Zapisy na warsztaty - SPIN Extra 2023

SPIN Extra 2023 – zapisy na warsztaty
Ilość miejsc na poszczególnych warsztatach jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Dane Uczestnika

Dzień 1 - środa - 19.04.2023

Warsztaty ROGER i SENSOR-ONLINE - brak wolnych miejsc szczegóły >>
Warsztaty DAHUA TECHNOLOGY - brak wolnych miejsc szczegóły >>
Warsztaty BOSCH - brak wolnych miejsc szczegóły >>

Warsztaty Pelco
"NDAA Cyberbezpieczeństwo w monitoringu wizyjnym"
Warsztaty TP-Link
"TP-Link Omada SDN – przegląd zaawansowanych funkcji oraz dobre praktyki w aspekcie budowy nowoczesnej i wydajnej sieci LAN/WiFi dla biznesu."

Podczas warsztatów Uczestnicy będą mogli w praktyczny sposób zapoznać się z możliwościami rozwiązania TP-Link poprzez ich konfigurację. Na warsztatach zaprezentujemy konfigurację najczęściej spotykanych funkcji takich jak stworzenie wielu sieci bezprzewodowych (Multi SSID), konfiguracja VLAN, Roaming’u, utworzenie strony powitalnej, konfigurację w oparciu o sieć Mesh czy zarządzania poprzez chmurę.

Warsztaty Poltel i Corning
"Mechaniczne połączenia światłowodowe jako alternatywa dla połączeń spawanych / instalacja / diagnostyka."
Warsztaty ROGER i SENSOR-ONLINE
"VISO SMS – monitorowanie, wizualizacja i zarządzanie bezpieczeństwem w praktyce"

System zarządzania bezpieczeństwem VISO SMS służy przede wszystkim do monitorowania, wizualizacji i zarządzania bezpieczeństwem w obiektach. Umożliwia centralne monitorowanie różnych systemów w ramach jednego oprogramowania, dzięki czemu w sytuacji awaryjnej operatorzy mogą szybko i sprawnie podejmować decyzję oraz reagować na zaistniałe zdarzenia np. pożar czy włamanie. VISO SMS jest zintegrowany z popularnymi systemami bezpieczeństwa takich firm jak Bosch, Siemens, SATEL, Milestone, Hikvision i Dahua.

Uczestnicy warsztatów będą mogli poznać możliwości, zaawansowane funkcje i rozwiązania systemu VISO SMS, a także przećwiczyć je podczas przygotowanych wcześniej symulacji. Zapraszamy do udziału.

Warsztaty Dahua Technology
Narzędzia wspierające projektowanie przygotowane przez DAHUA
  1. Prezentacja możliwości biblioteki DahuaCAD dostępnej w oprogramowaniu CadProfi. Nowości, przegląd.
  2. Projektowanie rozwiązań CCTV w oprogramowaniu Project Design Tool.
  3. Gotowe bloki/ikony/schematy CAD dostępne na files.dahua.support.
Warsztaty Dormakaba
"Hotelowa kontrola dostępu dormakaba Saflok"

Celem warsztatów będzie omówienie możliwości i funkcjonalności software’owych jak i hardware’owych naszego systemu hotelowej kontroli dostępu dormakaba Saflok.

Program warsztatów:

  • Przedstawienie architektury systemu dormakaba Ambiance w trybie pracy offline i online.
  • Prezentacja możliwości technicznych naszych kontrolerów dormakaba Saflok serii RCU, SR i RAC5.
  • Omówienie doboru urządzeń w projekcie w zależności od funkcji i parametrów kontrolowanego przejścia. Podstawowe schematy kontroli dostępu w zależności od typu budynku (hotel, aparthotel, dom studencki itp.).
  • Praca z oprogramowaniem: funkcje, interfejs, możliwość integracji z systemami firm trzecich.

 

Warsztaty Tommex
„Po co te wszystkie decybele?…”

Celem warsztatów jest odpowiedź na pytania: Dlaczego w obiektach sportowych wymagane jest, żeby system nagłośnienia zapewnił aż 105 dB? Dlaczego z systemu nagłośnienia sali wykładowej na uczelni dla 200 osób, zrealizowanego w oparciu o dwa 30 W zestawy głośnikowe, nikt nie będzie zadowolony? Czy też dlaczego minimalny odstęp sygnału od szumu w dobrze zaprojektowanym systemie nagłośnienia to min 6 dB?

Podczas zajęć wraz z uczestnikami przeprowadzimy szereg doświadczeń odsłuchowych, poruszymy najważniejsze zagadnienia związane z projektowaniem systemów nagłośnienia, akustyką i psychoakustyką oraz odświeżymy z czasów szkolnych zagadnienie funkcji logarytmicznej.

Prowadzący: Tomasz Lulkiewicz

Warsztaty BOSCH
BOSCH FIRE: "Wtyczka SSD (Safety Systems Designer) dla oprogramowania AutoCAD®"

Safety System Designer – zaawansowane narzędzie dla projektantów. Automatyczne tworzenie listy materiałowej, opisu projektu i jego schematu oraz wszelkich niezbędnych obliczeń.

Prowadzący: : Łukasz Omieljaniuk

BOSCH VS: "Praktyczny pokaz zaawansowanej analizy obrazu"

Wybrane studia przypadków w kontekście praktycznego wykorzystania analizy obrazu.

Prowadzący: Michał Mielczarek 

ZPAS

ZPAS S.A. to polski dostawca rozwiązań dla szeroko pojętego rynku IT, ITC i energetyki. Aktualnie zatrudnia około 700 osób w 4 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na Dolnym Śląsku. Kadra inżynieryjna to 70 specjalistów w mechanice i elektryce, którzy wspólnie z przedstawicielami działów handlowych doradzają klientom w doborze optymalnych rozwiązań zarówno na bazie konstrukcji własnych ZPAS, jak i kastomizowanych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. 

50 lat doświadczenia na rynku (od projektu po wykonawstwo i obsługę posprzedażową) czyni ze ZPAS wiarygodnego partnera biznesowego o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zgodnie ze strategią rozwoju firmy, najbliższe lata to oprócz ciągłego ulepszania stałej oferty (szaf i szafek 19”, serwerowych, zewnętrznych, przemysłowych, pulpitów), dalszy rozwój rozwiązań kompleksowych, w tym Data Center (https://zpasgroup.pl/content/41-serwerownie-zpas).

Warsztaty Romi

Romi poleca : Duża moc UPSa w małej, płytkiej szafce, problemy i rozwiązania, oraz monitoring UPSa z aplikacji na Twoim telefonie, czyli wyświetlacz XXI wieku.

Artur Kowalski
Dyrektor Techniczny w CTI MIKROTEL

Od 30 lat związany z branżą TELCO i IT, od blisko 20 lat zajmuje się wdrażaniem na polskim rynku rozwiązań opartych o produkty firmy 2N. Zebrana wiedza i doświadczenie z różnych dziedzin pozwala na rozwiązywanie większości problemów związanych z niestandardowymi potrzebami klientów.

Maria Głowa
Specjalista ds. projektów

Na co dzień związana z marką BCS. Jako specjalista ds. projektów zajmuje się utrzymaniem współpracy z projektantami, wsparciem w zakresie projektowania CCTV oraz analizą i doradztwem w zakresie doboru optymalnych rozwiązań i sprzętu.

Tytuł inżyniera uzyskała na Politechnice Łódzkiej, nadal kontynuuje naukę na Politechnice Warszawskiej o specjalizacji Technologie Cyfrowe w zarządzaniu produkcją. Aktualnie pisze prace związaną ze sztuczną inteligencją wspierającą oprogramowanie do zarządzania monitoringiem wizyjnym. 

BCS

BCS to polska marka stworzona w 2008 roku. Wiele lat doświadczenia w sektorze elektronicznych systemów zabezpieczeń dało nam szansę na stworzenie wyjątkowej grupy produktów. Od 14 lat krajowa marka BCS jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży CCTV. Znając bardzo dobrze potrzeby rynku, wiemy czym powinien charakteryzować się produkt wysokiej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny i zapewnieniu wsparcia techniczno–projektowego na najwyższym poziomie.

Naszym partnerom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej (IP, HD-CVI), wideodomofonów IP, zasilaczy oraz kontroli dostępu.  Na ofertę BCS składa się każda linia z grupy produktów CCTV, obejmująca produkt: ekonomiczny, standardowy i profesjonalny dedykowany do projektów.

Dbając o wysoki poziom zadowolenia naszych Klientów udzielamy profesjonalnego wsparcia od zakupu po serwis.  Stawiając na jakość oferowanego sprzętu cały czas poszukujemy najlepszych rozwiązań na rynkach światowych , szkoląc i rozwijając nasz dział wsparcia technicznego, który jest dedykowany dla naszych Klientów.

BCS to dziś marka, która stawia na jakość sprzętu i obsługi.

Robert Gawroński
SMB Channel Manager, TP-Link

Z TP-Link związany od 2012 roku, obecnie odpowiada za strategię sprzedaży rozwiązań biznesowych. Posiada szeroką wiedzę o sieciach i stosowanych w nich urządzeniach, przez lata pracował jako inżynier wsparcia przedsprzedażowego.

INFOMUSIC

Największy portal muzyczny w Polsce

TP-Link

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów. 

Signum Project
SIGNUM PROJECT to firma z długim doświadczeniem w zakresie projektowania i dostarczania rozwiązań multimedialnych oraz nowoczesnych technologii budynkowych dla rynku korporacyjnego, edukacyjnego oraz ekspozycyjnego. Zespół SIGNUM PROJECT to osoby z wieloletnim doświadczeniem z wielu dziedzin co pomaga w tworzeniu zaawansowanych technologicznie, dedykowanych rozwiązań dla każdego odbiorcy oraz ich integracji z pozostałymi systemami w budynku, architekturą czy scenografią. Dzięki połączeniu wielu dziedzin i kreatywnego podejścia do tworzonych projektów, uzyskujemy rezultaty wyróżniające naszych Klientów oraz ich ofertę, a także sposób pracy. Nietypowe realizacje są naszą najlepszą wizytówką, ale również w bardziej praktycznych aplikacjach potrafimy sprawić aby odznaczały się one wyjątkową jakością oraz stanowiły niezawodne narzędzie i wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.
Dr inż. Grzegorz Łukasz Augustyn

20 lat doświadczenia w branży inteligentnych technologii automatyki budynku oraz multimediów, doktor nauk technicznych o specjalności Wibroakustyka i inżynieria dźwięku (doktorat obroniony w 2005 roku), wykłady i zajęcia prowadzi na Wydziale Zarządzania AGH w ramach wdrażania nowego przedmiotu nauczania Zarządzanie Informacją Multimedialną. Od wielu lat prowadzi własną działalność gospodarczą w dziedzinie integracji zaawansowanych systemów multimedialnych oraz nowoczesnych instalacji inteligentnego i zintegrowanego budynku. Jako jedyny w kraju posiada certyfikat THX, jest także członkiem i certyfikowanym instalatorem CEDIA oraz InfoCOMM/AVIXA z prawami do prowadzenia szkoleń i wykładów. Posiada także uprawnienia ISF oraz wiele certyfikatów branżowych i producenckich. Prowadzi szkolenia oraz czynnie zajmuje się consultingiem i doradztwem technicznym oraz nadzorami nad realizacją inwestycji. Czynnie uczestniczy w pracach zagranicznych komisji standaryzacyjnych oraz doradztwa produktowego. Zajmuje się także projektowaniem, doradztwem i konsultingiem oraz audytem w zakresie nowoczesnych technologii budynkowych.