Chcesz z nami porozmawiać? Zapraszamy do pokoju rozmów.
Będziemy dostępni online w dniu 30.09 w godz. 12:30 - 15:00

LOCKUS - kreujemy wizerunek marki

LOCKUS specjalizuje się w realizacji strategii biznesowych poprzez organizację wydarzeń, realizowanie projektów marketingowych oraz obsługę wielokanałowej komunikacji z klientami za pośrednictwem Call i Contact Center.

Nasze produkty

Produkt 1: Konferencje

KONFERENCJE

Konferencje szyte na miarę – Zaprojektujemy dla Ciebie wydarzenie będące uzupełnieniem Twojego wizerunku i odpowiadające w pełni Twojej strategii biznesowej. Doradzimy w zakresie doboru miejsca, ekspertów i atrakcji uzupełniających program.

Konferencje branżowe – Pomożemy w doborze konferencji branżowych, w których mógłbyś wziąć udział. Przygotujemy Cię do obecności na nich, tak aby w pełni wykorzystać potencjał wydarzenia dla Twoich celów biznesowych.

Nasze autorskie projekty – Zapraszamy Cię do współtworzenia naszych autorskich konferencji. Bądź obecny w charakterze Partnera, Eksperta, Wystawcy. Tylko od Ciebie zależy jak bardzo będziesz chciał się zaangażować.

Produkt 2: Marketing

MARKETING

Strategia marketingowa – Przygotujemy strategię marketingową i pomożemy ją wdrożyć, a w odpowiednim czasie przeanalizujemy efekty wdrożenia jej poszczególnych elementów

Strony www – Zaprojektujemy odpowiednią architekturę informacji i w oparciu o nią zrealizujemy serwis firmowy, landing page lub informacyjną stronę www

Content marketing – Przygotujemy dla Ciebie unikalne treści, które wykorzystasz do komunikacji ze swoimi Klientami, Pracownikami i otoczeniem biznesowym

Produkt 3: Komunikacja

KOMUNIKACJA

Public Relation – Budujemy Twój wizerunek w mediach branżowych, dbamy o Twoją obecność w internecie i mediach drukowanych. Doradzamy i realizujemy strategię.

Komunikacja wewnętrzna – Zadbamy o to by Twoi pracownicy otrzymywali właściwą informację we właściwym czasie. Pomożemy dobrać narzędzia do oczekiwanego przez Ciebie efektu.

CSR – Zadbamy by Twoje otoczenie biznesowe widziało w Tobie godnego polecenia Partnera, budzącego szacunek i zaufanie.

Social Media – Poprowadzimy Twój profil w mediach społecznościowych. Tylko od Ciebie zależy na jak dużą aktywność nam pozwolisz.

Galeria

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 3

Zdjęcie 4

Do pobrania

  • Folder reklamowy
  • Katalog produktów

Zostaw nam swoją wizytówkę

Zostaw nam namiar na siebie i pozwól nam się skontaktować.

Close Menu