Zapisy na warsztaty - 21 SPIN

21 SPIN – zapisy na warsztaty
Ilość miejsc na poszczególnych warsztatach jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Dane Uczestnika

Dzień 1 - wtorek - 26.09.2023

Warsztaty HIKVISION - brak wolnych miejsc szczegóły >>
Warsztaty ROGER | SENSOR-ONLINE - brak wolnych miejsc szczegóły >>
Warsztaty Q4NET - brak wolnych miejsc szczegóły >>
Warsztaty MEGAVISION TECHNOLOGY - brak wolnych miejsc szczegóły >>

Warsztaty BKT Elektronik
"Monitorowanie parametrów elektrycznych i środowiskowych w wykorzystaniem systemów PDU/EMS/SKD. Automatyzacja procesów zarządzania zasilaniem, infrastrukturą IT w punktach teletechnicznych."

Inteligentne systemy dystrybucji zasilania z monitorowaniem parametrów elektrycznych (SDE-PDU)– istotne parametry monitorowania.

Systemy monitoringu środowiska (EMS) – sensory i zasada ich stosowania.

System kontroli dostępu Szaf IT/kiosków (ACS) – wydzielona infrastruktura IT.

Integracje i integracje pomiędzy powyższymi systemami w ramach aplikacji do wizualizacji infrastruktury krytyczne IT – aplikacja System Manager for Data Center.

Podczas warsztatów zostaną omówione funkcjonalności oraz zasady stosowania i podłączania urządzeń/czujników (SDE/EMS/ACS), wzajemnej interakcji poszczególnych elementów systemów (wzbudzanie alarmów i co jakie wywołują komunikaty: app/SMS/email), integracja poszczególnych systemów / urządzeń / sensorów w aplikacji klasy DCIM – SM4DCl.

 

Warsztaty Ambient System
"Nowy system DSO/PA smartVES - inteligentna adaptacja dźwięku do każdych warunków akustycznych".

Podczas warsztatów przedstawimy możliwości nowego cyfrowego systemu DSO/PA smartVES. Uczestnicy spotkania na żywo będą mogli przekonać się w jaki sposób algorytmy smartVES wpływają na zrozumiałość mowy oraz poprawiają jej jakość. Przedstawimy zasady działania systemu, przeprowadzimy demonstrację na żywo, zachęcając jednocześnie do dyskusji, komentarzy i wymiany poglądów dotyczących proponowanych przez nas rozwiązań.

Warsztaty Hanwha Vision
"Integracja i optymalizacja oprogramowania Wisenet Wave: praktyczne podejście do ochrony obiektów przy wykorzystaniu systemu VMS".

W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zanurzyć się w techniczne aspekty oprogramowania Wisenet Wave, skupiając się na jego zastosowaniu w ochronie obiektów muzealnych i nie tylko. Warsztaty zapewnią praktyczne doświadczenie z zakresu:

 1. Konfiguracja systemu: Jak skonfigurować kamery i software w sposób optymalny dla różnorodnych aplikacji.
 2. Analiza wideo z wykorzystaniem sztucznej inteligencji: Zrozumienie, jak technologie AI pomagają w rozpoznawaniu i klasyfikowaniu obiektów na nagraniach wideo, oraz jak można je wykorzystać do poprawy bezpieczeństwa.
 3. Interaktywne symulacje: Uczestnicy będą mieli okazję przetestować system w różnych scenariuszach, na przykład: próba kradzieży, uszkodzenie dzieła sztuki czy nieautoryzowany dostęp.
 4. Dostosowywanie interfejsu: Jak dostosować interfejs użytkownika do potrzeb pracowników ochrony, aby był on intuicyjny i efektywny w codziennym użyciu.
Warsztaty Q4Net
"Projektowanie Instalacji Sieci Bezprzewodowych".

Zapraszamy na warsztaty „Projektowanie Instalacji Sieci Bezprzewodowych”, gdzie skupimy się na optymalnym rozmieszczaniu punktów dostępowych, nauce symulacji i pomiarów sieci bezprzewodowych.

Podczas sesji dowiesz się, jak precyzyjnie planować rozmieszczenie punktów dostępowych z wykorzystaniem narzędzi, które umożliwią wirtualne modelowanie różnych scenariuszy sieci bezprzewodowych. Skupimy się też na technikach pomiarowych, pozwalających na weryfikację wyników symulacji. Nieważne czy projektujesz sieć w budynku, kampusie uniwersyteckim czy przestrzeni publicznej – warsztaty dostarczą Ci praktycznych umiejętności i wiedzy potrzebnej do zaprojektowania wydajnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej.

Dołącz do nas by zdobyć kluczowe kompetencje i pewność w tworzeniu sieci, które sprawnie obsługują dzisiejsze wymagania cyfrowego świata.

Warsztaty Hikvision
"Sieciowy system domofonów video".

Zapoznaj się w praktyce z nowoczesnymi, sieciowymi domofonami video. Poznaj przydatne funkcje, zobacz łatwość konfiguracji i intuicyjność nowego interfejsu użytkownika, doceń jakość dźwięku i zobacz doskonałej jakości obraz. Zapoznaj się z możliwościami integracji domofonów z systemem CCTV oraz łatwością obsługi z aplikacji mobilnych. Specjaliści Hikvision chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i posłużą fachową radą. Zapraszamy!

Warsztaty TP-Link
TP-Link Omada SDN – przegląd zaawansowanych funkcji oraz dobre praktyki w aspekcie budowy nowoczesnej i wydajnej sieci LAN/WiFi dla biznesu.

Podczas warsztatów Uczestnicy będą mogli w praktyczny sposób zapoznać się z możliwościami rozwiązania TP-Link poprzez ich konfigurację. Na warsztatach zaprezentujemy konfigurację najczęściej spotykanych funkcji takich jak stworzenie wielu sieci bezprzewodowych (Multi SSID), konfiguracja VLAN, Roaming’u, utworzenie strony powitalnej, konfigurację w oparciu o sieć Mesh czy zarządzania poprzez chmurę.

Warsztaty ROGER i SENSOR-ONLINE
ROGER: "System zarządzania bezpieczeństwem VISO SMS".

VISO SMS to platforma monitorowania wizualizacji oraz zarządzenia systemami bezpieczeństwa w obiekcie. Integruje systemy SSP, SSWiN, systemy kontroli dostępu, systemy telewizji dozorowej jak i systemy automatyki budynkowej. Umożliwia centralne monitorowanie różnych systemów zabezpieczeń w ramach jednej aplikacji, dzięki czemu w sytuacji awaryjnej operatorzy mogą szybko i sprawnie podejmować decyzję oraz reagować na zaistniałe zdarzenia np. pożar czy włamanie. VISO SMS jest zintegrowany z popularnymi systemami bezpieczeństwa takich firm jak Bosch, Siemens, SATEL, Milestone, Hikvision i Dahua.

Uczestnicy warsztatów będą mogli poznać możliwości, zaawansowane funkcje i rozwiązania systemu VISO SMS, a także przećwiczyć je podczas przygotowanych wcześniej symulacji. Zapraszamy do udziału.

SENSOR-ONLINE: "Automatyka dla Hotelu - praktyczne wykorzystanie zaawansowanej funkcjonalności".

Uczestnicy warsztatów zapoznają się, jak w praktyczny sposób wykorzystywać zaawansowane funkcjonalności systemu automatyki hotelowej SENSOR:

 • interfejsy ModBus
 • praca sezonowa ZIMA/LATO
 • grupowa regulacja temperatury
 • pokoje i kontrolery zależne
 • autoryzowane załączanie sprzętu
 • dostępy dynamiczne
 • linie ogólnego przeznaczenia
 • wysyłanie maili i sms-ów
Warsztaty Megavision Technology
"Praktyczna strona profesjonalnego projektu systemu integrujacego na przykładzie platformy venom".

Ekskluzywny praktyczny przewodnik w zakresie profesjonalnego projektowania systemów (platform) integracyjnych dla obiektów z wiodących segmentów rynkowych.

Podczas warsztatów dowiesz się na jakie aspekty funkcjonalne należy zwrócić uwagę Inwestorom, jak modelowo powinien wyglądać proces projektowania systemu klasy PSIM, jak finalnie zaprojektować taki system zgodnie z najnowszymi trendami na świecie.

Omówimy warsztatowo wybrane, przykładowe projekty począwszy od idei powstania po proces wdrożenia na obiektach. Poświecimy również uwagę krytycznym obecnie aspektom cyberbezpieczeństwa.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich Państwa, którzy macie lub możecie w przyszłości mieć do czynienia w swojej działalności projektowej z potrzebą stosowania profesjonalnych rozwiązań integrujących.

Naprawdę warto!

Warsztaty Huawei
"Systemy UPS z wykorzystaniem baterii litowo- jonowych. Efektywność i bezpieczeństwo".
Warsztaty Grupa Romi i Corning

"Najnowsze rozwiązanie MICRO DATA CENTER".

Zapraszamy na warsztaty na stoisko firmy Grupy Romi, na którym podczas warsztatów będziemy chcieli pokazać Państwu nasze rozwiązanie autonomicznego „Micro Data Center” oraz szaf dźwiękoszczelnych.

Wśród wszystkich uczestników warsztatów rozlosujemy agregat prądotwórczy marki Pramac PX4000 AVR.

ZPAS

ZPAS S.A. to polski dostawca rozwiązań dla szeroko pojętego rynku IT, ITC i energetyki. Aktualnie zatrudnia około 700 osób w 4 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na Dolnym Śląsku. Kadra inżynieryjna to 70 specjalistów w mechanice i elektryce, którzy wspólnie z przedstawicielami działów handlowych doradzają klientom w doborze optymalnych rozwiązań zarówno na bazie konstrukcji własnych ZPAS, jak i kastomizowanych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. 

50 lat doświadczenia na rynku (od projektu po wykonawstwo i obsługę posprzedażową) czyni ze ZPAS wiarygodnego partnera biznesowego o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zgodnie ze strategią rozwoju firmy, najbliższe lata to oprócz ciągłego ulepszania stałej oferty (szaf i szafek 19”, serwerowych, zewnętrznych, przemysłowych, pulpitów), dalszy rozwój rozwiązań kompleksowych, w tym Data Center (https://zpasgroup.pl/content/41-serwerownie-zpas).

Artur Kowalski
Dyrektor Techniczny w CTI MIKROTEL

Od 30 lat związany z branżą TELCO i IT, od blisko 20 lat zajmuje się wdrażaniem na polskim rynku rozwiązań opartych o produkty firmy 2N. Zebrana wiedza i doświadczenie z różnych dziedzin pozwala na rozwiązywanie większości problemów związanych z niestandardowymi potrzebami klientów.

Maria Głowa
Specjalista ds. projektów

Na co dzień związana z marką BCS. Jako specjalista ds. projektów zajmuje się utrzymaniem współpracy z projektantami, wsparciem w zakresie projektowania CCTV oraz analizą i doradztwem w zakresie doboru optymalnych rozwiązań i sprzętu.

Tytuł inżyniera uzyskała na Politechnice Łódzkiej, nadal kontynuuje naukę na Politechnice Warszawskiej o specjalizacji Technologie Cyfrowe w zarządzaniu produkcją. Aktualnie pisze prace związaną ze sztuczną inteligencją wspierającą oprogramowanie do zarządzania monitoringiem wizyjnym. 

BCS

BCS to polska marka stworzona w 2008 roku. Wiele lat doświadczenia w sektorze elektronicznych systemów zabezpieczeń dało nam szansę na stworzenie wyjątkowej grupy produktów. Od 14 lat krajowa marka BCS jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży CCTV. Znając bardzo dobrze potrzeby rynku, wiemy czym powinien charakteryzować się produkt wysokiej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny i zapewnieniu wsparcia techniczno–projektowego na najwyższym poziomie.

Naszym partnerom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej (IP, HD-CVI), wideodomofonów IP, zasilaczy oraz kontroli dostępu.  Na ofertę BCS składa się każda linia z grupy produktów CCTV, obejmująca produkt: ekonomiczny, standardowy i profesjonalny dedykowany do projektów.

Dbając o wysoki poziom zadowolenia naszych Klientów udzielamy profesjonalnego wsparcia od zakupu po serwis.  Stawiając na jakość oferowanego sprzętu cały czas poszukujemy najlepszych rozwiązań na rynkach światowych , szkoląc i rozwijając nasz dział wsparcia technicznego, który jest dedykowany dla naszych Klientów.

BCS to dziś marka, która stawia na jakość sprzętu i obsługi.

Robert Gawroński
SMB Channel Manager, TP-Link

Z TP-Link związany od 2012 roku, obecnie odpowiada za strategię sprzedaży rozwiązań biznesowych. Posiada szeroką wiedzę o sieciach i stosowanych w nich urządzeniach, przez lata pracował jako inżynier wsparcia przedsprzedażowego.

INFOMUSIC

Największy portal muzyczny w Polsce

TP-Link

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów. 

Signum Project
SIGNUM PROJECT to firma z długim doświadczeniem w zakresie projektowania i dostarczania rozwiązań multimedialnych oraz nowoczesnych technologii budynkowych dla rynku korporacyjnego, edukacyjnego oraz ekspozycyjnego. Zespół SIGNUM PROJECT to osoby z wieloletnim doświadczeniem z wielu dziedzin co pomaga w tworzeniu zaawansowanych technologicznie, dedykowanych rozwiązań dla każdego odbiorcy oraz ich integracji z pozostałymi systemami w budynku, architekturą czy scenografią. Dzięki połączeniu wielu dziedzin i kreatywnego podejścia do tworzonych projektów, uzyskujemy rezultaty wyróżniające naszych Klientów oraz ich ofertę, a także sposób pracy. Nietypowe realizacje są naszą najlepszą wizytówką, ale również w bardziej praktycznych aplikacjach potrafimy sprawić aby odznaczały się one wyjątkową jakością oraz stanowiły niezawodne narzędzie i wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.
Dr inż. Grzegorz Łukasz Augustyn

20 lat doświadczenia w branży inteligentnych technologii automatyki budynku oraz multimediów, doktor nauk technicznych o specjalności Wibroakustyka i inżynieria dźwięku (doktorat obroniony w 2005 roku), wykłady i zajęcia prowadzi na Wydziale Zarządzania AGH w ramach wdrażania nowego przedmiotu nauczania Zarządzanie Informacją Multimedialną. Od wielu lat prowadzi własną działalność gospodarczą w dziedzinie integracji zaawansowanych systemów multimedialnych oraz nowoczesnych instalacji inteligentnego i zintegrowanego budynku. Jako jedyny w kraju posiada certyfikat THX, jest także członkiem i certyfikowanym instalatorem CEDIA oraz InfoCOMM/AVIXA z prawami do prowadzenia szkoleń i wykładów. Posiada także uprawnienia ISF oraz wiele certyfikatów branżowych i producenckich. Prowadzi szkolenia oraz czynnie zajmuje się consultingiem i doradztwem technicznym oraz nadzorami nad realizacją inwestycji. Czynnie uczestniczy w pracach zagranicznych komisji standaryzacyjnych oraz doradztwa produktowego. Zajmuje się także projektowaniem, doradztwem i konsultingiem oraz audytem w zakresie nowoczesnych technologii budynkowych.