 

Zyskaj pełen obraz – Nazca to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania i optymalizacji procesów przemysłowych i automatyki budynkowej, który pozwala maksymalizować korzyści biznesowe, dostrzegać luki i spojrzeć na procesy z szerszej perspektywy. To uniwersalna technologia automatyzująca zarządzanie przepływu informacji, która dostarcza rozwiązania klasy BMS (Building Management System ), SMS (Security Management System) oraz EMS (Energy Management System) w ramach jednej platformy.

Close Menu

BKT Elektronik | Passive Optical Lan - system okablowania Światłowodowego budynków i obiektów

www.bkte.pl

Passive Optical LAN –  BKT zaprezentuje rozwiązanie przeznaczone dla instalacji POLan, kompletny system pozwalający na zbudowanie instalacji okablowania światłowodowego budynku z wykorzystaniem technologii PON/GPON; praktyczna prezentacja rozwiązań, case study obiektu biurowego w Warszawie; porównanie techniczne i ekonomiczne klasycznej instalacji LAN i Polan.

POL – Passive Optical LAN – Pasywna Sieć Optyczna LAN  –  sieć bazująca na architekturze  EPON (ethernet passive optical network) i GPON (Gigabit Ethernet passive optical network), która jest wykorzystywana w globalnych optycznych sieciach dostępowych – szerokopasmowych Fibre to the X (FTTX).

Technologia POLan to rozwiązanie wychodzące ponad granicę odległości w klasycznych, miedzianych instalacjach LAN. Otwarta na migrację do wyższych przypsutości ( 10/40G i więcej) bez konieczności wymiany okablowania.

Polan to sieć Punkt – Multipunkt, w której administrator  przydziela rodzaj transmitowanej aplikacji.

GIP

www.automatykahotelowa.pl

GiP jest producentem zaawansowanych rozwiązań dla hoteli – systemów zarządzania oraz automatyki hotelowej. Firma powstała w 1989 roku jako pionier na rynku oprogramowania hotelowego.

System Automatyki Hotelowej (AH) to jeden z flagowych produktów firmy GiP. Rozwiązanie to stanowi rdzeń inteligentnego budynku, umożliwiając centralne sterowanie systemami takimi jak: ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja, oświetlenie, multimedia czy kontrola dostępu (drzwi, parkingi, minibary). AH to także istotny element bezpieczeństwa budynku – praca z instalacjami przeciwpożarowymi, CCTV, systemem przywoławczym dla niepełnosprawnych. Firma GiP jest też producentem systemu dla hoteli RH2. Oprogramowanie to jest kompleksowym rozwiązaniem dla obiektów każdej wielkości i zostało zaprojektowane pod kątem maksymalnie efektywnej współpracy z systemem AH.