Chcesz z nami współpracować? Wziąć udział w wydarzeniu? Masz jakieś pomysły dotyczące konferencji? Napisz do nas!
Inteligentne systemy dystrybucji zasilania z monitorowaniem parametrów elektrycznych (SDE-PDU)– istotne parametry monitorowania.
Systemy monitoringu środowiska (EMS) – sensory i zasada ich stosowania.
System kontroli dostępu Szaf IT/kiosków (ACS) – wydzielona infrastruktura IT.
Integracje i integracje pomiędzy powyższymi systemami w ramach aplikacji do wizualizacji infrastruktury krytyczne IT – aplikacja System Manager for Data Center.
Podczas warsztatów zostaną omówione funkcjonalności oraz zasady stosowania i podłączania urządzeń/czujników (SDE/EMS/ACS), wzajemnej interakcji poszczególnych elementów systemów (wzbudzanie alarmów i co jakie wywołują komunikaty: app/SMS/email), integracja poszczególnych systemów / urządzeń / sensorów w aplikacji klasy DCIM – SM4DCl.
Podczas warsztatów przedstawimy możliwości nowego cyfrowego systemu DSO/PA smartVES. Uczestnicy spotkania na żywo będą mogli przekonać się w jaki sposób algorytmy smartVES wpływają na zrozumiałość mowy oraz poprawiają jej jakość. Przedstawimy zasady działania systemu, przeprowadzimy demonstrację na żywo, zachęcając jednocześnie do dyskusji, komentarzy i wymiany poglądów dotyczących proponowanych przez nas rozwiązań.
W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zanurzyć się w techniczne aspekty oprogramowania Wisenet Wave, skupiając się na jego zastosowaniu w ochronie obiektów muzealnych i nie tylko. Warsztaty zapewnią praktyczne doświadczenie z zakresu:
Zapraszamy na warsztaty „Projektowanie Instalacji Sieci Bezprzewodowych”, gdzie skupimy się na optymalnym rozmieszczaniu punktów dostępowych, nauce symulacji i pomiarów sieci bezprzewodowych.
Podczas sesji dowiesz się, jak precyzyjnie planować rozmieszczenie punktów dostępowych z wykorzystaniem narzędzi, które umożliwią wirtualne modelowanie różnych scenariuszy sieci bezprzewodowych. Skupimy się też na technikach pomiarowych, pozwalających na weryfikację wyników symulacji. Nieważne czy projektujesz sieć w budynku, kampusie uniwersyteckim czy przestrzeni publicznej – warsztaty dostarczą Ci praktycznych umiejętności i wiedzy potrzebnej do zaprojektowania wydajnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej.
Dołącz do nas by zdobyć kluczowe kompetencje i pewność w tworzeniu sieci, które sprawnie obsługują dzisiejsze wymagania cyfrowego świata.
Zapoznaj się w praktyce z nowoczesnymi, sieciowymi domofonami video. Poznaj przydatne funkcje, zobacz łatwość konfiguracji i intuicyjność nowego interfejsu użytkownika, doceń jakość dźwięku i zobacz doskonałej jakości obraz. Zapoznaj się z możliwościami integracji domofonów z systemem CCTV oraz łatwością obsługi z aplikacji mobilnych. Specjaliści Hikvision chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i posłużą fachową radą. Zapraszamy!
Podczas warsztatów Uczestnicy będą mogli w praktyczny sposób zapoznać się z możliwościami rozwiązania TP-Link poprzez ich konfigurację. Na warsztatach zaprezentujemy konfigurację najczęściej spotykanych funkcji takich jak stworzenie wielu sieci bezprzewodowych (Multi SSID), konfiguracja VLAN, Roaming’u, utworzenie strony powitalnej, konfigurację w oparciu o sieć Mesh czy zarządzania poprzez chmurę.
VISO SMS to platforma monitorowania wizualizacji oraz zarządzenia systemami bezpieczeństwa w obiekcie. Integruje systemy SSP, SSWiN, systemy kontroli dostępu, systemy telewizji dozorowej jak i systemy automatyki budynkowej. Umożliwia centralne monitorowanie różnych systemów zabezpieczeń w ramach jednej aplikacji, dzięki czemu w sytuacji awaryjnej operatorzy mogą szybko i sprawnie podejmować decyzję oraz reagować na zaistniałe zdarzenia np. pożar czy włamanie. VISO SMS jest zintegrowany z popularnymi systemami bezpieczeństwa takich firm jak Bosch, Siemens, SATEL, Milestone, Hikvision i Dahua.
Uczestnicy warsztatów będą mogli poznać możliwości, zaawansowane funkcje i rozwiązania systemu VISO SMS, a także przećwiczyć je podczas przygotowanych wcześniej symulacji. Zapraszamy do udziału.
Uczestnicy warsztatów zapoznają się, jak w praktyczny sposób wykorzystywać zaawansowane funkcjonalności systemu automatyki hotelowej SENSOR:
Ekskluzywny praktyczny przewodnik w zakresie profesjonalnego projektowania systemów (platform) integracyjnych dla obiektów z wiodących segmentów rynkowych.
Podczas warsztatów dowiesz się na jakie aspekty funkcjonalne należy zwrócić uwagę Inwestorom, jak modelowo powinien wyglądać proces projektowania systemu klasy PSIM, jak finalnie zaprojektować taki system zgodnie z najnowszymi trendami na świecie.
Omówimy warsztatowo wybrane, przykładowe projekty począwszy od idei powstania po proces wdrożenia na obiektach. Poświecimy również uwagę krytycznym obecnie aspektom cyberbezpieczeństwa.
Na spotkanie zapraszamy wszystkich Państwa, którzy macie lub możecie w przyszłości mieć do czynienia w swojej działalności projektowej z potrzebą stosowania profesjonalnych rozwiązań integrujących.
Naprawdę warto!
Zapraszamy na warsztaty na stoisko firmy Grupy Romi, na którym podczas warsztatów będziemy chcieli pokazać Państwu nasze rozwiązanie autonomicznego „Micro Data Center” oraz szaf dźwiękoszczelnych.
Wśród wszystkich uczestników warsztatów rozlosujemy agregat prądotwórczy marki Pramac PX4000 AVR.
ZPAS S.A. to polski dostawca rozwiązań dla szeroko pojętego rynku IT, ITC i energetyki. Aktualnie zatrudnia około 700 osób w 4 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na Dolnym Śląsku. Kadra inżynieryjna to 70 specjalistów w mechanice i elektryce, którzy wspólnie z przedstawicielami działów handlowych doradzają klientom w doborze optymalnych rozwiązań zarówno na bazie konstrukcji własnych ZPAS, jak i kastomizowanych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów.
50 lat doświadczenia na rynku (od projektu po wykonawstwo i obsługę posprzedażową) czyni ze ZPAS wiarygodnego partnera biznesowego o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zgodnie ze strategią rozwoju firmy, najbliższe lata to oprócz ciągłego ulepszania stałej oferty (szaf i szafek 19”, serwerowych, zewnętrznych, przemysłowych, pulpitów), dalszy rozwój rozwiązań kompleksowych, w tym Data Center (https://zpasgroup.pl/content/41-serwerownie-zpas).
Od 30 lat związany z branżą TELCO i IT, od blisko 20 lat zajmuje się wdrażaniem na polskim rynku rozwiązań opartych o produkty firmy 2N. Zebrana wiedza i doświadczenie z różnych dziedzin pozwala na rozwiązywanie większości problemów związanych z niestandardowymi potrzebami klientów.
Na co dzień związana z marką BCS. Jako specjalista ds. projektów zajmuje się utrzymaniem współpracy z projektantami, wsparciem w zakresie projektowania CCTV oraz analizą i doradztwem w zakresie doboru optymalnych rozwiązań i sprzętu.
Tytuł inżyniera uzyskała na Politechnice Łódzkiej, nadal kontynuuje naukę na Politechnice Warszawskiej o specjalizacji Technologie Cyfrowe w zarządzaniu produkcją. Aktualnie pisze prace związaną ze sztuczną inteligencją wspierającą oprogramowanie do zarządzania monitoringiem wizyjnym.
BCS to polska marka stworzona w 2008 roku. Wiele lat doświadczenia w sektorze elektronicznych systemów zabezpieczeń dało nam szansę na stworzenie wyjątkowej grupy produktów. Od 14 lat krajowa marka BCS jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży CCTV. Znając bardzo dobrze potrzeby rynku, wiemy czym powinien charakteryzować się produkt wysokiej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny i zapewnieniu wsparcia techniczno–projektowego na najwyższym poziomie.
Naszym partnerom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej (IP, HD-CVI), wideodomofonów IP, zasilaczy oraz kontroli dostępu. Na ofertę BCS składa się każda linia z grupy produktów CCTV, obejmująca produkt: ekonomiczny, standardowy i profesjonalny dedykowany do projektów.
Dbając o wysoki poziom zadowolenia naszych Klientów udzielamy profesjonalnego wsparcia od zakupu po serwis. Stawiając na jakość oferowanego sprzętu cały czas poszukujemy najlepszych rozwiązań na rynkach światowych , szkoląc i rozwijając nasz dział wsparcia technicznego, który jest dedykowany dla naszych Klientów.
BCS to dziś marka, która stawia na jakość sprzętu i obsługi.
Z TP-Link związany od 2012 roku, obecnie odpowiada za strategię sprzedaży rozwiązań biznesowych. Posiada szeroką wiedzę o sieciach i stosowanych w nich urządzeniach, przez lata pracował jako inżynier wsparcia przedsprzedażowego.
Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów.
20 lat doświadczenia w branży inteligentnych technologii automatyki budynku oraz multimediów, doktor nauk technicznych o specjalności Wibroakustyka i inżynieria dźwięku (doktorat obroniony w 2005 roku), wykłady i zajęcia prowadzi na Wydziale Zarządzania AGH w ramach wdrażania nowego przedmiotu nauczania Zarządzanie Informacją Multimedialną. Od wielu lat prowadzi własną działalność gospodarczą w dziedzinie integracji zaawansowanych systemów multimedialnych oraz nowoczesnych instalacji inteligentnego i zintegrowanego budynku. Jako jedyny w kraju posiada certyfikat THX, jest także członkiem i certyfikowanym instalatorem CEDIA oraz InfoCOMM/AVIXA z prawami do prowadzenia szkoleń i wykładów. Posiada także uprawnienia ISF oraz wiele certyfikatów branżowych i producenckich. Prowadzi szkolenia oraz czynnie zajmuje się consultingiem i doradztwem technicznym oraz nadzorami nad realizacją inwestycji. Czynnie uczestniczy w pracach zagranicznych komisji standaryzacyjnych oraz doradztwa produktowego. Zajmuje się także projektowaniem, doradztwem i konsultingiem oraz audytem w zakresie nowoczesnych technologii budynkowych.