Nasze produkty

System Kontroli Dostępu – KD firmy UNICARD SA powstał w oparciu o autorskie rozwiązanie i długoletnie prace nad jego udoskonalaniem.

Korzystają z niego firmy zarówno z sektora prywatnego, jak i o szerokim zakresie działalność gospodarczej. System KD został wdrożony m.in. w obiektach rządowych, jednostkach budżetowych, zakładach produkcyjnych i przemysłowe, bankach, budynkach biurowych, obiektach handlowych, szpitalach czy hotelach. W ciągu ostatnich kilkunastu lat wdrożyliśmy ponad 3 tysiące systemów kontroli dostępu i sprzedaliśmy ponad 10 000 czytników kart naszej produkcji.

UniKD to pakiet oprogramowania do kompleksowego i scentralizowanego zarządzania systemem kontroli dostępu. Oprogramowanie jest przeznaczone do współpracy z urządzeniami oferowanymi przez UNICARD SA. Rozwiązanie działa w architekturze klient/serwer, co umożliwia dostęp do aplikacji z różnych stanowisk roboczych. Oprogramowanie UniKD składa się z szeregu modułów pozwalających na wygodne korzystanie z poszczególnych części pakietu.

Aplikacja UniPassID została stworzona do współpracy z czytnikami zbliżeniowymi z serii ASRx-805 produkcji firmy UNICARD SA. Aplikacja umożliwia korzystanie z systemu kontroli dostępu bez użycia karty zbliżeniowej. Wystarczy zainstalowanie niniejszej aplikacji na telefon wyposażony w moduł NFC z obsługą funkcji HCE (Host Card Emulation) i/lub Bluetooth oraz system Android 4.4 lub wyższy. Dedykowana wersja aplikacji jest również dostępna dla systemu operacyjnego iOS 8.0 lub wyższy. Zainstaluj aplikację i zmień swój Twój telefon w wygodny w użyciu identyfikator kontroli dostępu!

Czytniki kontroli dostępu produkcji UNICARD SA. Czytniki kart zbliżeniowych są przeznaczone do odczytu kart elektronicznych stosowanych w systemach kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Czytnik zbliżeniowy może być wyposażony w klawiaturę, co dodatkowo zwiększa poziom bezpieczeństwa w firmie. Czytniki kart zbliżeniowych charakteryzuje wysoka odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne. W ofercie posiadamy również renomowane i wysokiej jakości czytniki biometryczne oraz czytniki dalekiego zasięgu UHF.

Sterowniki to urządzenia mikroprocesorowe dedykowane do systemów kontroli dostępu, sterowania windami, przejściami. itp. Są to urządzeniami produkcji UNICARD SA. W latach 2014-2019 sprzedaliśmy ponad 8000 sterowników.

Terminal służy do bezdotykowej, biometrycznej kontroli dostępu z pomiarem temperatury ciała oraz do detekcji maseczki. Urządzenie wyposażone jest w 8” ekran dotykowy i posiada pojemność rekordów do 1 000 000. Rozwiązanie oferujemy w polskiej wersji językowej.

Galeria

Zostaw nam swoją wizytówkę

Zostaw nam namiar na siebie i pozwól nam się skontaktować.

Close Menu