Zapisy na warsztaty

Ilość miejsc na poszczególnych warsztatach jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

SPIN Extra 2024 – zapisy na warsztaty

Dane Uczestnika

Wybieram warsztaty w których chce uczestniczyć:

Warsztaty TP-LINK - szczegóły - BRAK WOLNYCH MIEJSC
Warsztaty ROGER | SENSOR-ONLINE szczegóły - BRAK WOLNYCH MIEJSC
Warsztaty AAT

Podczas warsztatów zostanie zaprezentowane profesjonalne oprogramowanie zarządzające systemami bezpieczeństwa w obiektach – NOVUS MANAGEMENT SYSTEM AC. Zaprojektowane i stworzone w POLSCE, przez zespół wysoko wykwalifikowanych programistów, odpowiadających za ciągły rozwój, gwarantujących elastyczność wdrożenia, bezpieczeństwo i stabilne działanie aplikacji.

Podczas ćwiczeń uczestnicy dowiedzą się jak w łatwy i prosty sposób do oprogramowania zarządzającego dodać systemy telewizji dozorowej, kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, automatyki budowlanej oraz zaprogramować ich podstawowe funkcjonalności niezbędne do prawidłowego działania tych systemów na obiekcie.

Warsztaty BOSCH
"Praktyczny pokaz działania systemu Bosch z wykorzystaniem nowości: kamer IP z zaawansowaną analiza obrazu i dźwięku serii 3100i, 5100i 7100i , aplikacji BVMS 12 oraz głośników sieciowych IP Horn".

Wybrane studia przypadków w kontekście praktycznego zastosowania nowości produktowych w ofercie Bosch Video System. Wykorzystanie analizy wideo w zadaniach związanych z bezpieczeństwem obiektów jak i do zbierania danych statystycznych niezbędnych do wydajnego zarządzania obiektem.

Warsztaty Eltrox
"Wykorzystywanie kamer termowizyjnych Pelco w ochronie obwodowej"

Zapraszamy na intensywne warsztaty trwające 40 minut, poświęcone ochronie obwodowej z wykorzystaniem zaawansowanych kamer termowizyjnych marki Pelco. 

W trakcie tego dynamicznego szkolenia uczestnicy zdobędą niezbędną wiedzę dotyczącą projektowania systemów ochrony obwodowej opartych na technologii termowizyjnej. 

Dzięki praktycznym demonstracjom oraz case study, uczestnicy będą mieli okazję zrozumieć skuteczne strategie wykorzystania kamer termowizyjnych w różnorodnych scenariuszach ochrony obwodowej. 

Warsztaty będą prowadzone przez doświadczonego ekspera, który podzieli się swoją wiedzą oraz praktycznymi wskazówkami dotyczącymi optymalnego wykorzystania technologii Pelco w celu zapewnienia kompleksowej ochrony obiektów. 

Niezależnie od poziomu doświadczenia, te warsztaty są doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy i umiejętności w obszarze ochrony obwodowej opartej na kamery termowizyjne Pelco.

Plan szkolenia:

I. Wprowadzenie do Technologii Termowizyjnej

II. Projektowanie Systemów Ochrony Obwodowej

III. Skuteczne Strategie Ochrony Obwodowej

IV. Studium Przypadków i Dyskusja

Warsztaty Megavision Technology

Podczas warsztatów  przedstawimy jedyne na świecie kamery ultra wysokich rozdzielczości firmy AVIGILON pokazując możliwości detekcji zdarzeń i jakości obrazu nagranego materiału. Omówimy także na przykładach rolę inteligentnej analizy obrazu w zakresie podniesienia efektywności działania całego systemu nadzoru.

Ponadto zaprezentujemy system PSIM VENOM jako dedykowaną platformę integrującą systemy obiektowe wraz z jej kluczowymi funkcjonalnościami. Pokażemy przede wszystkim korelację zdarzeń z kilku systemów jako istotę innowacyjności i celowości zastosowania rozwiązań klasy PSIM.

Warsztaty Reichle & De-Massari
„Wspomaganie projektowania dla PoE RP3. Przygotowanie koncepcji i projektu w oprogramowaniu R&M inteliPhy net.”

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty poświęcone nowoczesnym rozwiązaniom w projektowaniu i zarządzaniu infrastrukturą sieciową, gdzie uczestnicy będą mieli okazję zgłębić wiedzę na temat zaawansowanych narzędzi wspierających projektowanie sieci PoE (Power over Ethernet) oraz efektywne zarządzanie infrastrukturą sieciową.

Temat 1: Wspomaganie projektowania dla PoE RP3. Podczas pierwszej części warsztatów skupimy się na kalkulatorze PoE – innowacyjnym narzędziu autorstwa R&M, które wykorzystuje najnowsze standardy i bogate doświadczenie w instalacjach PoE. Uczestnicy dowiedzą się, jak efektywnie korzystać z tego narzędzia, aby zoptymalizować projektowanie instalacji PoE, zgodnie z wymogami standardu RP3, gwarantując wysoką efektywność i niezawodność systemu.

Temat 2: Narzędzie R&MinteliPhy net do zarządzania infrastrukturą. Druga część warsztatów poświęcona będzie narzędziu R&MinteliPhy net, które umożliwia opracowanie kompleksowej koncepcji sieciowej, przekształcającej się następnie w dokumentację przekazywaną klientowi końcowemu w formie bazy danych. Przedstawimy, jak to rozwiązanie może stanowić wartość dodaną dla klientów, umożliwiając im wykorzystanie oprogramowania podczas eksploatacji infrastruktury, co znacząco ułatwia zarządzanie i monitorowanie sieci.

Te interaktywne warsztaty zapewnią uczestnikom praktyczną wiedzę i umiejętności potrzebne do efektywnego wykorzystania nowoczesnych narzędzi w projektowaniu i zarządzaniu infrastrukturą sieciową, zwiększając jej wydajność i niezawodność.

 

Warsztaty Hanwha Vision
"Integracja i optymalizacja oprogramowania Wisenet Wave: praktyczne podejście do ochrony obiektów przy użyciu systemu VMS".

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zgłębić techniczne aspekty oprogramowania Wisenet Wave, koncentrując się na jego zastosowaniu w ochronie różnych obiektów, takich jak infrastruktura krytyczna, muzea, stadiony i inne. Warsztaty zapewnią praktyczne doświadczenie w obszarach takich jak:

  1. Konfiguracja systemu: Jak optymalnie skonfigurować kamery i oprogramowanie dla różnych zastosowań.
  2. Analiza wideo z wykorzystaniem sztucznej inteligencji: Zrozumienie, jak technologie AI pomagają w rozpoznawaniu i klasyfikowaniu obiektów oraz jak można je wykorzystać do poprawy bezpieczeństwa.
  3. Dostosowywanie interfejsu: Jak dostosować interfejs użytkownika do potrzeb pracowników ochrony, aby był on intuicyjny i efektywny w codziennym użyciu.
  4. Studium przypadku: Uczestnicy będą mieli unikalną okazję do bezpośredniego zapoznania się z działaniem systemu Wave poprzez dostęp do rzeczywistego obiektu i interaktywną demonstracje rozwiązania. Ta sekcja warsztatów uwypukli, jak system radzi sobie z praktycznymi wyzwaniami w zakresie bezpieczeństwa.
  5. Integracje międzysystemowe: Wzbogacenie funkcjonalności systemu dozoru wizyjnego poprzez połączenia z innymi systemami bezpieczeństwa. Ta część warsztatów zbada korzyści i metodyki integracji VMS z różnymi rozwiązaniami z zakresu zabezpieczeń technicznych w celu stworzenia kompleksowej architektury bezpieczeństwa.
Warsztaty Konica Minolta
"Era Inteligentnego Monitoringu: Jak AI Przynosi Oszczędności w Logistyce i nie tylko"

W dobie dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji, systemy monitoringu stają się kluczowymi narzędziami w wielu branżach, zapewniając nie tylko bezpieczeństwo ale także spore oszczędności. Warsztaty „Era Inteligentnego Monitoringu: Jak AI Przynosi Oszczędności w Logistyce i nie tylko” to wgląd w praktyczne zastosowanie inteligentnych kamer MOBOTIX i systemu VMS, w połączeniu z analityką obrazu, by optymalizować procesy i minimalizować koszty operacyjne. Dla projektantów instalacji niskoprądowych to unikatowa okazja, by zgłębić, jak innowacyjne rozwiązania mogą wpływać na zwiększenie wartości oferowanych klientom, otwierając nowe możliwości biznesowe i ugruntowując ich pozycję na rynku jako liderów w implementacji inteligentnych systemów monitoringu.

Warsztaty ROGER i SENSOR-ONLINE
"Praktyczne aspekty wykorzystania bezpiecznych identyfikatorów w systemie kontroli dostępu RACS 5".

Serdecznie zapraszamy na warsztaty, w trakcie których opowiemy o rodzajach oraz sposobie zabezpieczania identyfikatorów w systemach kontroli dostępu. Na podstawie przykładów pokażemy, jak ważne jest stosowanie zaawansowanych technologii szyfrujących wartości nośników przechowywanych na karcie dostępu. Opowiemy również, jak podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa identyfikatorów w systemie RACS 5. Warsztaty będą dobrą okazją do przekonania się na własne oczy, jak łatwo jest kopiować popularne karty dostępu przy pomocy narzędzi dostępnych na znanych portalach aukcyjnych. Do zobaczenia.

Warsztaty TP-Link
"Projektowanie rozmieszczenia punktów dostępowych w celu stworzenia optymalnego zasięgu sieci bezprzewodowej (WIFI)".

Na warsztatach skupimy się na zaprojektowaniu rozmieszczenia punktów dostępowych w różnych obiektach wielkopowierzchniowych. W praktyczny sposób pokażemy jaki wpływ na zasięg mają takie elementy jak ściany nośne, ściany działowe, piony techniczne czy drzwi lub okna. Pokażemy również co należy uwzględnić planując sieć WiFi w budynkach magazynowych czy produkcyjnych. Wszystko to na przykładowych projektach za pomocą dedykowanego oprogramowania do tworzenia raportów symulacji WiFi.