Zapisy na warsztaty - 19 SPIN

Warsztaty odbywać się będą równolegle w pierwszym dniu wydarzenia tj. 29 września – środa, o godz. 17:00.
Ilość miejsc ograniczona. O możliwości zapisu na dane warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

19 SPIN – zapisy na warsztaty

Dane Uczestnika

Wybór warsztatów

ROGER - brak miejsc

Warsztaty Romi

Romi poleca : Duża moc UPSa w małej, płytkiej szafce, problemy i rozwiązania, oraz monitoring UPSa z aplikacji na Twoim telefonie, czyli wyświetlacz XXI wieku.

Warsztaty BKT Elektronik

MicroDataCenter: zasady konfiguracji, omówienie podstawowych elementów pozwalających na dobór rozwiązania (obciążenie stropów, chłodzenie-zasilanie-redundancja, SUG, systemy wspomagające; przykłady zastosowań.

BKT-CAD: nowe funkcje i możliwości, systemy 4DataCenter. Jak uprościć proces projektowania serwerowni w środowisku CAD.

Warsztaty poprowadzi: Michał Piechulek

Warsztaty Quality07
Projektowanie zasysającej detekcji w magazynach wysokiego składowania i liniowej detekcji ciepła.

W czasie warsztatów omówimy zasady projektowania zabezpieczenia magazynów wysokiego składowania.
Wg wytycznych SITP w porównaniu do wytycznych TS-54-14.

1. Rozstaw punktów detekcji w pionie i poziomie
2. Maksymalna strefa detekcji
3. Klasa czułości a rozstaw punktów detekcji

Poza tym zasadę projektowania liniowej detekcji dymy zgodnej z normą PN/EN-54-22 i PN/EN-54-28.

1. Promienie a szerokość detekcji.
2. Strefy detekcji i maksymalna ilość pomieszczeń dla zbiorowej identyfikacji.
3. Maksymalna wysokość detekcji.

Warsztaty Pawlaki Pro Audio

Interkom, system inspicjenta, mikrofon i odsłuch bezprzewodowy większość traktuje jako chleb powszedni: wrzucić do projektu i zapomnieć. W praktyce konfrontacja z zamysłami i potrzebami użytkownika w przypadku bardziej zaawansowanych i mocno rozproszonych systemów łączności najczęściej nie wygląda już tak kolorowo. W Pawlaki Pro Audio mamy na to odpowiednio dobrane rozwiązania.

Podczas warsztatów omówimy funkcjonalność systemów interkomowych RTS (Bosch) oraz przedstawimy przykłady układów dystrybucji sygnałów RF w zaawansowanych systemach łączności bezprzewodowej (mikrofon/zwrotna) z wykorzystaniem urządzeń Wisycom.

Warsztaty TP-Link
"TP-Link Omada SDN – przegląd zaawansowanych funkcji oraz dobre praktyki w aspekcie budowy nowoczesnej i wydajnej sieci LAN/WiFi dla biznesu."

Podczas warsztatów Uczestnicy będą mogli w praktyczny sposób zapoznać się z możliwościami rozwiązania TP-Link poprzez ich konfigurację. Na warsztatach zaprezentujemy konfigurację najczęściej spotykanych funkcji takich jak stworzenie wielu sieci bezprzewodowych (Multi SSID), konfiguracja VLAN, Roaming’u, utworzenie strony powitalnej, konfigurację w oparciu o sieć Mesh czy zarządzania poprzez chmurę.

ZPAS

ZPAS S.A. to polski dostawca rozwiązań dla szeroko pojętego rynku IT, ITC i energetyki. Aktualnie zatrudnia około 700 osób w 4 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na Dolnym Śląsku. Kadra inżynieryjna to 70 specjalistów w mechanice i elektryce, którzy wspólnie z przedstawicielami działów handlowych doradzają klientom w doborze optymalnych rozwiązań zarówno na bazie konstrukcji własnych ZPAS, jak i kastomizowanych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. 

50 lat doświadczenia na rynku (od projektu po wykonawstwo i obsługę posprzedażową) czyni ze ZPAS wiarygodnego partnera biznesowego o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zgodnie ze strategią rozwoju firmy, najbliższe lata to oprócz ciągłego ulepszania stałej oferty (szaf i szafek 19”, serwerowych, zewnętrznych, przemysłowych, pulpitów), dalszy rozwój rozwiązań kompleksowych, w tym Data Center (https://zpasgroup.pl/content/41-serwerownie-zpas).

Artur Kowalski
Dyrektor Techniczny w CTI MIKROTEL

Od 30 lat związany z branżą TELCO i IT, od blisko 20 lat zajmuje się wdrażaniem na polskim rynku rozwiązań opartych o produkty firmy 2N. Zebrana wiedza i doświadczenie z różnych dziedzin pozwala na rozwiązywanie większości problemów związanych z niestandardowymi potrzebami klientów.

Maria Głowa
Specjalista ds. projektów

Na co dzień związana z marką BCS. Jako specjalista ds. projektów zajmuje się utrzymaniem współpracy z projektantami, wsparciem w zakresie projektowania CCTV oraz analizą i doradztwem w zakresie doboru optymalnych rozwiązań i sprzętu.

Tytuł inżyniera uzyskała na Politechnice Łódzkiej, nadal kontynuuje naukę na Politechnice Warszawskiej o specjalizacji Technologie Cyfrowe w zarządzaniu produkcją. Aktualnie pisze prace związaną ze sztuczną inteligencją wspierającą oprogramowanie do zarządzania monitoringiem wizyjnym. 

BCS

BCS to polska marka stworzona w 2008 roku. Wiele lat doświadczenia w sektorze elektronicznych systemów zabezpieczeń dało nam szansę na stworzenie wyjątkowej grupy produktów. Od 14 lat krajowa marka BCS jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży CCTV. Znając bardzo dobrze potrzeby rynku, wiemy czym powinien charakteryzować się produkt wysokiej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny i zapewnieniu wsparcia techniczno–projektowego na najwyższym poziomie.

Naszym partnerom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej (IP, HD-CVI), wideodomofonów IP, zasilaczy oraz kontroli dostępu.  Na ofertę BCS składa się każda linia z grupy produktów CCTV, obejmująca produkt: ekonomiczny, standardowy i profesjonalny dedykowany do projektów.

Dbając o wysoki poziom zadowolenia naszych Klientów udzielamy profesjonalnego wsparcia od zakupu po serwis.  Stawiając na jakość oferowanego sprzętu cały czas poszukujemy najlepszych rozwiązań na rynkach światowych , szkoląc i rozwijając nasz dział wsparcia technicznego, który jest dedykowany dla naszych Klientów.

BCS to dziś marka, która stawia na jakość sprzętu i obsługi.

Robert Gawroński
SMB Channel Manager, TP-Link

Z TP-Link związany od 2012 roku, obecnie odpowiada za strategię sprzedaży rozwiązań biznesowych. Posiada szeroką wiedzę o sieciach i stosowanych w nich urządzeniach, przez lata pracował jako inżynier wsparcia przedsprzedażowego.

INFOMUSIC

Największy portal muzyczny w Polsce

TP-Link

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów. 

Signum Project
SIGNUM PROJECT to firma z długim doświadczeniem w zakresie projektowania i dostarczania rozwiązań multimedialnych oraz nowoczesnych technologii budynkowych dla rynku korporacyjnego, edukacyjnego oraz ekspozycyjnego. Zespół SIGNUM PROJECT to osoby z wieloletnim doświadczeniem z wielu dziedzin co pomaga w tworzeniu zaawansowanych technologicznie, dedykowanych rozwiązań dla każdego odbiorcy oraz ich integracji z pozostałymi systemami w budynku, architekturą czy scenografią. Dzięki połączeniu wielu dziedzin i kreatywnego podejścia do tworzonych projektów, uzyskujemy rezultaty wyróżniające naszych Klientów oraz ich ofertę, a także sposób pracy. Nietypowe realizacje są naszą najlepszą wizytówką, ale również w bardziej praktycznych aplikacjach potrafimy sprawić aby odznaczały się one wyjątkową jakością oraz stanowiły niezawodne narzędzie i wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.
Dr inż. Grzegorz Łukasz Augustyn

20 lat doświadczenia w branży inteligentnych technologii automatyki budynku oraz multimediów, doktor nauk technicznych o specjalności Wibroakustyka i inżynieria dźwięku (doktorat obroniony w 2005 roku), wykłady i zajęcia prowadzi na Wydziale Zarządzania AGH w ramach wdrażania nowego przedmiotu nauczania Zarządzanie Informacją Multimedialną. Od wielu lat prowadzi własną działalność gospodarczą w dziedzinie integracji zaawansowanych systemów multimedialnych oraz nowoczesnych instalacji inteligentnego i zintegrowanego budynku. Jako jedyny w kraju posiada certyfikat THX, jest także członkiem i certyfikowanym instalatorem CEDIA oraz InfoCOMM/AVIXA z prawami do prowadzenia szkoleń i wykładów. Posiada także uprawnienia ISF oraz wiele certyfikatów branżowych i producenckich. Prowadzi szkolenia oraz czynnie zajmuje się consultingiem i doradztwem technicznym oraz nadzorami nad realizacją inwestycji. Czynnie uczestniczy w pracach zagranicznych komisji standaryzacyjnych oraz doradztwa produktowego. Zajmuje się także projektowaniem, doradztwem i konsultingiem oraz audytem w zakresie nowoczesnych technologii budynkowych.